register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Camaro SS 2011   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Indrek_S
 
Chevrolet Camaro SS 2011
quote:
DevilDeVille: Orikas sobib asjale alla suht hästi. Tea kas seepärast, et tehases polnud parasjagu pimedate disainerite palkamise programmi?
...olla laenatud Toyotasse sportauto velgi disainima



____________________________
not done until it's done
10.06.2014 at 15:29
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Tõesti tõesti,need veel jubedamad :D



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
10.06.2014 at 21:52
partel
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Mis velgedesse puutub, siis ise ei ole pidanud pead eriti vaevama, kuna näiteks dragis valikut praktiliselt pole.

Velje otsustavad reeglid/füüsikaseadused/traditsioonid/jne.

Mis musta värvi velgedesse puutub, siis mulle on nii mõnigi meeldinud, eriti kui autovärv on näiteks kollane.

Aga eks sellistes asjades igaühel oma maitse.


____________________________
_
13.06.2014 at 11:31
partel
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Maik, kas sellega oled kursis?

http://www.reuters.com/article/2014/06/13/us-gm-recall-camaro-idUSKBN0EO1C620140613

____________________________
_
14.06.2014 at 10:58
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Ei aga ma ei saa aru milles probleem üldse, õnnetuse ajal lähevad vastu võtit või ?

Igastahes on auto vahepeal valmis saanud



















____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
22.06.2014 at 14:23 2 edits. Last edited 22.06.2014 at 14:29 by Maik
ziim_
Chevrolet Camaro SS 2011
Kokkuv6ttes tuli siis odavam, kui s6itev auto osta?
Skandinaaviast saab sama konfiga pille alates 25k juuro eest.
22.06.2014 at 16:38
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Odavam sellest ei tule, aga tuleb ägedam.

Selline oli ka algne plaan - seega eesmärk on täidetud minujaoks.
Kui mina vaatasin siis olid need saksas alates 27k ja enamasti vale kast,valet värvi ,vale mootor jne.
Ja muidugi ka see,et hetkel on kulud/remont jaotunud kuude peale laiali, skandinaaviast ostes peaks kohe käima kogu raha välja sekundiga.

Ostma hakates siis oli muidugi lootus oluliselt varem valmis saada,mitte juuniks ja ajavaru nagu oli kõva algselt.
Samas sellise sita suusailmaga ei taha isegi õues olla...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
22.06.2014 at 16:46 3 edits. Last edited 22.06.2014 at 16:50 by Maik
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Kohe peale jaanipäeva sai auto tallinna viidud - kolmapäevaks.
Täna on siis 3 -mas nädal sellest ja täna sai auto alles endale reaalsed numbrid ja ÜV .
Kergelt kaugem,kui ma arvasin - eriti nende ilusate ilmadega....

Sai tehtud ka filtrid/õli hooldus + uus lisavõti.
Ise homme Norra Gatebilile drifti vaatama , seega järgi lähen autole ikka alles esmaspäev.

Vähemalt saab American Beautyile vist nüüd minna. :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
10.07.2014 at 22:37 1 edit. Last edited 10.07.2014 at 22:40 by Maik
Sillakas
Chevrolet Camaro SS 2011
Ei pea just eriline disainer olema, et viie kodaraga velg joonistada. Kindlasti on ilusamaid, aga pole praegustel ratastel ka viga midagi. Julge massist erineda.
11.07.2014 at 12:24
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
dunno kuidas reziseda nii,et kvaliteet säiliks..
Hetkel juba ilmselt mingi ligi 400km sõidetud.
Maanteel jne tuleb keskmine suts alla 10l sajale siiski. Kiirendus corvettest kehvem muidugi.


Peeglivaade


Teine päev auto kodus - läks lammutamiseks kohe.


Tegelt on camaro suur auto.






Uute tuledega on asi ikka tükk maad asisem.


Ja palju ikka batuuti ja autot korraga pildile saab.
Sünnipäev lapsel+ kerged liigud.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
18.07.2014 at 12:12
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
http://www.bmrsuspension.com/?page=products&vehicleid=17&maincatid=77&catid=224

kas keegi neist spring rate-dest jagab midagi. Ühed on 2x jäigemad kui nö. stock vedrud ?
Võiks ju natuke madalda.. või siis natuke raha koguda ja tellida coilid, siis kindel värk,et ratas koopasse ei käi?

Seal ütleb kalkulaator shippingu tasuks muidugi kergelt 620+ usd alates :P

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.08.2014 at 20:00
DevilDeVille
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Mida seal veel madaldada on? Hetkel ju rehvi ja tiivakaare vahel võrdsed vahed.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
09.08.2014 at 21:26
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Seda kyll,aga p2riselus natuke k6rge auto tegelt.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
10.08.2014 at 14:05
Fredy.ee
 
Chevrolet Camaro SS 2011
Tegelikult pole probleem absoluutselt auto vedrustuses - viska praegused rattad alt minema, pane korralik velg õige rehviga ja on elu nagu lill.

Fakt on see, et antud veljega ei saa selle pilli välimust kunagi heaks, rääkimata üli kõvaks.

Jah, mingi väike seltskond võib küll kiita praegust velje/rehvi kombinatsiooni ja disaini taevani, küll aga on maailmapildis praegune lahendus täielik si**.

Tõsi, ei ole viisakas teiste autot sedasi kritiseerida, samas pole ka mõtet ajada pläma, et üli kõva, kuigi tegelikult saavad isegi pimedad vennad aru, et maailmas on miljard paremat lahendust juba ammu välja mõeldud ;)

Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
10.08.2014 at 14:28
mrtn
Chevrolet Camaro SS 2011
See peab mingi anekas olema.
10.08.2014 at 20:11
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Kes on öelnud,et ülikõva on :P? Mina küll mitte, võid üle mu postid vaadata,kui soovid.

Asi pole veljes,vaid auto on reaalselt kõrge. Tõsi - ilmselt 20" velgedega natuke auto kukuks.
Velje vahetus lihtsalt ei ole prioriteet lähiajal kindlasti mitte. Velgi pakutakse sellele autole palju
ja umbes 90 protsenti nendest pole omakorda minu maitse jällegi.

Talv ja sügis-kevad on ju ees,eks siis on aega neid velgi vaadata .

võibolla on lihtsalt harjumust madalast corvettist sees aga kahtlaselt k6rge auto on ikkagi >)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
10.08.2014 at 22:48 4 edits. Last edited 11.08.2014 at 12:01 by Maik
PiiluMart
 
Chevrolet Camaro SS 2011
Isiklikult arvan ,et masin näeb täitsa norm välja, pole ka velgedel häda kedagi.
Raske oleks lausa seda roppust ette kujutada kui old school veljed alla panna.
Kuna Fredy viskas kõige suurema kriitika kirve õhku siis sooviks näha sinu arvamust, milline velg oleks ilus ja sobiks nagu rusikas silmaauku ja 80% rahvast oleks sinuga nõus?
11.08.2014 at 13:08
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Need tuleb panna noh :D Mulle kusjuures meeldivad tegelt. Veljed on päris kallid,
enamus kipuvad 1000 usd tükist olema mis vähegi meeldivad.


Tegelt jutt ei olnud velgedest,vaid,et kuidas autot madalamaks saada ja mis mõistlik oleks :P

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.08.2014 at 18:10 1 edit. Last edited 11.08.2014 at 21:10 by Maik
DevilDeVille
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Mõistlik oleks mitte madaldada, kui asi iseenesest kurvides külili ei kuku. Ja velgedest endiselt parim on lumehelbeke.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
11.08.2014 at 20:10
Indrek_S
 
Chevrolet Camaro SS 2011
Snowflake'i saab tänapäeval ka 19 ja 20 tollistena, kui vajadus on



____________________________
not done until it's done
12.08.2014 at 11:48
ramman
Chevrolet Camaro SS 2011
quote:
PiiluMart:
Kuna Fredy viskas kõige suurema kriitika kirve õhku siis sooviks näha sinu arvamust, milline velg oleks ilus ja sobiks nagu rusikas silmaauku ja 80% rahvast oleks sinuga nõus?
Kavojebjot teiste arvamus? Auto on ju omanikule ja kui talle meeldib miski kindel velg ja teistele ei meeldi, siis on see ikkagi teiste probleem, mitte omaniku. Mind isiklikult ei koti üldse teiste arvamus, kui mulle midagi meeldib.
Antud auto puhul velje kuju on minu maitsele, aga lihtsalt võiks olla heledamates toonides, toob rohkem velje esile. See minu isiklik arvamus, mis ei pruugi üldse omaniku/ja ka Freddy arvamusega kokku minna ja ega nemad nüüd sellepärast pahad mehed ei ole ju :)
Krt, igatsen oma Camarot taga... :(

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
12.08.2014 at 21:16
PiiluMart
 
Chevrolet Camaro SS 2011
Polegi seda väitnud ,et keegi pahad oleks. Lihtsalt niipalju kui on inimesi on ka arvamusi.
Selles suhtes on raske öelda ,et: " viska need rehvid ja veljed minema ja vaata midagi sobilikumat ".
Isiklikult ennast ka teiste arvamus ei huvita, muidu sõidaks praegu Audi või bemmiga ringi :D
Teemasse ka, see valge tundub päris omapärane.
12.08.2014 at 00:23
viplala
Chevrolet Camaro SS 2011
quote:
Fredy.ee: Tegelikult pole probleem absoluutselt auto vedrustuses - viska praegused rattad alt minema, pane korralik velg õige rehviga ja on elu nagu lill.

Fakt on see, et antud veljega ei saa selle pilli välimust kunagi heaks, rääkimata üli kõvaks.

Jah, mingi väike seltskond võib küll kiita praegust velje/rehvi kombinatsiooni ja disaini taevani, küll aga on maailmapildis praegune lahendus täielik si**.

Tõsi, ei ole viisakas teiste autot sedasi kritiseerida, samas pole ka mõtet ajada pläma, et üli kõva, kuigi tegelikult saavad isegi pimedad vennad aru, et maailmas on miljard paremat lahendust juba ammu välja mõeldud ;)

Fredy.

Too mõni näide ka, muidu raske aru saada milline see kõige kenam on.
12.08.2014 at 01:29
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
https://www.google.ee/search?q=camaro+custom+rim&rlz=1C1CHMO_etEE551EE551&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=SP7qU-iXIMHnygO7ywI&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1280&bih=637

valik on suur aga minuarust on suur enamus mitte kõige paremad :)
Mis on tegelt hämmastav,sest enamus on ise alla pandud kellegi poolt.

Tegelt võib taoline veljevalik olla olemas ka aegade muutumisest - enam ei ole moes need veljed mis 10 a tagasi.
http://1.bp.blogspot.com/_0Y7jYYFGN2U/TMMQ0-Ecf2I/AAAAAAAAAuA/Wmw4BoXo6dU/s1600/rennen_wheels1.jpg

ega midagi otseselt ostma ei kutsu,seega võivad ka preagused all olla.
taolised ägedad (ja ilmselt kirved http://www.luxuryautodirect.com/2010/09/page/2/#prettyPhoto

aga nagu öeldud,veljevalik pole preagu prioriteet.
Täna katsun vist natuke esitulesid ümber ehitada,nad põleks nii nagu mina tahan ,mitte nii nagu tehas ette näeb .
Sel autol on näiteks udutuled aga neid lülitada pole võmalik ise :P

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
13.08.2014 at 08:05 1 edit. Last edited 13.08.2014 at 08:06 by Maik
Fredy.ee
 
Chevrolet Camaro SS 2011
Minu seisukoht on see, et auto nõuab kindlalt alla 5 kodaraga (äärmisel juhul viie hästi lähestiku paariskodaraga) velge, ette kitsamad, taha max laius. Randiga velg oleks muidugi lagi, aga see ei pruugi originaal kere alla ära mahtuda.

Värvuse poolest paneks Kroom / Hõbedased / Valge mustaga veljed, loomulikult tuleks ka esistange alumine äär punaseks teha, sest see samamoodi tekitab muidu mõttetut offroadi effekti autole...

Kahjuks pole hetkel pikalt aega asjasse süveneda, seega on ka põhjalik kodutöö tegemata, aga siin siiski üks minu silmis kindlasti kõige lihtsamaid ja odavamaid lahendusi autole viisakama välimuse andmiseks:

1. Teised veljed (diameeter sama mis praegustel),rehvid ja väike madaldus 2. Koos punase esispoileriga 3. Originaalis




Kui peaks rohkem vaba aega tekkima, siis tuunin veel enda silmis 100% toimivaid lahendusi - niisama linkide panek on pointless, kuna 99% inimesi ei suuda nii või naa lõpptulemust ilma õige auto all olemata ette kujutada.

Maik, Ma ütlesin väga selgelt, et antud veljega ei saa selle pilli välimust kunagi heaks, rääkimata üli kõvaks. Keegi polegi ju seda kunagi väitnud et ta on täna üli kõva, vaid see peaks olema eesmärk auto disainimisel, sest poolkõva sit*a on terve maakera silmini täis ;)

Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
13.08.2014 at 12:47 10 edits. Last edited 13.08.2014 at 16:38 by Fredy.ee
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Camaro SS 2011   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.