register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : nukkvõll   1 2  
Poster Message
driver
nukkvõll
kas kellegil mizkit infi on kust ja kui kallilt saax nõukogude autodele rallijubinaid.näit agressiivsemat nukkvõlli.
15.03.2001 at 11:13
partel
  
nukkvõll
Proovi ka streetrace foorumit.
15.03.2001 at 11:34
rustang
  
Moderator
nukkvõll
Inffi on täis näiteks internet. Võtame lahti kuldse börse veebilehe ja sealt võidusõiduautod ja seal näeme mitut mailiaadressi ja telefoni, kes pakuvad erinevatele saanidele, s.h vene omadele staffi. Kas seal just GAZ-51 nukka on (võimillele seda Sul vaja oligi :) ) pead juba ise uurima.

15.03.2001 at 11:35
driver
nukkvõll
ma neti kohapäält suht toores vend niiet take it easy.;)
15.03.2001 at 11:41
rustang
  
Moderator
nukkvõll
http://kb.www.ee/

Vali menyydest: külalised, loe kuulutusi, sõiduautode varuosad ja lisaseadmed, võidusõiduautode varuosad ja lisaseadmed, vaata kuulutusi.....

Olen täiesti iizi :burnout
15.03.2001 at 11:53
Jörm
 
nukkvõll
Infi on. Mida vaja? Lada stuffi saab kuni 16v kaanteni välja. Karpad, vedrustused jne.
15.03.2001 at 16:42
driver
nukkvõll
kuda suurte nukkraudadega lood on.miz hinnad on.nii üldiselt öeldes.
15.03.2001 at 17:02
LaSa
 
Moderator
nukkvõll
ot, jörm - kust saab; mul oleks kah huvi nagu natuke.. ;)
15.03.2001 at 23:27
Georg79Fire
nukkvõll
Lasa,kas nüüd läheb Lada tuunimiseks asi kätte ära? :evil
15.03.2001 at 02:52
LaSa
 
Moderator
nukkvõll
aga samas, mõtle kui hea sleeperi saaks ehitada Ladast ;)
16.03.2001 at 08:43
driver
nukkvõll
ladat on odav ehitada ja suht lihtne kah. ning bemmimehi on ka norm hirmutada.kujuta ette ku sõidad mingi normallse bemmiga ja mingi lada lääb mööda.võtab noka pikaks küll
16.03.2001 at 10:17
Heigo
nukkvõll
väljavõte ee.auto'st (kunagi talvel)

omal tehtud valmis järgmine lõbusõiduk:
kere lada 2107
mootor 2,8V6 scorpiolt, manual - karburaatoriga
kk 5M scorpiolt
tagasild lada - veel, plaan panna sõltumatu ja kiir reduktoriga
rehvid 185/14 talvel
205/65/15 suvel - madalamat profiili kasutades tahtis auto
keevitustest laiali raputada meie teedel, kuna vedrustus peab olema tugev (auto
varustatud ees 4 ja taga 3 vedruga), proovinud 205/50/15 ei ole eriti mugav
v.a. uued teed mida meil on küllat vähe veel ja platsi peal on igav sõitta.
välimus ei ole essugi muutunud (lada on lada) ja fooride alt on fantastiline
tagatulesid taha pika näoga maha jääjatele vilgutada .
masin on maksimaalselt kergeks tehtud (kõik klaasitõstukid on välja jäetud a
kaalub ~10kg), paak on lisa raskuse jaoks tagasillale paigaldatud ja mahutab
ainult 85L (kui paak tühjemaks saab hakkab auto üle kontroll kaduma).
tuletorud lähevad kuni lõpuni eraldi ja on varustatud kumbgi pagazi all ainult
1,4 eskordi pütiga, hääled on fantastilised tühikäigul ei saa arugi et on
midagi muud, aga kui kiirendada on kuulda mitme kmi kaugusele et läinud ta
ongi.

pakub huvi kellelegi? :D
16.03.2001 at 11:28
wax
 
nukkvõll
See on see hõbedane? Rakverest?
16.03.2001 at 11:33
Heigo
nukkvõll
peaks olema jah..keegi on näinud? teab kommenteerida?
16.03.2001 at 11:37
LaSa
 
Moderator
nukkvõll
see oleks küll cool.. :)
16.03.2001 at 11:42
wax
 
nukkvõll
kui äkki keegi sinnakanti satub, siis http://torgmash.toline.ru/price/111.xls
16.03.2001 at 12:52
driver
nukkvõll
aga mida tavalise nukkvõlli keeramine annab.nihutab lihtsalt prdemomnti vai mez.
16.03.2001 at 17:34
Jörm
 
nukkvõll
Hinnad on nagu kirjud koerad, et mõni ilusam, teine jällegi koledam. Kui sind mõni asi konkreetselt huvitab, siis võin ju uurida.
18.03.2001 at 14:07
driver
nukkvõll
mizkit ma ikka kavatsen muretseda kuid mitte nüüd ja kohe.kuulan lihtsalt maad.suvel läheb tsigulii ehitamiseks.kuid ennem on vaja jupid kokku kraapida et pärast mingit probleemi ei tekiks.kui kirjud need hinnad siis on.üx kuni mitu krooni vai.(pean silmas nukkvänta)
18.03.2001 at 15:00
peep
 
Moderator
nukkvõll
Juppide kokku kraapimisest pole vist otstarbekas ehitamist alustada, enne peaksid ikka aru saama mida sa oma autost saada tahad ja kuidas on seda eesmärki kõige efektiivsem saavutada. Siis on Sul endal ka selge, milliseid juppe vajad.
18.03.2001 at 20:01
partel
  
nukkvõll
quote:
driver wrote:
aga mida tavalise nukkvõlli keeramine annab.nihutab lihtsalt prdemomnti vai mez.

Kõige tähtsam gaasijaotuse faas on sisselaskeklapi sulgumine. Varasema (advanced) nuka puhul sulgub sisselaskeklapp varem, mis tagab parema madal- ja keskpöörde momendi, kuna väldib osa segu väljumist sisselaskeklapi kaudu.

Hilisema (retarded) nuka puhul sulgub sisselaskeklapp hiljem ja seetõttu läheb madalamatel pööretel osa segust avatud klapi kaudu tagasi välja, seega madalamatel pööretel on tõmme kehv, aga see-eest kõrgetel pööretel hea, kuna inertsi tõttu ei jõua segu klapi kaudu välja minna.

Arvestada tuleb, et nukkvõllidel võib olla juba tehasest teatud advance või retard, kuigi muidu straight-up.
18.03.2001 at 20:22
driver
nukkvõll
ma nigu juba ammu aru saand mida ma autost tahan aga enne kui juppe pole ei ole vist nigu mõtet kätt külge panna või mez.ega vict nii mõtet teha pole et lammutan kõik laiali aga korraga kokku tagasi panna ei saa ja jääbki nii.pärast lääb meelest kuda mizkit oli ja saab kax mootorit, miz iseenesest muidugi hea
19.03.2001 at 11:47
peep
 
Moderator
nukkvõll
quote:
driver wrote:
ma nigu juba ammu aru saand mida ma autost tahan

Kui saladus pole siis mida ?

Ega Sa pole mõelnud sinna vahele installida 2,0 l. tagaveolise fiati mootorit - seda mis kahe nukaga on. Millegipärast arvan, et sealt saaksid pisikese järeleaitamise korral piisavalt powerit ja samas ka töökindlust ning tänavale sobiva iseloomuga mootori. Järsu nuka ja tehtud kaantega rallimootor võib pikapeale tüütuks muutuda linnaliikluses. Kunagi sai VFTS'i proovitud ja see ei läinud muidu kohalt ära kui asjale ca. 2500 - 3000 pööret näitasid.

Kindlasti on variante veelgi aga olen fiati moototriga sigulli näinud ja nii palju kui mina aru sain on see peaaegu bolt-on lahendus.
19.03.2001 at 11:56
Heigo
nukkvõll
Peakski bolt-on olema, isegi käigukast, mis on 5 käiguga, kuid äkki keegi teab öelda milliste Fiat'ide pealt sellist mootorit+käigukasti saada võiks? Endal oli kah muidu samasugune plaan. Kusjuures 2.0 mootorid peaksid olema DOHC ja www.motorbase.com ütleb et sellel on 112 BHP @5600 RPM.
19.03.2001 at 13:30
rustang
  
Moderator
nukkvõll
2000 võiks olla Supermirafiori peal, noh selline 05/07 moodi Fiat.
Kui ise veel keskkoolis käisin (1981-84), oli kindel plaan, et kui suureks saan siis ehitan 07-st sellise:

http://www.mirafiori.com/faq/131rally.jpg

Markku Alen ja co. võitsid umbes sel ajal nendega rallisid, just enne B-autode ja neliveo tulekut....
19.03.2001 at 13:44
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : nukkvõll   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.