register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Üks II gen.Camaro juures   1 2  
Poster Message
Erkki
  
Üks II gen.Camaro juures
Tervist rahvas!

Nüüdsest on Eesti teedel üks Camaro juures.Auto on aastast 1979,algselt pärit Californiast,kuid viimased kümme aastat on ta olnud Saksamaal.Sealt ma ta ära tõin.Auto on legaalne ;)Nii et kevade saabudes tahaks "talle" ka Tallinna tänavaid tutvustada.Endast veel niipalju,et oma igapäevast leiba teenin japside hooldamisega.Olen neid pidanud ja parandanud,aga ühel hetkel sai isu täis - tekkis tõsine huvi puhastverd V8 järele millel oleks ka klassika hõngu.Nii jäigi silma üks Saksas olev Chevy.Oma rolli mängis kindlasti ka tqhq lahe seltskond,keda olen mõnda aega kõrvalt jälginud :)
PS. Kui mootor millekski ka suuteline on,loodan pakkuda seltskonda ka kiirendusrajal.
13.03.2001 at 11:48
Georg79Fire
Üks II gen.Camaro juures
:rollin
13.03.2001 at 11:51
newton
 
Moderator
Üks II gen.Camaro juures
:smokin Tere tulemast! Ootame ka ajapikku lisainfot :p
13.03.2001 at 11:55
partel
  
Üks II gen.Camaro juures


:smokin

edit: Foto Peebult, vaatasin, et seda ei tule ega tule siia ja omavolitsesin rahva huvides. :evil

[Edited by partel on 13.03.2001 at 12:21 GMT]
13.03.2001 at 12:00
partel
  
Üks II gen.Camaro juures
Erkki, kas pilt õige on?
13.03.2001 at 12:00
PlyVal64
Üks II gen.Camaro juures
Japsid(äkki sekka ka mõni hispaanlane?), Erkki, oskab häid autosid valida, arvan õieti? Aga tegelikult pole ju vahet, sest kõik, kes oma "eksimusest" varem või hiljem aru saavad, on igati teretulnud inimesed "pilusilmseks" muutuvas autoühiskonnas.
13.03.2001 at 12:08
urmas
Üks II gen.Camaro juures
quote:
erkki wrote:
Auto on legaalne ;)


sel teemal tahaks millaski vestelda, aga see vist ei ole avalik jutt.
13.03.2001 at 12:09
peep
 
Moderator
Üks II gen.Camaro juures
Kuna oled nüüd AUTO omanik, siis soovitaks Sulle paar linki kuskohast oma auto kohta infi ja nõuannet saad:

2-Gen Camaro board:
http://www.nastyz28.com/cgi-bin/Ultimate.cgi?action=intro

BTW, see on omka kultuuri ja professionaalsuse mõttes parim board netis (tqhq v.a. muidugi:D) mida loen ja kuhu postitan

Second Generation Camaros Owners Group:
http://www.nastyz28.com/2gcog/2gcog.html

MadMike'i lehekülg: http://www.nastyz28.com/camaro.html

Stegmiller's Sec Gen Page:
http://www.nastyz28.com/2gcog/stegmiller/

Have fun !
13.03.2001 at 12:14
Erkki
  
Üks II gen.Camaro juures
quote:
partel wrote:
Erkki, kas pilt õige on?
Tema ise,sama pilt oli ka interneti müügikuulutuses üleval
PS. Huvitaval kombel ma enda arvutist seda pilti ei näe ??? samas kui kõrval arvutist näeb ilusti.Ei saa pihta.
13.03.2001 at 13:00
urmas
Üks II gen.Camaro juures
Tahate öelda, et on sama auto, mis pildil :eek või on see mingi joke
13.03.2001 at 13:08
Erkki
  
Üks II gen.Camaro juures
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Tahate öelda, et on sama auto, mis pildil :eek või on see mingi joke
Nagu alati on pildi peal kõik asjad ilusamad/paremad kui tegelikult.Aga jah,selline ta on.Eelmine omanik (või üle-eelmine)on küll kõvasti investeerinud auto väljanägemisse kuid sootuks unustanud sellise tähtsa asja nagu karbuss.See on nimelt omavahel mittesobivatest juppidest kokku klopsitud ja täiesti töövõimetu.Mitte ei saa aru sellisest modimisest.Või on saksa "asjatundjad" oma tarkust üles näidanud.
13.03.2001 at 13:23
partel
  
Üks II gen.Camaro juures
quote:
Mustang GT 94 wrote:
quote:
erkki wrote:
Auto on legaalne ;)


sel teemal tahaks millaski vestelda, aga see vist ei ole avalik jutt.

1. :) Tere, mina olen Urmas! Kas Erkki?
2. :D Täpselt nii!
3. :kill
13.03.2001 at 15:27
max
Üks II gen.Camaro juures
:lol
13.03.2001 at 15:34
Iff
Üks II gen.Camaro juures

Welcome, Erkki:)

Auto tundub olevat sama mida ma nägin Tartu Raadi aututuru tolliparklas mõni aeg tagasi. On mul õigus?

Mainisin veel newtonile, et taoline aparaat seal seisis...

Btw, kas passis on tõesti 5,7 kirjas? Kaldun millegi pärast rohkem arvama et seal väiksemad numbrid on, kuda sa mudu teda legaalseks olex saanud...

Ja ära siis unusta :burnout
13.03.2001 at 17:18
urmas
Üks II gen.Camaro juures
To Pärtel:

Meil kehtivas seadusandluses on aukusid. Enne, kui seadusetegijad aru saavad, mis ümberringi toimub, tuleb neid viisakuse piirides ära kasutada. Kui kõik nipid tahvlile riputada, siis lähitulevikus saame igast torust tina ja ootame 35a. täitumist. Siis võibolla pole asja vastu enam huvigi.

Kui tegu mingi nutsu andmisega, siis see tee minule vastuvõetav ei ole.
13.03.2001 at 17:51
Erkki
  
Üks II gen.Camaro juures
quote:
Iff wrote:

Welcome, Erkki:)

Auto tundub olevat sama mida ma nägin Tartu Raadi aututuru tolliparklas mõni aeg tagasi. On mul õigus?

Mainisin veel newtonile, et taoline aparaat seal seisis...

Btw, kas passis on tõesti 5,7 kirjas? Kaldun millegi pärast rohkem arvama et seal väiksemad numbrid on, kuda sa mudu teda legaalseks olex saanud...

Ja ära siis unusta :burnout
Tartu tollilaos oli ta tõesti mingi hetk tagasi ja passis seisab tal 4903 cm3 ehk siis 305 cid,kuid kas see ka tõele vastab pole veel sotti saanud.Mootori numbri dekodeerimine on siiani vastakaid tulemusi andnud.Casting numbri ja suffiksi koodi järgi peaks ta olema 350 cid,aga mootori seeria numbri järgi on ta 305 cid.Nii,et abistavad vihjed on teretulnud.
13.03.2001 at 17:58
Iff
Üks II gen.Camaro juures

Ikkagi see loll küsimus: kuda sa ta legaalseks said? Maxud ajavad ju normaalse inimese külili?

Kui avalikult ei taha öelda, võid privasse panna:)
13.03.2001 at 18:03
peep
 
Moderator
Üks II gen.Camaro juures
Siit peaksid oma küsimusele casting numbrite kohta vastuse leidma:

http://www.shelby.net/mgervin/sbcid2.htm

Lisaks veel üks link, kui Sa ise MadMike'i lehe pealt sinna ei satu - 2-gen FAQ:

http://www.nastyz28.com/faq/2gcfaq.htm

LG3 -> 305
LM1 -> 350


Mina olen kindel, et Erkki maksis kõik seadusega ettenähtud maksud korralikult ära, nii nagu kõikidel teistelgi sellel foorumil postitajatel on tavaks teha.

[Edited by peep on 13.03.2001 at 20:19 GMT]
13.03.2001 at 19:36
urmas
Üks II gen.Camaro juures
quote:
peep wrote:
Mina olen kindel, et Erkki maksis kõik seadusega ettenähtud maksud korralikult ära, nii nagu kõikidel teistelgi sellel foorumil postitajatel on tavaks teha.:)
See on kindel ja selles keegi ei kahtlegi (ja emotikoni pole ka vaja, muidu võidakse teisipidi asjast aru saada).

Asjast enesest:
Millal ja kus subjekt ja selle omanik konsiilumile tervisliku seisundi hindamiseks välja pannakse ???


[Edited by Mustang GT 94 on 13.03.2001 at 19:59 GMT]
13.03.2001 at 19:58
Erkki
  
Üks II gen.Camaro juures
Kuigi peab tõdema,et EV numbrimärki auto veel ei hetkel ei kanna,on kõik EV seadusega ettenähtud maksud selle auto eest makstud.Numbri suurust asja huvides ei soovi avalikustada.Loodetavasti ei panda seda mulle pahaks.Aga konsiiliumile näitaks oma patsienti küll,saab äkki asjakohast nõu modimise ja renoveerimise kohta.
13.03.2001 at 20:28
urmas
Üks II gen.Camaro juures
quote:
erkki wrote:
Kuigi peab tõdema ...
Asi klaar ja minul pilt selge.

quote:
Aga konsiiliumile näitaks oma patsienti küll ...
Ma tegelikult pidasin kahte patsienti silmas -> subjekt+omanik :evil
13.03.2001 at 20:36
Erkki
  
Üks II gen.Camaro juures
No näiteks sel laupäeval võiks asja ette võtta.Saame tuttavaks ja lobiseme Camarost.Mida rahvas arvab?
13.03.2001 at 21:21
urmas
Üks II gen.Camaro juures
Mulle isiklikult see nädal ei sobi, kuid diagnoos pannaks ilma minuta ka ära :)
13.03.2001 at 21:35
mrtn
Üks II gen.Camaro juures
JÄRJEKORDSELT mulle ei sobi autovaatamise aeg! see on mäss! =) Elik: mrtn jälle Vilniuses.
13.03.2001 at 23:31
LaSa
 
Moderator
Üks II gen.Camaro juures
eieiei!!!

PALUN mitte see weekend!!!
14.03.2001 at 07:52
tqhq.ee foorum : Autod : Üks II gen.Camaro juures   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.