register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet HHR 2006  
Poster Message
Astro-97
  
Chevrolet HHR 2006
Sain siis lõpuks sellise huvitava/imeliku auto omanikuks..
Praegu hetkel pole midagi kosta temast, sest alles nii vähe omanud. auto sõidab, süsteemid töötavad ja hetkel olen rahul temaga.

Tegin ka usarauda päeviku, sinna hakkan pisitasa tehtud töid ja muid tähelepanekuid avaldama. hetkel jätkan tema kohta veel netis tuhnimist, osalt ka loen venemaa foorumeid, sealt saab kasulikke nippe teada kes mida seal temaga teinud on :p

kütusekulu pole veel reaalselt mõõtnud. parda kompu kui seda saab õigeks lugeda, näitab keskmist 9,4 ja 11 vahel...


http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_2061

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
08.06.2014 at 20:30
Astro-97
  
Chevrolet HHR 2006
Kuna auto on lõpuks kätte saadud peale kuu ajalist "remonti" siis võib nüüd paar sõna veel öelda temast...

Maanteel käitub igati eeskujulikult, see miski elektriline roolivõim toimetab jah vastavalt kiirusele, kuna mida suurem kiirus, seda jäigemaks ta läheb. Teel püsib hästi, 2,4 mootor on väga hästi paaritatud selle viiese manuaaliga, mitte mingit probleemi pole ühegi möödasõiduga.. suhteliselt erk ja pikkade ülekannetega. Välismüra sissetulek on minimaalne, see ilmselt oleneb ka rehvidest. Hetkel seal all tehasevelg 17" ja rehvid on 215/50 R17.

Bensukulust rääkida sellise "mootori" juures pole vast mõtet eriti... maanteel ütleme 100 juures on tal 8
Ah jaa, üks asi veel mida ma näen ise küll esmakordselt on see, et kui GPS-i peal näitab 90 on ka spido 90... kui on 100, on 100 ja kui 110 siis see ka identne... muidu on reeglina ju + - 5 km spidovahe autodel :p

spido on kuni 120. möödasõit mitmest uimarist tekitas nõela sinna 120 peale ja see ka kõik...gps näitas samal ajal 136 :p ... miks see nii tehtud on kuni 120-ni, sellest aru ei saa aga noh...las siis olla kui nii on :)

Üldiselt praegu olen selle "Mehhiko mossega" rahul. tavaline sõiduauto ja ega sealt ei eeldagi rohkemat. viskad lapsekäru taha, poekotid ka ja ongi lill.

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
19.07.2014 at 10:09
mrtn
Chevrolet HHR 2006
Äkki sul on tehasemõõdust kõrgemad kummid all? Üks indeks suurem piisab tavaliselt spidomeetri paikakeeramiseks.
19.07.2014 at 11:09
Check Engine
Chevrolet HHR 2006
Mu "Kanada Mosse" näitab sama täpselt ja on tehasemõõdus rehv. Kunagi Tehnikamaailmas oli toodud tabelis välja palju mingitel autodel spidod valetavad ja mäletan et Saab 95 vist oli ka 100% aus.
19.07.2014 at 12:11
charger
Chevrolet HHR 2006
Charger jooksis kuni 280kmh GPS-iga kokku, Subaru +8kmh :)
21.07.2014 at 23:38
Astro-97
  
Chevrolet HHR 2006
Nunii... :p

Vahepeal on aeg edasi läinud, auto ( või siis kellegi jaoks autolaadne toode :) ), nüüdseks olnud juba minu käes 2 aastat ja 5 kuud.
Mis ma oskan öelda selle aja jooksul läbitud ca 10 000km kohta... polegi nagu kurta millegi üle ausalt öeldes, teenib truult, ei lagune, suvel annab külma - talvel annab sooja ja teel püsib ka oma manuaalkasti ja 130kw-ga :). Positiivselt võib suhtuda sellesse, et aitas mul korteri mööbliga sisustada, 2,7m asjad lähevad ilusti sisse ja luuk kinni ka tagant. Kui tagumine istmerida alla lasta ja kaassõitja oma ka poolitada kokku, siis mahub sinna ikka omajagu ja see meeldib mulle. Loomulikult on veoseid vahest transportides ka meeles peetud nahksisu ja seda kaitstes on alla pandud küll tekke jms asju. Plastosad ei ole ka saanud kriipeid ega miskit.
Tehniline pool on üsna talutav, selle aja jooksul mis minu käes olnud, olen lihtsalt lasknud autot korrapäraselt üle vaadata ja kui midagi on vaja olnud vahetada, siis see on ka vahetatud. Kuluosad on suht odavad, see on ka pluss. Alles hiljuti lasin tagasillas otsapuksid vahetada... polnud küll karjuvat vajadust, aga teades mind , siis asi peab siiski olema korras. Nipet - näpet asju on tehtud ja korrastatud, seda näeb usaraua päevikust viimastes sissekannetes.
Tellisin ka auto ajaloo endale hingerahuks ja sealt selgus muidugi nii mõnigi huvitav asjaolu, aga õnneks hirmsaid asju temaga tehtud pole... on olnud usas rendiauto seoses miski laevastikuasjaga ja võlgade katteks korduvalt oksjonile pandud jne. Üldiselt on sealmaal olnud vaid kaks omanikku ja siin eestis olen mina ka teine omanik, kahju on vaid et meil on siiski häbematuid inimesi, kellele meeldib enne arvele võtmist numbreid maha keerata, ja mitte jätta ette seda näitu millega usast välja läks... aga see hapu asi on ka seeditud juba ja las see teema jääda.
Kütusekulust rääkides, võtab ka kõik ära :) nagu teisedki usa autod, keskmine on 10-11 pardanumbri järgi.. kas see ka usutav on ei tea, aga rahakoti pihta ei löö ja pere eelarvet miinusesse kindlasti ei vii.
Kokkuvõtteks võib öelda, et täiesti omatav ja normaalne auto oma madalate ülalpidamiskuludega. Välimus muidugi on tal omapärane, aga eks see oli ka üks põhjustest, miks soovisin sellist autot osta. Olen hetkel rahul temaga ja loodan, et ta teenib mind veel pikki aastaid.


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
01.12.2016 at 12:16
Astro-97
  
Chevrolet HHR 2006
Omatud 4 aastat ja 7 kuud... täna läks uue omaniku käsutusse ja Tartusse.
Kahju oli pereliikmest, väga kahju kuid pere harmoonia on ka tähtis. Uuele omanikule palju muretuid miile lõunaosariikide teedel !!!

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
05.03.2019 at 01:32
Check Engine
Chevrolet HHR 2006
quote:
charger: Charger jooksis kuni 280kmh GPS-iga kokku, Subaru +8kmh :)
Charger on aluseks USA’s politsei autole ja seal on spidod täpselt kalibreeritu. Politsei vaatab enda spido järgi kui kiiresti sa sõidad või sõitsid enne kinni nabimist.
06.03.2019 at 07:04
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet HHR 2006  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.