register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Chevy Transsport tava vs. AWD   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
johndoe
Chevy Transsport tava vs. AWD
Vabandan oma teatmatust aga mis asi on sevi batuut
30.01.2015 at 08:44
DevilDeVille
  
Chevy Transsport tava vs. AWD
Sevi astro, tuntud oma kargamisepoolest ka batuudina.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.01.2015 at 09:22
johndoe
Chevy Transsport tava vs. AWD
ok see ford näeb isegi minu jaoks täieti õudne välja ja pole tegemist ka eriti bussiga vaid pigem jääb sinna mahtuniversaali klassi. Aga mis sellel astrol viga on? Seda olen kuulnud et turvalisus on kehvake. V6 mootor pole US autole kohane? 96 edasi näeb päris ok välja :D
Seda hüppamist siis ravida ei mõisteta?
30.01.2015 at 09:44
vvt
  
Chevy Transsport tava vs. AWD
quote:
Millisel planeedil Sa elad? Tegelikult oleks kõik loogiline, kui asendada lauses "tuleb lauale panna" sõnadega "tohib välja käia". Keegi ei keela ju.


Jutu mõte oli selles, et need "igikestvad", mis tõepoolest erilist putitamist ei vaja, maksavad samas augus mõnekümne tuhandese läbisõiduga ex-liisinguautodega. Need mõnisada kuni paar tuhat maksvad 80ndate autod, mis moodustavad põhiosa müügil olevatest "igikestvatest", ei ole mingid "igikestvad", vaid on tüüpsed remondiprojektid. Olen taolisi nii endale kui tuttavatele putitanud piisavalt, et rumalusi tuhande eurostest "igikestvatest" autodest mulle naljalt müüa ei õnnestu.

Inimene, kellel pole oskusi/võimalusi ise teha ja kes peab sellega käima töökodasid pidi, võib lõppeks maksta suuremaidki summasid kui maksab mingi teise ringi liisinguauto. Taolisi autosid A-st B-sse sõitmiseks, mille läbisõit on 40-70 000 km ja millel lähimad 3-4 aastat pead ainult hooldetöid tegema, on müügis piisavalt, paljudel isegi garantiiaeg veel. Seega küsimus jääb, miks peaks tänapäeva saamatud inimesed hakkama osta 80ndate "igikestvaid mersusid"? Ega nad ei ostagi.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
30.01.2015 at 11:14
DevilDeVille
  
Chevy Transsport tava vs. AWD
quote:
vvt: Olen taolisi nii endale kui tuttavatele putitanud piisavalt, et rumalusi tuhande eurostest "igikestvatest" autodest mulle naljalt müüa ei õnnestu.

Proovi ükskord sellest aru ja üle saada, et sulle ei üritagi keegi midagi müüa. See, et sa oma ülimas tarkuses tead kõigist asjadest kõiki asju ja aspekte paremini, kui nende asjade sees olijad, ei tõesta muud, kui et sa oled lihtsalt kõigetargem koguaeg vahetpidamata.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.01.2015 at 11:19
krss
  
Chevy Transsport tava vs. AWD
Inimene muutubki "targaks" siis, kui ta ise arvab teadvat, kuidas maailmas asjad käivad, kaob juurde õppimise oskus ja hakkab uskuma enda ilmeksimatusse. Enesekriitika võiks siiski piirata avalikes foorumites rumaluste kirjutamist. Sellise väljamõeldud teooria asemel huvitaks mind pigem ka teiste saatusekaaslaste arvamused, kelle aastased läbisõidud sinna 100tkm kanti kisuvad, kuna häid ja vastupidavaid autosid on teisigi ja loomulikult on minul neist kogemusi vaid vähestega. Minu pärast praali palju jaksad, aga kui ma pole 13a jooksul pidevalt sõitvat Saabi, 8a käes olnud Volvot ja veel vanemat Saabi ja veel mõningaid teisi (sh 17 aastat käes olnud quattrot) müüma hakanud, siis järelikult on sellisel käitumisel siiski põhjused olemas ja see ei puutu üldse asjasse, mida teised sellest kõigest arvavad (välja arvatud tehnoülevaatuse tüübid:)). Aga teemat niipalju, et igikestvaid mahtuniversaale paraku ei tea, busse küll, aga see pole päris see, mida igapäevaselt tahaks pruukida.

EDIT: ma ei oska hästi sõnastada seda Astro hüppamise fenomeni, aga vist on tegu ebaõnnestunud kombinatsiooniga lühikesest teljevahest ja suhteliselt kõrgest raskuskeskmest laial autol. Minu AWD Astrol olid reguleeritavad amordid, hüppas nii täiesti jäigas kui ka täiesti pehmes asendis, lihtsalt hüppas veidi erinevalt. Neegrivelg koos madalprofiilirehviga pole samuti lahendus, kuna vedrustamata mass on suhteliselt suur ja siis lisandub hüppamisele veel ka kõva alusveermik. Ükski kompromiss ei tundunud mugav, mitte et veel palju hullemaid autosid olemas ei oleks :D

____________________________
Hobiautosid kokku üle 1000kW. Juba Einstein teadis, et aeg kulgeb seda aeglasemalt, mida kiiremini me ise liigume.
30.01.2015 at 13:28 1 edit. Last edited 30.01.2015 at 17:58 by krss
franz125
Chevy Transsport tava vs. AWD
quote:
johndoe: ok see ford näeb isegi minu jaoks täieti õudne välja ja pole tegemist ka eriti bussiga vaid pigem jääb sinna mahtuniversaali klassi. Aga mis sellel astrol viga on? Seda olen kuulnud et turvalisus on kehvake. V6 mootor pole US autole kohane? 96 edasi näeb päris ok välja :D
Seda hüppamist siis ravida ei mõisteta?
Oli mul astross aastakese jagu-peale selle et väikseks jäi, ei oska küll kurta.Natuke rohkem küll kargab kui tava ameeriklaselt oodata võiks aga ei midagi hullu.Sarnaneb nagu rohkem jäigemale euro autole.See eest kurvis kaldub nt.vähem kui Voyager.Vanne proovides igatahes tundus,et 5,7 van jäi 4,3L astrossile kiirenduses jalgu.Tagumikudüno võib muidugi petta ka.Pragune van on kah 4,3L pajaga, ei kurda et minna ei jõuaks.Täislastis pluss käru jagus mulle astumist küll.Ei tea kuidas v8 konega kaalujaotus on aga minu omal on tagateljel rohkem massi kui edumisel.
30.01.2015 at 13:37
PlyVal64
Chevy Transsport tava vs. AWD
Mina jälle ei mäleta, et meite ajakirja-Astro niiväga põrganud oleks... aga äkki on küsimus ka vedrulehtedes ,sest meil olid all veel originaalid, plastikud ja muidugi katki. Äkki see teraslehtede häda? Pigem häiris mind laius ja eriti ebardlikud peeglid, seda just linnas toimetades.
30.01.2015 at 20:34
90Deville
 
Chevy Transsport tava vs. AWD
Vedrudes pole vahet, köik nad hüppavad esi-ja tagaotsa vahet. Pikemad variandid muidugi önneks vähem.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
30.01.2015 at 20:36
Vanapagan
 
Chevy Transsport tava vs. AWD
quote:
90Deville: Vedrudes pole vahet, köik nad hüppavad esi-ja tagaotsa vahet. Pikemad variandid muidugi önneks vähem.

Vedrudes on vahet küll, plastikud on ikka pehmemad. Kui kunagi vahetasin plastikud metallist vedrude vastu siis läks tagaosa kuidagi jäigemaks. Aga kuidas ta hüppama peaks sellest ma küll aru ei saa kuigi olen Astroga päris pikalt sõitnud. Võibolla kui amorte enam olemas pole siis küll. Kuidas peaks pikem vähem hüppama seda ka ei mõista sest teljevahe on ju sama mis lühikeselgi ainult tagaosa on vast 10 tolli pikem.


____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
30.01.2015 at 20:58
90Deville
 
Chevy Transsport tava vs. AWD
Heh, ma pole ausaltöeldes sellesse kunagi süvenenud, et neil sama teljevahe vöiks olla:)
Jusiis on platseeboeffekt et buss on pikem, järelikult hüppab vähem...
Aga ega ma vaielda viitsi, kui sinu arust ei hüppa, siis järelikult olid köigil neil umbes mönekümnel minupoolt söidetud astrol persses amordid....

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
30.01.2015 at 21:17
supp
Chevy Transsport tava vs. AWD
ma ei saa jätta siia mitte seda OT panematta, ehk siis asi mida ma täna esimest korda nägin (võibolla ma pole piisavalt näinud), seega: tuttav ostis hiljuti vähe sõitnud sharani (selle viimase mudeli, esinduse ajalooga ja puha), see diisel elukas tahab ka muidugi kusihapet, nii hilisuvel soovis ta teha trippi hitleri sünnimaale ja kuskil lätis läks kusihappe tuli põlema ning auto hakkas nn nulli lugema, ehk masin väidab, et hapet pole ja loeb 1000km nulli ja pärast enam autot käivitada ei lase
tegelikut oli happe paak täis, õnneks tuli aegaejalt kustus ja 0-lli lugemine algas uuesti ning ta sai oma reisi ära teha.
mingistajast ta enam ära ei kustunud, täna siis ta otsustas kuse anduri (näeb välja nagu tavaline lambda andur) ära vahetada (maksab ca 400.- ja diagnoosi pani esindus), automitte käivitamiseni jäi sõita 50km, andur vahetatud ja ajust veakoodid kustutatud aga auto ikka lubab veel liigelda 50km ehk siis tore nädalavahetus kui muud autot ei juhtu olema.
veel toredam oleks see kui see tuluke sul kuskil pikemal tripil (milleks see autolaadne toode mõeldud on) põlema läheb ja teatab, et 1000km ja siis sa teda enam käima ei saa, kusjuures kui selle 1000 km üle lased, siis masin pidavat sõitma nagu kord ja kohus, kui välja suretad siis enam ei käivitu
vot sulle bussi, nagu omanik mulle täna ütles, et lausa jõuetuse tunne tekib, kuna garantii on ka läbi
31.01.2015 at 17:49
Maik
  
Chevy Transsport tava vs. AWD
ajust arvatavasti ei kustutatud õigeid asju ära siis

ise seda adblue autot ei tahaks,tüütu tankimine.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
31.01.2015 at 18:42
Vanapagan
 
Chevy Transsport tava vs. AWD
Selle asja nimi on "sisteem" ja nagu ammu juba öeldud "tulevikus peab kogu Ülesoo kari niisugune olema"

____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
31.01.2015 at 19:01
supp
Chevy Transsport tava vs. AWD
kustutamine kustutamiseks, aga asja iva on selles, et nagu ei tohiks kaugemale kodust kui 200km sõita - mille krdi jaoks see buss on siis, junn mis vahetatti ei ole ka riiulikaup, seega ei saa sõita suvalisse vag-i esindusse ja nõuda selle vahetust
PS tänane päev muidugi lõppes ka sellega, et üks peukari 09a disalga klient oli kuskil saksa piiril ja pollution defaultiga masin enam ei käivitund, ainus mida ma talle oskasin soovitada oli akujuhtme maha kiskumine (no mis sa ikka osakad kuskil metsas soovitada) ja viimane asi mis tel kuulisin oli: "das pesoo ist kaputt"
niipalju siis neile kaasaegsete liikurite fännidele
31.01.2015 at 19:21
johndoe
Chevy Transsport tava vs. AWD
Omal olnud juhus kus viimseid hingetõmbeid tegev aku põhjustas tagumise kojamehe omavolilist töötamist. igasugused CAN busid on saatanast.
31.01.2015 at 20:33
franz125
Chevy Transsport tava vs. AWD
See millest supp pajatas on raskeveokitel juba tükimat aega Kui väljalaskeghaasid normidele ei vasta siis 500km pärast jääb massinale 40 prossa võimu ja veel 500 siis lõpetatakse leping.Vigu saab juba praegu üle neti lugeda, varsti saab ka softide kallale minna,et ei peaks mehaanik välja sõitma kui asi ei puutu mehaanilist külge.See käis ühe Skandinaavia päritoluga veoki kohta.A jutt muidugi ot mis ot.
31.01.2015 at 23:01
tqhq.ee foorum : Autod : Chevy Transsport tava vs. AWD   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.