register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi: GMC Suburban   1 2 3  
Poster Message
newusername
Ostuabi: GMC Suburban
Yukonitel ja Escalade-del puudub vist sildade lülitamise võimalus, pidevalt on "auto" sees, mis tavaolukorras enam-vähem tagavedu.
Chevydel ses mõttes eelis.
See müügis oleva Yukoni avarii ei ütle küll midagi. Pigem kontrolli vin koodi USAS.
07.03.2014 at 20:18
KOLLA
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
newusername: Yukonitel ja Escalade-del puudub vist sildade lülitamise võimalus, pidevalt on "auto" sees, mis tavaolukorras enam-vähem tagavedu.
Chevydel ses mõttes eelis.
See müügis oleva Yukoni avarii ei ütle küll midagi. Pigem kontrolli vin koodi USAS.
Neil kolakatel on siiski varustuse põhised silla lülitamised ja lukustamised olemas . Olgu Tsuburban , Denali , Yukon XL või muu modi . Kui ikka esimene omanik oli suht vähe nõudlik , siis sellise ta ka sai ! Tööhobused nagu neid USA -s kutsutakse on meie mõistes 4-veolised diislid ja tugevdatud sildadega , ülejäänud ratsahobused reeglina tagasillaveoga ja benaröövlid . Vahe ongi nendel reeglina kubemekotis ja tagasilladifris , mille tagajärjel esimene on uimane nagu kala , aga jõudu nagu kiimas marutõbisel Bulldogil , teine rebib edasi nagu tiiger ja jääbki selleks kuni kütus otsa saab . Joodikud on diislid benakad võrdselt - ma ei tea kas praegu on Eestis 7,4 l GM mootorit kuid viisteist aastat tagasi oli üks isend siin ja selle keskmine kütusekulu oli 35 l/100km . Kui trassi sõita oli 12 l/100km . Mina ostsin oma pasakaaruti avariilisena ja tegelikult oli ta USA-s maha kantud kui tuulispasa ohver , siin suudeti anda talle mingi muu elu , mida ta krapsakalt üritab täita kuigi karma ajab taga . Nimelt auto on nii märkamatu ja anonüümne , et esimesel aastal oli üheksa ja ühe kuu jooksul suisa neli avariid . Loomulikult olid mul vastse omanikuna muremõtted peas , aga lahenduseks oli parkimine parkla kõige kaugmatesse ja üksildasematesse kohtadesse . Sarnaste autoomanikega suheldes on täheldatud sama sündroomi kuid põhiprobleem on siiski autovärvis ja velgedes , mis ei ole piisavalt bling-bling .

____________________________
Better push a Chevy , than drive a Ford !
07.03.2014 at 01:40
R.Ott
 
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
KOLLA: Nimelt auto on nii märkamatu ja anonüümne , et esimesel aastal oli üheksa ja ühe kuu jooksul suisa neli avariid.
See, justkui Kodanik Männikese sõber, kes tegi esimese kuuga lugematu arvu avariisid ja polnud kunagi süüdi :)


____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
07.03.2014 at 01:59 1 edit. Last edited 07.03.2014 at 01:59 by R.Ott
kadjakas
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
R.Ott:
quote:
KOLLA: Nimelt auto on nii märkamatu ja anonüümne , et esimesel aastal oli üheksa ja ühe kuu jooksul suisa neli avariid.
See, justkui Kodanik Männikese sõber, kes tegi esimese kuuga lugematu arvu avariisid ja polnud kunagi süüdi :)

Aastaga oli auto nii pehme, et tuli maha müüa. :)
08.03.2014 at 03:31
Riho
Ostuabi: GMC Suburban
2003 Yukon - 2006 on kindlustus selle auto välja maksnud: "possible total loss". See järel on auto veetud Eestisse.
08.03.2014 at 05:21
KOLLA
Ostuabi: GMC Suburban
Pisike sõidab igapäevaselt ringi - need väikesed kõksud ei tee rauale midagi . Avariides ei olnud ma tõesti ise süüdi ainult piinlik oli kui sõbrad küsisid kus auto on , pidin iga kord vastama , et remondis !

____________________________
Better push a Chevy , than drive a Ford !
08.03.2014 at 10:52
Rein000
 
Ostuabi: GMC Suburban
Eks need total loss id on ka suhtelised vahest. Pisikese kõksu tegemine rahateenijate juures võib ju teatud vanuses ületada auto maksumust. Omanik teeb paar käiku lammarisse ja liigub jälle.
08.03.2014 at 11:28
newusername
Ostuabi: GMC Suburban
Olen Eestist kunagi pikemat aega otsinud Escaladi või Yukonit, millel oleks lülitatav vedu. Paari aasata jooksul ei leidnud midagi, valik langes Tahoele, millel olid kõik vajalikud lisad.
08.03.2014 at 11:45
DevilDeVille
  
Ostuabi: GMC Suburban
Eskalaatorile sai lülitatavat nelikut vaid sellele kõige esimesele, bäädz endzinööritud versioonile.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
08.03.2014 at 11:58
Rein000
 
Ostuabi: GMC Suburban
Kas teisel generatsioonil ei olnud selle lisamine esimese omaniku otsusest lähtuv, on nagu kusagilt jäänud meelde, aga kuna keegi seda võimalist ei tahtnud, siis olla see mingi aja möödudes juba valikuid koostades kõrvale jäetud. Endale autot otsides oleks nagu kuulnud sellist asja kunagi.
08.03.2014 at 13:20
speedbird
 
Ostuabi: GMC Suburban
Olen ise selle benaröövli tagaveolise 1500 Suburbani omanik ja pean tunnistama, et selle auto tõelisest võlust saab aru alles siis, kui oled nende "Heavy Duty" ja topelttalasildadega masinatega sõitnud. Nii mugavat, pehmet ja mõnusat autot Tallinnas liiklemiseks annab ikka otsida, sellega sõidab pea kõik meie teed siledaks. Tagaveolise puhul veel võimalus taha näiteks mõnus kõrge ja lai rehv panna ja sellega anda autole kihvt välimus. Viimane talv näiteks ei oleks mitte kusagil nelivedu vaja läinud, kuid karmides talvedes jääb tagaveoga muidugi hätta vahel.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
08.03.2014 at 13:48
DJ Seebimull
  
Ostuabi: GMC Suburban
Mul ´95 aasta Tahoe, 5.7 bensukas TBI, ja põrandal kang, kust saab siis valida mismoodi masin end edasi veab. Omanud seda autot juba 2008 aastast, väga rahul, bensiini võtab kõik ära, aga sõita hea nii linnas kui maastikul kui lumes. PS jupid on head odavad ja remont ka mõnus lihtne. Bensukas on selles suhtes parem, et bensuka mootori jupid on mõningatel juhtudel isegi 10 korda odavamad kui dislale.

____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)
08.03.2014 at 16:01
Riho
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
Rein000: Eks need total loss id on ka suhtelised vahest. Pisikese kõksu tegemine rahateenijate juures võib ju teatud vanuses ületada auto maksumust. Omanik teeb paar käiku lammarisse ja liigub jälle.

On. kuid selle Yukoni puhul oli total loss'i hetkel auto vaid 3 aastat vana ja suhteliselt kallis veel. Järelikult midagi väga ilusat seal olla ei saa.
08.03.2014 at 17:31
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
Ma olen ammu tahtnud juba küsida, et jupid on odavad võrreldes millega? Kui ma meediast (TM, Autoleht) loen usakate kohta, siis küll väga sellist muljet ei jää. Tahoe kohta on Autolehes artikkel olemas ja seal näiteks selline jutt: "Esiratta laager maksab 125 €, tagaamortisaatorid 550 €, tagakompressor 220 €, automaatkäigukasti lüliti 45 €, vahekasti mootor 240 €" Minuarvates pole nendest ükski asi eriti odav. Ja omal on kokkupuude olnud Exploreriga ja sellel ka minuarvates jupid pigem kallid. Noh see kallis ja odav on muidugi suhteline mõiste aga mina nimetaks odavaks näiteks 95 aasta Passati juppe, kus tõepoolest enamus asjad auto küljes maksavad alla 20€. Pidurisuppordid olid kirved, need vist maksid 70€.
08.03.2014 at 18:14
jass
 
Ostuabi: GMC Suburban
Mina kirjutasin, et on mõistliku hinnaga. Näiteks 125 euri 4 veolise auto esimese rattalaagri eest minuarust ei ole palju makstud. Tagumised amordid ei olnud ka 550€ (kui tegu on õhkpatjadel autoga siis võib tõesti olla), amordi hinda täpselt ei mäleta aga ma usun et jäid 100 euro kanti. Bensu pump oli 100€ (pochi, turbiinikas). Üldiselt kui usa autode juppide hindasid tahad vaadata võta rockauto.com ja korruta hinnad 2-ga.
Passatiti ja sububranit ei ole mõtet omavahel võrrelda. Võrdle pigem Toyota Landcruiseri või Nissan Patroliga.
08.03.2014 at 19:28
90Deville
 
Ostuabi: GMC Suburban
Eks need hinnad vöivad juba ka aegunud olla, aga jah, kui tahad uhket naabrist paremat luksusmaasturit selle nö"vene mehe passati" jupihinnaga, siis pead selle vast ise ehitama passatist:)


____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
08.03.2014 at 19:36 1 edit. Last edited 08.03.2014 at 19:37 by 90Deville
newusername
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
sigaelmar: Ma olen ammu tahtnud juba küsida, et jupid on odavad võrreldes millega? Kui ma meediast (TM, Autoleht) loen usakate kohta, siis küll väga sellist muljet ei jää. Tahoe kohta on Autolehes artikkel olemas ja seal näiteks selline jutt: "Esiratta laager maksab 125 €, tagaamortisaatorid 550 €, tagakompressor 220 €, automaatkäigukasti lüliti 45 €, vahekasti mootor 240 €" Minuarvates pole nendest ükski asi eriti odav. Ja omal on kokkupuude olnud Exploreriga ja sellel ka minuarvates jupid pigem kallid. Noh see kallis ja odav on muidugi suhteline mõiste aga mina nimetaks odavaks näiteks 95 aasta Passati juppe, kus tõepoolest enamus asjad auto küljes maksavad alla 20€. Pidurisuppordid olid kirved, need vist maksid 70€.

On pikki kogemusi ka saksa suurkeskklassi autodega. Tahoe juppide hinnad ca 2 korda odavamad ja juppide vahetamine on lihtsam.
08.03.2014 at 20:01
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
90Deville: Eks need hinnad vöivad juba ka aegunud olla, aga jah, kui tahad uhket naabrist paremat luksusmaasturit selle nö"vene mehe passati" jupihinnaga, siis pead selle vast ise ehitama passatist:)


Ma ei taha seda aga tahtsin teada millega võrreldes jupid odavad on :)
08.03.2014 at 20:32
supp
Ostuabi: GMC Suburban
osta näiteks 07a audi a6 3,0 diisel, siis saad hinnast aru, ehk kõik on odav, kui hooldusest alla 2k euri arve saad
08.03.2014 at 20:58
Maik
  
Ostuabi: GMC Suburban
Jupid on odavad jah,seda kahjuks usas. Siia jõuavad nad ju transport + riigile maksud 30% + tolliteenuse tasu mingi 10 eur ,noh,ise tellides.
Saksamaa meil aga ligidal,vaid transa maksab.

Usaka jupid euro autode hindadega täiesti võrreldavad,mingi maani. Teeninduse hindasid pole mõtet panna ,kui sa just usakat kah koguaeg services A juppidega just ei remondi..


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
08.03.2014 at 01:28
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
supp: osta näiteks 07a audi a6 3,0 diisel, siis saad hinnast aru, ehk kõik on odav, kui hooldusest alla 2k euri arve saad

Ma oman praegu 05 aasta BMW'd. Ma ei käi küll ametlikus esinduses aga mina küll ei kurda. Kuigi pean tunnistama, et võrreldes vanemate BMW'dega on osade hinnad ikka kõrgemad.
09.03.2014 at 12:17
DevilDeVille
  
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
sigaelmar:
quote:
supp: osta näiteks 07a audi a6 3,0 diisel, siis saad hinnast aru, ehk kõik on odav, kui hooldusest alla 2k euri arve saad

Ma oman praegu 05 aasta BMW'd. Ma ei käi küll ametlikus esinduses aga mina küll ei kurda. Kuigi pean tunnistama, et võrreldes vanemate BMW'dega on osade hinnad ikka kõrgemad.

Selle pasatükiga võrreldes on iga normaalse auto pidamine suisa tasuta. Sõber, näiteks, sai esindusest ostetud käkil garantiiaja jooksul viis roolilatti vahetada oma e60 - l. Ja see pole mingi erandlik lugu. Mis puudutab jupihinda, siis ei ole keelatud koopereeruda konteineriinimestega ja tuua omad jubinad väikese etteplaneerimisega kiviautu hindadega. Pluss teenus vms.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
09.03.2014 at 12:47
sigaelmar
Ostuabi: GMC Suburban
Noh kas siis juba läbi eBay.com'i lihtsam pole?
09.03.2014 at 12:50
DevilDeVille
  
Ostuabi: GMC Suburban
quote:
sigaelmar: Noh kas siis juba läbi eBay.com'i lihtsam pole?

Jutt käis ettemõtlemisvõimest ja hinnast, mitte lihtsusest. Kõige lihtsam on kohalikust koloniaalkauplusest kõik asjad ostelda teadupärast.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
09.03.2014 at 12:54
ivoalaska
 
Ostuabi: GMC Suburban
On veel häid võimalusi, kui mõni tuttav näiteks Afgaanis teenib. Sinna Amazon saadab manti poolmuidu ja sealt omakorda eestisse saab ka väga soodsalt. Muidugi paki suurus peab olema mõistlik.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
09.03.2014 at 13:18
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi: GMC Suburban   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.