register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Glassdrive Nightrace 2014, 26 juuli Pärnu lennuväli   1 2  
Poster Message
Indrek_S
 
Speedest Glassdrive Nightrace 2014, 26 juuli Pärnu lennuväli
quote:
Tyymiiz:
quote:
Indrek_S: Keegi võiks fotot või videot jagada OLDSi intsidendi kohta.
Muidu räägitakse umbmääraselt mingist intsidendist mida keegi* ei näinud ja räägitakse kui oluline turvalisus on. Pole nagu pointi.

*
quote:
Tyymiiz:...See vist läbi aegade väikseima osalejatega üritus kus viibinud olen...

antud juhul paluti filmi, foto vms materjale mitte kajastada. ja nägid juu need kes huvitusid asjast ja kohapeal asja jälgisid !


Seda küll, aga siis on see turvalisuse jutt (mida ilmselt tahetakse laiemale publikule levitada) suhteliselt mõttetu, sest kes kohal olid ja asjast huvitatud on nägid ise, et turvalisus on oluline


____________________________
not done until it's done
05.08.2014 at 13:53
PlyVal64
Speedest Glassdrive Nightrace 2014, 26 juuli Pärnu lennuväli
quote:
Indrek_S:Seda küll, aga siis on see turvalisuse jutt (mida ilmselt tahetakse laiemale publikule levitada) suhteliselt mõttetu, sest kes kohal olid ja asjast huvitatud on nägid ise, et turvalisus on oluline.
Ütleme nii: las Olds ja BHRA/EAL tegelased vaatavad videod üle, teevad sealt omad järeldused, et mis ikkagi täpselt juhtus, kuidas turvavahendid toimisid ja eks siis tuleks ka videod ja pildimaterjal avaldada. Selles olen ma Sinuga 100% päri. Just videost kuni Olds'i auto vigastuste piltideni koos selgituste ja "õpetustega" - ainult nii saab visualiseerida ohutusvarustuse ja -tarindite hädavajalikkust. Muidu hakkab ka dragis "plaat samal kohal hüppama ja nii kümned aastad järjest", nagu on see hobirallis.
Lihtsalt ma sain nii aru, et ei tahetud tõsisest vahejuhtumist teha järjekordset pasaajakirjanduse klikimagnetit. Kujutad ju ise ka ette peldikuseinaliste pealkirja: "Õudne, hirmus, jube, äkšõn: vana romu lendas noore isaga roolis kahesajaga teelt välja!" vms ja sinna lisanduvaid ajukääbikute paarisada kommentaari... Ja siis morbiidse häälega kusekollase teleprogrammi diktor veel morbiidsema muusika saatel loeb asja ette.
05.08.2014 at 00:57
partel
  
Speedest Glassdrive Nightrace 2014, 26 juuli Pärnu lennuväli
Avariide koha pealt:

Racing on "by definition" asjade piiri peale ajamine, muidu sõidab konkurent lihtsalt mööda.

Ja mõnikord kukud üle piiri...

Kui tsiteerida #1 drag racerit Don "Big Daddy" Garlitsit, siis drag racerid jagunevad kaheks:

* Need, kes on juba matsu pannud
* Need, kes panevad matsu tulevikus

Ehk ei tohiks imestada, et aeg-ajalt intsidente juhtub.

That's Racing...


____________________________
_
06.08.2014 at 10:12 1 edit. Last edited 06.08.2014 at 10:14 by partel
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Glassdrive Nightrace 2014, 26 juuli Pärnu lennuväli   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.