register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2015   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
monts
 
American Beauty Car Show 2015
quote:
Kui korraldajad anryo suhtumisega oleks, siis sureb see üritus tasapisi välja, kus veel kui siin ja mujal avalikult peab kuulutama, mis meeldib ja mis mitte, muidu arvavadki korraldajad, et kõik on sellise käreda rocky ja metalliga rahul-ega ikka ei ole küll. Suhtumine, et minge sellesse auku, mis igal inimesel on, kui ei meeldi, on väga labane ja varsti näitavad korraldajad oma bände ainult iseendale, rahvas, kes pileti eest maksab, hääletab sel juhul jalgadega ja sünnib mõni uus konkureeriv üritus, niisama lihtne see ongi ja nõustun ülejäänud kisakooriga-piletid on ÜLIKALLIKS läinud, selline kirves lüüakse selga, et perega minnes ei olegi muud alternatiivi kui linnatänavatel pühapäevast kruiisi vaadata.

Loomulikult võib oma arvamust avaldada, keegi ei keela seda teha. Samas ei tasu üldistada, et kõik on käre rokk ja metal, ennem võiks ürituse artistidega natuke tutvust teha. Olen nõus, et kõigile ei meeldi käre rokk ja metal AGA samas on jälle inimesi, kellele see meeldib. Nagu ma ka eelnevalt olen siin kirjutanud, siis ükski üritus pole olnud ainult käreda roki/metalikeskne, alati on olnud midagi muud ka, valik on seinast seina, sest inimeste maitsed on nii erinevad. Jube keeruline on sellised bändid kokku saada, millega absoluutselt kõik oleks 100% rahul. Kes seda oskab, palun tehke selline üritus. Konkureeriv üritus oleks ainult tore, inimestel rohkem valikut, kus käia. Loomulikult teeb meid kurvaks kui inimesed pole ühe või teise esinejaga rahul, siin lohutabki vana teadatuntud tõde, et maitsed on erinevad ja võimatu on kõigile meelepärane olla. Õnneks on siiani iga aasta olnud esinejate valikul positiivset tagasisidet rohkem kui negatiivset, inimesed tulevad lausa isiklikult tänama, et ühe või teise bändi oleme esinema kutsunud.

Piletid on kallid, nagu ka kõik muud asjad, sest ürituse korraldamisega kaasneb väga palju kulutusi. Ega me ei saa midagi niisama, peame samuti kõige eest maksma.

Võib olla kunagi eraldame teineteisest näituseala ja kontserdid, oleme seda juba mõtet mõned aastad mõlgutanud. Aga see eeldab jällegi suuremaid kulutusi ja suuremat külastajatehulka. Siis ei segaks bändid autode vaatamist jne.

P.S. Kõik foorumlased on teretulnud avaldama oma arvamust ABCS 2016 esinejate osas. Võite vabalt märku anda, mis stiilis muusikat võiks üritusel olla või kui on konkreetseid bändieelistusi, veel parem. Kirjutage foorumisse või meilile [email]abcs@american.ee[/email].

____________________________
American Beauty Car Show
04.06.2015 at 17:40
anryo
  
American Beauty Car Show 2015
quote:
monts: P.S. Kõik foorumlased on teretulnud avaldama oma arvamust ABCS 2016 esinejate osas. Võite vabalt märku anda, mis stiilis muusikat võiks üritusel olla või kui on konkreetseid bändieelistusi, veel parem. Kirjutage foorumisse või meilile [email]abcs@american.ee[/email].
VOLBEAT
:smokin :burnout :hail :beer

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
04.06.2015 at 20:03 1 edit. Last edited 04.06.2015 at 20:04 by anryo
ERAK
  
American Beauty Car Show 2015
Winni Puhh ja Metsatöll ongi head olnud mo meelest :)

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
04.06.2015 at 20:43
Madlobster
American Beauty Car Show 2015
Noh nende soovituste eest saab siin kõvasti vastu pead :D

Aga mulle eelnevalt on väga ülikõvasti meeldinud Nightwish ja Amaranthe

Mansonid, Manowarid ja Rammsteinid jäävad vist veel eelarvest välja aga mingis tulevikus äkki.
04.06.2015 at 21:50 1 edit. Last edited 04.06.2015 at 21:58 by Madlobster
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2015
04.06.2015 at 22:10 1 edit. Last edited 04.06.2015 at 22:18 by A-Berg
Cadillac27
American Beauty Car Show 2015
Virisejad võiksid endale patsid punuda, hea lugeda et austuse avaldajad on ka sõna võtnud ning soovituste küsimise eest ka kiidusõnad. Ise kuulan räppi, seega oma lemmikutest ei hakka siin rääkimagi, kuid jääb mõistmatuks see hülgehala esinejate kohapealt isegi räpimehele ja veel vähem piletiraha kohapealt. Ainuüksi ABCS ajal haapsalu vanalinna pääsemise eest maksaks ma juba selle 44euri. Mõnus melu ja emotsioon on lossihoovist läbi vanalinna kuni kiltsini välja. Keep up the good work.

____________________________
87' Lac
ex - 97' Chevy Van
04.06.2015 at 22:28
Maik
  
American Beauty Car Show 2015
eks metali jutt tuleb eelnevatest üritustest anryo, pragusi esinejaid jah, tõesti pole viitsinud süveneda ,kuna tundmatud nagunii ja eeldasin,et metal ja eelmine aasta oli päris raju ju :)

Üldiselt, minujaoks ebaoluline,sest ise kedagi soovitada ei oska lavale ja seega suht ükskõik kes on. Aga kui on väga valju - (ja 99% ajast on ,seda siis ükskõik mis kontserdil), hoian natuke eemale nagunii :) Vanus on vist sealmaal,et midagi enam käima väga ei tõmba


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
04.06.2015 at 00:07 3 edits. Last edited 04.06.2015 at 00:08 by Maik
MENT_GORILKA
American Beauty Car Show 2015
Üks väga hea mõte on koorunud välja küll-kontserdid ja autode näituse võiks teineteisest kaugemale viia! Üksaasta oli minu auto, küll nööriga ümbritsetud, päris lava ligidal ja pidev ärevus oli sees, kas hommikul kõik tuled-viled omal kohal on, sest käisin mitu korda nööri sirgu tõmbamas, mille hevimehed olid maha tallanud :) kui lossihoov on eksklusiivsete autode presenteerimise ala, siis rock-kontserdi publeik nende vahele kontserdi ajal ringi patseerima ei sobi. Pole küll kuulnud mingist kahjude tekitamisest, aga see on ainult üks mure, lisaks kasvõi see, et autohuvilised ei saa seal rahulikult ringi käia ja omanikega normaalselt suhelda.
Kui viia kontserdid ja näitus lahku, on kohe tõehetk näha, kui palju autohuvilisi kaifiks mingit raju muusikat, praegu on see nagu väevõimuga pealesurumine-tuled autosid nautima-pead ka kõrvulukustava mürinaga leppima ja selle eest maksma. Selge see, et kontserdipool kannataks sellise lahkuviimisega ja korraldajatele see ei meeldiks, aga mina jätaks südamerahus kontserdid vahele-autosid ja uudistamist on nagunii väga palju ja kui õhtul veel mahti oleks, siis ehk läheks ka kontserdile.
05.06.2015 at 08:51
rnx69
 
American Beauty Car Show 2015
Minu esimene kord ABCS-d külastada oli aastal 2002, kui olin just äsja keskkooli lõpetanud juntsu ning polnud mul oma autotki. Üritus toimus siis koos Augustibluusiga ning ka kiirendusvõistluse vaatamine oli hinna sees. Meeletult soojad mälestused tulevad sellega seoses meelde. Jah, üritus oli hulga väiksem, autosid oli vähem jne. Aga õhkkond oli kuidagi mõnusam :)

Kuna olen päris mitmeid aastaid ka ise olnud ürituste korraldamistega tihedalt seotud, siis müts maha AB tiimi ees, korraldusega olete siiski senimaani vinks-vonks hakkama saanud. Aga olen ka ise mõningate ürituste korraldajate tiimi kuulujana tähele pannud kriitikat ning üritanud teha sellest järeldusi. Ka selle aastane FTC klubiga korraldatud F-Body kokkutulek kujunes korralikuks metalfestiks ning selle koha pealt tuli ikka parasjagu negatiivset ning minu arvates õigustatud kriitikat, millega üritame järgnevatel aastatel arvestada. Tundub, et enamus rahvast, kes kohal käib, seostab ikkagi ameerika autosid pisut enam sellise vähe leebema rokkmuusikaga, kui päris vihase raiumisega. Sel aastal meie ürituse puhul esinejate valik kujunes välja tegelikult nii, et bändid ise avaldasid soovi mängima tulla ning kuna tingimused olid meile soodsad (üritus ikkagi toimub annetuste, paari sponsori ning enda rahakoti najal), siis tuli leppida pisut üheülbalise kavaga. Kusjuures ei saaks öelda, et bändid oleks kehvad olnud, Tapper ja Wyrm Subb Terra peaks olema vastavates ringkondades omajagu tuntud tegijad. Muidugi on ürituste mastaabid ning esinejate valik võrreldamatud, aga ei saaks öelda, et ma niisama heast peast ja ainult enda isiklikust arvamusest oleks metalbändide peaesinejastaatuse vastu olnud. Pigem on olnud enda kogemuse järgi nii, et õhtul hilja keegi ei taha enam väga karmi muusikat kuulata ning eelistataks pisut leebemat ja leierdatumat, millele oleks hea joogise peaga ka ise kaasa soiguda. Vähemalt selline tagasiside on minuni jõudnud meie enda ürituse korraldamise najal. Senimaani parimaks on peetud kokkutulekut, kus esines Cry Baby, mis viljeleb suhteliselt seinast seina muusikat. Ka viimase paari ABCS kohta olen kuulnud kommentaare tuttavatelt sõpradelt, et peaesinejate ajal oli muusikat märgatavalt meeldivam nautida telklas, kui platsil. Eelmisel aastal panin tähele et näiteks Uriah Heep tõi platsile oluliselt rohkem rahvast, kui üks peaesinejaiks olnud metalbändidest (ausõna ei mäleta, kumb).

Esinejate koha pealt - stiil, mida ma pole täheldanud väga kusagil mängitavat, aga mis sobiks ameerika autodega kokku nagu rusikas silmaauku, oleks lõunaosariikide rokk. Kusjuures üks eriliselt pirakas maasikas oleks kohale meelitada näiteks Texase habemikud, kes peaaegu iga suvi viimasel ajal enivei enam-vähem samal ajal põhjanaabreid väisavad. Ja teades reverent Billy F. Gibbonsi autolembust, siis ilmselt tuleks juba huvitavas kohas esinemise eest päris pirakas ale honorari osas. Tundub, et nad ei pruugi ka väga meeletut hinda niisama küsida, sest Soome päevaste festarite pilet jääb 50-70 euri vahemikku ning seal esineb peale nende enamasti veel vähemalt 1-2 nimekat bändi. Tegelikult kui päris seinast seina valikut pakkuda, mida ma saan aru, et viimastel aastatel on üritatud - Põhja-Tallinn (mis oli laivis üllatavalt hea, kusjuures), Winni Puhh, Lenna jms, siis minu arust võiks vahepeal vedada kohale ka mõne päris eheda kantribändi. Jällegi muusikastiil, mis ameerika kultuuriga väga tihedalt seotud.

Mis puutub sellesse, et antud üritus on joomapeoks tituleeritud, siis mind isiklikult see meeletult ei häiri, alati olen suutnud leida kusagil platsinurgas oma seltskonna jaoks pisut vaiksema platsi, kus omakeskis tiksuda, mudasegi ennast joonud kunagi pole ning asjadel oleme ka ise silma peal hoidnud. Samas mõnes mõttes kaotab kallis ürituse pilet mõtte, kui käid tiiru platsi peal autosid vaatamas ning seejärel põgened ära telklasse ennast käpili jooma. Ei mõtle seda solvanguna ega kuidagi isiklikult, aga igal aastal on jäänud silma seltskondi, kes ilmselt esmaspäeva hommikul ei mäleta möödunud nädalavahetusest mitte midagi.

Vast ei saanud liiga pikk ja segane tekst ja point on arusaadav.

Ahjaa, see, et ma The Darknessi metalbändiks pidasin oli seotud sellega, et polnud enne kursis antud kollektiivi loominguga ning nimi kõlas minu jaoks juba piisavalt hirmutavana :)

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
05.06.2015 at 12:10
anryo
  
American Beauty Car Show 2015
Tänapäevane ZZ Top on sootuks midagi muud, kui me noorusaegadest mäletame, vaadates viimaseid kontsertsalvestusi. Aga why not, nimi siiski, keda vähemalt korra elus lähedalt näha tahaks.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
05.06.2015 at 13:20
rnx69
 
American Beauty Car Show 2015
Ma olen mõne aasta eest näinud ja absoluutselt ei kahetse ;)

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
05.06.2015 at 14:04
MiL472
American Beauty Car Show 2015


Mõtlen siis bluesi, mitte konkreetselt Dramamamat (aga lugu ise on geniaalne :)).

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
05.06.2015 at 15:48
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show 2015
Eelmisel suvel oli ZZ Top Helsingis väga heas hoos aga minu arvates pole mõtet sellest mingit kõlavate nimedega festarit teha, sest neid on niigi. Ürituse konkurentsieelis on USA autode teema. Bändid võivad vabalt ka täiesti tundmatud olla ja ainult kavereid mängida. Peamine, et kõlaks elav muusika ja saaks soovi korral lava ees jämmida.
05.06.2015 at 16:39
Ri-Q.
 
American Beauty Car Show 2015
quote:
peep: Eelmisel suvel oli ZZ Top Helsingis väga heas hoos aga minu arvates pole mõtet sellest mingit kõlavate nimedega festarit teha, sest neid on niigi. Ürituse konkurentsieelis on USA autode teema. Bändid võivad vabalt ka täiesti tundmatud olla ja ainult kavereid mängida. Peamine, et kõlaks elav muusika ja saaks soovi korral lava ees jämmida.
Minu meelest on ABCS tänaseks kasvanud väga korralikuks suurürituseks (festivaliks äkki isegi?), mille puhul pole usaraudnikel mingit mõtet "vana õhustikku ja olemist" taga igatseda. Aeg ja ürituse formaat on lihtsalt nii palju muutunud. See on ka põhjus, miks ma seda üritust oma subjektiivsete eelistuste vaatenurgast hoidun kritiseerimast.
See seltskond, keda usaraud üle Eesti kokku tõmbab, on tegelikult väga väike. See, mis tõmbab, on täna just muusika. Ma olen tükk aega mõelnud-imestanud, et see muusika, mida korraldajad pakuvad, püüab meeldida kõigile (igaühele midagi). Eelmisel aastal mõistsin, et tegelikult on see korraldaja seisukohast arukas samm. Väga palju oli inimesi, kes olid tulnud üksnes ühe või kahe bändi pärast. Ükski neist, kellega suhtlesin, ei oleks tulnud ainult autode pärast. Kui ABCS tahab olla suur, siis jätkaku samas vaimus. Kes igatseb vana, siis selleks peaks looma juba ühe teise ürituse.
Aga kui pakutakse võimalust valida, siis mulle palun Judas Priest.

____________________________
REC
BB
05.06.2015 at 18:37
monts
 
American Beauty Car Show 2015
Sellenädalaseks töönädala lõpuks passib hästi üks Darkness ;)



____________________________
American Beauty Car Show
05.06.2015 at 19:46
Madlobster
American Beauty Car Show 2015

+1
05.06.2015 at 21:34
Motorist
  
American Beauty Car Show 2015
See kära mingi darknessi ümber on suht naljakas. Ma ei saa aru miks peaksin maksma mingi ilge hunniku pappi bändide eest kuigi tahan rauda uudistada. See jutuaineks olnud darkness, no aru ma ei saa milleks peab siia eksportima mingi surnud stiili esindaja, kunagine 80date glamroki taaselustaja kelle muusikamaterjal tundub suht saast ja üleüldine image on sama jube kui 80date glamrokkaritel üldse oli, st et blondeeritud soengud ja muu jubedus( ka meik) , üleüldine tulemus on suht fuking gay. Selle jura eest maksta hingehinda, no vot ei tahagi. Ütleme nii et mitte midagi huvitavat ei ole vist laval.
Ikkagi peaks olema eraldi piletid päevasel auto ajal ja õhtusel kontserid ajal. Siis saab jalgadega hääletada kas bändivalik on ok vai mitte.
Ahjaa mis kunagisest bluusivärgist räägitud sai siis ennemasti kümme korda kuulaks kasvõi riho sibulat või rutikut kuskil ameerika auto teema juures, ennem kui mingit hevi, glamrokki, või metalit.

Pigem tuleb tõdeda et kogu selle jama eest seda raha ei tasu välja käia aga Haapsallu just nendeks õhtuteks tasub tulla sest linnapeal on oma melu ja liigub palju vägagi huvitavat tehnikat ringi ja on võimalik tutvuda päris huvitavate persoonidega lähivälismaalt kes on antud ameerika auto kultuuris olnud kordi kauem kui suvaline telkla olend. Samas on tore et on olemass seltskond kes seda üritust üleval peab ja ilma teita poleks haapsallu sellel kuupäeval asja. Niiet NII ja NAA.

SRY et nii otsekohene ja terav olen aga ma ei oska olla poliitiliselt korrektne ja toota kõigile meeldivat sooja jama. Ma ei peagi kõigile meeldima :D


____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
05.06.2015 at 01:25
Evelind
American Beauty Car Show 2015
quote:

Aga kui pakutakse võimalust valida, siis mulle palun Judas Priest.

Judas Priest esineb https://www.graspop.be/nl ;) Lisaks sellele veel nii vanu dinosauruseid kui igat masti mussi 4 päeva/ööd.

Kuna Eestisse ei saa kõiki bände oma ukse ette esinema loota, siis mina juba teist suve käin Euroopas endale sobivatel festivalidel. Sel aastal mõnus kahenädalane road trip koos Graspopi külastusega ja loomulikult kõike neid miile usarauaga mõõtes. Elämä on laiffi! :D
Lind

Edit: ja ABCS pilet on ka ostetud, sest vanade sõprade-tuttavatega kohtumise eest 39 euri minu arvates ei ole palju ja Steve'n Seagulls on lahe bänd :)

____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997
06.06.2015 at 11:19 1 edit. Last edited 06.06.2015 at 11:25 by Evelind
Madlobster
American Beauty Car Show 2015
Täitsa veider :D :D :D

Õhtuti enne bändide alustamist tuleb siis hakata ainult raua uudistajaid mööda platsi taga ajama ja väravast välja suunama kuna ostetud ainult raua uudistamise pilet ???

Minule ei meeldi rahvatants, aga noored tüdrukud, kes tantsivad meeldivad hirmsasti.

Peaks rahvatantsu foorumis valjuhäälselt teada andma, et üritus tuleb ümber korraldada. Kaerajaan tuleb asendada märja T-särgi showga, muusika raju rockiga, sest mulle umpa umpa ei meeldi, minule mitte sobivas kaalu ja vanuse kategoorias olevad memmed võiksid oma etteaste aia taha jäävas võpsikus anda, et mitte minu visuaalsesse mälupilti talletuda.

Tegelikult on teine võimalus ka ;) Võtke kasvõi õhtul abikaasaga koos jutt üles ja äkki leiate ka endale rahuliku lahenduse, mis haakub allaolevaga ;)
Mitte paha pärast aga täitsa heasoovlikult kohe :)

Ma ei külasta rahvatantsu foorumit, ma ei kirjuta sinna kui nõme nende üritus on, samuti ei anna teada, et ainult tüdrukute vaatamise eest nii palju maksta ei kavatse, kaerajaan on nõme tants, rahvariided on kole kui pori jne jne jne
Tüdrukutega aja veetmiseks ja pluusi alla piilumiseks leian teise koha, ürituse, aja jne. Tulemuseks on õnnelikud rahvatantsijad oma umpa umpaga ja keegi ei virise nende kallal, õnnelik publik, kellele kogu ürituse formaat on enam kui mokka mööda. Ning õnnelik mina. Ma ei pea julma vaeva näegema kellegi ürituse maha tegemisega, ma ei pea seal kohutaval üritusel piinlema, ega ka oma raskelt teenitud kopkaid selle eest välja käima. Ja samuti on õnnelikud korraldajad, et nende ponnistustest peetakse lugu ja külastajad lahkuvad suu kõrvuni, mitte nagu siilid sexipeolt.
06.06.2015 at 11:20 3 edits. Last edited 06.06.2015 at 11:42 by Madlobster
Stroker
 
American Beauty Car Show 2015
quote:
peep: Eelmisel suvel oli ZZ Top Helsingis väga heas hoos aga minu arvates pole mõtet sellest mingit kõlavate nimedega festarit teha, sest neid on niigi. Ürituse konkurentsieelis on USA autode teema. Bändid võivad vabalt ka täiesti tundmatud olla ja ainult kavereid mängida. Peamine, et kõlaks elav muusika ja saaks soovi korral lava ees jämmida.


Pea iga kommentaariga siin teemas saab veidi nõus olla aga Peep tabas minumeelest üldise pointi kõige paremini ära. Viimastel aastatel on tõesti asi läinud isegi liiga (raske)muusika-keskseks. Autod kipuvad veidi tahaplaanile jääma.
Vabalt võivad olla päevapoolsemad esinejad väiksemad nimed, peaasi et live on ja rohkem nagu taustaks mängiks. Väga meeldis kui sai normaalsel häälel inimestega autodest rääkida ja samal ajal Lenna kõrva paitas....
Reedeõhtusse sobiks üks tuntum ja rajum lõpp-esineja mis peale seda algava kruisi ja telklapeo käima tõmbaks, laupäeval kui paljud külastavad üritust autode pärast ja peredega jne sobiks peaesinejaks tõesti mõni rohkem laiahaardelisem artist...
ZZ-Topist ei hakka üldse rääkimagi, selle eest oleks juba üksi nõus 50€ pileti ostma..

Eelmisel aastal oli näha kuidas peale Uriah esinemist suur osa rahvast laiali vajus ja tõsimetallistid lava ette Amaranthet ootama jäid. Selgelt olid nad tulnud üritusele just 1-2 esineja pärast ja seega on korraldaja poolt strateegiliselt muidugi õige asju just niimoodi ajada, tekib ainult see oht et üritus muudab niimoodi oma suunda ehk liiga palju.

Igal-juhul tänud korraldajatele senise töö eest! Eks arutelu ja virisemist peab ka veidi olema, see viib elu edasi...



____________________________
`73 Charger in progress
06.06.2015 at 12:28
Madlobster
American Beauty Car Show 2015
Ma tõenäoliselt olen teiselt planeedilt ja tõenäoliselt ka liiga aktiivne siin klaveri taga

Aga üritusi on üle euroopa seinast seina koraani lugemise kokkutulekust kõige röökivama muusikani välja.
Erinevatel näitustel on võimalik vaadata purgis olevast sitast kuni kosmosesüstikuteni.

Neil kõigil üritustel on oma klientuur ja külastajate hulk.

Kellegi arust sobib usa raua kõrval kuulata rutikut kellegi arvates alla metallica ei mängi mingiljuhul välja. Mõni astub rehvikärsatamise ajal publikust välja tõmbab käpakil maas omale kummipuru ninna teine halab ja jookseb paanikas tohtrimanu, et kohe hakkab surema kui üle kolme liitrise mahuga mootor suurema rõnga tagant välja ajab ja dB ületavad käsitööringis kuuldava heegelnõela klõbina.
Mis moodi peaks üldse midagi korraldama???

Korraldaja korraldab ürituse, mis talle endale meeldib, tema ümber koguneb sarnase maitsega biomass ning nad tunnevad ennast kõik hästi. Need kellele meeldib muu formaat kogunevad teise korraldaja kõrvale. Või teevad oma festivali ning hakkavad kuulama kui nõme see on :D

Ürituste kriitika kohaks sobib mu arust ainult korralduslikud probleemid (peldikud, toitlustus, järjekorrad, prügimajandus, turvalisus jms)


Mulle ei meeldi see auto, see bänd, see lõhn, kellegi kastis püsti olek, jms võiks mu arust paprele üles tähendada ja see rulli keerata ning ...
06.06.2015 at 13:00 1 edit. Last edited 06.06.2015 at 13:18 by Madlobster
Ri-Q.
 
American Beauty Car Show 2015
Tõsimetallismil ja Amaranthel on vist küll väga vähe ühist, kui üldse midagi.
Aga see, mida Sa kirjeldad, oligi ju vanasti. Ainuke asi, et siis oli ABCS ka heategevusüritus. Ei saa eeldada, et inimesed peavadki jääma heategevust tegema. Korraldaja seisukohast on praegune kurss minu meelest küll väga õige. ABCS külastajate ringkond on meeletult kasvanud. Autod on garneeringuks. Mulle see ka ei istu, aga ometigi on mul korraldajate üle hea meel ja ma loodan, et üritus toodab ka tulu.
Tõelised autoüritused ilmselt ongi põllu- või lennuväljaüritused.

____________________________
REC
BB
06.06.2015 at 13:05
anryo
  
American Beauty Car Show 2015
quote:
peep: Bändid võivad vabalt ka täiesti tundmatud olla ja ainult kavereid mängida. Peamine, et kõlaks elav muusika ja saaks soovi korral lava ees jämmida.
+1 :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
08.06.2015 at 10:31 1 edit. Last edited 08.06.2015 at 10:34 by anryo
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2015
+1 :)
08.06.2015 at 17:18
cartmann
American Beauty Car Show 2015
Eks bändid ole väljaspoolse publiku meelitamiseks. Telkla rahvas tuleb iga aasta nkn, olenemata mis esinejad on(kui muusika jääb yrituse yldise maitsega kooskõlla)

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
08.06.2015 at 23:17
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2015   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.