register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : RIP: Pärtel Rõõs   1 2 3 4  
Poster Message
Queen onRoad
 
RIP: Pärtel Rõõs
Puhka rahus, Õilis Rüütel.

Sinu Kuninganna







Sügav kaastunne omastele.

____________________________
Size matters
23.10.2014 at 23:15
trs200
RIP: Pärtel Rõõs
Uskumatu kaotus. Kaastunne.
23.10.2014 at 00:08
PiiluMart
 
RIP: Pärtel Rõõs
Kaastunne ka minupoolt omastele!
Pidage vastu, olge tugevad ja säilitage kainet mõistust.
23.10.2014 at 00:43
hirax
  
RIP: Pärtel Rõõs
Kurb :(
R.I.P.


Jube sügis on...
Kahe nädala jooksul mulle vähem või rohkem tuttavate ringist juba teine noor mees, keda enam pole

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
23.10.2014 at 00:46
ERAK
  
RIP: Pärtel Rõõs
R.I.P.

minu kaastunne lähedastele/perele.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
23.10.2014 at 00:52
peep
 
Moderator
RIP: Pärtel Rõõs
Pärtlis oli alles see väike laps, kes ütleb välja seda mis mõtleb ilma muretsemata kas ikka sobib ja lisaks uskumatu pühendumine teemadele mis teda huvitasid. Kõik ei pea olema edukad ärimehed, pereisad, minu arvates oli ta õnnelik just sellisena.

Puhka rahus !
23.10.2014 at 01:25
hunt
 
RIP: Pärtel Rõõs
Mis toimub ?!?

Sügav kaastunne meile kõigile !

... küll saad seal taevastel radadel ka omale sobiva 3 sec auto !

RIP

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
24.10.2014 at 07:17
rustang
  
Moderator
RIP: Pärtel Rõõs
See on küll ootamatu pauk. Maailm ilma Pärtlita on lahjem ja hallim....

Soovin Pärtlile madalaid ET-sid taevastel dragiradadel!

Kaastunne omastele.

:(
24.10.2014 at 09:15
jyrki
RIP: Pärtel Rõõs
Very sorry to hear that. Knew Partel since around 2000, always anxious to learn new things and everytime I saw him, very energic.
24.10.2014 at 09:28
rnx69
 
RIP: Pärtel Rõõs
Oeh!

Kaastunne sõpradele ja lähedastele ning parimad soovid Pärtlile taevastele kiirendusradadele!

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
24.10.2014 at 09:31
AK1
RIP: Pärtel Rõõs
RIP!
24.10.2014 at 09:35
PlyVal64
RIP: Pärtel Rõõs
quote:
newton:Ilma Pärtlita poleks seda saiti, kus me praegu kirjutame. Kümnete, kui mitte sadade inimeste elu, seal hulgas kindlasti ka minu oma, oleks teistsugune ja tõenäoliselt vaesem paljude tuttavate, mõttekaaslaste, sõprade ja erakordsete hetkede võrra.
quote:
Fog: Uskumatu. Eile õhtul Rihoga just muljetasime muuseas ka Pärtlist ja tema leivast, ehk rauaterminite tõlkimisest kontekstis ja sellest kuidas aina enam olen aru saanud mida ta oma lausetega on mõtelnud.

Newton, teen ettepaneku Sulle teha tqhq esilehele Pärtelit igaveseks meenutama jääv leheküljeke Tema küll radikaalsete aga siiski paikapidavate kuldlausetega. Sul peaks olema kindlasti ka piisav kvaliteet fotokogu Pärtelist, kui mehest, ilma kelleta ei oleks kohe 100% kindlusega Eesti kiirendussport ja ka USA-raua ehitamine hobiautoks see, mis ta täna on. Rääkimata sellest keskkonnast, kus me hetkel oleme.

Priit @ kellele ma siis nüüd ABCS dragi ajal mõnikord mikri ulatan mõne laheda kommentaari saamiseks ...

Edit: Tema enda kirjutaud võimalik tekst hauakivile:
· Näe vaadake kõik, see on see Pärtel, kelle jaoks alla 2000 hj on kilpkonna abimootor!
24.10.2014 at 09:45 1 edit. Last edited 24.10.2014 at 09:53 by PlyVal64
BlueStang
 
RIP: Pärtel Rõõs
R.I.P.
Aga tegelikult elab ta edasi siin foorumis edasi: 1, väheseid tegelasi keda juba eluajal tsiteeritakse.
Ettepanek edaspidi 24.08. (Pärtlipäev) tema auks ja mälestuseks korraldatavaks suureks usakate kruiisipäevaks teha.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
24.10.2014 at 09:49 2 edits. Last edited 24.10.2014 at 09:50 by BlueStang
berg_CSG
  
RIP: Pärtel Rõõs
Puhka rahus Pärtel!

____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
24.10.2014 at 10:15
Joel
 
RIP: Pärtel Rõõs
Väga kurb. Kohe isa järel. Minu austus mehele ja sügav kaastunne omastele.

____________________________
2xV8
24.10.2014 at 10:25
tõnisson
 
RIP: Pärtel Rõõs
Kaastunne omastele..

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
24.10.2014 at 10:31
kuriks
  
RIP: Pärtel Rõõs
Väga kurb... Puhka rahus Pärtel!
24.10.2014 at 11:52
anryo
  
RIP: Pärtel Rõõs
See on küll pauk selgest taevast. Alles hiljuti isa ja nüüd poeg järgi. Tõesti väga suur kaastunne omastele....
Tema silmad särasid tõesti kogu aeg, nagu ka pildil näha.



Teen BHRA nimel ettepaneku koguneda 28.10 õhtul kell 19:00 mitte Vabaduse väljaku, vaid hoopis Erkki "garaaži" ees olevasse parklasse Mustamäel, et sõita üheskoos läbi linna. Usun, et sel korral ei ole vist burnoutide tegemiseks kellegil erilist tuju.


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
24.10.2014 at 11:59
Astro SS
RIP: Pärtel Rõõs
Jama lugu küll... RIP

Nene säravate silmade kohta tuleb meelde lugu mingid aastad tagasi toimunult ABCS, kus pühapäevase võistluse boksialas sai Pärtliga jutustatud ,sai talt ka küsitud : kas keevitasid ilma maskita?
Millele vastas : võistlesin Top Alcohol klassis ... :devil

Mis peaks kruis ilma :burnout olema?



Korraliku mootori tunnuseks ongi piisav :burnout

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
24.10.2014 at 12:07 1 edit. Last edited 24.10.2014 at 12:08 by Astro SS
BENBEN
  
RIP: Pärtel Rõõs
Täitsa lõpp...! Pole sõnu! "Drive hard, die young" ei ole lihtsalt mingi sõnakõlks enam minujaoks. Kaastunne omakestele! RIP Pärtel!

P.S.Ettepanek moderaatoritele: Pärtel võiks jääda foorumisse sisselogituks. Postitusi arusaadavalt ei saaks teha aga sümboolselt võiks jäädagi sisselogituks.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
24.10.2014 at 12:11 1 edit. Last edited 24.10.2014 at 12:35 by BENBEN
Fredy.ee
 
RIP: Pärtel Rõõs
Pole kahtlustki, et V8 ja muskelautomaailm on kaotanud vaieldamatult säravaima tähe, asendamatu ning hindamatu väärtusega Legendi ja teerajaja meie väikses Eestis, kõigest 38 aasta vanusena.

Just Pärteli väljaütlemistele ja mõttesähvatustele on üles laotud meie väikse V8 maailma vundament. Pole vaja ka absoluutselt varjata, et just Pärtel on olnud tegelane, kes tõstis juba 15a. tagasi lati V8 maailmas taevastesse kõrgustesse ja ei väsinud kaitsmast oma seisukohti hoolimata tugevast vastuseisust. Mis kõige müstilisem, siis just tolleaegsed ulmelisena tundunud väited BB teemadel on tänasel päeval muutunud täiesti tavapäraseks ja loomulikuks osaks meie autode ehitamistel. Pole kahtlustki, et just Pärtel on olnud suurim inspiratsiooniallikas ja motivaator paljudele tänastele ja tulevastele USA autodega seotud inimestele. Olen siiralt õnnelik, et Pärtelil, kui enneolematult suure südamega Kunstnikul, oli kõrval alati olemas Erkki, kui kunstniku käepikendus, kes aitas need kõikvõimalikud virtuaalmaailma hullused ka pärieselus teoks teha.

Hoolimata sellest, et ma pole mingi tõsiseltvõetav foorumi inimene, kes tundidekaupa foorumites möllab, olin ma siiski kursis Pärteli väljaütlemistega juba pea 15 aastat tagasi, mis levisid rahva seas lausa kulutulena. Pole kahtlustki, et just tänu Pärtelile on ka minul ja minu sõpruskonnal kõik need autod mis meil on. Just tänu Pärtelile oli meil kõigil hädasti vaja, et mootor oleks autol ikka BB ja võimalikult suure kompressoriga. Täna, kui Pärtelit enam pole, kiusab sees tahestahtmata tunne, et mis nendest autodest nüüd saab - need just nagu olid kõik tegelikult Pärteli omad ja tema jaoks tehtud.

Just nagu saatuse tahtel jäi tema viimaseks postituseks minu Camaro teemas kapotipealse osakonnaga seoses järgnev:
quote:
partel:
Nojah, mulle näiteks meeldib korralik Roots-blower kolme liblikaga.
Igaühele oma.

Ainus pilt minul Pärtelist pärineb eelmisest suvest, kui Pärteli ja Erkki koostöös saadi käima minu Nova uus mootor:



Seesama käivitusüritus sai ka Laasi poolt videole jäädvustatud, millest loomulikult ei puudu ka kogu ürituse peakorraldaja Pärtel.



Minu esmakordne kohtumine Pärteliga leidis aset vähem kui 2 aastat tagasi Erkki juures. Nende vähema kui kümnekonna kohtumisega, mil me kokku puutusime leidis ta momentaalselt ka koha minu südames oma siira, südamliku, heatahtliku ja abivalmi olemisega just nagu vanem vend. Tema väikesed "kiiksud" olid just need, mis tegid temast fenomenaalse, enneolematu ja unustamatu tegelase. Näiteks: Pärtel helistas suvalisel hetkel, lobisesime suvalistest asjadest ja vestluse lõpus siis ta küsis: nonii, aga oli siis veel midagi pakilist vä? :D

Pärteli auks ja mälestuseks saavad minu autod omale peale kirjad: Inspired by The Legend - Pärtel Rõõs.

Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
24.10.2014 at 12:56 6 edits. Last edited 24.10.2014 at 15:51 by Fredy.ee
PlyVal64
RIP: Pärtel Rõõs
quote:
Fredy.ee:need just nagu olid kõik tegelikult Pärteli omad ja tema jaoks tehtud.
Inspireerituna sellest: äkki peaks USA-raua fännide poolt tegema Talle igaviku teedele kaasa ühe "päris tema enda oma kompressoriga BB"? Ma ei mõtle küll Sinu videost nähtud versiooni, küll aga sellist, mille võiks tema hauale monumendiks sättida. Kui saab millegi pealt vormi võtta, saab selle lihtsalt Urda Küünis lasta kas alumiiniumisse või pronksi valada. Jah, see maksab omajagu aga vist pole rauaüldsusel kindlasti kahju igaühel panna sümboolne summa. Ning on meil siin kõiksuguseid arhitekte, disainereid, kunstnikke ju ka rohkem kui "üks".
24.10.2014 at 13:35
Riho
RIP: Pärtel Rõõs
quote:
PlyVal64:
quote:
Fredy.ee:need just nagu olid kõik tegelikult Pärteli omad ja tema jaoks tehtud.
Inspireerituna sellest: äkki peaks USA-raua fännide poolt tegema Talle igaviku teedele kaasa ühe "päris tema enda oma kompressoriga BB"? Ma ei mõtle küll Sinu videost nähtud versiooni, küll aga sellist, mille võiks tema hauale monumendiks sättida. Kui saab millegi pealt vormi võtta, saab selle lihtsalt Urda Küünis lasta kas alumiiniumisse või pronksi valada. Jah, see maksab omajagu aga vist pole rauaüldsusel kindlasti kahju igaühel panna sümboolne summa. Ning on meil siin kõiksuguseid arhitekte, disainereid, kunstnikke ju ka rohkem kui "üks".

Mõte kindlasti huvitav. Vajaliku raha saab ka kokku. Kuid esmalt peaks seda Pärtli päris perekonnaga arutama.
24.10.2014 at 14:57
nos
  
RIP: Pärtel Rõõs
Minu sügav kaastunne!

Väga väga kurb...

____________________________
Rust In Peace
24.10.2014 at 16:23
PlyVal64
RIP: Pärtel Rõõs
quote:
Riho:Kuid esmalt peaks seda Pärtli päris perekonnaga arutama.
See on nii iseenesestmõistetav, et ei hakanud kirjutamagi.
24.10.2014 at 16:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : RIP: Pärtel Rõõs   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.