register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Kysimus GMC savana 5.7  
Poster Message
hunt112
Kysimus GMC savana 5.7
Selline kysimus kas kiidate seda masinat heaks või halvaks? Just mootori kohapealt. Igasugune abi teretulnud
GMC savana 2002 5.7 180kw tänud ette.
01.04.2014 at 16:59
hunt112
Kysimus GMC savana 5.7
muidugi mis on kytusekulu linnas ja maanteel?
01.04.2014 at 17:06
krss
  
Kysimus GMC savana 5.7
Madal ja poolpikk 190kW, maanteel vaikselt töristades üllatavalt ökonoomne, nii 10-12 vahemikus olenevalt kiirusest ja möödasõitude arvust. Linnakulu öelda ei oska, kuna see auto pole mul ostetud linnasõitude jaoks, aga eks ta sinna 20 ligidale võib kippuda. Raske on vastata küsimusele et kas hea või halb... iga asi on millegi jaoks hea ja millegi jaoks halb. Selles autoklassis on valik üsna kesine ja väga suuri lollusi GM-i insenerid seal kokku keerata õnneks pole suutnud. Väikesi lollusi ikka leiab, nagu igas teiseski autos.

____________________________
Hobiautosid kokku üle 1000kW. Juba Einstein teadis, et aeg kulgeb seda aeglasemalt, mida kiiremini me ise liigume.
02.04.2014 at 00:52
jan22
 
Kysimus GMC savana 5.7
quote:
krss: Madal ja poolpikk 190kW, maanteel vaikselt töristades üllatavalt ökonoomne, nii 10-12 vahemikus olenevalt kiirusest ja möödasõitude arvust. Linnakulu öelda ei oska, kuna see auto pole mul ostetud linnasõitude jaoks, aga eks ta sinna 20 ligidale võib kippuda. Raske on vastata küsimusele et kas hea või halb... iga asi on millegi jaoks hea ja millegi jaoks halb. Selles autoklassis on valik üsna kesine ja väga suuri lollusi GM-i insenerid seal kokku keerata õnneks pole suutnud. Väikesi lollusi ikka leiab, nagu igas teiseski autos.

Mootor 5,7l on piisav sellise kere liigutamiseks, vajutad ja masin läheb ühe hoobiga ees liikuvast treilast mööda. Kulu sõltub suuresti jalaraskusest. Kõrgendusega Express G1500 küttekulu on, kuni 90km/h juures mnt 11l/100km, 100-110 km/h kulu 15l/100km ja linnas 17l/100km. Korraliku isendiga sõita on ainult sõidurõõm.

____________________________
Galerii: http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=918506
http://www.matkaauto.com/
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
03.04.2014 at 18:38
johndoe
Kysimus GMC savana 5.7
eks midagi siukest lubab
03.04.2014 at 21:07
speedbird
 
Kysimus GMC savana 5.7
Tegemist on väga vastupidava mootoriga, mis mul Suburbani peal on minu käes olles 100k km vastu pidanud ja auto läbisõit nüüdseks 300k. Remonti pole mootorile tehtud. Mingi hetk tuli sisselasketihendeid vahetada ja jagajakaant on ka vahetatud. Üldiselt siis pisem pudi-padi kaubaks läinud. Ma kindlasti ei seoks otseselt selle mootoriga sõna "ökonoomsus," aga maantee 13 kanti võiks vist jääda. Linnas võib hakkama saada 19ga.

Linnavahel on tal jõudu korralikult, aga kuudid, mida vedama peab, on üsna rasked ja tuuletakistus on suurimaks vaenlaseks. Ma ise ei nimetaks maanteel möödasõite mingiks märkimisväärseks kiirenduseks, aga täiesti talutavalt astub mööda küll. Olen proovinud nii bussiga kui Suburbaniga sama mootoriga.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
07.04.2014 at 13:26
tqhq.ee foorum : Autod : Kysimus GMC savana 5.7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.