register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2015   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
inkvisiitor
 
American Beauty Car Show 2015
quote:
rennemees:
quote:
MiL472:


Mõne lausega kuuevarbalistest ka, et kellelgi ei jääks eksiarvamust, justkui olnuks tegu päris ägedate vanadega. Palusin isiklikult ja viisakalt neil see "muusika" vaiksemaks keerata (mitte muusikastiilis polnud küsimus, et ennetada siin mõne valvekommentaatori sõnavõtte, vaid pigem selles, et see oli nii vali, et rääkida ei saanud omavahel ka 15 m kaugusel). Sellepeale läksivad tegelased isaks kätte ära, järgmisel hetkel oli ca kuuemeheline riigiduuma ümber minu, küsiti "russki gavariš, esli ne gavariš tagda idi nahui", "u tebjaa prableema?", "tsjo za huinjaa?"



Ei tunne kasutajat MIL472, ega ei näinud oma silmaga ja ei kuulnud oma kõrvaga lätlaste discot, aga kui mulle oleks keegi arvamust tulnud avaldama, et minu poolt tekitavad db-id on liiga kõrged, muusikastiil vale või ma ei tohiks mootorit suvalisel kellaajal piirajasse lasta, siis oleks võtnud ruuporimehelt ruupori ja lausunud üle terve telkla: "mees mine vi..u" :beer

Kiidulaule ürituse kohta ei hakka kordama!

Ja vot sellised madalalaubalised piidrid oskavadki kõik ilusa ära rikkuda...Kahtlen,et sa enam väga kõnelda mõistaksid kui selliselt ruuporisse oma arvamust avaldanud oleksid...

____________________________
Oldsmobile 98 Regency '81
Ford Ranchero BB ´78
FTC
17.07.2015 at 15:47 1 edit. Last edited 17.07.2015 at 15:59 by inkvisiitor
expedition
American Beauty Car Show 2015
Nagu ka eelnevad 7 aastat, siis ka see kord oli üritus oodatult hea. Üks ruuporimees, discobuss, autode käivitus ja pasunad kuuluvadki kogu selle ürituse juurde. Vb tõesti muutuks asi jamaks kui oleks 20 ruuporimeest ja öösel on 20 autot piirajas. Aga sellised erandjuhud jumestavad kogu tervikut (mõnele võib hetkeliselt olla häiriv aga elab üle) ja nagu näha pakub ka foorumis kõneainet.
Kui ürituse kirjeldustest lugeda: päev oli mõnus sai grillida ja õhtul paar õlut joodud ning kogu seltskond läks hiljemalt kell 23 magama ja valitses haudvaikus, siis järelikult tegemist ei olnud abcs-ga. Või kui see sellise halaga lõpuks aetakse selliseks siis see pole enam see. Öörahu saan kodus nautida.
Inimesed kes on iga aastased külastanad teavad täpselt mida telkla alas korraldatakse. Uued Beauty külastajad võiksid foorumist ürituse kohta uurida enne kui telgi maha panevad, et ei tekiks arusaamatusi ürituse olemuses.
Peale seda kui telkla-ala tasuliseks muutus on niigi poole rahulikum.
Igaüks toob üritusest esile mingi kogemuse siis minu selle aastane imelik kogemus oli selline:
Parkisin oma autoga reede õhtul Cadillac Clubi telgi vastu ehk siis peasissekäigust kohe vasakule. Laupäeva päeval tuli minu juurde üks naisterahavas ja ütles mulle, et ma oma Cadillaci siit ära ajaks kuna siia tahab parkida US CARi reklaamidega kastikas. Ma ei osanudki esialgu kohe midagi vastata aga vihjasin et ei ole soovi omale sissesätitud kohta mujale kolida. Seepeale sain vastuse, et kui ei lähe siis edasi tegelevad sinuga juba meesterahvad ja kõndis minema. Õnneks või kahjuks siiski ei tulnud mingeid mehi ega kastikat, vähemalt pühapäeva lõunani mitte :)
Kruiisi ja burnouti kohta on minu isiklik arvamus selline: see on ja jääb selle vastu ei saa, vastasel juhul pole meid enam keegi vaatamas. Selle tegevuse turvalisemaks muutumise vastu ei tohiks ju kellelgi midagi olla. Sõõrikute ja kaheksate tegemese vōiks igaks juhuks ära jätta, seal pole palju vaja et mõni pealtvaataja viga saab. Kui kohapeal kummi suitsetada ja seejärel mitte suurt hoogu ülesse koguda, ei ole ohtlik kellelegi.
Tänud taas suve parima ürituse eest nii korraldajatele kui ka heale seltskonnale, järgmine aasta taas platsis nagu kord ja kohus
17.07.2015 at 21:27 1 edit. Last edited 18.07.2015 at 22:12 by expedition
cartmann
American Beauty Car Show 2015
quote:
,et sa enam väga kõnelda mõistaksid kui selliselt ruuporisse oma arvamust avaldanud oleksid...
Täiesti elus ja terve. Ei kohanud yhtegi sellist inimest kes oleks midagi väänata v purustada lubanud. Aga hea test oli siiski. Järjekordne tõestus, et hoorumis kõva mees olla pole mingi kysimus. Enamusele siiski meeldis ja pinda ei käinud.


____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
18.07.2015 at 14:30
rennemees
 
American Beauty Car Show 2015
quote:
inkvisiitor:
quote:
rennemees:
quote:
MiL472:


Mõne lausega kuuevarbalistest ka, et kellelgi ei jääks eksiarvamust, justkui olnuks tegu päris ägedate vanadega. Palusin isiklikult ja viisakalt neil see "muusika" vaiksemaks keerata (mitte muusikastiilis polnud küsimus, et ennetada siin mõne valvekommentaatori sõnavõtte, vaid pigem selles, et see oli nii vali, et rääkida ei saanud omavahel ka 15 m kaugusel). Sellepeale läksivad tegelased isaks kätte ära, järgmisel hetkel oli ca kuuemeheline riigiduuma ümber minu, küsiti "russki gavariš, esli ne gavariš tagda idi nahui", "u tebjaa prableema?", "tsjo za huinjaa?"



Ei tunne kasutajat MIL472, ega ei näinud oma silmaga ja ei kuulnud oma kõrvaga lätlaste discot, aga kui mulle oleks keegi arvamust tulnud avaldama, et minu poolt tekitavad db-id on liiga kõrged, muusikastiil vale või ma ei tohiks mootorit suvalisel kellaajal piirajasse lasta, siis oleks võtnud ruuporimehelt ruupori ja lausunud üle terve telkla: "mees mine vi..u" :beer

Kiidulaule ürituse kohta ei hakka kordama!

Ja vot sellised madalalaubalised piidrid oskavadki kõik ilusa ära rikkuda...Kahtlen,et sa enam väga kõnelda mõistaksid kui selliselt ruuporisse oma arvamust avaldanud oleksid...

expedition:

Vb tõesti muutuks asi jamaks kui oleks 20 ruuporimeest ja öösel on 20 autot piirajas. Aga sellised erandjuhud jumestavad kogu tervikut (mõnele võib hetkeliselt olla häiriv aga elab üle) ja nagu näha pakub ka foorumis kõneainet.
Kui ürituse kirjeldustest lugeda: päev oli mõnus sai grillida ja õhtul paar õlut joodud ning kogu seltskond läks hiljemalt kell 23 magama ja valitses haudvaikus, siis järelikult tegemist ei olnud abcs-ga. Või kui see sellise halaga lõpuks aetakse selliseks siis see pole enam see. Öörahu saan kodus nautida.
Inimesed kes on iga aastased külastanad teavad täpselt mida telkla alas korraldatakse. Uued Beauty külastajad võiksid foorumist ürituse kohta uurida enne kui telgi maha panevad, et ei tekiks arusaamatusi ürituse olemuses.

Seda tahtsingi öelda, aga ei teinud seda kõigile vastuvõetavas kõnepruugis vist.


Tervitused kõigile kõrgelaubalistele vingetele ABCS-listele!

Mil-472 Ära pikka viha pea!



____________________________
400+727+DANA60 4,10 LS
305+350+8 1/2 10bolt 3,08
19.07.2015 at 08:36
ERAK
  
American Beauty Car Show 2015
Tänud korraldajatele järjekordse väga mõnusa ürituse eest ka minu poolt, ilmataadi maksite ka vist priskelt kinni :) Vihma ei tibagi... (Paralepas vesi 16C* :D kuid sai sulistada küll)
Toitlustus oli väga hea, bändid head kuid isiklikult minujaoks teisejärgulise olulisusega, autod ja rahvas väga lahedad.
Linlaste hulgast kostus natuke hädaldamist aegajalt kõrvu :)

Minu klõpsud

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
19.07.2015 at 00:32
Astro-97
  
American Beauty Car Show 2015
quote:
ERAK: Tänud korraldajatele järjekordse väga mõnusa ürituse eest ka minu poolt, ilmataadi maksite ka vist priskelt kinni :) Vihma ei tibagi... (Paralepas vesi 16C* :D kuid sai sulistada küll)
Toitlustus oli väga hea, bändid head kuid isiklikult minujaoks teisejärgulise olulisusega, autod ja rahvas väga lahedad.
Linlaste hulgast kostus natuke hädaldamist aegajalt kõrvu :)

Minu klõpsud


Kas selle uhke Sheriffi autoga ei tulnud probleeme kohaliku politseiga, nagu oli siin alles selle teise ilusa patrol cariga ?
Vaatasin, et varustus alles jäetud töökohal.. kas see arvuti on nagu elus asi või pmst on ära killitud, CB jaam oli ka seal täitsa olemas, see töötas?


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
20.07.2015 at 19:13
ERAK
  
American Beauty Car Show 2015
quote:
Astro-97:
quote:
ERAK: [/url]


Kas selle uhke Sheriffi autoga ei tulnud probleeme kohaliku politseiga, nagu oli siin alles selle teise ilusa patrol cariga ?
Vaatasin, et varustus alles jäetud töökohal.. kas see arvuti on nagu elus asi või pmst on ära killitud, CB jaam oli ka seal täitsa olemas, see töötas?



Sheriff'i auto on rootsi registris ja omanik rootsi kodanik, auto värvilahenduselt ei meenuta kohalikke Superb'e, see varasem jama oli vist Rakvere politseiga olnud? Minuteada on autolt eemaldatud vaid heliseadmed, omanik räägib soovikorral põhjalikumalt.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
20.07.2015 at 20:31
mrtn
American Beauty Car Show 2015


Parkla ja telkla muusikavalik koosnes ka kõige valjemast võimalikust viletsast hiphopist ja vene palaganist läbisegi.
20.07.2015 at 00:57
rennemees
 
American Beauty Car Show 2015
Möödas üks kuu, meenutame!





____________________________
400+727+DANA60 4,10 LS
305+350+8 1/2 10bolt 3,08
13.08.2015 at 22:20
fuel
American Beauty Car Show 2015
quote:
anryo:
quote:
monts: P.S. Kõik foorumlased on teretulnud avaldama oma arvamust ABCS 2016 esinejate osas. Võite vabalt märku anda, mis stiilis muusikat võiks üritusel olla või kui on konkreetseid bändieelistusi, veel parem. Kirjutage foorumisse või meilile [email]abcs@american.ee[/email].
VOLBEAT
:smokin :burnout :hail :beer

Et selle esineja kohaletoomine ikka huvilistel meeles püsiks!
Näitlejatevalik on hirmuäratav :smokin
http://www.gutterdammerung.com/
10.09.2015 at 15:48
AK1
American Beauty Car Show 2015
quote:
fuel:
quote:
anryo:
quote:
monts: P.S. Kõik foorumlased on teretulnud avaldama oma arvamust ABCS 2016 esinejate osas. Võite vabalt märku anda, mis stiilis muusikat võiks üritusel olla või kui on konkreetseid bändieelistusi, veel parem. Kirjutage foorumisse või meilile [email]abcs@american.ee[/email].
VOLBEAT
:smokin :burnout :hail :beer

Et selle esineja kohaletoomine ikka huvilistel meeles püsiks!
Näitlejatevalik on hirmuäratav :smokin
http://www.gutterdammerung.com/


Arvan ,et Volbeati ABCS saada suht võimatu. Neid on üritatud Eesti varem tuua ja summa mis nad küsisid on päris üüratu. Sama äkki mõni rikkur sponsib....
11.09.2015 at 08:52
fuel
American Beauty Car Show 2015
Paistab jah, et nad suht teise poolkera esinejad ja siiakanti jõuavad harva.
Kisub küll offtopicuks, aga kui järgmise aasta tuurikalender paigas ja soome kontsert seal jälle sees, võiks väikebussitäie entusiaste kokku ajada...
11.09.2015 at 14:46
KevinM
American Beauty Car Show 2015
Mälestusi rongkäigust





Ja kiirendusest


09.11.2015 at 13:02 2 edits. Last edited 09.11.2015 at 13:04 by KevinM
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2015   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.