register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : 2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?  
Poster Message
ERAK
  
2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?
Kvaliteet, vastupidavus, kütusekulu. Arvamusi kogemusi sellise autoga.
Tänud kaasamõtlejatele.

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
08.04.2014 at 12:25
DevilDeVille
  
2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?
Omanud ei ole, kasutanud olen, rohkem ei taha. Pigem ootaks ja vaataks mida uus Renegade endast päriselus kujutab - on vähemalt nunnu.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
08.04.2014 at 12:43
rivo09
2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?
quote:
DevilDeVille: Omanud ei ole, kasutanud olen, rohkem ei taha. Pigem ootaks ja vaataks mida uus Renegade endast päriselus kujutab - on vähemalt nunnu.

A mis tal häda on ? Võrreldes teiste omasugustega mugav istuda ,juhitavus hea, nelivedu täitsa toimiv , müra salongis tätsa talutav. Seda siis võrreldes sama klassi japsidega. Iga kell sõidaks sellega parema meelega kui Outlanderi,CRV vms.
08.04.2014 at 13:07
DevilDeVille
  
2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?
Nu puht emotsionaalselt ei sobinud. Ei sobi ka autländer või tseervee. Nelikveopoolest sobib forester, a sellelgi on odavapoolne sisu, tiba parem on lugu Grand Vitaraga.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
08.04.2014 at 13:19
ERAK
  
2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?
ok, suured inimlikud tänud vastuste eest :)

Endale seda Patriot'i ei ihaldagi, lihtsalt pakutakse siin Rootsis T/A vastu vahetuseks ja soovitakse pappigi pääle köhida. Arvasin, et värskema väljalaskeaasta tõttu ja normaalse inimese väärastumata arusaamiste kohaselt praktilisema autona kui seda on T/A peaks 2008 (soovija saab liisingusse) pisimootoriga Patriot'i olema ehk veidi lihtsam müüa.
Uurisin siit, kuna enesel puudub igasugune kogemus/arvamus...et kui oleks päris õnnetusehunnik see Patriot siis ei oleks vaatama/näitama kutsunud seda kuid nüüd ilmselt vaataks üle...

Head.
ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
08.04.2014 at 14:36
Maik
  
2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?
Igat autot on lihtsam müüa mis pole usakas või tundmatu nimi eestlastele,
preagu annad lihtsalt oma natuke ägedama auto ära, kahtlasemale praktilisemale autole. Oma valikute küsimus.


Ma olen taolise autoga sõitnud,variaatorkastiga vist oli,paras ulme . Auto ise normaalne tundus.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
08.04.2014 at 22:32 1 edit. Last edited 08.04.2014 at 22:32 by Maik
ERAK
  
2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?
Tänud, Maik.
Tuleb tõdeda, et see mu ägedam auto vaid seisab jõude siin hoovis, kuigi on täiesti sõiduvalmis, lihtsalt ei ole aega temaga sõita/tegelda. Tööle-koju sõidan diisel-ökomunaga või kaubikuga kui vaja ning nv. perega sõidame Chrysler'iga.T/A puhul
saab takistuseks asjaolu, et T/A'l ei ole beebiistme jaoks isofix kinnitusi.
Ehk mitmel põhjusel lihtsalt see auto seisab kasutuna ja kui sügiseks on veel alles siis pean talle jälle talviseks hoiustamiseks kohta otsima hakkama jne...mitte, et mulle Trans Am enam ei meeldiks, lihtsalt ajadefitsiit kimbutab.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
09.04.2014 at 13:48
jürgen
 
2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?
Pontiac määri õliga kokku ja hoiusta kuskil kuivas kohas. Siis 20a pärast, kui lapsed suured, saad autu välja ajada ja nautida elu lõpuni.

____________________________
Pontiac Firebird Esprit 5,7 -78
Pontiac Firebird Trans Am GTA -89
09.04.2014 at 16:10
tqhq.ee foorum : Autod : 2008' 2,4 bens, manuaal Jeep Patriot- mida sellest arvata?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.