register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Camaro SS 2011   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
cartmann
Chevrolet Camaro SS 2011
quote:
Fredy.ee:


Fredy.

Nagu otse Leedust, liinipealt.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
13.08.2014 at 15:13
spark
 
Chevrolet Camaro SS 2011
kui mõelda natuke teistmoodi ... kui ei pea olema suur velg ja madal rehv
siis sellele autole sobiks alla ka nn "Wilwood 5 Hubs" kuigi neid velgi vist üle 15" eriti ei tehta





____________________________
Seitsekümmend Viis
13.08.2014 at 15:29
DevilDeVille
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Üldiselt on mulle jäänud säändne mulje, et tavaliselt saavad oma tööga suhteliselt hästi hakkama need inimloomad, kes tehases autosid (ja velgi) disainivad. Nuh, et veljed räägivad ülejäänud autoga samas keeles võinii.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
13.08.2014 at 16:38
Fredy.ee
 
Chevrolet Camaro SS 2011
Siin ka punase esispoilaga pilt võrdluseks originaaliga:




Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
13.08.2014 at 17:00 2 edits. Last edited 13.08.2014 at 17:01 by Fredy.ee
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Seda punase VÕI musta esispoileri keskosa asja mõtlesin ma arvan,et reaalselt vähemalt 30 tundi, mitmete nädalate jooksul.
Tegelikult jäi viimane mõte üle teha see carboniga ja enne auto valmimist ostsin ära ka carbon kile. Point selles,et
must ei paista nii hästi välja,kui hall, hetkel on see veel rakendamata. Sõitmine siiski ka prioriteet.

Usu mind Fredy, ma panen küll üsna palju mõttetööd auto valmimisse. Kuigi jah, enamus lahendusi on taolisel mainstream autol ikka juba kuskil tehtud.
https://www.dropbox.com/sh/kjxlp5945ukmc74/AADQr0VE8sgErckyy3PDEeXOa siin kõik erinevad stangelahendused mis suutsin leida.
Lõpuks jäi peale ikka must keskosa - põhjus lihtne, auto on päriselus vägagi massiivne ja see must keskosa teeb minuarust kuidagi
sportlikumaks(nimble?) seda esiotsa. Neid pilte sai ikka palju vaadatud ja otsitud.

Sellist punase alaotsaga camarot sama esistangega, eriti ei leidu ja dropboxi pilti vaadates... arvan,et tegin õige otsuse.

Aga see sinu pildil olev madalamal olev camaro on küll just see mis võiks olla :)

Auto salongi naginavabadus on igastahes tore asi mida omada,ka üleüldiselt on tegu üsna toreda autoga,
selle raha eest ootaks muidugi natuke enamat isegi ,samas pakub ta asju mida pole paljudel euro autodel.

Täna sai ümber ehitatud niipalju,et nüüd põleb koos päevatuledega ka ülemiste tulede halo-rõngad.
https://www.dropbox.com/sh/kjxlp5945ukmc74/AADQr0VE8sgErckyy3PDEeXOa#lh:null-1.jpg midagi sellist.
Umbes 100x vingem,kui enne nüüd :)
Veel vean juhtmed ja uue lüliti,et saaks neid alumisi tulesid eraldi salongist põlema panna õhtul (hetkel peale pimedat võimatu).
Samas peab see nii olema,et süüteta nad kustuks ja lähitulede töölepanemisel nad automaatselt põlema ei läheks jne.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
13.08.2014 at 22:51 10 edits. Last edited 13.08.2014 at 00:01 by Maik
Indrek_S
 
Chevrolet Camaro SS 2011
quote:
DevilDeVille: Üldiselt on mulle jäänud säändne mulje, et tavaliselt saavad oma tööga suhteliselt hästi hakkama need inimloomad, kes tehases autosid (ja velgi) disainivad. Nuh, et veljed räägivad ülejäänud autoga samas keeles võinii.

Mõnda aega on järelturu velje mood läinud pigem väiksemaks ja laiemaks, kui et suuremaks. On Eestis makstud kasutatud 15x10 tollise mitmeosalise sepisvelje jooksu eest rohkem, kui legendaarse rinkavelje BBS LM 18 tollise sepisvelje jooksu eest.



____________________________
not done until it's done
14.08.2014 at 08:35
Kaido
Chevrolet Camaro SS 2011
Vabandust läbustamise pärast, aga mingi nostalgiline võluvelg oleks päris tore, eriti terashalliks värvituna: näituseks Schmidt TH-Line Cult või Schmidt TH-Line 2pc - http://www.rimstyle.com/alloywheels/wheel/index.html?wheel=schmidt_th-line_2pc_po&colour=polished
14.08.2014 at 22:51
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Selline velg sobibki taolise auto alla ja just suuruses ala 16 " . Suuremana on ta kole lihtsalt.

Igastahes on tulede ümberehitus lõpetatud, udukatel lüliti olemas jne.
Tagatuledele pole siiani õnnestunud just takisteid veel saada,igaltpoolt kust küsin, ei ole .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.08.2014 at 07:45
rommel
Chevrolet Camaro SS 2011
quote:
Indrek_S:
quote:
DevilDeVille: Üldiselt on mulle jäänud säändne mulje, et tavaliselt saavad oma tööga suhteliselt hästi hakkama need inimloomad, kes tehases autosid (ja velgi) disainivad. Nuh, et veljed räägivad ülejäänud autoga samas keeles võinii.

Mõnda aega on järelturu velje mood läinud pigem väiksemaks ja laiemaks, kui et suuremaks. On Eestis makstud kasutatud 15x10 tollise mitmeosalise sepisvelje jooksu eest rohkem, kui legendaarse rinkavelje BBS LM 18 tollise sepisvelje jooksu eest.


15" velge ei pressi sa sellele autole mingi väega alla. Osad vennad camaro foorumis väidavad, et brembo ümber on nipitatud 17" "õige velg". Enamik väidavad, et isegi iga 18" ei lähe, peab valima.
Või ma ei saanud aru mida sa oma postiga silmas pidasid...

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
15.08.2014 at 21:27
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Tehase veljed ja välimused on hobiauto puhul ikka suur vältimine minujaoks :)

mul on ausalt endast kahju,et mu teine auto on täitsa stock volvo. Aga mingi aeg plaan ka see ikka
välja vahetada millegi ägedama vastu.

Hetkel on dailydriver ikka camaro ja talveauto seisab.
Kuigi,camaro võiks ka talveauto olla samas...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
16.08.2014 at 09:28 1 edit. Last edited 16.08.2014 at 10:42 by Maik
peep
 
Moderator
Chevrolet Camaro SS 2011
Sry, et pole otse teemasse aga tegin hiljuti kahest sellisest autost pilti:





Z28 veljed on päris kobedad. Rinka autol on ca. 700 hj. vabalthingavana. ;)
08.09.2014 at 10:29
anryo
  
Chevrolet Camaro SS 2011
quote:
spark: kui mõelda natuke teistmoodi ... kui ei pea olema suur velg ja madal rehv
siis sellele autole sobiks alla ka nn "Wilwood 5 Hubs" kuigi neid velgi vist üle 15" eriti ei tehta

.. aga see eest teeb Basset 15x15" velgi!
:smokin



____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
08.09.2014 at 12:30 1 edit. Last edited 08.09.2014 at 12:30 by anryo
Fredy.ee
 
Chevrolet Camaro SS 2011
Iseenesest on ju äge välja käia kõikvõimalike üksikute velgede pilte - kahjuks pole enam see pilt sugugi nii äge, kui reaalselt ka sellised rattad nii suurele autole alla kruvida.

Mis peamine, antud sõiduki pidurid ei mahu kuidagi nii väikse velje sisse - pole mina veel kohanud inimest, kes oleks sihilikult pidureid kehvemaks teinud kui originaalis.

Samas Maik, kui tekib siiski tõsine tahtmine nii väikseid rattaid alla kruvida, siis olen nõus kasvõi kohe Nova 15" velgedele mõeldud esi- ja tagumised trummelpidurid Sinu originaalide vastu vahetama :D

Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
08.09.2014 at 18:09
DevilDeVille
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Samas Peebu näidatud velg sobib, nagu on kombeks velgedel, mille disainerid hõõruvad hõlma auto enda kujustajatega.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
08.09.2014 at 22:07
malloc
Chevrolet Camaro SS 2011
Tõukaks ka seda veljekaravani - Ükski vanakooli stiiliga ratas sinna alla ei sobi, saksa toodangu võiks ka vist ära unustada. Praegune velg poleerrandiga ja keskelt must vms. oleks IMO super. Tegelikult oleks praegunegi värvicombo super, aga need vahed rehvide ja rattakoopa vahel on nii suured, et kas sa juba esimeste külmemate öödega sooja otsivaid kodutuid sealt välja pole pidanud peksma? Air-ride oleks vast ainuõige lahendus. Korralikud kitid suudavad ka sportliku sõiduga väga edukalt hakkama saada. Üks paljudest näidetest: http://www.airsociety.net/2011/12/mini-cooper-s-racing-air-airrex/
09.09.2014 at 08:17
partel
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Hehe, mis te loodate velgede ja muidu välimuse osas mingit konsensust saavutada? :)

Pigem ikka igaühel oma arvamus/eelistused...


____________________________
_
09.09.2014 at 10:52
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Madaldus on kerge plaanis küll,kuigi eelmisel lehel juba arvati,et see on üleliigne ettevõtmine :)
Aga nüüd vastu talve pole mõtet hakata rapsima sellega, aega on . Eks tuleb sõita kuni suvi veel on.
Nimelt ei tea kas minna usas pakutavate madaldusvedrude või coilide teed. Hinnavahe on siiski min 2x.
Talveautoks vist natuke jama ,peaks ostma teised veljed-rehvid ja asjad, tundub mõttetu.
Seisev auto raha ei küsi.

Mustasid velgesid minu auto loodetavasti ükski kunagi ei saa, preagune on pool erand - kuna see on kellegi poolt juba tehtud.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.09.2014 at 21:52 1 edit. Last edited 09.09.2014 at 21:53 by Maik
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Pfadt Racing Streetsport stabilisaatori vardad ,need said autoga kaasa ostetud,aga olid siiani alla panemata,
täna võtsin lõpuks ette. Esimese panekuks oli vaja lahti lasta ka mootoripadjad ja tõsta mootorit. Huh.


Tagumine


Esimene


Tänaval eriti vahest aru ei saanud ,aga ekstreemsemalt sõites peaks vahe olema..



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
19.09.2014 at 18:05 1 edit. Last edited 17.07.2015 at 23:21 by Maik
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Paidest üritusest üks pilt tuledega.



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
23.09.2014 at 09:08
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Autole sai tellitud uus sidurikomplekt,sest vana libises 6 -nda käiguga. Ja talv on paras aeg oodata mingeid tarneid...
Hetkel on juba käigukast maha võetud ja hooratas läks ka kergesse ületreimisse igaks petteks.



See selleks,

Kuna unistused peavad alati rasked ja võimatud olema siis ....

Seda autot sobiks hästi asendama see
Dodge Charger Hellcat , 8 min peal on täitsa õige kokkuvõte.


ja igapäeva auto võiks ka ära müüa siis. Ma oleks antud autoga isegi rahul,kui ta oleks v6 mis teeb mingi 228kw? ja näiteks nelivedu on ka saadaval.

Mis renderdab minujaoks nende jäikade subarute ja evode tahtmise nulliks , jälle.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
01.02.2015 at 20:29 2 edits. Last edited 01.02.2015 at 20:30 by Maik
Märt
Chevrolet Camaro SS 2011
quote:
Maik: Ma oleks antud autoga isegi rahul,kui ta oleks v6 mis teeb mingi 228kw? ja näiteks nelivedu on ka saadaval.

Mis renderdab minujaoks nende jäikade subarute ja evode tahtmise nulliks , jälle.

:) Mul peaaegu selline on olemas:) V6, nelivedu, neli ust, kahjuks ainult 206kw... Samas sooviks suviti ikka mingit musklimoodset asja ja Sinu Camaro on seda kordi rohkem minu masinatest.


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
01.02.2015 at 22:35
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
10 veebruarist alates aktiivselt autoga juba ringi liigutud ja täitsa kindlustusega ja puha.
Kuna teed ju mustad enamasti ja kõik päevased liikumised saab muretult tehtud linnas.

negatiivse ilminguga tundub,et lsd-st pole küll enam midagi alles,enam ei taha kuidagi saba libutada ja seda ka täiesti märja asfaltiga -
Samas suve alguses nagu toimis küll ja kuivalgi... Esimese asjana tuleks vist õli ära vahetada ja siis edasi mõelda ?


liqui moly soovitab diffrisse panna 75w-140 kus lisand vist sees, samas ametlik ettenähtud on 75w90+ls lisand ,
kumba eelistada ?

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
19.02.2015 at 18:31 3 edits. Last edited 19.02.2015 at 18:33 by Maik
DevilDeVille
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Ma paneks rahuliku südamega TrueTrac-i tulema juba mikistani suunalt. Ketastega aretised ei küündi elades samale tasemele. Ja ei pea enam kunagi mingite lisandite ega muu jörriga oma pead vaevama.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
19.02.2015 at 23:06
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Sai täna uuesti proovitud, ei ole samas mingit probleemi jätta maha siiski 2 jutti autol,et huvitav...
igastahes,miskit tellima esialgu veel ei hakka, täna läks diffriõli vahetusse ja Liqui Moly LS 140w75 sisse.

Nüüdseks kõik õlid vahetatud ka,sealhulgas käigukasti oma siduri vahetuse ajal. Et võib rahulikult sõita nüüd.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
13.03.2015 at 17:44
Maik
  
Chevrolet Camaro SS 2011
Sai ükspäev kogemata summutiotsa omaarust sätitud edutult, samas jäi silma,et kondi vardad olid banaanid,
vist ikka ei kesta seda 2x jämedamat sway bari välja :) Peaks kas sirgeks taguma ja tugevdama või uued tellima kuskilt.

Muidu jätkuvalt muretu auto ja hommegi 500+km sõit ees.



Tagumine





____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
17.07.2015 at 23:24
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Camaro SS 2011   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.