register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Mida arvate ?   1 2  
Poster Message
ervin
Mida arvate ?
minuarust on veljed alles siis teema, millele tähelepanu pöörata, kui auto juures enam midagi targemat teha ei ole. Sama käib ka stereo kohta. Mulle on alati arusaamatuks jäänud inimesed, kes näiteks 100k autosse 40k eest tümakat sisse ostavad...
14.03.2001 at 13:56
rustang
  
Moderator
Mida arvate ?
quote:
ekgerke wrote:
Mulle on alati arusaamatuks jäänud inimesed, kes näiteks 100k autosse 40k eest tümakat sisse ostavad...

Jah, just. Kui ainus eesmärk on hea saund, on kahju auto peale 100 k raisata, saab ka 25 kiloga! 40K hea saundi eest suht normaalne summa muidu, tymaka saab 4 kilo eest ka :)
14.03.2001 at 14:07
Ragnar
Mida arvate ?
Velgedel on üllatavalt suur osatähtsus, kui auto välimusele rõhku panna. Mis puutub muidugi nendesse kes oma 100k autosse 40k eest helitehnikat intsallivad, las panevad, varastel ja firmadel tööd... Siiski ei määra just hind, rohkem auto originaalsus´.
14.03.2001 at 14:14
LaSa
 
Moderator
Mida arvate ?
quote:
Raxman wrote:
üldiselt kahju, et tähenärimist siin leidub(samas on termitel tähtsus, aga paljalt maitse erinevuse pärast tekkinud viha pidada...)


ei ole ma viha pidanud :) täpsust armastan küll.

IMO miski hüpermoodsa supersuure veljega vana usakas on lihtsalt naeruväärne & väga ebastiilne.. aga maitseüle ju teadupärast ei vaielda.. :evil Kaklemisevääriliseks kah ei pea seda küsimust.

peace :)
14.03.2001 at 14:15
Ragnar
Mida arvate ?
:beer
14.03.2001 at 14:40
LaSa
 
Moderator
Mida arvate ?
vabalt!
14.03.2001 at 14:52
PlyVal64
Mida arvate ?
Veel Raxmanile:
Miks mina nendes velgede nimetustes tähenärija olen? Sest tegelen aktiivsemalt vanade autodega. Ja seal on väga oluline vahe, kas autol olid tehasest all kodarveljed või kilpplekkveljed. See kipub esimene asi olema, mis tolle mudeli nimetust ja varustust(rääkimata aastaarvust) väljendab.
Mis veel: kuna kodarvelgi(ja mitte odavaid!!!) toodetakse lisavarustusena siiamaani, siis tuleb neil ikkagi selget vahet teha. Ise ostaks igakell Plyle kodarvelje, kui sobivat tehtaks ja kui raha oleks....
14.03.2001 at 16:25
max
Mida arvate ?
Kuidas kodarvelg burnout'idele ja muudele ekstreemsustele vastu peab? Meenub lapsepõlves nähtud tsikli/võrri mootoriga jalgratta tagaratas, millega oli tõrts rohkem piitsa keeratud... ;)
14.03.2001 at 16:31
peep
 
Moderator
Mida arvate ?
Eks see oleneb kodarate arvust aga nii palju kui mina tean on nad väga kõvad. Nende puhul vist hind ja kaal kõige negatiivsemad faktorid on.
14.03.2001 at 16:44
urmas
Mida arvate ?
Laupäeval ju nägime orange Camarot, millel taga jeebu kummid ja rattakoobas täis. Kas oli ilus - vist mitte.
14.03.2001 at 20:19
LaSa
 
Moderator
Mida arvate ?
igal asjal on vast omad piirid kah.
ma ei pidanud seda silmas, et usakale päris traktorirattad alla ajada...
14.03.2001 at 20:56
Ragnar
Mida arvate ?
quote:
PlyVal64 wrote:
Veel Raxmanile:
Miks mina nendes velgede nimetustes tähenärija olen? Sest tegelen aktiivsemalt vanade autodega. Ja seal on väga oluline vahe, kas autol olid tehasest all kodarveljed või kilpplekkveljed. See kipub esimene asi olema, mis tolle mudeli nimetust ja varustust(rääkimata aastaarvust) väljendab.
Mis veel: kuna kodarvelgi(ja mitte odavaid!!!) toodetakse lisavarustusena siiamaani, siis tuleb neil ikkagi selget vahet teha. Ise ostaks igakell Plyle kodarvelje, kui sobivat tehtaks ja kui raha oleks....


aga..., ei väitnudki seda...
14.03.2001 at 20:56
Ragnar
Mida arvate ?
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Laupäeval ju nägime orange Camarot, millel taga jeebu kummid ja rattakoobas täis. Kas oli ilus - vist mitte.

Kõik peaks olema heamaitse piires. Kui auto pukiks läheb, kahtlemata pole ilus(kahjuks ei näinud ma seda camarot)
14.03.2001 at 20:58
mrtn
Mida arvate ?
mul ilmuvad ka lähema nädala jooksul paksud kummid alla. päris hea näeb välja, mis sest, et koopad täis.
14.03.2001 at 21:02
Marco
Mida arvate ?
Panen ka arvamuse kirja.
Alumine 2. gen on lahedam, mulle meeldib põhimõte, et parem olgu võimas ja
välimuselt tagasihoidlik kui vastupidi. must värv OK, võib-olla mõnesse kohta
pisut valget, näit. musta 3. gen kapotile sobivad hästi valgeks võõbatud
õhuväljalaskeavad?(võib olla on neil mingi teine otstarve, aa ma ei mõtle scoopi).
Peebu pool kuuldud mõte teha Camaro mattmustaks on hea. Problaks muidugi
punane sisemus, omale ma sellist kombinatsiooni (punane-must) ei tahaks. Siis värviks auto juba näit. tumesiniseks.
Laup. nähtud- kõrvalistujana proovitud (thx Pärtel) F-body mulle meeldis, pean silmas just neid traktorikumme ja katkist tagatuld. Oleks masin veel kuskilt kergelt
kõveraks sõidetud, olnuks veel lahedam. Tsiklite puhul nim. sellist stiili rotiratasteks, ka autode puhul teeb just raipe välimus nad puhuti jube ilusaks.
14.03.2001 at 00:33
max
Mida arvate ?
PÄrtel&f-body? Millega tegu?
15.03.2001 at 10:26
newton
 
Moderator
Mida arvate ?
Märten vist see, kellele see tänu tegelikult mõeldud oli.

Edit: Ja tagatuli juba ka tulemas, nii et mõte ikka auto täitsa korralikuks saada.

[Edited by newton on 15.03.2001 at 09:30 GMT]
15.03.2001 at 10:28
partel
  
Mida arvate ?
quote:
marco wrote:
Laup. nähtud- kõrvalistujana proovitud (thx Pärtel) F-body mulle meeldis...

Mind on vist kloonitud.. :eek
15.03.2001 at 10:43
Georg79Fire
Mida arvate ?
Pärtel ja Märten - kõlavad sarnaselt!
15.03.2001 at 12:05
peep
 
Moderator
Mida arvate ?
Muidu ka, nad näevad peaaegu nagu vennad välja.:D
15.03.2001 at 12:12
partel
  
Mida arvate ?
Peaasi, et tema "reputatsioon" minule üle ei tule! :lol
15.03.2001 at 12:18
urmas
Mida arvate ?
quote:
partel wrote:
Peaasi, et tema "reputatsioon" minule üle ei tule! :lol
No problem, tegemist ei ole ühendatud anumate seadusega.
15.03.2001 at 12:37
Marco
Mida arvate ?
Krt, ma ikka Märtenit motlesin...
Sarnased nimed.
15.03.2001 at 17:41
tqhq.ee foorum : Autod : Mida arvate ?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.