register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : split: autoürituste teemaline mõtisklus.   1 2  
Poster Message
nimetu
 
split: autoürituste teemaline mõtisklus.
quote:
kp1985:

Küsimus on lihtne. Kas korraldajad suudavad kioskite jaoks elektri organiseerida või mitte.

Kindlasti suudame elektri organiseerida. Palun võta minuga ühendust aile.kaasik@gmail.com Sama võiks teha kõik, kes midagi müüa soovivad, kel lihtsalt häid mõtteid või muud moodi toetada otsustavad. Seda teemat ei hakkaks siin sellega risustama.

Aile
03.06.2014 at 13:39
Evelind
split: autoürituste teemaline mõtisklus.
quote:
anryo:
quote:
Evelind:Aile, mulle juba helistati, et seekord tuleb Paidesse joomine koraldada ja selles osas olen käpp (või tiib) :)
Korraldage sel aastal korralik söömine ka - eelmise aasta putka koos ühe mikrouuniga ei suutnud kaugeltki rahvast ära teenindada ja sel aastal 30+ minutit järjekorras seista ei sooviks.

Point õige. Loodan, et Aile kindlasti korraldab päeval korraliku söömise (mäletan ähmaselt, et pidin topsikest kohmi ootama umbes pool tundi, aga mis sa hing teed, kui see mõnele söögiks on :) )
Mina siiski piirdun õhtase joomise korraldamisega (ehk leidub koht, kus ka süüa antakse) ja sellega seoses üleskutse, et kui kellelgi on ägedaid mõtteid või tahab keegi laulda-tantsida-akrobaatitseda vms, siis evelin.dureiko@royal.ee on õupen.
Eks näis, mis tulema saab :)
PS Ida-Virumaa oleks gruuvi, mul isiklikult vahet pole, kus Eesti otsas ma seda joomist korraldan... Lihtsalt et ei juhtuks nii, et Kesk-Eestis on lõpetamine ja Ida-Virumaal joomine :D

____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997
03.06.2014 at 18:01
partel
  
split: autoürituste teemaline mõtisklus.
Isiklik kogemus Outlaw klassi vallast on, et üle 5 võistluse ei taha.

Neli EMV etappi + ABCS.

Outlaw autot jooksutada on lihtsalt nii töömahukas, et hobikorras läheb raskeks.


____________________________
_
03.06.2014 at 22:29
DevilDeVille
  
split: autoürituste teemaline mõtisklus.
quote:
partel: Isiklik kogemus Outlaw klassi vallast on, et üle 5 võistluse ei taha.

Neli EMV etappi + ABCS.

Outlaw autot jooksutada on lihtsalt nii töömahukas, et hobikorras läheb raskeks.


Mis asendist see autloo hooaja lõpuüritusega haakub? Kui tahta seal ka jooksutada, siis seda jooksutamist teeb vast vedur pluss treila. Ise saad õllesid neelu jooksutada :)


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
03.06.2014 at 22:34
PlyVal64
split: autoürituste teemaline mõtisklus.
quote:
Marko L:Meil on toimumas:
ABCS
ROCK JAANITULI
Elu Nagu Ameerikas
F-Body kokkutulek
Erinevad kruiisid üle Eesti
Piknik Americana
Old Iron Weekender
Power Camp
Must triljon miljon x10 erinevat üritust mis ei ole otseselt seotud ameerika autodega
Ja nädalavahetusi on meil suvel 12tk


quote:
DevilDeVille:
quote:
partel: Isiklik kogemus Outlaw klassi vallast on, et üle 5 võistluse ei taha.
Neli EMV etappi + ABCS.
Outlaw autot jooksutada on lihtsalt nii töömahukas, et hobikorras läheb raskeks.

Mis asendist see autloo hooaja lõpuüritusega haakub? Kui tahta seal ka jooksutada, siis seda jooksutamist teeb vast vedur pluss treila. Ise saad õllesid neelu jooksutada :)

Omamoodi on ju Pärtelil õigus: vahet pole, MIS hobiauto on ja MIS hobiauto-üritusega on tegu - suurusjärk 5 nädalavahetust sellele kulutada on küll mõistlik piir neile, kel on ka muid hobisid/kohustusi/huvisid.
OK, töönädala keskel õhtused kruiisi-üritused on teine teema kuid teema algas ju eeldatavalt pikematest väljasõitudest ;)
ABCS on enamusele üks ja kindel asi, kõik teised jäävad natuke "varju", sest üritusi kipub liiga palju olema! Paneme ju siia kõik naabrite sarnased põnevad üritused lisaks...
Ehk tegelikult on asi veel "proosalisem": eks iga organiseeria mõtleb oma mätta otsast ja talle tundub just tema tehtav see kõige ägedam :D Arusaadav ju. Ja siis on mingi hulk neid, kelle elu ja hobi ongi sedasorti ürituste väisamine. Need, kes on kõrvuni praegusel juhul ameerika auto hobis sees. Kuid enamus raua-huvilisi/omanikke omab tegelikult veel palju muid huvisid/hobisid ja ka kohustusi, näiteks maakodud, mingid oluliste inimeste olulised sünnipäevad või mõnikord ette tulevad pulmaskäigud etc, nii jäävadki paljud ürituse dsuhteliselt osalejasvaeseks ning "näod" on samad aastate kaupa.
Omadest pikkadest orgunni-kogemustest: pigem teha üks asi ja suuremalt, kui palju pisikesi. Tulemus saab parem. Siis jäetakse sinna tulemata vaid tõesti erandjuhtudel a'la ettearvamatud matused, parima sõbra pulm vms, ISEENDA tegemised planeeritakse aga nii, et sel tähtsal nädalavahetusel ei ole mitte midagi ees! Ning raua-ürituste puhul on just ABCS selline. Ämma seitmenda mehe kolmanda armukese lehma lellepoja ristjatsid jäävad 100% kindlusega ära - suund on "öö Haapsalus reedel vastu esmaspäeva".

edit: juba kaua aastaid olen ma ka ise pidanud ABCS ajal natuke vingerdama mitme hobi ja kohustuse vahel aga pole siiani mitte üks ABCS pühapäevane drag ilma minuta möödunud (esimesel sõitsin ise Ply'ga ja edasi olen kõigil "mölisenud" ) ja ei möödu ka selleaastane :D Ma olen tulnud otse Väinast, läinud otse Väina starti, sinna vahele veel maakodus murud ära niitnud jms - ja ma (ka purjetamiskaaslased ning perekond) arvestan sellega! Jah, ma ei saa enam rõõmsalt kolm päeva õllet libistada aga selle ÜHE "Püha Ürituse" teen alati kaasa. Õigemini olen jätnud ka viimase etapi sõitmata Väinas, et olla pühapäeva lõunaks Kiltsis kohal, mikker peos...
03.06.2014 at 23:54 3 edits. Last edited 03.06.2014 at 00:04 by PlyVal64
tqhq.ee foorum : Üritused : split: autoürituste teemaline mõtisklus.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.