register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Poster Message
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kusjuures neid kuramuse kuule on raske eristada (kas on hele v6i tume). Kuulide sisse ajamine on ka paras tegemine. Ja veel soovitus, et kui t6esti peaks tulema kellelgi soov endal roolikarpi teha ja timmida, siis seda v2ljundv6lli ei pea sellest kaanest lahti keerama. Soovitan soojalt, mina l2ksin seda m6nusamat ja pikemat teed pidi. Selle sisendv6lli pikki l6tku reguleeringuga tehakse ka nii, et lyyakse korpusele ja mutrile m2rgid peale, p2rast krudi kokku ja unusta see jama. Tegelikult selle karbi tegemine ei ole midagi hullu, lihtsalt mootoriga v6rreldes rohkem kirjutamata reegleid. Ega noh jah, kes ikka ylteb, et ou ma tuunisin endal roolikarbi 2ra :D Roolikarbist inspireerituna ootan huviga k2igukasti tegemist :)

Mis siinne rahvas sellisest asjast arvab: https://www.summitracing.com/int/parts/tci-376600/overview/ Uurisin selle skeeme ja installimanuaale. 90 taala selle eest on natukene palju, kuid mitte eriti palju. M6tlesin siis enda kastil sama systeemi implementeerida, muidugi mudidega.

Suuuuured t2nud kaasfoorumlasele 90Deville-le, kes mulle puuduva klapikese saatis :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
16.07.2017 at 23:43
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
See n2dala vahetus oli produktiivne, kuid mitte nii v6rd, kui oleks soovinud. Alumistele sarniiridele installisin uued ja asisemad kummilutid. Tunduvalt paremad, kui originaalid. Kaua oodatud l2bil88gi kumm leidis ka enda tee alumise 66tsa kylge. Ja pyhap2eval sai siis diffrisse installitud uued LSD sidurid ja sai ilusasti sisse valatud 2L 75W-140 LSD "siirupit".

Ja noh nagu Murphyl on kombeks kylas k2ia pyhap2eviti, siis ega eilne p2ev erand olnud. Oli teine platsis nagu viis kopikat. Ehk siis teisis6nu LSD sidurite eelpingestuse klamber oli pooleks. Kuidas saab 4~5-ne plekk sellises kohas lihtsalt pooleks minna?!? :| Parole sai verseng peale lastud ning t2is keevitatud. Natukene yhtlaseks k2iamist ning sai p2ris tugev.

Ette sai valmistatud uksed, tiivad ja kapott, et osandada ja soodaga puhtaks pritsida. Kraami on palju.

Küsimus suurele ringile, et kus lasta enda pudinaid v2rvida?











____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
24.07.2017 at 12:48 1 edit. Last edited 04.12.2017 at 14:21 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kuna suvi on meil parajalt vihmane ja n88k, siis sai soetatud ShelterLogicu v2ligaraaz 3x6x2.4m. Asine asi, mahutab ilusasti vajaliku kraami enda alla. Raam sai puhtaks tehtud. Aastakene seismist t6i kaks ussitavat kohta v2lja. Tsingitud asja on parast tyytus keevitada, aga noh keevitatud sai - k6ige ilusam see ei j22nud, kuid mis p6hiline - j2i tugev. Tsingaga sai veel yle tehtud. L2ks selga epokrunt ja veoauto raamiv2rv. Hetkel siis ripub garaazis jalad taeva poole.

Seekord kasutasin IR9115 pyssi, sellega sai tunduvalt lihtsamalt urkeid v2rvida + paak mahutas kolm korda rohkem kui vene oma.




Tellimusse sai pandud vedrudele uued kummilapakad ja sway barile kinnituse pukid. Siis v6iks justkui alusraami kokkupanek alata :) Ehk veab ja saab t88lt puhkust v6tta ning asja t6sisemalt k2sile v6tta. Peaks tulema vananaiste suvi, v6i noh, loodan.











____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
29.08.2017 at 00:02
90Deville
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Millise otsa vedrudele sul neid kummilapakaid vaja oli, mul tagumistele on ehk möned üle

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
30.08.2017 at 07:19
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mul nii ees, kui ka taga uusi vaja - ylemised ja alumised. Mul endal olid osad ribadeks ja mingi osa oli 2ra vajunud. T2nud pakkumast, kuid ma juba tellisin 2ra. Ei osanud arvata, et foorumist sellist kraami v6ib saada. Ette v6tsin kahte tyypi: sisemise augu 22rikuga ja ilma selleta. Saab proovida, kummad paremini istuvad.

Kuna elfaelektroonika pood pannakse kinni, siis neil on lao tyhjenduse myyk. Sai terve trobikond AMP SuperSeal pistmike/pesasid ostetud. Silma j2i seal veel juhtmeryyse (nii kuumakindlaid ja kahanevaid); juhtmetripid, mida saab kinnitada kere kylge ja muud asjalikku n2nni. Soovitan yle vaadata, eriti kui on vaja tegelda auto el.systeemiga :)



____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.08.2017 at 08:49 1 edit. Last edited 30.08.2017 at 10:59 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kuna veel ei ole silldade installiks k6ike pudinaid tulnud, siis sai sebitud j2rgmiseks n2dalaks liiva- ja soodapritsi t88d kerele. See n2dalavahetus sai tehtud siis ettevalmistused, et kannataks puhastust teha - ega's pritsid imet tee, kui ikka kuskil mastiks vms asi kerel, siis ei taha nad seda n2mmutada. Mida rohkem puhastasin elusodi, seda rohkem trummeldas peas kaks m6tet: mida kurja ma endale teinud olen, et sellise nuhtluse olen endale soetanud; ei hakka seda ise tegema, viib tegemisse. Vana siis kutsus mind korrale ja teeb vast ikka ise :D Aga tundub, et kui ma selle kere pritsust k2tte saan, siis 2mbrites.

P2ris paljud s6lmed tekitavad kysimuse, et miks nii tehtud on? Mis inimestel arus on olnud. Nt kunde poolne a-piilar on vahulist (svammi) laadset kemyyset t2is - pole ime, et see roostetanud on ning peale vaadates juba oksiidi kukub.

Olen netist otsinud, kuid tulutult - kas 80-nendate chevy stw-dele on saada valmis paneele kerele?

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
10.09.2017 at 16:56 2 edits. Last edited 18.09.2017 at 15:46 by PhilipJFry
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kahtlen.
10.09.2017 at 17:22
2TEP60
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kusjuures see svamm seal posti sees võib olla stock.kuna mul oli ka seal svamm sees

____________________________
May the spring be with us!!
10.09.2017 at 20:26
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Selles osas eriti vahet ei ole, kelle idee see oli :D Aga noh, ega need masinad vist eriti ei olnud m6eldud meie kliimasse :/

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
10.09.2017 at 21:49
Vanaisa
  
Moderator
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
sa räägid siiski 35 aastat vanast autost :) Selle ajaga roostetab ka vene treipink väljas tükkideks...
11.09.2017 at 05:46
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
Vanaisa: sa räägid siiski 35 aastat vanast autost :) Selle ajaga roostetab ka vene treipink väljas tükkideks...
Tegelikult -noh- selles suhtes kyll, kui asjale nyyd nii pidi l2heneda, siis on p2ris pikalt vastupidanud.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
11.09.2017 at 10:02
ivoalaska
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mul pm sama auto, mis seisis lageda taeva all pooleldi kolahunnikus 15 aastat ja ainukesed roostetanud kohad olid esimeste uste ääred ja raamil kaks kinnitusauku. Ülejäänud asjad olid peale liivapritsi nagu uued. Ühesõnaga nad on ikka kuradi vastupidavad roostele.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
11.09.2017 at 10:51
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kuidas siinsel rahval v2rvkattega autos sees on? Minu omal n2itkes tulemyyrist ylevalpool asetsevad asjad on suht koht v2rvimata - metallile annab tooni roostekirme.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
11.09.2017 at 11:26
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
PhilipJFry: Kuidas siinsel rahval v2rvkattega autos sees on? Minu omal n2itkes tulemyyrist ylevalpool asetsevad asjad on suht koht v2rvimata - metallile annab tooni roostekirme.
Oli selliseid kohti.
11.09.2017 at 19:31
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kaedoo, sa enda masinal tegid nendel karpidel ka mingi korrosioonit6rje? St piilarid, armatuuri ylemine karp, uksepostid jne.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
12.09.2017 at 21:13
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Vist ikka tegin, kasutasin Tectyl toodangut.
12.09.2017 at 22:05
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Sai siis reedel kere t88sse 2ra viidud, kokkulepe muutus korralikult - lubati, et laup2eval v6i esmasp2eval saab k2tte. Laup2eval helistades 8eldi, et ikka saab esmasp2eval k2tte. T2na hommikul helistades ei v6etud toru ja miski hetk oli telefon yldse kinni. Kuna ma ise t88postil, siis vana l2ks mul kohale uurima, et mis teema on. Tyybid olid pool keret ainult 2ra teinud ja ei saa ka t2na k2tte. Kuna minul puhkus l2bi ja vanal ka puhkus l2bi, siis saab alles nv-l j2rgi minna. Teeb ikka meele m6rudaks kyll. Lisa boonusena vana n2gi siis seda, et see kere on tagumise parema otsaga paugu teinud.





















____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
18.09.2017 at 15:58 1 edit. Last edited 25.09.2017 at 01:04 by PhilipJFry
2TEP60
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mul samas asutuses olid samad probleemid.selle vahega et kyljekarp oli korraliku paugu saanud.,mis tähendas mulle mitme töötunni lisandumist.oleks ma tervenisti uue karbi pannud siis oleks selle hinna neilt välja peksnud.aga kuna tegin selle niikuinii ise jupphaaval siis ei hakanud..

____________________________
May the spring be with us!!
18.09.2017 at 19:48
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Su auto kere paremas seisus kui oli minu oma. A- piilarid olid samas seisus.
18.09.2017 at 20:03
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Vana k2is kella kolme aeg seal. Ytles, et kere on veel korras, midagi katki tehtud ei ole. Eks kui l2heb 2ra tooma, siis vaatab kriitilise pilguga yle. Katuse osa tehti klaasiga ja sealt alla tehti liivaga. Parema kylje tagumine klaas oli mingi kahtlase mastiksiga, seda k6ike maha ei saanud ning seega on plekk sealt osaliselt t2piline.

Eks reedel saan enda sveitsi juustu k2tte - see osa, mis oli tehtud omas parajalt auke. Eks selle v6rra nyyd lihtsam teha :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
18.09.2017 at 21:13
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Peaasi et tagumisi tiibasid liivaga ei tehta.
18.09.2017 at 22:58
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
kaedoo: Peaasi et tagumisi tiibasid liivaga ei tehta.
2TEP60, kuidas sul oli, kas soovisid ka miskit erilist lahendust pritsungi t88del? Ma ise palusin teha p6hja ja tulemyyri liivaga ja ylej22nud soodaga, mis ma hiljem lasin muuta klaasi vastu.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
19.09.2017 at 02:52
Vince
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Loo kangelane sellisel iroonilisel kombel ka delfis jäädvustatud :D

http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/probleemiga-ise-kimpus-olev-lugeja-alkoholismil-on-kaks-pohjust-millest-keegi-ei-taha-raakida?id=79556712
Olgu öeldud, et loomulikult autot mõtlesin seejuures ;)
20.09.2017 at 13:13 1 edit. Last edited 20.09.2017 at 13:14 by Vince
2TEP60
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
PhilipJFry:
quote:
kaedoo: Peaasi et tagumisi tiibasid liivaga ei tehta.
2TEP60, kuidas sul oli, kas soovisid ka miskit erilist lahendust pritsungi t88del? Ma ise palusin teha p6hja ja tulemyyri liivaga ja ylej22nud soodaga, mis ma hiljem lasin muuta klaasi vastu.
Ma ytlesin neile et tehke puhtaks oma valitud meetodiga.aga et kõveraks ei laseks.tehti kõik liivaga.

____________________________
May the spring be with us!!
20.09.2017 at 14:26
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
2TEP60:
quote:
PhilipJFry:
quote:
kaedoo: Peaasi et tagumisi tiibasid liivaga ei tehta.
2TEP60, kuidas sul oli, kas soovisid ka miskit erilist lahendust pritsungi t88del? Ma ise palusin teha p6hja ja tulemyyri liivaga ja ylej22nud soodaga, mis ma hiljem lasin muuta klaasi vastu.
Ma ytlesin neile et tehke puhtaks oma valitud meetodiga.aga et kõveraks ei laseks.tehti kõik liivaga.
Kui suured plekkpinnad teha liivaga siis pärast läheb pahtlit rohkem, plekk pidi mängima hakkama. Pleki pind kuumeneb töötlemisel ja see pidi saama saatuslikuks. Sa oleks pidanud keemiliselt( "värvisurm" ) töötlema neid pindu või lase soodaga teha. :beer
20.09.2017 at 21:39
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.