register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2015   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show 2015
Kahjuks on ilmselt tõsiasi, et ilma mõne kõlava nimeta ei saa müüa piisavat arvu pileteid laiemale publikule hinnaga mis motiveeriks korraldama. Usaraua huviliste tasku on tühjavõitu ja neid on liialt vähe, et kogu üritus sellele kitsale sihtgrupile suunata.
09.06.2015 at 09:42
monts
 
American Beauty Car Show 2015
Esimesed kiirendajad juba kirjas, osalejate nimekirja saab vaadata siit.

Kel soovi ka 12.07 ABCSi dragil kiirendada, saab kirjutada meile aadressil: [email]abcs@american.ee[/email]

____________________________
American Beauty Car Show
19.06.2015 at 16:09
Märt
American Beauty Car Show 2015
quote:
Evelind:
quote:
ja Steve'n Seagulls on lahe bänd :)

Kuna mul õige orientatsiooniga liikurit enam pole, siis Seagulls on selle aasta külastamise põhjuseks:) ja eelmine kord sai siis autosi vaadatud, igaks aastaks midagi.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
19.06.2015 at 19:30
Itimees SS
 
American Beauty Car Show 2015
Seasick Steve oleks lahe raua taustaks kuulata

20.06.2015 at 13:53
speedbird
 
American Beauty Car Show 2015
quote:
Motorist: See kära mingi darknessi ümber on suht naljakas. Ma ei saa aru miks peaksin maksma mingi ilge hunniku pappi bändide eest kuigi tahan rauda uudistada. See jutuaineks olnud darkness, no aru ma ei saa milleks peab siia eksportima mingi surnud stiili esindaja, kunagine 80date glamroki taaselustaja kelle muusikamaterjal tundub suht saast ja üleüldine image on sama jube kui 80date glamrokkaritel üldse oli, st et blondeeritud soengud ja muu jubedus( ka meik) , üleüldine tulemus on suht fuking gay. Selle jura eest maksta hingehinda, no vot ei tahagi. Ütleme nii et mitte midagi huvitavat ei ole vist laval.
Ikkagi peaks olema eraldi piletid päevasel auto ajal ja õhtusel kontserid ajal. Siis saab jalgadega hääletada kas bändivalik on ok vai mitte.
Ahjaa mis kunagisest bluusivärgist räägitud sai siis ennemasti kümme korda kuulaks kasvõi riho sibulat või rutikut kuskil ameerika auto teema juures, ennem kui mingit hevi, glamrokki, või metalit.

Pigem tuleb tõdeda et kogu selle jama eest seda raha ei tasu välja käia aga Haapsallu just nendeks õhtuteks tasub tulla sest linnapeal on oma melu ja liigub palju vägagi huvitavat tehnikat ringi ja on võimalik tutvuda päris huvitavate persoonidega lähivälismaalt kes on antud ameerika auto kultuuris olnud kordi kauem kui suvaline telkla olend. Samas on tore et on olemass seltskond kes seda üritust üleval peab ja ilma teita poleks haapsallu sellel kuupäeval asja. Niiet NII ja NAA.

SRY et nii otsekohene ja terav olen aga ma ei oska olla poliitiliselt korrektne ja toota kõigile meeldivat sooja jama. Ma ei peagi kõigile meeldima :D

Pigem tuleb tõdeda, et sa ajad uskumatult lolli juttu ja õhutad inimesi sellele üritusele mitte piletit ostma, kes seal varem äkki veel käinud ei ole, justkui sa teaksid kõige paremini, millist nõu neile anda selles osas.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
22.06.2015 at 10:53
kenny
 
American Beauty Car Show 2015
Ise kuulan ka seinast seina rokki ja metalit aga seeaasta just kuidagi kakrass pole ühtegi lemmarit (noh cosmose vaataks ära), pilet ammu olemas ja järgnevateks aastateks soovitaks uurida miskit psychobilly ridadest mussi!

Jõudu!!

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.
22.06.2015 at 11:50
rennemees
 
American Beauty Car Show 2015
Mina vana inimesena lähen sinna autosid vaatama, ja loomulikult koos sõprade-sugulastega. Lisaks paljale vaatamisele tahaksime omavahel ka pisut nähtu üle arutleda, ja seda normaalse häälega, mitte karjudes.

Veel hullem oleks, kui avastaksin lossiplatsilt, ütleme, prillikivina läikiva 49. aasta Cadillaci kabrioleti koos selle omanike -- rootslastest abielupaariga, ja näeksin, et kõik pisimadki aksessuaarid on äärmise hoolega sobitatud auto ja autoomanikega.
Tahaksin a) avaldada oma vaimustust ja b) küsida umbes 100 asja auto, selle restaureerimise, ülalpidamise ja palju muu kohta. Kuid et parajasti valitseb lossiplatsi (pooljuhttehnoloogia saavutuste abil) mingi bänd (kes üldiselt mulle ehk täitsa meeldib), siis jääks mul üle vaid autoomanikule kõrva karjuda: "Naiss kaar!!!"
Olen kindel, et a) rootslane teab seda isegi ja b) säärane avang võtab mult kõik võimalused mõistlikku juttu ajama hakata.
quote:




Kõrvadel on valus, aga igemed säravad!

____________________________
400+727+DANA60 4,10 LS
305+350+8 1/2 10bolt 3,08
30.06.2015 at 18:41
kenny
 
American Beauty Car Show 2015
quote:
kenny: Ise kuulan ka seinast seina rokki ja metalit aga seeaasta just kuidagi kakrass pole ühtegi lemmarit (noh cosmose vaataks ära), pilet ammu olemas ja järgnevateks aastateks soovitaks uurida miskit psychobilly ridadest mussi!

Jõudu!!
Kurat, kuna olen suht suur eläkeläiste fänn ja avastasin siukse asja nagu Steve'n'Seagulls ,et tõotab tulla miskit head!!

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.
03.07.2015 at 20:40
Motorist
  
American Beauty Car Show 2015
quote:
speedbird:
quote:
Motorist: See kära mingi darknessi ümber on suht naljakas. Ma ei saa aru miks peaksin maksma mingi ilge hunniku pappi bändide eest kuigi tahan rauda uudistada. See jutuaineks olnud darkness, no aru ma ei saa milleks peab siia eksportima mingi surnud stiili esindaja, kunagine 80date glamroki taaselustaja kelle muusikamaterjal tundub suht saast ja üleüldine image on sama jube kui 80date glamrokkaritel üldse oli, st et blondeeritud soengud ja muu jubedus( ka meik) , üleüldine tulemus on suht fuking gay. Selle jura eest maksta hingehinda, no vot ei tahagi. Ütleme nii et mitte midagi huvitavat ei ole vist laval.
Ikkagi peaks olema eraldi piletid päevasel auto ajal ja õhtusel kontserid ajal. Siis saab jalgadega hääletada kas bändivalik on ok vai mitte.
Ahjaa mis kunagisest bluusivärgist räägitud sai siis ennemasti kümme korda kuulaks kasvõi riho sibulat või rutikut kuskil ameerika auto teema juures, ennem kui mingit hevi, glamrokki, või metalit.

Pigem tuleb tõdeda et kogu selle jama eest seda raha ei tasu välja käia aga Haapsallu just nendeks õhtuteks tasub tulla sest linnapeal on oma melu ja liigub palju vägagi huvitavat tehnikat ringi ja on võimalik tutvuda päris huvitavate persoonidega lähivälismaalt kes on antud ameerika auto kultuuris olnud kordi kauem kui suvaline telkla olend. Samas on tore et on olemass seltskond kes seda üritust üleval peab ja ilma teita poleks haapsallu sellel kuupäeval asja. Niiet NII ja NAA.

SRY et nii otsekohene ja terav olen aga ma ei oska olla poliitiliselt korrektne ja toota kõigile meeldivat sooja jama. Ma ei peagi kõigile meeldima :D

Pigem tuleb tõdeda, et sa ajad uskumatult lolli juttu ja õhutad inimesi sellele üritusele mitte piletit ostma, kes seal varem äkki veel käinud ei ole, justkui sa teaksid kõige paremini, millist nõu neile anda selles osas.
JA kindlasti kõiksevägevamad ja targemad teavad kes on lollid ja kes mitte. Eriti need isadeisad kes poste kustutavad jne....

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
06.07.2015 at 13:34
virgobo
American Beauty Car Show 2015
quote:
Itimees SS: Seasick Steve oleks lahe raua taustaks kuulata


+1
06.07.2015 at 13:49
Jarmo
  
American Beauty Car Show 2015
Võtan straibikohvri kaasa ja kuiva ilma korral pakun võimalust autole triibud peale saada.
Kui kellelgi on kindlalt soovi, siis võib aja juba ette ära broneerida - arutame detailid läbi ja kohapeal läheb pintseldamiseks.
Olen kohal juba reedel ilmselt päeva esimeses pooles.

Kontakt:
jarmo@oneeyedmorse.com
5662 7089

Mõningaid töönäiteid leiab kodulehelt (küll vaid inglisekeelne hetkel, kuid galerii nupu leiab ikka):
http://www.oneeyedmorse.com/

Kohapeal leiab telklaagrist üles tumepunase Chevy Van'i järgi, millel One Eyed Morse kirjad peal:


____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
06.07.2015 at 14:12
Cadillac27
American Beauty Car Show 2015
teeme laagrist mingi ühise minemise ka reedel?

____________________________
87' Lac
ex - 97' Chevy Van
07.07.2015 at 10:33
Thundergod
 
American Beauty Car Show 2015
On keegi veel huvitatud ühiskruiisist Laagrist Haapsallu ?
Näiteks koguneks 17.30 Laagri Maksimarketi parklas ja siis hakkaks mingi hetk liikuma .
07.07.2015 at 13:39
Oldermann
 
American Beauty Car Show 2015
läbi aastate on sedasi olnud, et ABCS reedel on laagri parklas peaaegu koguaeg mingi kogunemine ja erinevad väikasemad grupid lähevad koos sõitu

____________________________
Universumi arhitekt
07.07.2015 at 13:43 1 edit. Last edited 07.07.2015 at 13:44 by Oldermann
kenny
 
American Beauty Car Show 2015
Väike pussakas läheb sealt 12 paiku!

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.
07.07.2015 at 14:36
oil
American Beauty Car Show 2015
10-11.07 2015 pakkuda korter Haapsalus,54 ruutu,köök,saun,4 magamiskohta,vanalinn,100m Lossiplatsist.tel.55601899
07.07.2015 at 20:23 1 edit. Last edited 07.07.2015 at 20:26 by oil
resident
American Beauty Car Show 2015
Plaan reedel koguneda Laagri Maksis 13.30.Start 14.00


____________________________
Ex-93 Pontiac Trans Am cid 191 V6
88 Pontiac Trans Am GTA cid 305 V8
www.firebird.ee
08.07.2015 at 09:50
Jänes
 
American Beauty Car Show 2015
Kui Tartust sooviks keegi auto peale saada, siis on pakkuda kuni 3 vaba kohta ja minek eeldatavalt esimesel päeva poolel :)

____________________________
Lincoln Mark VII `84
Koledate Kupeede Klubi
09.07.2015 at 09:52 1 edit. Last edited 09.07.2015 at 09:52 by Jänes
MENT_GORILKA
American Beauty Car Show 2015
Tuttav Valgast pakub kahte piletit kokku 50 eur eest, kel huvi, võtke otse ühendust 524 7972, olemas ka soovi korral öömaja bronn.
09.07.2015 at 19:41
Evelind
American Beauty Car Show 2015
quote:
resident: Plaan reedel koguneda Laagri Maksis 13.30.Start 14.00


üü, see on hea plaan :) ma liitun siis ka teiega (kahe kastikaga)

hääd,
Lind



____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997
09.07.2015 at 22:32
valge
 
American Beauty Car Show 2015
quote:
MENT_GORILKA: Tuttav Valgast pakub kahte piletit kokku 50 eur eest, kel huvi, võtke otse ühendust 524 7972, olemas ka soovi korral öömaja bronn.

Need piletid nüüd minu käes, rohkem tal pole..
Tänud vahendamast.

____________________________
Chevrolet Camaro z28 ´83
09.07.2015 at 23:59
Märt J
American Beauty Car Show 2015
Metalli kontsentratsioon Haapsalus tasapisi juba kasvab, et keegi ei kahtleks tulemises.

____________________________
Chrysler 300C
10.07.2015 at 10:06
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2015
Kui juhuslikult peaks kellelgi veel olema soov soetada kahte kahepäeva piletit, siis võtke ühendust tel teel...

Hannes
5108774
10.07.2015 at 16:34
DevilDeVille
  
American Beauty Car Show 2015
Cadillac Club Estonia klubialas saavad huvilised imetleda ka uusimat Cadillac Escalade-i.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
10.07.2015 at 18:06
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 2015
Napsu tohib kaasa võtta uudistama tulles?

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
10.07.2015 at 21:22
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2015   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.