register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : 250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???   1 2  
Poster Message
halecoq
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Palun ostuabi. Ford explorer 2002

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/460/auto_php-id=1325460-view=30-www_auto24_ee.html
Vin 1FMZU73E62UB34949
Kes teab rääkida midagi antud isendi või 4L mootori, käigukasti, tüüpvigade jne. Kohta

Vaja nimelt soetada vähemalt 7. Kohaline liikur.
Eelistaks maasturit ja automaati.

Tänulik kõige kasuliku eest.
08.02.2015 at 13:23 2 edits. Last edited 11.02.2015 at 14:49 by halecoq
DevilDeVille
  
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Ei, see ei ole üldse usa auto foorum, see on naljakate pealkirjade lugemise foorum.

Fjord esplõušõn on legendaarne oma "töökindlate" käigukastide poolest. Kui ikka kuugel näpus ei püsi, siis süüdistame foorumlasi, eksole. Esimene vastus kuuglis:

http://www.fordproblems.com/trends/transmission-failure/explorer.shtml

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
11.02.2015 at 14:55
halecoq
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
quote:
DevilDeVille: Ei, see ei ole üldse usa auto foorum, see on naljakate pealkirjade lugemise foorum.

Fjord esplõušõn on legendaarne oma "töökindlate" käigukastide poolest. Kui ikka kuugel näpus ei püsi, siis süüdistame foorumlasi, eksole. Esimene vastus kuuglis:

http://www.fordproblems.com/trends/transmission-failure/explorer.shtml

Üks vinguv pealkiri ja olengi kasuliku informatsiooniga kostitatud.
Suur suur tänu! Seda mul vaja oligi...
11.02.2015 at 16:14
Maik
  
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
no aga selle oleks sa suutnud ju ise ka leida ?

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.02.2015 at 18:55
rommel
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Läbi vingumise millegi saavutada püüdmine on üldiselt iseloomulik inimloomade emastele isenditele. Igaks juhuks võiks kõigepealt selle järgi kontrollida (kas pähklid on alles ikka)...
Kui googel tundub nii keeruline olema, et ainuüksi sellele mõtlemine juba pea ringi käima paneb (tundub keeruline või nii) siis ma ei soovitaks üldse autot osta, seda enam, et ameeriklast. Tuleb odavam ja vähem valusam.

Kui nüüd kiirelt paar check-i tehtud (pähklid ja mõtlemisvõime) ning positiivse vastuse korral teemaalgataja kenasti siia raporteerib siis võiks edasi arutleda millist 7-kohalist sõidukit oleks mõistlik vaadata omale tagumiku alla.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
11.02.2015 at 19:13 1 edit. Last edited 11.02.2015 at 22:36 by rommel
vvt
  
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
quote:
DevilDeVille: Ei, see ei ole üldse usa auto foorum, see on naljakate pealkirjade lugemise foorum.
Fjord esplõušõn on legendaarne oma "töökindlate" käigukastide poolest. Kui ikka kuugel näpus ei püsi, siis süüdistame foorumlasi, eksole. Esimene vastus kuuglis:
http://www.fordproblems.com/trends/transmission-failure/explorer.shtml

Aga pole halba heata, nimetatud sõidukil kasutatav käimakast pidi olema ka maailma parima tehnilise, varuosade ja upgrade toega :uhoh
Juba vana A4LD omas kataloogis pikimat vigade paranduse komplektide loetelu - puur tagurpidikäigu probleemi lahenduseks, vedrude komplekt selle ja tolle asja vastu.
USA-s on igal käigukastifirmal taoline remanufactured kast ilmselt laos riiulil.


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
11.02.2015 at 19:17
rommel
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
vvt, su jutu mõte on mis? Et mis sest, et laguneb aga varuosad on hästi kättesaadavad (vähemalt meerikas)? :)

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
11.02.2015 at 21:05
mrtn
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Probleem on ilmselt selles, et Explorer on nii igav auto, et kui meestel on valida, kas sügada kotti või klaver haarata, siis kotid iga kell võidavad. Või lõim minivannidest.
11.02.2015 at 21:39
DevilDeVille
  
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
quote:
mrtn: Probleem on ilmselt selles, et Explorer on nii igav auto, et kui meestel on valida, kas sügada kotti või klaver haarata, siis kotid iga kell võidavad. Või lõim minivannidest.

Õigust räägid - ennem vaataks värvi kuivamist, kui eksplõušõnit :D

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
11.02.2015 at 21:41
Penaiiter
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Tahoe või Suburban on palju parem valik nii tehniliselt kui ka praktiliselt (ruumi mõttes või nii), mine proovi sõita ja saad ise otsustada, maitse asi.
11.02.2015 at 22:07 2 edits. Last edited 11.02.2015 at 22:08 by Penaiiter
Rein000
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Kergita eelarvet ja Escalade ;)
11.02.2015 at 23:43
desiderii
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Siis võiks juba Expeditioni ja Navigatori ka ära mainida. Eriti teine põlvkond ja edasi, kuna neis on kolmandas reas ka täiskasvanutel võimalik istuda. Ning kui istmeid ei kasuta on need põrandas peidus. Samas on auto veel sellises pikkuses, et mahub linnas tavalisele parkimiskohale ära.

Explorer (ja ka Aviator) on tõesti selline "ei saanud Expeditioni (Navigatori) raha kokku" -auto.

EDIT: selles hinnaklassis võiks ka müügisolevaid Durangosid vaadata.

____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII
12.02.2015 at 06:51 1 edit. Last edited 12.02.2015 at 07:05 by desiderii
newusername
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
quote:
Rein000: Kergita eelarvet ja Escalade ;)

Escalade on hea luksusauto. Tahoe on parem oma universaalsuse tõttu. Seda saab kasutada maastikul ja "tööloomana", samas on välimus ka piisavalt esinduslik. Escaladidel puudub 4wd lülitamise võimalus (enamusel).
12.02.2015 at 19:40
rommel
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
7 inimesega reisile minna Tahoega minu meelest ei saa. Inimesed mahuvad ära aga kuhu sa varustuse paned? Alla suburbani või minivani ma isiklikult ei vaataks. Tahoe sobib maastikule? Ma ei tea millist maastikku siin maastiku all mõeldakse aga kusagile pehmema koha peale ma sellega küll ei roniks , pärast tuleb Elmar järgi tellida :D

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
12.02.2015 at 23:21
Rein000
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Escalade ESV, 8 kohta ja pagass ka ;)
12.02.2015 at 00:17
rommel
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Escalade on teatavasti pikem ja lühem versioon (a'la Tahoe ja Suburban). Pikem versioon on täiesti ok aga "tööloomaks" liiga hea... Hind ja ülalpidamiskulud on ka krõbedad (vähemalt minu jaoks :) ). Kui raha oleks siis täiesti kaaluks.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
12.02.2015 at 01:16
Rein000
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Ee, mida seal rohkem on jüleval pidada, kui teistel autodel. Eurooplased on ikka pika puuga eest ära oma hindades. Pilukaid ei tea, need on reeglina olnud garantiidega kogu aja.
Mul ongi seal ju kirjas, et ESV.
Muuseas kastikas on ka. EXT!
13.02.2015 at 11:34 1 edit. Last edited 13.02.2015 at 11:35 by Rein000
rommel
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
quote:
Rein000: Ee, mida seal rohkem on jüleval pidada, kui teistel autodel. Eurooplased on ikka pika puuga eest ära oma hindades. Pilukaid ei tea, need on reeglina olnud garantiidega kogu aja.
Mul ongi seal ju kirjas, et ESV.
Muuseas kastikas on ka. EXT!
Ainuüks jooks rehve (20") maksab päris palju raha. + LK ja kasko. Kütusekulu ja kõik jupid millele on Cadillac peale kirjutatud :P Euroopas SUV-e ei toodetagi vist? Pilukate omi (SUV-d pean silmas) pole olnud au proovida. Suburban (eelmine gen) on jooksvate kulude poolest ikka pisut "mõistlikum" ülal pidada... Aga see on minu subjektiivne arvamus.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
13.02.2015 at 14:09
Rein000
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
20"? 265/70r17 ja rehvid nagu ilma rahata. 20" on küll enda eputamise vili, mille eest peab raha maksma. Escalade ukselink koos usast saatmisega 40 euri. Vana Landrover Discoveri (1995) 100 naela pluss saatmine. Kütusekulu??? 3,0 mootoriga poole väiksema kerega Subaru Tribeca andis ka talvel 18 keskmiseks kätte. Audi A8 17 4,2 Td, linna söidul. Outback ka linnas 12 peale kerib. Fordid, Dodged on janusemad, kui GM toodang. ;) Ainuke asi, mis on kallim, on amordid. 5 aastat kestis, kivi mis pigiga kleepunud amordi külge, lõhkus õhk padja.

Kasko aastas 1293 ja liiklus 150. Kasko on pluss paketiga, kus klaasid ja metslooma õnnetus ja võtmete kaotamine ja tehnilise rikke transa on null omavastutusega.

Uurige asju, ärge looge vaatamise järgi kuvandeid. Muuseas, uues Subaru WRX STI kasko on ka odavam, kui kasutatud A8 l. Kõik on suhteline ;)
13.02.2015 at 14:38 1 edit. Last edited 13.02.2015 at 14:45 by Rein000
rommel
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Vabandan. 18" või 22" on 07+ Escalade originaalmõõt. Hemi RAM-il on 20" (passis ka ainult 20" lubatud rehvimõõt). Vanem on...minu meelest lihtsalt koleda ninaga Tahoe :)
Rein, igal juhul tänud väärt info eest... Kui tRAMmi ostsin siis esiteks mõtlesin ka Esca peale aga hirmutati kallite juppidega ära (jah, palju juppe pidid sobima ka teiste GM autode omad aga ikkagi...).

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
13.02.2015 at 19:37 1 edit. Last edited 13.02.2015 at 19:39 by rommel
Rein000
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
On jah paar kallist juppi veel. Parkimisandurid ja nu chevy ga võrreldas rooliasendi andur, see on ka GMC l peal. Ei ole väga kuluosa samas. Silla pudinad olid odavamad, kui kunagi LC 120 el. Taga amorte olen ostes vahetanud, kompressor oli katki ja amordid tühjad. Esimesed on siiani samad, mis siis all olid. Auto on 2003 aasta oma sõitnud 284000 km. Lasin sügisel veel üleni üle võõbata, et veel kestaks, kuna pole miskit tema asemele ihaldada ;) Tagumised radika torud ka uuendatud, aga need lähevad kõigil, millel topelt radikad, mingil ajal. 2007 ja edasi pidi ökom ka olema tänu võimsamale mootorile, aga kui mul on paat, või haagis suvile järel, kütuše kulu ei muutu, kui Outbackile panin paadi sappa oli seal kohe keskmine 26 sajale, haagissuvilat pole üldse proovinudki tollega. Lülitatavat nelikut pole ka väga tarvis olnud, 1 korra istusin kinni, aga seal poleks miski aidanud. Sõitsin kevadel oma arust tuisu vaalu, aga see oli koht, kus sahad kohtusid ja lükkamise lõpetasid :D
13.02.2015 at 20:25
antennimees
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Ma pole oma 6.2 Escaladega linnakuluks üle 19.6 saanud talveilmadega. Puhas linnasõit ja veel tipptunnil ja lühikesed otsad, hommikul 10 km ja õhtul ka 10 km, nädalavahetustel natsa rohkem. Pooleteise aasta jooksul on keskmine kütusekulu (paagitäite mõõtmisel) 18.1 sajale (maantesõitu ehk 20%) ja kogukulu autole kuus 240.- Seal sees siis kütus ja kindlustused ja remondid ja värvimine ja suverattad 20" jne. Ma ei ütleks, et kallis pidada, suvalise natuke suuremat sorti liisingauto omaniku kulu ikka jupp maad suurem.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
13.02.2015 at 22:00
rommel
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Antennimees, sul lühike või pikk versioon? Kuidas tagumise istme taga ruumi on? Peale läpakakaoti veel midagi mahub? Ja mis lubatud rehvimõõdud passis on (kas on 18" või 22" või mõlemad)?

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
13.02.2015 at 00:49
Rein000
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
Antennimees, teglikult teema selles, et rohkem ei tohi infot anda, muidu me ei saagi uhkelt rikaste meestena ringi kulgeda ;) :P
13.02.2015 at 01:20
antennimees
 
250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???
quote:
rommel: Antennimees, sul lühike või pikk versioon? Kuidas tagumise istme taga ruumi on? Peale läpakakaoti veel midagi mahub? Ja mis lubatud rehvimõõdud passis on (kas on 18" või 22" või mõlemad)?

Ma ju kirjutasin Escalade, kui mul oleks pikk versioon siis ma oleks ju kirjutanud Escalade ESV. Miks ma peaks tagumist istet sees hoidma ega ma liinibussi teenust osuta aga istmetega mahub sinna taha 200 liitrine vaat ja selle peale veel nodi. Sõiduautodel ei ole rehvimõõte passis nii et panen alla mida tahan, talverattad 18 ja suvised 20, laiusega 305.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
14.02.2015 at 09:31
tqhq.ee foorum : Autod : 250 vaatamist, 0 kommentaari... on see usa auto foorum üldse???   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.