register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : HHR   1 2  
Poster Message
Astro-97
  
HHR
http://www.auto24.ee/used/1727589
03ZLG on number... kas kellegi foorumlase või tuttava oma ?
sooviks enne siit infot natuke.

huvitab asjaolu, et pildil on selge manual... vin koodi kontrollis on automaat
http://af.ee/vin/3GNDA23P36S535898/

jälle mingi ümberehitatud imelik isend või... :(

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
12.05.2014 at 08:07 1 edit. Last edited 12.05.2014 at 08:12 by Astro-97
rivo09
HHR
quote:
Astro-97: http://www.auto24.ee/used/1727589
03ZLG on number... kas kellegi foorumlase või tuttava oma ?
sooviks enne siit infot natuke.

huvitab asjaolu, et pildil on selge manual... vin koodi kontrollis on automaat
http://af.ee/vin/3GNDA23P36S535898/

jälle mingi ümberehitatud imelik isend või... :(


Ajalugu on küll puhas,ma arvan ,et pigem ark midagi sassi ajanud!
12.05.2014 at 10:13
Astro-97
  
HHR
käidud vaatamas. kõik korras (Y)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
12.05.2014 at 14:56
Riho
HHR
Läbisõit ei ole õige: 2011 aastal on läbisõit olnud 143000 miili.
12.05.2014 at 00:33
Astro-97
  
HHR
quote:
Riho: Läbisõit ei ole õige: 2011 aastal on läbisõit olnud 143000 miili.

novot...hakkab pihta :) samas, 230k... pole väga palju et sõita ei kannataks. tehniliselt ja välimuselt oli ok...

samas, aasta on nüüd 2014.. ca 45k otsa panna, 275 k läbisõitu ega vist kaua ei sõida väga :P

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
13.05.2014 at 07:51 1 edit. Last edited 13.05.2014 at 07:58 by Astro-97
DevilDeVille
  
HHR
Kui oled päris autoga sõitma harjunud, siis sellisega üle proovisõiduringi niiehknaa ei sõida (tehaseuuena) - biin däär, dann dätt.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
13.05.2014 at 08:29
Astro-97
  
HHR
quote:
DevilDeVille: Kui oled päris autoga sõitma harjunud, siis sellisega üle proovisõiduringi niiehknaa ei sõida (tehaseuuena) - biin däär, dann dätt.


mis sel siis häda on :) käepärastest vahenditest tehtud auto ju ...
ja kui minusugusel aastaläbisõit ehk 5000km tuleb, siis natuke veel saab temaga liigelda :P

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
13.05.2014 at 09:10
DevilDeVille
  
HHR
Täiuslikult mõttetu käkk, põhimõtteliselt on kõigi selliste kvintessents kokku võetud mu kunagises proovisõiduartiklis Tots Ävendžeri kohta. Ka tuhat kilomeetrit aastas sellise kärakaga on autoga harjunud inimesele liiast.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
13.05.2014 at 09:45
Riho
HHR
quote:
Astro-97:
quote:
DevilDeVille: Kui oled päris autoga sõitma harjunud, siis sellisega üle proovisõiduringi niiehknaa ei sõida (tehaseuuena) - biin däär, dann dätt.


mis sel siis häda on :) käepärastest vahenditest tehtud auto ju ...
ja kui minusugusel aastaläbisõit ehk 5000km tuleb, siis natuke veel saab temaga liigelda :P

Kui su aastane läbisõit on ainult 5000 km, siis sama raha eest saad oluliselt huvitavama, mugavama auto millega kulgeda.
13.05.2014 at 10:20
Astro-97
  
HHR
Ja mis autod selleks siis on.. :p

kahekohalised sportautod - enam ammu ei huvita
suurtest mahtuniversaalidest - puhkaks jalga
et V6 ja V8 on ... IN - see ajaetapp on ka juba läbitud
Jeep - pole maastikuharrastaja.. linnainimene

siht on 10L piiri jääda, seega juba ükskõik, on sellel HHR-il seal 2 või 2,4 L
eurooplase poole pole mingit tahtmist vaadata, seega ju võiks olla selline imelik auto, välimus retro ja minujaoks pole vahet mis seda seal liigutab ( va. diisel ) või mis kast tal seal mootori otsas on

kuna elu on teinud sellised korrektiivid, et töökoht on 2km kaugusel kodunt ja oma bussiga pole ei aega, vahendeid ega võimalusi pere ja lastega ringi kruisata, tulebki vaadata odavamaid alternatiive. Üks põhjustest, miks sellist autot vaatasin on ka see, et tal on kaubaruumi mõneti kasulikku. oma bussis ma pole midagi vedanud ega hakkakski seda tegema, selle jaoks on kaubikud...
ja see, et selline on mõne jaoks mõttetu käkk...nu las olla :) inimestel on erinevad vajadused, ja vastavalt nendele ostetakse ka auto. Mina leian, et see 4k ongi selle HHR-i piirhind, ja üle selle oleks selge ülemaksmine..

aga Rihole ka küsimus, et kus seda Ls näitas 2011a kohta, kas Carfax?

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
13.05.2014 at 11:43
DevilDeVille
  
HHR
Selle peldiku piirhind on Emexi päevahind miinus transport kaaluni. 10 sajale ei saa sa sealt lühikeste otstega ka kepikastiga kätte, oluliselt vähema rahaga saab oluliselt enam autona kvalifitseeruvaid asju, millesse istudes ei taha kohe silmi peast oksendada ja mis ka mugavat kulgemist pakuvad. Ja vaheraha võid paaki valada. Kui tahad alla kümne rüüpavat ebamugavat aga omapäralise välimusega asja, siis on olemas näiteks VW Lupard ja muud temasugused.

Kütusekulust lähemalt:

http://www.fueleconomy.gov/feg/PowerSearch.do?action=noform&path=1&year1=2006&year2=2006&make=Chevrolet&model=HHR%20FWD&srchtyp=ymm

Need siis kulunumbrid uuena, kepikast võttis tomatist linnas rohkem. Suisa 12.38 liru sajale. Ja neid teste tehakse sooja mootoriga. 2 kilu ja meetrise otsapuhul ei väljugi asi põhjusmõtteliselt külmkäivitusrežiimist. Loomulikult huiteabmisläbisõitnud mootorilaadne toode võtab veel palju vähem kütust. A ärge pange mind tähele, ma ainult kadedusest ja pahapärast seletan siin :D

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
13.05.2014 at 11:49 2 edits. Last edited 13.05.2014 at 12:02 by DevilDeVille
Astro-97
  
HHR
hästi oskad asju lahti seletada :)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
13.05.2014 at 12:18
mrtn
HHR
2 km otsa jaoks peab suvel ka pokisoojendus sees olema.
13.05.2014 at 17:02
illinois
HHR
ja lõpuks naine niikuinii ei luba
13.05.2014 at 22:20
Maik
  
HHR
4k eest eriti ei saa uusi euro autosid,polegi nagu väga valikuid ju. (loen 2006 siiski uueks suhteliselt veel )
Kui euro pole teemaks siis raske variant.

Mulle see auto pildipealt meeldib,päriselus pole kordagi näinud.

valik siis elektriauto ? Segway ? Linnas alla 10l kulu tähendab,et max mootor oleks 1,5liitrine umbes.
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&g1=3000&g2=4000&bi=EUR&h=1&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

siit leiab igast valikuid,rohkem kriteeriume ei oska panna


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
13.05.2014 at 22:47 3 edits. Last edited 13.05.2014 at 22:58 by Maik
Astro-97
  
HHR
Kes palun saaks aidata selle vin koodiga.. netis tuhlates näitab, et 32 History reports... ja see on juba selline asi mis paneb mõtlema, et äkki on taastatud või uppunud auto vms. võib saata mulle meilile kaidop549@gmail.com

VIN: 3GNDA23P36S535898

ette tänades!

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
14.05.2014 at 13:53
AK1
HHR
quote:
Astro-97: Kes palun saaks aidata selle vin koodiga.. netis tuhlates näitab, et 32 History reports... ja see on juba selline asi mis paneb mõtlema, et äkki on taastatud või uppunud auto vms. võib saata mulle meilile kaidop549@gmail.com

VIN: 3GNDA23P36S535898

ette tänades!

Tasuta ei tee seda sulle keegi. Tavaliselt saab seda netis teha 10$-50$ eest. Tuntumad vast Carfax.
14.05.2014 at 15:37
ervin
HHR
quote:
AK1:
quote:
Astro-97: Kes palun saaks aidata selle vin koodiga.. netis tuhlates näitab, et 32 History reports... ja see on juba selline asi mis paneb mõtlema, et äkki on taastatud või uppunud auto vms. võib saata mulle meilile kaidop549@gmail.com

VIN: 3GNDA23P36S535898

ette tänades!

Tasuta ei tee seda sulle keegi. Tavaliselt saab seda netis teha 10$-50$ eest. Tuntumad vast Carfax.
siin foorumis on carfaxi ligipääsuga inimestel kombeks olnud teistele raporteid justnimelt tasuta anda. olen isegi seda teinud. seda, mis carfax on, teab kaido ilmselt isegi. :)
14.05.2014 at 18:31
Astro-97
  
HHR
nu tänud sellegi eest ...

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
15.05.2014 at 07:09
DevilDeVille
  
HHR
Kas ma eksin, kui kogu selle teema kokkuvõtteks sobib arusaam, et kõnealuse autolaadse toote ostmise otsus on tehtud ja oleks vaja leida vaid keegi, kes kaasa kiidaks? Pohlad sellest, et unistatud kümnest lirust sajale pole põhjust pikemalt rääkida jne.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
15.05.2014 at 10:27
Astro-97
  
HHR
quote:
DevilDeVille: Kas ma eksin, kui kogu selle teema kokkuvõtteks sobib arusaam, et kõnealuse autolaadse toote ostmise otsus on tehtud ja oleks vaja leida vaid keegi, kes kaasa kiidaks? Pohlad sellest, et unistatud kümnest lirust sajale pole põhjust pikemalt rääkida jne.


uurin maad... käsi pole kellegagi löödud ja kaasakiitvat laulu pole mõtteski olnud siit leida :). ta on Eestis suts aastake olnud, huvitab milline on ta käekäik olnud enne eestisse toomist.

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
15.05.2014 at 11:13
Ri-Q.
 
HHR
quote:
Astro-97:
quote:


uurin maad... käsi pole kellegagi löödud ja kaasakiitvat laulu pole mõtteski olnud siit leida :). ta on Eestis suts aastake olnud, huvitab milline on ta käekäik olnud enne eestisse toomist.

Võin küsida, mis tähtsust sel on? Pole ju midagi uut selles, et enamik USA autosid on kehva minevikuga. Mis ei tähenda, et asi tingimata halb peaks olema. Kui kõik töötab ja tundub meeldiv, osta ära. Mis siin ikka kõhelda. Tarbeasi ju.


____________________________
REC
BB
15.05.2014 at 11:31
wagoneer
HHR
Tea kas julgengi sõna võtta :D :D
Aga olles peres sellist liikurit omanud vist mingi 5 aastat äkki, siis võin kinnitada,et tegu on tõesti ikka päris plastist sisuga autoga. Mul proua liikuril mootoriks 2,2L. Automaadil on tervelt neli käikku.
Ülalpidamise kulud on suht olematud. Muidugi kui vaadata,et läbisõit on nats alla 100K/km millest siis vast suts üle poole meie mandril sõidetuna,siis ei oskagi arvata midagi. Just said alla pandud uued alumised õõtsad ning rattalaagrid. Mitte,et neid kõikki oleks otseselt vaja olnud aga õõtsa tagumine puks olid paremal pool natuke pehme. Samuti ka parem esirattalaager oli selline väheke imelik. A no kui juba üle suure loigu tellimiseks läks said mõlemale poole uued asjad. Alu. komplektsed õõtsad maksid 150.- usd/paar ja rattalaagrid(koos hub-i ja abs anduritega) maksid 70.-usd/paar. Ehk ei olnud mõistlik osta vaid ühe poole omasid :D Stabika pukside hinda ei mäleta,aga midagi suht vähe oli. Ahjaa vahetatud sai ka kondi ots ühel pool. Mis maksis mingi 20.- äkki vist.
(aga võrdlus tabel näitas sobivust ka vist oli obljääd comboga :D)

Kütusekuluks just vaadatuna näitab mingit 10,7 l/100km. Naisuke siis enamus sõidud teeb ühest Viimsi otsast teise ja siis õhtul tagasi.

Ehk üldjuhul võib selle autolaadse asjaga rahul olla. Ja kuna kaasale ta meeldis justnimelt välimuse poolest siis polnudki muud rääkida.
Sõiduomadused sellise auto kohta on üle keskmise. Ma pean siis silmas teel püsivust(seda siis mu enda kogemuste põhjal :devil ) ning pidurusvõimet. Võibolla aitab sellele kaasa ka suht madal kliirens koos madalate rehvidega. Samas on see vahest ka miinuseks.

PS! kui istmed alla lasta siis mahub sinna pugerikku päris palju jama sisse.

Vot nii. Kui midagi veel teada tahad siis anna teada. Kontaktid profiilis olemas.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
15.05.2014 at 11:55 1 edit. Last edited 15.05.2014 at 11:56 by wagoneer
Astro-97
  
HHR
quote:
Ri-Q.:
quote:
Astro-97:
quote:


uurin maad... käsi pole kellegagi löödud ja kaasakiitvat laulu pole mõtteski olnud siit leida :). ta on Eestis suts aastake olnud, huvitab milline on ta käekäik olnud enne eestisse toomist.

Võin küsida, mis tähtsust sel on? Pole ju midagi uut selles, et enamik USA autosid on kehva minevikuga. Mis ei tähenda, et asi tingimata halb peaks olema. Kui kõik töötab ja tundub meeldiv, osta ära. Mis siin ikka kõhelda. Tarbeasi ju


vaata, kulla sõber...
tänapäeval inimesed ostavad pohuilt autosid pooleks aastaks, aastaks.. vbla paariks, kõik. vanakool otsib ja uurib, enne kui midagi soetama hakkab pikemaks ajaks kui aasta-kaks +. mul on reeglina autod püsinud 7-8 aastat, ükski pole olnud peldik ja pole seda ise ka selliseks lasknud, tänu sellele on ka need kenasti maha müüdud :). ajalugu ajalooks, aga kui pärast ostu on selgunud, et asi on uppunud kuskil või taastatud mingist avariist, sorry...ma ei jõua ennast siis ära kiruda. ma ei soovi selliseid kuivatatud legosid ja veel mingite varjatud vigadega, mida silmaga ei näe :p

mis teha kui inimese uudishimu on suur... teinekord tuleb see tormamise asemel kasuks :p

ja Sm. Wagoneerile ma teen kõne homme, reedel mingi kell. uurin kindlasti asja :)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
15.05.2014 at 21:39
DevilDeVille
  
HHR
Minupoolne lühikokkuvõte - kui ostad kuju, siis osta parem HHR-i pilt seinale. Kui sellega sõita ka kavatsed, siis ainus vabandus oleks tomat.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
16.05.2014 at 09:20
tqhq.ee foorum : Autod : HHR   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.