register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : jeep grand cherokee   1 2 3  
Poster Message
Rein000
 
jeep grand cherokee
Herr Võsa. Meil täiesti korras 2,7 ei käivitunud mingist 27 kraadist allapoole, ringi vedas päris kobedalt, kuid mitte muffigi. Kia Sorentol ka ju CRD ja läks " poolest pöördest" samast tanklast oli tangitud. SA asus suhteliselt lähedal, lohistasime kabla otsas sinna sooja, vaevalt 10 mintsa seisi, kui oli jälle paugupill. Nendel 2,7 on mingi ikaldus, et ei lähe lihtsalt teatud tempist allapoole enam käima.
21.02.2014 at 16:28
v6sa
jeep grand cherokee
Kas sel "täiesti korras" masinal keegi külmast peast anumasurvet mõõtis? Reaalselt, kellaga? Andur võib samuti valetada...

Enamusel probleemsetel ei tõuse anumasurve piisavalt kiiresti. Kui teatud aja jooksul survet ei saavutata, siis pihusteid ei avatagi. Isegi juhul, kui surve lõpuks tekkima peakski. Juhile seda aga ei öelda... Veakoodi ka ei jää...

Tõestamata on väide, et käivituskaardil on külmas otsas mingi jama sees. Näiteks oodatakse liiga kõrgeid käivituspöördeid vms... VAG-mootorite prohmakas ju oli säärane aps.

Miks ma nii arvan: sest tehaseuus mootor ei tõrgu. Tõrgub x00 tuhat kilomeetrit läbi veerenud mootor... Riket keegi aga otsida ei viitsi, lihtsam on ühmata: see ei käivitugi, tüüpviga.

On jah tüüpviga: kõrgeltforsseeritud mootor on õrn ja pole mõeldud sõitma maailma lõppu ja tagasi olematu hoolduse tingimsutes. Juba garantiiajast ülekestmine näitab lonkavat kvaliteeti - sai liiga hea. BMW pajad on selles mõttes veel halvemad - need kestavad sama jõudluse juures veel paremini. Turunduse õudusunenägu ju: kelle uusi müüd...

Silberauto - muhhahhaaa. Kui arvuti ei ütle, et see või teine on katki, siis ise nad veaotsinguks võimelised ei ole. Paar kunagi seal töötanud asjalikumat selli töötavad ammu omal käel ja teevad vahel SA tarbeks visiite "olulisemate" klientide masinate manu.
21.02.2014 at 16:42 1 edit. Last edited 21.02.2014 at 16:45 by v6sa
Rein000
 
jeep grand cherokee
Ma tõesti ei teadnud, mida sealt nõuda oleks tulnud. Masin oli garantii all, seega alla 100 000 sõitnud, kindlasti oli üle 50 000. Öeldi ainult et see ongi selline omapärane, et las olla moment soojas ja sõidab jälle.
21.02.2014 at 16:45
v6sa
jeep grand cherokee
quote:
Rein000: Ma tõesti ei teadnud, mida sealt nõuda oleks tulnud. Masin oli garantii all, seega alla 100 000 sõitnud, kindlasti oli üle 50 000. Öeldi ainult et see ongi selline omapärane, et las olla moment soojas ja sõidab jälle.

Jep, kõlab nagu Silberauto:
paneme kõik aknad kinni ja teeme restardi - näe, töötabki;)

Kusjuures kõige hullem on see, et keregarantii kehtimiseks peab seal ka peale garantiiaja lõppu edasi vaevlema. Alternatiivset töökoda, mida autotootjad tunnustaks, meil aga ei ole... Millest on tõsiselt kahju...
21.02.2014 at 16:50 1 edit. Last edited 21.02.2014 at 16:52 by v6sa
DevilDeVille
  
jeep grand cherokee
Silberis ainus tasemel asi on tunnihind.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
21.02.2014 at 17:05
vvt
  
jeep grand cherokee
Inimesed ostavad neid 3.1 põllumajanduslikke diisleid seepärast, et neid saab Euroopast sisse lihtsalt vedada (seal on need GC-l valdavad) ja teiseks peljatakse bensiinimootorite janu. Janu kartus on tojootakorillaga harjunu jaoks ilmselt mõistetav, sest suuremahuline bensiinimootor, automaatkast, nelivedu ja kandiline kuju on suure janu iga ilmaga töötav retsept.

Tegelikult on need 2.8 mersu diisliga asjad ka mitte just ökopillid, aga talutava janu/töökindluse/kulude suhtega.
Seejuures pole ka need mootorid veatud, aga vähemalt on see erinevalt traktorimootorist korraliku hooldusega kontrollitav.
Sel mootoril peaks ka olema see tore pihusti tihendite äraväsimine, mille ennetusega venitatakse viimase võimaluseni ja mis võib ebaõnne korral lõppeda kaane vahetusega, kui seda kinnitagitunud pihustit enam kaanest kätte ei saa?

Kes aga arvab, et 3.1 on õige valik, siis tasuks vaadata muid autosid, Rav4 on kindlasti kah täitsa sõidetav.
Üks täiemõõduline jeep polegi mõeldud tarbijale, kellel raha pole. Selleks on igasugu toredaid siivikuid, corollasid, daciaid jne.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
21.02.2014 at 20:35 1 edit. Last edited 21.02.2014 at 20:37 by vvt
jaank1987
jeep grand cherokee
ostaks siis keegi selle porsche ära siis saab nagu valida kah mida osta.
22.02.2014 at 20:20
Rein000
 
jeep grand cherokee
Märts, aprill võib hakata sellele isegi huvilisi tekkima. Aga ma mõnipäev tagasi sellist Porschet küll müügis ei näinud.
23.02.2014 at 10:38
DevilDeVille
  
jeep grand cherokee
quote:
Rein000: Märts, aprill võib hakata sellele isegi huvilisi tekkima. Aga ma mõnipäev tagasi sellist Porschet küll müügis ei näinud.


Auto 24-jas on räigelt kallis müüa kah iseenesest.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
23.02.2014 at 12:17
jaank1987
jeep grand cherokee
quote:
DevilDeVille:
quote:
Rein000: Märts, aprill võib hakata sellele isegi huvilisi tekkima. Aga ma mõnipäev tagasi sellist Porschet küll müügis ei näinud.


Auto 24-jas on räigelt kallis müüa kah iseenesest.


No ma ei tea kui kallis see sinu jaoks on. Aga mul on seal see ikka müügis.
23.02.2014 at 12:28
ziim_
jeep grand cherokee
Paljuv6itu on küll, eriti kui vaja siva veel lahti saada.
23.02.2014 at 13:26
jaank1987
jeep grand cherokee
quote:
ziim_: Paljuv6itu on küll, eriti kui vaja siva veel lahti saada.

mis on paljuvõitu?
23.02.2014 at 16:29
Rein000
 
jeep grand cherokee
Mis nende velgedega lahti on, või mulle tundub ainult, et midagi on valesti? Rattad nagu liiga sügaval istuvad ja kummaliselt väikesed ka proportsioonide kohta.
23.02.2014 at 17:15
jaank1987
jeep grand cherokee
quote:
Rein000: Mis nende velgedega lahti on, või mulle tundub ainult, et midagi on valesti? Rattad nagu liiga sügaval istuvad ja kummaliselt väikesed ka proportsioonide kohta.

taha said liiga kitsad veljed (talveks 15 tolli) suvised on korralikud.
23.02.2014 at 17:27
ziim_
jeep grand cherokee
quote:
jaank1987:
quote:
ziim_: Paljuv6itu on küll, eriti kui vaja siva veel lahti saada.

mis on paljuvõitu?

Hind ofkoors.
23.02.2014 at 18:18
jaank1987
jeep grand cherokee
quote:
ziim_:
quote:
jaank1987:
quote:
ziim_: Paljuv6itu on küll, eriti kui vaja siva veel lahti saada.

mis on paljuvõitu?

Hind ofkoors.

See et sinu jaoks kallivõitu on ei tähenda, et kellegi teise jaoks hind norm on ja kuulutuses on ka kirjas, et hind on tingitav.
kui sa ei oska tingida ja vingud kuskil foorumis et hind on sinu jaoks liiga kõrge see on su enda viga.
23.02.2014 at 18:36
Maik
  
jeep grand cherokee
te räägite siin -27c ,ma räägin ,antud masin on -10c-ga vist juba ainult eetripill :P
Võibolla on viga pihustites aga muidu auto sõidab normaalselt,kui soojem on.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
23.02.2014 at 22:25
DevilDeVille
  
jeep grand cherokee
See, et vaimuhaigete poolt hooldatud(hooldmata versioonid) korrektselt ei toimi, pole kindlasti mitte auto viga.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
23.02.2014 at 23:30
Rein000
 
jeep grand cherokee
No alla 100 000 sõitnud autol poleks küll miskit ime hooldust tarvis, mul Disco 1, -10 nimei pea küünalt andma, käivitub nagu vana mees! Sellel peaks vist ka juba mingid moodsamd pihustid olema. Või ma ka ei tea, pole kordagi uurinud. Kellapeal on 270 000. Need surveall avanevate pihustitega vanakooli massinad läksid ikka väga lihtsalt suure külmaga käima.
23.02.2014 at 00:30
margus61
jeep grand cherokee
quote:
Maik: te räägite siin -27c ,ma räägin ,antud masin on -10c-ga vist juba ainult eetripill :P
Võibolla on viga pihustites aga muidu auto sõidab normaalselt, kui soojem on.
Miks ei käivitu, v6sa rääkis enne ära. Põhiliste põhjustena pihustite suur tagasivool, common raili rõhu regulaator vms, selle rõhu andur. Eelsüüteküünlad ja nende releed on vähemal määral jutuks tulnud. Kui huvi lähemalt uurida, siis 4x4 foorumi margikohases alajaotuses leidub mitmeid asjalikke teemasid. Mul käivitub -15* küll, aga mitte enam esimesest pöördest.

Kehva juhitavuse kohta võin omast kogemusest öelda, et palju sõltub rehvidest ja silla lõtkudest. Ilma lõtkudeta sildade ja talverehvidega (Conti 4x4 IceContact) saab päris ilusti sõita. Suverehvidega Goodyear Wrangler F1, mis tehasest all, hakkab teed otsima ja sirgelt liikumisega on jupp mässamist rooli taga. Kui sillas lõtkud sees, siis käib oma teed sõltumata rehvidest, mingeid lõtkudele viitavaid märke sees eriti kuulda/tunda pole. Kogu jutt on kiiruste kohta kuni 100 km/h sest minul sellelt autolt rohkem polegi vaja.

Treilerit vedades meeldib, et cruise ja kast toimetavad parajalt ja ei hakka tõusude peal rapsima. Pikkadel otstel pean seda oluliseks, korduvalt proovitud suure haagissuvilaga Põhja-Norra otsa 1500 km järjest. Siinmaal vahel 2++ tonnine auto treila peal ja saab ka täitsa hakkama.
24.02.2014 at 08:43
Rein000
 
jeep grand cherokee
No vot see ongi saab hakkama, kui Sorentol käruga treilaga lastes 100-110 nagu joont mööda ja ostes siis tuntuma, mainekama ja kõik ülivõrdes maasturi, olid vahest siiski meil ka ootused sellest autost suuremad. Margus, haagissuvilaga rändad praegu ka veel?
24.02.2014 at 09:42
tqhq.ee foorum : Autod : jeep grand cherokee   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.