register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Ford Mustang Fastback '73   1 2 3  
Poster Message
nos
  
Ford Mustang Fastback '73
Tere poisid,

täna siis jõudis Tallinnasse minu uus kullake. Ostetud sai ta Saksast läbi ebay oksjoni ainult piltide ja lühikese saksakeelse kirjelduse järgi. Päriselus oli pilt ikka natuke nutusem, aga tasapisi saab kõik ikka korda.

Tehtud on seda kere siis ainult 71 kuni 73 aastatel. Mootoriks 5,0 V8. Muidugi oleks olnud eriti äge leida õige Mach 1 mudel, kuid eks see hind on nendel juba nii palju kõrgem, et ei ole mõtet unistadagi.

Minu teada Eestis sellise kerega Mustangeid ei ole?

Väheke remonti ja suvel siis rollime!











____________________________
Rust In Peace
27.03.2014 at 20:17
2TEP60
  
Ford Mustang Fastback '73
Ilus!
Mis mahlad seal maas on?

____________________________
May the spring be with us!!
27.03.2014 at 20:23
nos
  
Ford Mustang Fastback '73
tosool tuli otse salongi :)

____________________________
Rust In Peace
27.03.2014 at 20:27
olevtoom
 
Ford Mustang Fastback '73
Assa.


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
27.03.2014 at 20:35
DevilDeVille
  
Ford Mustang Fastback '73
Onu seakaelal oli kunagi mingis filmis sellise vahva kujuga fjord. Ilmselt on kasulik jälgida, et kusagil liiglähestikku prügiautude ja ehitusmasinatega ei satuks :)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
27.03.2014 at 20:46
blood
 
Ford Mustang Fastback '73
väga kena aparaat - on üks auto millel võiks teine värv olla seljas minu meelest. Aga auto ise tundub olema aus ja kus siis veel, kui mitte registreerimisel mahlu välja lasta.
Edu ja jaksu korda tegemisel.

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
27.03.2014 at 22:07
Rein000
 
Ford Mustang Fastback '73
Väga omapärane tõesti! Hr. Deville, paluks natuke viskit, kaalun hetkel 2 asja mõtte vahel!
27.03.2014 at 23:15
Maik
  
Ford Mustang Fastback '73
Äge masin. Eestis vist liikus vahepeal mingite sommide ? laiendatud tagakoobastega masin. Sel masinal nii
massiivne tagaots,et all peaks olema umbes 3xx mõõtu rehv minuarust taga. Ükski muu variant mu pähe ei mahugi eriti tegelt.

Vanasti tehti ikka ägedaid autosid. Ma olen kindel,et 40a pärast Nissan Juket vaadates nii ei öelda.
saksa ebays üks mach1 10k eur pakkumisega pragu on,lõpphinda muidugi ei tea...

http://www.ebay.de/itm/Ford-Mustang-Mach1-mit-429er-Mach1-7-0ltr-BigBlock-u-H-Zulassung-/331161281479?pt=Automobile&hash=item4d1ac023c7

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
27.03.2014 at 23:22 3 edits. Last edited 27.03.2014 at 23:53 by Maik
cartmann
Ford Mustang Fastback '73
Väga hull näeb välja

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
28.03.2014 at 08:20
Martin460
Ford Mustang Fastback '73
See on üks selliseid, et isegi seal treileri pildil nende tasapindade vahel tundub, et treiler "lajatab täiega" edasi minna. Selle masinaga ei peagi midagi käima keerama...juba on välimuse mõttes kõik viimase peal. Ja mis siis veel juhtub kui selle korralikult sõitma saab...see on juba liig vanainimese südamele!

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
28.03.2014 at 08:34 1 edit. Last edited 28.03.2014 at 08:34 by Martin460
Olds
  
Ford Mustang Fastback '73
Õnnitlused! :beer

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
28.03.2014 at 09:20
BENBEN
  
Ford Mustang Fastback '73
Vaata kui hea pika ninaga auto, saab veel ühe 5 liitrise mootori panna... :) Jonni ja jaksu ja siis muretuid miile!

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
28.03.2014 at 14:38
Indrek_S
 
Ford Mustang Fastback '73
Turbo-maniakid hõõruks selliste mõõtudega kapotialuse peale käsi kokku. Viska turbod ja jahutid kuhu tahad, ei pea pakkima.

____________________________
not done until it's done
28.03.2014 at 17:47
kristjan_l
  
Ford Mustang Fastback '73
Ilus aparaat. Sellest Mach 1 teha pole ülemäära keeruline (eks mikid hoidsidki asjad lihtsad). Iseasi, kas mõtet - originaalis taastamine on väärtus omaette.

Jõudu!

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
03.04.2014 at 23:57
Indrek_S
 
Ford Mustang Fastback '73
...ja see film on KOHUSTUSLIK vaatamine :)



____________________________
not done until it's done
04.04.2014 at 10:43
nos
  
Ford Mustang Fastback '73
ohjah, nädal nüüd möödas ja nalja on saanud.
hirrmus kihk on ju sõita, aga tundub et ta on seisnud niii nii kaua, et mitte midagi ei tööta korralikult.
alt on kõik väga väga roostes, juba meerikamaal on teda parandatud mingite plekitükkide ja neetidega. bensupaak on mingit musta sodi täis... ja kuna kapotiall ju ruumi on palju, siis panime ajutiselt kanistrist volla otse karpasse. see näeb välja nagu tilguti otse veeni :) lihtsalt tankima peab väga tihti :)

aga muidu on palju rõõmu :D

____________________________
Rust In Peace
04.04.2014 at 12:52
kristohd
 
Ford Mustang Fastback '73
Äge! Seisukord ja muu meenutab aegu, mil meie hoovile `75 Pontiac tuli. Tore, et teema tegid ja hakka aga postitama tegemistest- head lugemist oodates.
...ja jõudu :burnout
04.04.2014 at 13:10
nos
  
Ford Mustang Fastback '73
oeh, head lugemist?
nooo sain siis 10 liitrise kanistriga kapoti all ühe päeva ringi sõidetud... tanklast tanklasse :) inimeste näod olid võrratud kui ma bensiini otse kapoti alla lasin.
viisin siis auto tähetorni, et paak puhastada ja natuke siit sealt järgi aidata. selgus, et see must löga, mis paagis oli, ei tulegi väga lihtsasti lahti ja seda on seal ikka kohutavalt palju. aega läks aga lõpuks puhtaks ta leotati, nii puhtaks et lausa augud paagi sees välja ilmusid :) aga ka need said parandatud. toredad onud olid tähetornis!
läksin tankima, et nüüd siis värskelt puhastatud ja lapitud paak täis võtta ja veenduda et midagi ei tilgu ja kõik töötab. uskumatult paljud inimesed tulevad lihtsalt ligi, et öelda midagi naljakat, näiteks nagu et "sinu auto vä?" või "noh nüüd saad järgmisesse tanklasse sõita"... see on nii tore, tunnen ennast nagu mingi rokkstaar :D

aga ega ikka ei möödu ükski sõit ilma üllatusteta. tabasalu poole keerates kadus jõud ja auto suri maanteel välja, jukerdasin siis esimese käiguga vaikselt töristades ja korduvalt tee ääres peatudes lõpuks koduni ära. tundub et bensiinisüsteem on küll puhas, aga käigukast jukerdab nüüd.

ma ei teagi mis temaga nüüd teha? oleks vaja leida keegi hea südamega remondionu, kes ta omale paariks aastaks südameasjaks võtaks ja kõik asjad uueks teeks.


____________________________
Rust In Peace
16.04.2014 at 22:01
arzt
 
Ford Mustang Fastback '73
See sinu jutt meenutab mulle seda, kui 7 aastat tagasi omale Camaro ostsin :) Sadamas üks hispaanlasemoodi mees käed risti rinnale pani ja auto ette seisis ning midagi häbenematta lihtsalt jõllitas :D Soomes ka paljud ligi astusid ja midagi kiitvat ütlesid.
Edu!
16.04.2014 at 22:18
Fog
 
Ford Mustang Fastback '73
quote:
nos:ma ei teagi mis temaga nüüd teha? oleks vaja leida keegi hea südamega remondionu, kes ta omale paariks aastaks südameasjaks võtaks ja kõik asjad uueks teeks.

Angaarist välja, tänavale, 200m paremale, 200m paremale, 200m paremale ja oledki Erkki juures. :)

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
16.04.2014 at 23:23
hunt
 
Ford Mustang Fastback '73
Äkki tundub, et äkki ''bensiinisüsteem'' ikke peris puhas ei ole. Miskid ködijäänused ikka maandusid äkki kusagil karpakandis ?!

Oleks igatahes meeldivam lahendus, kui käimarit lappama hakata.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
17.04.2014 at 10:16
kristohd
 
Ford Mustang Fastback '73
... teinekord kui mu akna alla auto pargid ja mingi jama võid ju vilistada. Võib-olla saan abiks olla.
17.04.2014 at 10:42
partel
  
Ford Mustang Fastback '73
quote:
nos: ohjah, nädal nüüd möödas ja nalja on saanud.
hirrmus kihk on ju sõita, aga tundub et ta on seisnud niii nii kaua, et mitte midagi ei tööta korralikult.
alt on kõik väga väga roostes, juba meerikamaal on teda parandatud mingite plekitükkide ja neetidega. bensupaak on mingit musta sodi täis... ja kuna kapotiall ju ruumi on palju, siis panime ajutiselt kanistrist volla otse karpasse. see näeb välja nagu tilguti otse veeni :) lihtsalt tankima peab väga tihti :)

aga muidu on palju rõõmu :D
Infoks, et mootor käib ka siis kui Brake Cleanerit karpalõõridesse pihustada. Esmapaugud olemegi nii teinud ja ükskord oli vaja miski 50 m garaazhi sõita, Erkki oli roolis ja mina käisin kõrval ja sussutasin Brake Cleanerit karpasse... :)


____________________________
_
17.04.2014 at 15:11
mats36
Ford Mustang Fastback '73
Kas brake cleaner vähe liiga vänge kraam ei ole sellise asja jaoks?
17.04.2014 at 15:14
DevilDeVille
  
Ford Mustang Fastback '73
quote:
mats36: Kas brake cleaner vähe liiga vänge kraam ei ole sellise asja jaoks?


Täpselt paras on.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
17.04.2014 at 15:42
tqhq.ee foorum : Minu auto : Ford Mustang Fastback '73   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.