register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 8 9 10 11 12 13 14 ..  
Poster Message
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Ega ma otseselt selle bussiga eriti s6ita saanud, millelt see kast tuli. Ainult nii palju kui 6ue peal k2rutasin. Eks kui nyyd l2hemas tulevikus selle juppideks l88b, siis saab n2ha. 6nneks sai tellitud t2ielik remondikas + mod kitid. V6iks ju asja saada, kui enne jaanip2eva kylm 2ra ei v6ta.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
05.07.2018 at 17:44
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
PhilipJFry: N2dalavahetusel sai siis j2lle nati nokitsetud. K2igukasti tugitala sai omale kaare sisse, et summuti toru l2bi mahuks, hapendatud ning v2rvitud. K2igukastilt sai suurem sodi maha nokitud, vedelikega sisse leotatud ning survepesuga yle k2idud. Ja loomulikult poritiivad laiali lammutatud.

Keegi on isegi k2igukastil miskit teinud. 6livannil on kork, ja ees simmerlingi peal olev seib on miskite kruvidega paigatud.








Kas see kaar liiga kõrgeks ei jää?

05.07.2018 at 20:28
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kerel sai vastavasse kohta modi sisse, et kaar ikka mahuks sinna alla, koos ekraanidega - kole kui talla alused higistama hakkavad. Vasakule poole sai siis peegelpildis see p6hja reljeef paremalt.

Btw, kaedoo, mis kast sul all on? Mul kuskil metalli hunnikus on see ette kinnituv tala ka. Tollega TH700R4 ja mootori kombo kolis liiga ette - n6nda, et mootoripatjade kinnitused passisid yle 22re.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
06.07.2018 at 12:26
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
PhilipJFry: Kerel sai vastavasse kohta modi sisse, et kaar ikka mahuks sinna alla, koos ekraanidega - kole kui talla alused higistama hakkavad. Vasakule poole sai siis peegelpildis see p6hja reljeef paremalt.

Btw, kaedoo, mis kast sul all on? Mul kuskil metalli hunnikus on see ette kinnituv tala ka. Tollega TH700R4 ja mootori kombo kolis liiga ette - n6nda, et mootoripatjade kinnitused passisid yle 22re.
TH700R4
06.07.2018 at 15:36
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Nyyd tuli j2lle terve posu n2nni. Vintage Airilt: kliima radikas, kuivati, trinary lyliti, torud, voolikud ja otsad. Dakota Digitalilt: pysikiiruse hoidja ja aktiivantenn (saab ilusasti 2ra peita). FiTechilt: voolikute yleminekud, 30um filter ja trosside kinnitus.

Tegemistest nii palju, et vahetala on v2rvitud ja kylge kruditud. Tegin m66tmisi - omanik on loll. Vale tala sai korda tehtud. K2igukasti ning tala kinnituse vahe on 135mm. 6nneks, asi on lahendatav, et see tala on kasutatav. Teen k2igukastil remondi 2ra, siis saab selle supi helpimisega alustada.

Kuna tagasillal puudus yks k6rv piduritoru hoidmiseks, siis sai see eelmine nv moodustatud sinna ja v2rvitud. See nv leidis puuduv piduritoruke enda tee tagasillale. Esisilla parema supporti toruke sai ka m66tu l6igatud, kaetud ning 2ra painutatud, kuid kylge ei j6udnud krudida.







____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
16.07.2018 at 14:09
kaedoo
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Vaatasin juba varem et Su autol on käigukasti tugiraam veidi imelik.

Edit: kasti kinnitus on meie autodel erinevas kohas kui võrdled pilte, peaks olema raamikinnitustega samal joonel. :beer
16.07.2018 at 21:40 1 edit. Last edited 16.07.2018 at 22:02 by kaedoo
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mul oli see teine tala olemas, nagu sul kaedoo, selle peal istus mul TH350C + 307. See, mis mul raamile praegult kruditud, sama on valgel chevyl. Tolle peal istub TH200-4R + 307.

Aga jah, selle tala saab ka toimima, mis hetkel raamile kruditud on:


Nagu pildilt n2ha, siis k2igukasti sabal on veel kaks l2bivat augukest, mis p22stavad mind h2dast. Nad on kohakuti praeguse tala kinnitusega... v6i noh, m66tmised v2idavad nii. T2pse lahenduse m6tleb v2lja siis, kui k2igukastil on remont tehtud ning asi on mootoriga j2lle yheks saanud.

Kusjuures, kaedoo, ma vaatan, sul sellel raamil on samuti m6lema tala kinnituse jaoks augud olemas. Kunde poolne on neil yhine, juhi poolel siis vastavalt kasutuses, kas esimesed v6i tagumised aukude paarid. Minu praegusel raamil sama teema, kuid see esimene raam, millega see masin hoovi veeres, tollel oli ainult esimene aukude paar.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
16.07.2018 at 23:21
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Piduritorustik on siis l6plikult valmis ja omal kohal. Mul olid piduriluku p6hja sebitud sobilikud koonused, kuid v6ta n2pust, liiga paksud. Sai veel netis surfitud, et siis 6iged vahestutsid saaks. Siis viskas ikka kopsu yle maksa, kruttisin krempli maha. Otsisin kuuri alt vana toru yles. Venitasin sirgeks ning vaatasin ta olukorra yle - oli korras. L6ikasin yhe otsa lahti, v6tsin stutsid ja tegin puhtaks, sama torupinnaga. Kokku pannes v22nasin sellelegi termoryyzi peale. Uus topelt krae ja v2ga viisakas. Ah jaa, tegu siis terastoruga. T2nus sellele on p8idlad natukene hellad sellest painutamisest.



Sai tehtud ettevalmistused k2igukasti tegemise jaoks. L6in p6hja alt: solenoid on sobilik mu TCI luku komplekti jaoks. K6ik kraam on olemas, et k2igukasti teha, lihtsalt v6ta k2tte ja tee.

L6ikasin siis pikuti l6hki selle toru termoryyzi, mis testiks tegin. Peab ytlema, et ikka p2ris tugevalt on see ennast sinna peale v6tnud koos selle liimiga.





____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
22.07.2018 at 21:40
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
J2lle on yks n2dalavahetus m88da tuhisenud. T88d on parajalt tehtud: kere sai uuesti puhastamisse saadetud (kuigi keevitamist seal on veel parajalt), k2igukast on enamjaolt algosakesteks tehtud ja raam on pooleldi vaha t2is piserdatud.

Nagu ykskord t6detud sai, siis keegi on oma n2pukesed siia k2igukasti sisse ajanud. Paar vidinat on puudu. Governori kaas oli silikooniga kinni t6mmatud, klamber ise on r2ndama l2inud. Spidomeetri v2ljundi kaas on ka ilma klambrita - temast ma veel aru ei saanud, kas pysib seal ehku peal v6i jumala armust. Ei hakanud viimast kangutama kah. Mis siis veel huvitavat seal silma j2i - viimane survelaager, too on ribadeks.














Uus sisu sai ka v2lja venitatud riiulilt. Pakis survelaagreid ei ole.



Kas meite maalt ka on v6imalik sellist kraami kuskilt osta v6i peab pilgu p88rama v2ljamaa suunas? Ebays on t2itsa olemas, kuid p2ris septembri keskel ka ei sooviks asju k2tte saada.




____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
07.08.2018 at 23:31 2 edits. Last edited 07.08.2018 at 23:37 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Sai m6ndadesse kohtadesse helistatud ning l6puks andsin alla. Panin ebaysse tellimuse sisse ning k6ik kraam peaks kohal olema max 17.sept.

1. spidoka v2ljundi kinnitus
2. governori kinnitus koos kupliga
3. laagrid


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
09.08.2018 at 14:19
Vanaisa
  
Moderator
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
see kraam kipub meie partsides jah ka tellimisekaup olema.
Rockautost poleks kiiremini saanud?
09.08.2018 at 14:31
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Uurisin, ega ta eriti parem tulnud. Miskine n2dalakene. Ning otsingu k2igus ma k6ike kraami ei leidnud. Vblla kui koodi j2rgi otsinud oleks. Ja peale selle mul tegelikult oli m6ningat kraami seal samuses watch listis @ ebay.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
09.08.2018 at 15:25
max
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Tarne kiiruse olulisust hinnatakse minu kogemuse põhjal kõvasti üle - jupid seisavad pärast "kiiret" tarnet veel jupp aega erinevatel põhjustel riiulis, enne kui kasutust leiavad. Vaadates antud projekti, siis tarnekiirus peaks suht kama olema ;)
09.08.2018 at 15:57 1 edit. Last edited 09.08.2018 at 15:57 by max
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
max: Tarne kiiruse olulisust hinnatakse minu kogemuse põhjal kõvasti üle - jupid seisavad pärast "kiiret" tarnet veel jupp aega erinevatel põhjustel riiulis, enne kui kasutust leiavad.
Tegelikult k2igukast on nyyd pulkadeks ja tahaks seda kokku panna, et ei j22ks pikalt laiali. Eriti ei taha rohkem tegemisi k2sile v6tta. Ning remondi komplektid said enamjaolt enne k2igukasti omamist ostetud, kuna mu kindel siht on olnud TH700R4 kasutamine. Ega ei osanud arvestada selliste probleemidega.

quote:
max: Vaadates antud projekti, siis tarnekiirus peaks suht kama olema ;)
Oleksid seda aasta poolteist tagasi 8elnud, siis t6esti. Kuid hetkel suruvad erinevad asjad kukile. Ning t2nu sellele on osad t88d sisse tellitud, mida oleks v6inud vabalt ise teha.

Mul tegemise osas on kaks p2eva n2dalas. Vahest ei ole sedagi. N6nda v6ib sellest projektist elut88 saada. Kuid eks saab siin teisi asju ette valmistada ja teha. Elame n2eme :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
09.08.2018 at 17:58 1 edit. Last edited 09.08.2018 at 17:59 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mida rohkem seda kasti lammutasin, seda rohkem masendus peale tuli. Kettad olid osaliselt vahetatud; reversi sisendi siduri paki p6hjas koonuseline surveplaat(?!?) oli asendatud tavalise metallist kettaga; sisendi sidurite kolbide mansetid olid 22rest t2kkelised ja paar kuulklapikest olid lihtsalt kinni. Leidsin aega ning lasin kasti soodapritsiga puhtaks. Sai veel kraami tellitud: uus sun shell ja m22ret kokku panekuks. Teised pudinad, mis sai tellitud, on juba kohal. M6ned vidinad passivad tollis.

Lisana sai tagumise pidurisysteemi pisividinad 2ra krunditud.

P8idla poolne plaat peaks olema siis koonuseline:


Paaril kolvil oli see kuulikene siis lihtsalt kinni, peale hullu pesu sai j2lle need liikuma:







____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
28.08.2018 at 12:23 1 edit. Last edited 03.09.2018 at 16:38 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
See nv v6tsin asja rahulikult. Natukene v2rvimist ja k6ik. Torque converter, mis on t2itsa tutikas, tollel tehases peale pandud v2rvi kannatas lausa kyynega pealt lykata. Alt passis rebane vastu, pole ime, et v2rv peal ei pysinud. Lasin teise traadiga puhtaks ning hapendasin 2ra. Katsin epokrundi ja punase veoauto raamiv2rviga. Peaks tugevam olema, kui algselt. Pesin sisemised plastikust poritiivad puhtaks ning kitkusiin nina pleki v2lja - saab radikate paigutamist proovida.

Kusjuures, millega keegi siin endal plastikust mootoriruumi plastikuid peseb, et ilus sygav v2rv taastada?





____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
03.09.2018 at 16:38
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Netis surfides j2id n2ppu sellised asjad, kuid kas nad ka enda hinda v22rt on, peaks proovima:
https://xlmotors.ee/autotooted/mootoripuhastusvahend-1l
http://shop.smartguru.eu/et/forever-black-plastiku-varskendaja-must
https://avsk.ee/est/tooted/autokeemia-talveks/motip-mootoripuhastusvahend-500ml_65738.html
https://www.liqui-moly.ee/et/tooted/article/3327

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
03.09.2018 at 16:42 2 edits. Last edited 03.09.2018 at 16:46 by PhilipJFry
max
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Konverteri osas. Konverter toetub keskosaga vastu väntvõlli, kolm polti fikseerivad vastu hooratast. Kui nüüd nendele pindadele (eeldatavasti) suhteliselt paks kiht värvi peale panna, mis sealt kinnitamisel osaliselt maha tuleb, siis ei jää minu arvates see pind tasane ning kui vahepeal värvi vahelt välja pudeneb, saad lahtised poldid ja hoorattast irduva konverteri + muud "mõnud" mis sellega kaasnevad. Seega mina kraabiks värvi maha igalt poolt, mis kuskil muu pinnaga kokku puutub.
04.09.2018 at 11:27
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Hea t2helepanek. Saab teha :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
04.09.2018 at 12:19
incognito
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
PhilipJFry: Netis surfides j2id n2ppu sellised asjad, kuid kas nad ka enda hinda v22rt on, peaks proovima:
https://xlmotors.ee/autotooted/mootoripuhastusvahend-1l
http://shop.smartguru.eu/et/forever-black-plastiku-varskendaja-must
https://avsk.ee/est/tooted/autokeemia-talveks/motip-mootoripuhastusvahend-500ml_65738.html
https://www.liqui-moly.ee/et/tooted/article/3327

Kirjuta kui hea lahenduse leiad, mul on ka autol hulganisti plastikut mida tahaks kenamaks saada.

____________________________
Daytona Shelby Z '88
Dart Sport '74
El Camino '73
04.09.2018 at 14:56
Vanaisa
  
Moderator
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Ära raiska raha. Mootori saad puhtaks survepesu ja korraliku puhastusainega.
Plastikut, mis tuhm, habras ja vana, ei tee sa millegiga uueks. jah, värvimine on ainuke võimalus, see paraku hapruse vastu ei aita.
04.09.2018 at 16:29
DevilDeVille
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
quote:
Vanaisa: Ära raiska raha. Mootori saad puhtaks survepesu ja korraliku puhastusainega.
Plastikut, mis tuhm, habras ja vana, ei tee sa millegiga uueks. jah, värvimine on ainuke võimalus, see paraku hapruse vastu ei aita.

Avitab PU


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
04.09.2018 at 22:21
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Mootoril ei ole selliseid plastikust detaile, mis vajaksid puhastamist - seal juba k6ik uus. Pigem sisemised poritiivad on sellised luitunud v6i matistunud, ei ole oma esimeses nooruses. Eks nendega on sama teema nagu seda tulede plastikust klaasidega, mis on saanud UV kahjustusi. Ega neidki kuidagi taasta. 6nneks plastik ise rabe ei ole.

quote:
DevilDeVille:Avitab PU
Mis elukas see on?

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
05.09.2018 at 12:01
DevilDeVille
  
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Polüuretaan, paksem, tüüpi Raptor või Line-X vms.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
05.09.2018 at 16:58
PhilipJFry
 
Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a
Kylastasin t2na siis Imret, sain talt puuduvaid pudinaid ning hyva n6u. Seletasin ja n2itasin 2ra, mis mul kastis siis vastu vaatas, kui lahti tegin. Vaatas pilti viimasest survelaagrist, ning ytles, et vedas, et asi laiali ei ole lennanud. Pumba simmeri paikamise kohta ytles, et arvatavasti on sisemine puks liiga taha aetud, et eest simmer v2lja hakkab ronima. Lubas vaadata, ehk saab 6ige kinnituse sinna. Puudu on veel sun shell. Trackingu kohaselt peaks see hiljemalt 21.sept minuni j6udma.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
07.09.2018 at 16:48
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Caprice Classic STW / Oldsmobile Custom Cruiser STW; 1982.a   .. 8 9 10 11 12 13 14 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.