register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Challenger 2013   1 2 3  
Poster Message
DevilDeVille
  
Dodge Challenger 2013
Mingi hokikepp oleks täitsa omal kohal.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
11.02.2014 at 19:34
Maik
  
Dodge Challenger 2013
Makki saab vahetada vajadusel, ehk väga suur probleem ju ei ole.



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
12.02.2014 at 16:33
speedbird
 
Dodge Challenger 2013
Mul SRT Jeebiga sama kogemus, et teed on meil ikka liiga halvad selliste autode jaoks. See on ka ülimalt jäigaks aetud ja 20 tollistel velgedel suht madalad rehvid just kaasa ei aita.

Vihmasensori ja distantsi hoidva püsikiirushoidja puudumine vist konkreetse auto varustuses kinni? Sama aasta Charger SRT8'l nägin distantsihoidjat ja vihmasensor peaks ometi varustuses neil olema.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
13.02.2014 at 18:23
Check Engine
Dodge Challenger 2013
Dodge.com kodulehel saab vihmasensorit ja adaptiivset kiirushoidjat Chargerile tellida. Callengeri lisavarustuses neid ei ole.
14.02.2014 at 08:09
ervin
Dodge Challenger 2013
tegelikult on võimalik enamusele autodest sellist varustust järelpaigaldada. ma küll chrysleri ja dodge autodega ei ole päris hästi kursis, aga reeglina vajab see auto kodeerimist. kui kohalikul esindusel on vastav tehnika olemas, siis ma ei näe probleemi, miks seda teha ei peaks saama. reeglina kasutatakse sama margi autodel samu komponente. osadel autodel tuleb can gateway-le ja muudele (näiteks instrument cluster) selgeks teha, et nüüd on üks lisakontroller can võrgus. isiklikult olen ma kokku puutunud audide ja bmw-dega (viimastel toimivad paljud asjad isegi kodeerimata), ning pisut kursis ka mersudega (nende poolelt on c-klassile paigaldatud nii distronicut, keyless go-d, kui ka muud kola, mida mitte ühelgi seeria-autol ei ole -- seda kõike muidugi mitte minu poolt). kiire google näitas, et pre-2010 challengerile (mis kasutas mersu roolisambalüliteid) on vihmasensori paigaldusega toime tuldud.
14.02.2014 at 08:36
malloc
Dodge Challenger 2013
Ainult, et näiteks Silber Ülemiste on isegi Grand Cherokee rehvirõhuandurite kodeerimisega hädas...
14.02.2014 at 09:40
ervin
Dodge Challenger 2013
kui STAR-iga datacard ümber tuleb programmeerida, siis sellega silberauto ei saagi hakkama saada, selleks on STAR developer accounti vaja. Võin eksida, aga kunagi mersu-Martin vist mainis, et neil on selline võimalus olemas.
14.02.2014 at 09:46
rivo09
Dodge Challenger 2013
Eks igasugu asju saab teha aga see ,et autole programmeerides adaptiivse kruisi peale saab on täis loll jutt. Selleks on ikka eraldi andur ,nupud jne. Samas kui keegi arvab ,et Challengerile saab panna Chargeri oma siis peaks see kas võimatu või üli keeruline olema. Need autod on elektrooniliselt väga erinevad. Aga loomulikult saab osasi lisasi juurde panna. Näiteks oleme paigaldanud Chrysleritele originaal kaugkäivitust .Sellega on küll nii ,et lisad tehase programmis auto softile linnukese ,et autol on selline lisa peal ja tõmbad uuenduse autole.
14.02.2014 at 11:16
ervin
Dodge Challenger 2013
rivo, loe uuesti ja lase õhku natuke välja :) keegi polegi rääkinud tavalise kruiisi adaptiivseks kodeerimisest.

quote:
ervin:...
tegelikult on võimalik enamusele autodest sellist varustust järelpaigaldada. ma küll chrysleri ja dodge autodega ei ole päris hästi kursis, aga reeglina vajab see auto kodeerimist.
...



edit: ok, minu viga. "auto kodeerimist" eest jäi üks "ka" ära.
14.02.2014 at 14:34 1 edit. Last edited 14.02.2014 at 14:37 by ervin
rivo09
Dodge Challenger 2013
quote:
ervin: rivo, loe uuesti ja lase õhku natuke välja :) keegi polegi rääkinud tavalise kruiisi adaptiivseks kodeerimisest.

quote:
ervin:...
tegelikult on võimalik enamusele autodest sellist varustust järelpaigaldada. ma küll chrysleri ja dodge autodega ei ole päris hästi kursis, aga reeglina vajab see auto kodeerimist.
...



edit: ok, minu viga. "auto kodeerimist" eest jäi üks "ka" ära.

Ah ei ole mingit õhku :) ,lihtsalt ei tahaks ,et keegi valesti aru saaks. Seda ma ikkagi ei usu ,et Challengerile õnnestub adaptiivne kruis peale panna ,vähemalt mitte eriti lihtsalt.
14.02.2014 at 14:43
ervin
Dodge Challenger 2013
oskad sa muidu natuke lähemalt rääkida, milles seal erinevused seisnevad?
14.02.2014 at 14:45
rivo09
Dodge Challenger 2013
quote:
ervin: oskad sa muidu natuke lähemalt rääkida, milles seal erinevused seisnevad?

Lihtsalt seletades on Charger võrreldes Challengeriga järgmine põlvkond elektroonika poolest .
14.02.2014 at 14:59
ervin
Dodge Challenger 2013
ma nüüd natuke nokiksin. milles see "järgmine põlvkond" seisneb? kas on canbus-i protokolli kuidagi muudetud? sinu jutust võiks välja lugeda, et challengeri jaoks on tehtud täiesti unikaalne can gateway, mida mitte ühegi teise auto peal ei kasutata ning mille conf ega firmware ei ole muudetav aktsepteerimaks mõne teise mudeli lisaseadmeid? jätame nüüd adaptiivse kruiisi kõrvale (radarid, ABS-i ecu, alignment, augud iluvõredes jne) ja võtame mõne lihtsama vidina nagu vihmasensor, millest siin ka juttu oli. ainus takistus, mida mina siin näen, on esiklaas, millel ei pruugi olla sobivat ava anduri jaoks. kas ma tulistan nüüd kapitaalselt mööda millegagi?
14.02.2014 at 15:36
ivoalaska
 
Dodge Challenger 2013
quote:
rivo09: Näiteks oleme paigaldanud Chrysleritele originaal kaugkäivitust .Sellega on küll nii ,et lisad tehase programmis auto softile linnukese ,et autol on selline lisa peal ja tõmbad uuenduse autole.

Sorry OT aga räägi sellest lähemalt, kas 300c-le on ka võimalik seda paigaldada ja kui, siis mis kulud on?

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
14.02.2014 at 15:38
rivo09
Dodge Challenger 2013
quote:
ervin: ma nüüd natuke nokiksin. milles see "järgmine põlvkond" seisneb? kas on canbus-i protokolli kuidagi muudetud? sinu jutust võiks välja lugeda, et challengeri jaoks on tehtud täiesti unikaalne can gateway, mida mitte ühegi teise auto peal ei kasutata ning mille conf ega firmware ei ole muudetav aktsepteerimaks mõne teise mudeli lisaseadmeid? jätame nüüd adaptiivse kruiisi kõrvale (radarid, ABS-i ecu, alignment, augud iluvõredes jne) ja võtame mõne lihtsama vidina nagu vihmasensor, millest siin ka juttu oli. ainus takistus, mida mina siin näen, on esiklaas, millel ei pruugi olla sobivat ava anduri jaoks. kas ma tulistan nüüd kapitaalselt mööda millegagi?[/

Midagi unikaalset ei ole aga nagu juba ütlesin siis minu teadmist järgi pōlvkondade vahe ja asjad ei ühti. Aga kui sa asja paremini jagad vōiks sinult teenust vōi teadmisi osta,kliente selliste lisade paigalduse peale ja eriti odava raha eest oleks kōvasti.

14.02.2014 at 22:18
rivo09
Dodge Challenger 2013
quote:
ivoalaska:
quote:
rivo09: Näiteks oleme paigaldanud Chrysleritele originaal kaugkäivitust .Sellega on küll nii ,et lisad tehase programmis auto softile linnukese ,et autol on selline lisa peal ja tõmbad uuenduse autole.

Sorry OT aga räägi sellest lähemalt, kas 300c-le on ka võimalik seda paigaldada ja kui, siis mis kulud on?

USA mudelile saab paigaldada aga eurole kahjuk mitte,puldi sageduse vahe tōttu.hinda peast ei mäleta.
14.02.2014 at 22:21
ervin
Dodge Challenger 2013
ma nüüd sellest "eriti odava raha eest" ei oska küll midagi arvata, aga kui tõsi taga on ja summas kokkuleppele jõuame, siis miks mitte :) kas ainult ameeriklased või ka midagi muud?
15.02.2014 at 06:51 1 edit. Last edited 15.02.2014 at 06:52 by ervin
spiid
Dodge Challenger 2013
Lasen nats õhku välja :)

Lasin autole paigaldada punased triibud, sama kood, mis piduri punasel. Külje peale sai peenike triip veetud. Hallile põhitriibule sai pandud peenike lisa punane ja at last, veljed sai ka punasega üle tehtud. Masin veelgi vingem!

Täna sõitsin Saaremaale. Ma rahulik inimene. 95 oli piloodil peal. Sõjaväe kolonn sattus ette. Kui leidsin võimaluse mööuda, oli 140 sees:) Samal hetkel tegi post tee ääres pildi! Tra, nagu esimest korda sõidaks maale, ma ju tean. et 4 km Haapsalu maanteel on esimene post. Aga näe, masin pettis ära :P



20.02.2014 at 23:44
DevilDeVille
  
Dodge Challenger 2013
Oluliselt parem on saand küll, isegi velg ei tundu enam võõrkehana. A ise salamisi ootasin ikka hokikeppi :)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.02.2014 at 00:52
mrtn
Dodge Challenger 2013
quote:
Check Engine: Kena pill jah, õnnitlused. Kuidas see Bostoni stereo on? Ühes foorumis räägiti et pidi paremini mürtsuma kui Bose. Mersul vist Harman Kardon või?

Sõnal "BOSE" pole mingit kvalitatiivset tagapõhja. Ostin hädaga mingi ülemise otsa varustuses Mazda 6, millel on mh Bose audio. Kõrvadele kostab umbes nagu sitajunn ämbris.
20.02.2014 at 00:58
krooks
  
Dodge Challenger 2013
Kuradi ilus masin. Hoia silma peal, et Venemaale ei rändaks.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
20.02.2014 at 01:30
Martin460
Dodge Challenger 2013
Triibud on teibituuning või on värvitud?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
21.02.2014 at 08:25
spiid
Dodge Challenger 2013
Triibud on teip.
21.02.2014 at 09:36
Check Engine
Dodge Challenger 2013
Kiiruskaamerast võib päris vinge pilt tulla. Kuidas muidu koostekvaliteet ja materjalid salongis on? On siis edasihüpe toimunud ka võrreldes eelmiste mudelitega nagu USA ajakirjandus räägib? Juhtusin ükspäev vaatma "Fifth geari" ülevaadet uuest 300C'st ja seal kukusid peeglid laest ja paneelid küljest ning viriseti üldiselt ka sisu üle.
22.02.2014 at 08:59
Maik
  
Dodge Challenger 2013
Sisud ei ole euro autodega võrreldavad. Challengeril päris normaalne tegelt tundub disain,parem,kui camarol.
Aga sealmaal on nad ka vastava hinna eest müügis kah, meieni jõudes tundub ülemakstud lihtsalt :(
Ise plaanin enda masinal mõned detailid nahatada lasta,kui jõuab.

Triipudega päris kena,see velje punane triip sobiks mustale veljele isegi paremini.

sisu pilt http://mobiblaze.info/wp-content/uploads/2013/07/2010-dodge-challenger-srt8-interiordodge-challenger-srt8-interior-dodge-charger---specs-videos-ohgrzvoq.jpg

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
22.02.2014 at 10:05 3 edits. Last edited 22.02.2014 at 10:08 by Maik
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Challenger 2013   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.