register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : jeep grand cherokee   1 2 3  
Poster Message
Maik
  
jeep grand cherokee
ühel cherol läks küll tükk sealt relakaga vahelt välja ja pärast tagasi keevitusega.

Tehas näeb vist ette mootori mahavõtmist,kui ma ei eksi.



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
19.02.2014 at 21:34
ramman
jeep grand cherokee
2.7CDI-l on iga 50K tagast soovitatav vahetada pihustiseibe. Siis ei pidavat tekkima nö. läbilöömist, mis pihusti kaande nii kinni istutab, et mõnel juhul ainult juppidena või puurides välja tuleb.
3.1 on ehitatud lagunema ja mehhaanikutele nuhtluseks. Ehituselt on ta sama, mis 2.5 aga ainult üks silinder juurde pandud. Ka probleemid on samad mõlemal mootoril.
Soe soovitus 4.0 bensukas ja kui janu liiga teeb, lase gaasiseade paigaldada.
Muus osas on tegu suht kitsa autoga, tagaistmel ruumi väga vähe, sõiduomadused veoautolikud (talasillad siiski). Omasuguste (-suuruste) seas on ta suht hea läbivusega. Know-how-d on internetis kuhjaga ja remondijuhendeid leidub ka hulgi. Varuosad enamuses suht taskukohased (maasturite kontekstis), mõneti küll kallid.


____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
19.02.2014 at 21:45
jaank1987
jeep grand cherokee
quote:
Maik: ühel cherol läks küll tükk sealt relakaga vahelt välja ja pärast tagasi keevitusega.

Tehas näeb vist ette mootori mahavõtmist,kui ma ei eksi.



Ehk sis 2.7 pihustite vahetus kulukas ikkagi esiteks pihustid ise on kallid ja ega see töö kah odav just pole...
19.02.2014 at 21:45
ramman
jeep grand cherokee
quote:
jaank1987:
quote:
Maik: ühel cherol läks küll tükk sealt relakaga vahelt välja ja pärast tagasi keevitusega.

Tehas näeb vist ette mootori mahavõtmist,kui ma ei eksi.



Ehk siis 2.7 pihustite vahetus kulukas ikkagi, esiteks pihustid ise on kallid ja ega see töö kah odav just pole...
Tegelikult on ükskõik milliste diisli pihustite vahetus kallis. Laias laastus hind tõusvalt: tavaline kõrgsurvepumba pihusti - pumppihusti - CR pihusti. Margiti ja mudeliti võib muidugi järjekord muutuda aga kallid on nad nagunii. Reeglina varem või hiljem neid ka vaja vahetada on. Ja sõltuvalt masinast võib olla nende vahetus paari hetke kuni paari päeva töö.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
19.02.2014 at 21:54
Rein000
 
jeep grand cherokee
Vot ei oska öelda, kuid Sorento pealt GC peale kolida ja siis haagist vedada oli suur ehmatus. Lödi, mis lödi. Kuna autol oli nagunii garantii aeg, siis vahetati kõik amordid välja, mis nagunii mitmel hommikul olid kangeks külmunud, sai silla regull üle vaadatud, kuid sellist sirgjooneliselt lõdva randmega juhitavat veolooma selles ei olnud. Sama haagisega oli Grand Voyager stabiilsem ja rahulikum. Hiljem oli siis LC 120 ja hoopis teise juhitavusega. Ei tundnud ka, et käru taga oleks. Samas metsateedel oma pehmuse ja väiksuseg igavesti vahva aparaat. Kial ja LC pole seal miskit võrrelda jälle.
19.02.2014 at 01:35 1 edit. Last edited 19.02.2014 at 01:37 by Rein000
jaank1987
jeep grand cherokee
Aga kas on üldse võimalik 3.1 asemele mingi teine mootor sobitada mis sobib samadele patjadele ja samale käigukastile?
20.02.2014 at 12:48
R.Ott
 
jeep grand cherokee
Kuram, kui NII SUUR häda on vahetada, et lausa mootorivahetused kõnealla tulevad, siis tõenäoliselt üritavad mõlemad vahetajad teineteisele kotti pähe tõmmata :)

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
20.02.2014 at 13:19
Indrek_S
 
jeep grand cherokee
Tõesti, tee see vahetus ära ja on süda rahul.
Sa hetkel lihtsalt proovid leida kõikvõimalikke argumente, et see 3.1 kuidagi hea oleks. Aga ei ole.

____________________________
not done until it's done
20.02.2014 at 13:24
jaank1987
jeep grand cherokee
quote:
R.Ott: Kuram, kui NII SUUR häda on vahetada, et lausa mootorivahetused kõnealla tulevad, siis tõenäoliselt üritavad mõlemad vahetajad teineteisele kotti pähe tõmmata :)

Mulle lihtsalt jeep iseenesest meeldib. ja selle pärast uuringi, et kui peaks näiteks 3.1 mootor pekki minema sis kas on muud mootorit mis sinna sobiks.
20.02.2014 at 13:26
ivoalaska
 
jeep grand cherokee
quote:
jaank1987: Aga kas on üldse võimalik 3.1 asemele mingi teine mootor sobitada mis sobib samadele patjadele ja samale käigukastile?

See auto ise ei maksa tõenäoliselt seda raha, et seal oleks midagi mõtekas vahetama hakata.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
20.02.2014 at 14:08
margus61
jeep grand cherokee
Siin http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=19&t=17632 päris mitmed väidavad, et kui ilusti hoolt kanda ja mitte keeta, pole see mootor nii hull midagi. Muidugi kui ka eelnevad omanikud on sarnaselt käitunud. Mitte et ma soovitaks, lihtsalt infoks.

Mootorit vahetada kindlasti pole mõtet sellel masinal ka varuvariandina.
20.02.2014 at 14:38
DevilDeVille
  
jeep grand cherokee
quote:
jaank1987: Mulle lihtsalt jeep iseenesest meeldib. ja selle pärast uuringi, et kui peaks näiteks 3.1 mootor pekki minema sis kas on muud mootorit mis sinna sobiks.

Mitte kui vaid millal.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.02.2014 at 14:42
speedbird
 
jeep grand cherokee
quote:
DevilDeVille:
quote:
jaank1987: Mulle lihtsalt jeep iseenesest meeldib. ja selle pärast uuringi, et kui peaks näiteks 3.1 mootor pekki minema sis kas on muud mootorit mis sinna sobiks.

Mitte kui vaid millal.

Hästi :D +1

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
20.02.2014 at 16:06
ramman
jeep grand cherokee
Kui Grand Chero sulle nii meeldib, et peast ei saa, siis võta 4.0 bensukas. Pole mootoriprobleeme ega midagi. Remondi pealt kokku hoitud raha saad rahulikult paaki kallata ja jääb veel hulga ülegi.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
20.02.2014 at 17:24
Maik
  
jeep grand cherokee
See on kohutavalt sita teelkäitumisega auto nagu siin eespoolgi mainitud. See tagumine talasild teeb seal all igast väga kahtlaseid jõnkse,linnas ja aukliku vagudes tee peal eriti.
Mul vennal on selline auto. 2004a aga ükskõik mis suvaline euro jeep on kordades parema sõidumugavusega vähemalt vedrustuse käitumise osas. Cherol on sillapuksid nagu vahetatud kah,
palju paremaks ikkagi ei läinud,kuigi oli läbi. Maanteel pole eriti vahet.
Minu 2003a volvo xc90 on ikka väga tihe ja palju mugavama sillaosaga.

2,7 kohta niipalju,et kehvasti läheb talvel käima,remontida pole siiani suudetud,silberist öeldi kah,et need mootorid ei tahagi eriti talvel käivituda.
Mis põhjuseks võib olla jään vastuse võlgu,ju siis kuskil mingi kala ikkagi on.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
20.02.2014 at 22:17 1 edit. Last edited 20.02.2014 at 22:18 by Maik
DevilDeVille
  
jeep grand cherokee
quote:
Maik: See on kohutavalt sita teelkäitumisega auto...
Minu 2003a volvo xc90 on ikka väga tihe ja palju mugavama sillaosaga.

Nu vulva on ju parketimaastur, peabki olema siledal asfaldil parem sõita, kui jebunaator. Maastikul jälle on samavõrra suutmatum. Samahästi võiks võrrelda mahtuniversaali ja rodsterit :)


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.02.2014 at 22:28
Rein000
 
jeep grand cherokee
Mille sa ära annad, et see chero vastu saada?
20.02.2014 at 01:15
speedbird
 
jeep grand cherokee
Mul oli kunagi 97 Grand Cherokee 5.2 V8 mootoriga ja sõitsin sellega pool Euroopat läbi, kui seal kandis elasin. Sveitsist tuli, igati viisakas nägi välja ja minu meelest päris mõnus sõita. Maastikul oli väga pädev auto ja sellevõrra tõesti natuke kahtlast käitumist tänaval sõites. Maik mõtleb vist seda tagaotsa külgsuunas võbelemist konarlikul teel. Samas ma ei saa aru, mismoodi see nüüd nii hullusti häirida saab. Kõik autod ei peagi olema sellised viimseni kammitsetud ideaalsed asfaldiliikurid, mis igas muus olukorras hätta jäävad. Kõike head korraga ka ei saa. See kahe talasillaga ülesehitus oli vähemalt paganama lihtne variant, mida kasutab Wrangler tänaseni.

Mäletan, et autobahnil 140ga järsult pidurdades olin ikka korralikult hädas, kui ees suht uus ML mersu pidurile lajatas. Ei jäänud muud üle, kui lisapidurdusteekond mahasõidult võtta, õnneks parasjagu oli selline asi kohe kõrval too hetk. Rohkem ebameeldivaid olukordi selle autoga ei mäleta, pigem on palju positiivseid mälestusi.

Mul töökaaslane on juba loobunud kvartaalsest XC90'l piduriketaste vahetamisest, sest need iga väikese asja peale kõveraks tõmbavad :) Igal autol oma.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
20.02.2014 at 01:55
Rein000
 
jeep grand cherokee
Jah, pigem hetke arutelu ongi pigem, et see 3,1 pada on kõikse sitem, teiste kateldega võiks juba mõtlema hakata ja V8 voõtab juba näo naerule. Samas kas see vedrustus on ikka see, mis liigse pehmusega põrkama paneb, Discovery 1 on mul ka tala sildadega ja ja ka sisuliselt nagu nööri mööda sõidab, nii raske käruga, kui ka ilma. Patrol on juba pehmema vedrustusega, kuid, on saavutanud metsavaheteedel teatud kohtades suuremaid kiirusi, püsivuse suhtes, kui D1. Aga ikkagi, mis ära andmiseks läheks?
21.02.2014 at 09:53
Maik
  
jeep grand cherokee
Ma mõtlen jah seda tagaotsa imelikku viskamist,see vist avaldubki ainult kehvadel teedel ehk linnas meie mõistes.
xc90 ongi mõttetu parketimaastus, isegi stabiilsuskontrolli võimatu maha võtta,abs kaitsmega eemdaldamisega kaob tagasild ka veel tagant ära (kill)
aga vahelduseks on esimest korda normaalne omada mingit kõrgemat autot muidugi.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
21.02.2014 at 10:55
rivo09
jeep grand cherokee
quote:
speedbird: Mul oli kunagi 97 Grand Cherokee 5.2 V8 mootoriga ja sõitsin sellega pool Euroopat läbi, kui seal kandis elasin. Sveitsist tuli, igati viisakas nägi välja ja minu meelest päris mõnus sõita. Maastikul oli väga pädev auto ja sellevõrra tõesti natuke kahtlast käitumist tänaval sõites. Maik mõtleb vist seda tagaotsa külgsuunas võbelemist konarlikul teel. Samas ma ei saa aru, mismoodi see nüüd nii hullusti häirida saab. Kõik autod ei peagi olema sellised viimseni kammitsetud ideaalsed asfaldiliikurid, mis igas muus olukorras hätta jäävad. Kõike head korraga ka ei saa. See kahe talasillaga ülesehitus oli vähemalt paganama lihtne variant, mida kasutab Wrangler tänaseni.

Mäletan, et autobahnil 140ga järsult pidurdades olin ikka korralikult hädas, kui ees suht uus ML mersu pidurile lajatas. Ei jäänud muud üle, kui lisapidurdusteekond mahasõidult võtta, õnneks parasjagu oli selline asi kohe kõrval too hetk. Rohkem ebameeldivaid olukordi selle autoga ei mäleta, pigem on palju positiivseid mälestusi.

Mul töökaaslane on juba loobunud kvartaalsest XC90'l piduriketaste vahetamisest, sest need iga väikese asja peale kõveraks tõmbavad :) Igal autol oma.

Sul oli eelmise kehaga masin ,järgmine juhitavuselt kehvem. Aga enamasti on ta juhatamatu ka selle pärast ,et taga silla peal olev sarniir jäetakse vahetamata ja siis hakkab raibe ujuma eriti hullult. Kui kõik korras ei ole midagi hullu.
21.02.2014 at 11:08
Rein000
 
jeep grand cherokee
Kui kähku see sarniir ära kustub, meil oli masin mingi paari aasta vanune ja Silberis laiutati ainult käsi ujuvuse suhtes. Selle sarniiri kontrollimisele, või vahetamisele küll ilmselt aega ei raisatud. Vähemalt ei räägitud küll midagi.
21.02.2014 at 13:20
jaank1987
jeep grand cherokee
quote:
Rein000: Mille sa ära annad, et see chero vastu saada?

porche 944 aga see pole ültse midagi kindlat. lihtsalt üks variantidest
21.02.2014 at 13:28
v6sa
jeep grand cherokee
quote:
Maik:
...
2,7 kohta niipalju,et kehvasti läheb talvel käima,remontida pole siiani suudetud,silberist öeldi kah,et need mootorid ei tahagi eriti talvel käivituda.
Mis põhjuseks võib olla jään vastuse võlgu,ju siis kuskil mingi kala ikkagi on.

Jama!

Korras mootor käivitub meie lahjade külmadega probleemideta. -25 juures hakkab muret tegema starteri jaksitus ja pikad akukaablid, -35 juures ilmselt meie kütus enam ei pihustu CDI-pulgast.

Peamiseks mureks on seesama Silber, kes ei suuda isegi lihtsaimaid asju defekteerida, kui arvuti seda neile ette ei ütle. Õnneks on olemas Lesven ja Hort...

Samuti on paljude probleemide allikaks eelmiste omanike ihnsus, kes vigasid tükke ükshaaval vahetavad (või üldse vahetamata jätavad ja sandi edasi müüvad jutuga: see peabki nii olema).

21.02.2014 at 14:21
DevilDeVille
  
jeep grand cherokee
quote:
jaank1987:
quote:
Rein000: Mille sa ära annad, et see chero vastu saada?

porche 944 aga see pole ültse midagi kindlat. lihtsalt üks variantidest

No see pole kohe mittemingi variant. Porge on ikka kasutamiseks loodud, 3.1 utiliseerimiseks.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
21.02.2014 at 15:13
tqhq.ee foorum : Autod : jeep grand cherokee   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.