register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi: GMC Suburban   1 2 3  
Poster Message
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
Tere!

Kas kellegil mingit infot selle GMC Suburbani kohta?
http://www.auto24.ee/used/1599709

02.03.2014 at 23:22
Astro-97
  
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
sigaelmar: Tere!

Kas kellegil mingit infot selle GMC Suburbani kohta?
http://www.auto24.ee/used/1599709




Vähemalt siin on omanik toonud välja kõik head ja vead, oskad arvestada asjadega... eelmises teemas seda välja toodud ei olnud ja üllatused selgusid kohapeal.
vabandan teemavälisel sekkumisel.

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
03.03.2014 at 11:25
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
A, sa mõtled seda HHR teemaga võrreldes?
03.03.2014 at 12:26
Astro-97
  
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
sigaelmar: A, sa mõtled seda HHR teemaga võrreldes?

just-just..


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
03.03.2014 at 12:59
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
Või oskab keegi vähemalt seda õelda, et on sellel autol ka mingi reaalne järelturg või on see selline auto, et kui seda just vanaraua hinnaga ära ei anna, siis võib juba arvestada, et mu lapsed selle ühel päeval omale pärivad?
04.03.2014 at 00:07
speedbird
 
Ostuabi: GMC Suburban
Kui ma oma tagaveolist vahepeal kusagil paar aastat tagasi müüa proovisin, siis tuli üle päeva küsimusi ja huvi oli üsna suur, eriti Venemaalt. Mul ei jäänud küll üldse sellist muljet, et müüa raske oleks. Lõpuks otsustasin ise, et võtan kuulutuse maha, sest olin juba paar proovisõitu lasknud teha ja lõpuks otsustasin ikkagi endale jätta, nagu mulle kombeks siiani :)

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
04.03.2014 at 01:23
KOLLA
Ostuabi: GMC Suburban
Ise olen kulgenud juba üle kümne aasta K2500 Tsurbaniga ringi ja pole plaanis teda kunagi välja vahetada . Vanem poiss juba norib võtmeid enesele ja eks ta need ka kindlasti päranduseks saab . Nimetatud auto omanike ringis leidub kahte tüüpi isikuid - need kelle ta võlub jäägitult oma ruumikuse , praktilisuse ja kas või läbivusega ning need kes kohe alguses hakkavad vinguma selle üle kui palju ta ikka kütust neelab ning aretavad peale mingeid naeruväärseid MB diisleid ja gaasiseadmeid (viimane on mõistetav). Iga mees või naine peab ikka auto oma vajaduste järgi soetama . Minul näiteks on suur vahmiil kellel enamuses lube pole (ja pikkust pea kõigil üle 6 jala) , töö selline kus pidevalt tuleb midagi vedada , reisi kirg autoga ning harrastused mis eeldavad raskete asjade vedu raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse .
PS: teiseks autoks on mul FIAT 500 - siis kui vaja üksi sõita !

____________________________
Better push a Chevy , than drive a Ford !
05.03.2014 at 09:20
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
Ma ei tea kas seda saab huvitavaks faktiks nimetada aga niipalju kui ma Suburbani kohta otsinud olen, ma ei ole mitte ühtegi negatiivset asja ta kohta kuulnud.
05.03.2014 at 12:54
jass
 
Ostuabi: GMC Suburban
Lisan omaltpoolt juurde, et väga hea auto jupid on mõistliku hinnaga ja ei vaja väga tihedat vahetamist auto normaalse kasutusel. Ise kasutasin suburbanit peamiselt Tallinnas ja tekkis olukordi kus auto seisi päris palju ning põhi probleemiks tekkis jagaja kaas, mida pidi iga aasta vahetama. Tegu oli puhtalt kondensi probleemiga kaanes. Sillad on mõistlikult tugevad eriti Tallinna teedel. Pidin auto maha müüma finants põhjustel ja kahju oli vaadata ka kui auto koguaeg seisis (siiamaani kahetsen, et pidin müüma aga mis läinud see läinud). Auto kaotas 3,5 aastaga kuskil 20% oma hinnast, kuid sellegi poolest väga mõistlik vaadates uuemaid autosi. Näiteks 2006 aasta Lincoln Aviator kaotas ~80% hinnast 5 aastaga.
05.03.2014 at 15:03
franz125
Ostuabi: GMC Suburban
See nüüd läheb teemast vähe välja aga ma pole kunagi ostnud ühtegi autot nii,et enne ostu juba higistan kuidas tast lahti saada.Tavaliselt on käest ära ostetud või avarii tekitatud.Kui pinsile lähen ja maakodusse kolin siis ostan 3.samba eest Suburbani
05.03.2014 at 21:00
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
franz125, ma ei ole jällegi mitte ühtegi autot omale soetanud teadmisega, et ma sõidan temaga järgmised 5-10 aastat. Ma õnneks või kahjuks olen selleks liiga materiaalne inimene ja mulle on tähtis, et autol oleks ka arvestatav väärtus kui mina seda müüma hakkan (tavaliselt 6-24 kuu pärast). Ei tahaks nii, et 4000€ ostan ja 1000€ müün. Mul pole ameeriklastega eriti kogemusi peale Ford Exploreri ja sellepärast olen veidi ebakindel.
05.03.2014 at 22:42
Maik
  
Ostuabi: GMC Suburban
Pigem on probleem taolist ostjat üles leida. Ja kui müük kiirelt ei lähe lastakse ka hinda palju alla...
võtame reaalselt ,paljudel ikka seda suure kuluga autot vaja on. Aga näe - mõnel ikka on .

Oleneb autost aga suure mootoriga autod kipuvad hinnas hästi kaotama. Sakslased veel eriti. Ise kaotasin vist ca 4k euri 1,5aastaga,auto ise oli algselt vist 12k,seega suur protsent.
Ameeriklased mitte niipalju, sest noh, neid ei olegi väikse mootoriga,seega pole vahet,millist neist osta :P



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
05.03.2014 at 22:54 1 edit. Last edited 05.03.2014 at 22:55 by Maik
KOLLA
Ostuabi: GMC Suburban
Ma arvan , et kõige mõistlikum oleks soetada enesele vanaraua hinnaga uus koreakas ja peale mõne aastast kasutamist ning mitte hooldamist müüa ta maha plastik taara hinnaga !

____________________________
Better push a Chevy , than drive a Ford !
05.03.2014 at 23:41
cartmann
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
KOLLA: Ma arvan , et kõige mõistlikum oleks soetada enesele vanaraua hinnaga uus koreakas ja peale mõne aastast kasutamist ning mitte hooldamist müüa ta maha plastik taara hinnaga !
Kahjuks saab plastik taarat myya ainult siis kui vastav tähis kyljes. Seega pead prygilas hoopis peale maksma.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
05.03.2014 at 23:53
KOLLA
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
cartmann:
quote:
KOLLA: Ma arvan , et kõige mõistlikum oleks soetada enesele vanaraua hinnaga uus koreakas ja peale mõne aastast kasutamist ning mitte hooldamist müüa ta maha plastik taara hinnaga !
Kahjuks saab plastik taarat myya ainult siis kui vastav tähis kyljes. Seega pead prygilas hoopis peale maksma.
sellele ma viitasingi !!!

____________________________
Better push a Chevy , than drive a Ford !
05.03.2014 at 00:08
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
KOLLA: Ma arvan , et kõige mõistlikum oleks soetada enesele vanaraua hinnaga uus koreakas ja peale mõne aastast kasutamist ning mitte hooldamist müüa ta maha plastik taara hinnaga !


Kui saab vanaraua hinnaga uue koreaka, oleks see vägagi mõistlik diil :)
Aga veidi teemast välja ka, siis pakuti jälle üht GMC'd, nimelt Yukonit. Vaatasin et see oleks nagu Tahoe analoog aga Yukon on kallim. Kas GMC on miskine Chevrolet kallim versioon?
06.03.2014 at 09:54
tfr
 
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
sigaelmar: Aga veidi teemast välja ka, siis pakuti jälle üht GMC'd, nimelt Yukonit. Vaatasin et see oleks nagu Tahoe analoog aga Yukon on kallim. Kas GMC on miskine Chevrolet kallim versioon?

Sama auto, teine logo. General Motors on puht-turunduslikult küll üritanud jah GMC-d veidi "kallima" brändina turundada, aga praktiliselt neil mingit vahet pole.
06.03.2014 at 10:18
partel
  
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
tfr:
quote:
sigaelmar: Aga veidi teemast välja ka, siis pakuti jälle üht GMC'd, nimelt Yukonit. Vaatasin et see oleks nagu Tahoe analoog aga Yukon on kallim. Kas GMC on miskine Chevrolet kallim versioon?

Sama auto, teine logo. General Motors on puht-turunduslikult küll üritanud jah GMC-d veidi "kallima" brändina turundada, aga praktiliselt neil mingit vahet pole.
BTW alates 2000 pole GMC mitte Suburban, vaid Yukon XL.



____________________________
_
06.03.2014 at 12:49
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
Teema on juba nagunii täiesti käest ära läinud. Ma siis lasen kolmanda OT sisse.
Kas keegi sellest autost teab midagi? VIN koodi järgi karjub "Avarii", seda ma juba tean
http://www.auto24.ee/used/1375447
07.03.2014 at 10:26
Astro-97
  
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
sigaelmar: Teema on juba nagunii täiesti käest ära läinud. Ma siis lasen kolmanda OT sisse.
Kas keegi sellest autost teab midagi? VIN koodi järgi karjub "Avarii", seda ma juba tean
http://www.auto24.ee/used/1375447


ülbe näeb välja küll... aga kuidagi tundub selline "müügiks tehtud"

võin eksida loomulikult oma nägemuses

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
07.03.2014 at 10:50
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
Firma müüb, eks nende eesmärk see olegi :)
07.03.2014 at 11:19
Tyymiiz
 
Ostuabi: GMC Suburban
http://auto.motors24.ee/vehicles/413100-GMC-Acadia-1995.aspx?pg=0&sort=paid suht mõistliku hinnaga iseng väitetavalt sõidetav ise pole näinud ega käega katsunud võibolla keegi teine siit om.

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
07.03.2014 at 13:10
Maik
  
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
sigaelmar: Firma müüb, eks nende eesmärk see olegi :)

Kas helistada lihtsam ei oleks. Võib ju vabalt firma osaniku enda auto olla,vaevalt,et see firma automüügiga tegeleb.
Linnas nii otseselt silma ei ole jäänud (viljandis siis).

See auto on eestis 2007 aastast alates nagu ,et mis "müügiks " tehtud te räägite :)?

http://www.auto24.ee/ostuabi/?t=soiduki-andmete-paring

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
07.03.2014 at 13:42 1 edit. Last edited 07.03.2014 at 13:45 by Maik
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
Ma olen omanikuga suhelnud kirja teel juba. Huvitav oleks mõnd erapooletut arvamust ka kuulda. Tundub jah, et asjapulk ise omanik. Tea kaua see müügis olnud on...?
07.03.2014 at 13:45
sqirrel
 
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
... Tea kaua see müügis olnud on...?

Minu meelest see kuulutus üsna pikka aega üleval olnud...


____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
07.03.2014 at 14:54
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi: GMC Suburban   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.