register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : nukkvõll   1 2  
Poster Message
Kristjan
nukkvõll
see peaks olema fiat 131 abarth
19.03.2001 at 13:58
Jörm
 
nukkvõll
Jätke nüüd inimene rahule oma Fiati mootoriga! Lada eelis on see, et tal on kõik jupid suht odavad, mitte nagu teistel euromasinatel.
Mis auto sul on? Siis saab vaadata, mis sulle sinna peaks külge keerama. Kaheksa racing osi peaks kastiga kuskil nurgas vedelema ja kuue omi kah. Spetsialistid on samuti olemas, kellega sai neid peletisi mööda ringradu sõidutatud. 08 ja 06 konest saab oma 150hj kätte, kergemaks tehtuna liigub nagu loom.
19.03.2001 at 16:36
driver
nukkvõll
tegemist on 06-ga, midagi sellist nagu rustang linkis küll plaanis ehitada ple.tahax lihtsalt zigulile natuke minekut tekitada et asi ikka elu siise saax ja mõnele ziguliist asisemale atrepuudile tagumikku näitax.minu teada ühed esimesed asjad miz vahetusse lähevad ongi nukkvõll ning kaaned.Miinuseks on vist laisk minek madalatel pööretel aga nii pisukesest mootorist mizkit momenti eriti ei vääna.
19.03.2001 at 21:43
partel
  
nukkvõll
quote:
driver wrote:
miz vahetusse lähevad ongi nukkvõll ning kaaned.

Tegemist siiski vaid (ühe) kaanega. :)
19.03.2001 at 22:29
driver
nukkvõll
ok kaan, mingi lollakas trukiviga või jooxis hetxex pea pange.tegelt ma ennem mizkit rallykaant näind ei ole.arvatavasti on kõike avardatud.see zerosix ongi mu esimene project.ma veel suht noor ka.autot on garqaaziz näpitud küll aga mizkit tõsisemet ette võetus ei ole.a kuda väljalaskega lood on.jääb vist pööretel kizax küll.
20.03.2001 at 09:04
partel
  
nukkvõll
Hi!ders rULezZ, d00d!! ;)

20.03.2001 at 10:29
Fog
 
nukkvõll
kindlalt on mitu varsajoudu juures kui vihmaveetorud hiiderite aremel kokku klopsida
20.03.2001 at 10:37
LaSa
 
Moderator
nukkvõll
quote:
driver wrote:
ok kaan, mingi lollakas trukiviga või jooxis hetxex pea pange.
kaas mitte kaan.
kaan ujub ringi & imeb verd.

korrektne eesti keel ruulib.
20.03.2001 at 10:42
partel
  
nukkvõll
quote:
reinz wrote:
kindlalt on mitu varsajoudu juures kui vihmaveetorud hiiderite aremel kokku klopsida

:)

Infoks, et "headers" tuleneb sõnast "head" - silindripead/plokikaas, nii et hääldada "heders" mitte "hiiders".
20.03.2001 at 11:09
driver
nukkvõll
vihmaveetorude kokkuklopsimine on tükk tööd.tegelt võiks panna kuni lõpuni eraldi torud.siis saab nalja.mõni mees vaatab et asjal neli mootorit peal.üxkord mul tekkis enda arvates üx hiiglame hea idee.paneks sisselaskekollektori asemele ka põhimõt. vihmaveetorud.neli karbuvariaatorit ja.aga noh see ongi vict kõige lollem idee miz mul tekkind.
videod põrnikas põletab kummi.aga noh siin foorumiz igasugu surfiaid niiet see URL vict juba kõigile teada



[Edited by driver on 20.03.2001 at 09:56 GMT]
20.03.2001 at 12:54
Jörm
 
nukkvõll
No kui sa hulluks ei taha asja ajada, siis saab selle mootori üsna kergete liigutustega paremaks teha.
KAAN (kellele minu eesti keel ei meeldi, mingu...) oleks vaja veidi üle käia ja teda ka veidi õhemaks teha, et survet suts ülesse viia. Rinka variantidel on mindud 12-ni, aga seda on selgelt tänavale palju ning see tahab väga täpset nukka saada.
Suurem klapp aitaks seal kõvasti kaasa. Selleks sobivad mingid BMW klapid mu mälu järgi, millised võib ka romulast leida. Seal peab pikkus olema õige ja tuleb mõõta, et nad sinna ka ära mahuks. Need pannakse sisse näiteks Kavoris, hinda ei oska peast öelda, aga see päris ära ei tapa.
Nuka katsun sulle siis leida, kuig need võivad liiga radikaalsed olla.
Sisselase on tal mannetu. Väga palju annavad juurde topelt Webberi karpad, mis pannakse koos vastava sisselaskega külge. Need juba maksavad raha. Võib arvestada 10k kokku.
Palju sa tahad kulutada? Ma usun, et mitte eriti palju, muidu sa võiksid endale kiirema masina osta.
20.03.2001 at 15:08
Fog
 
nukkvõll
quote:
partel wrote:
quote:
reinz wrote:
kindlalt on mitu varsajoudu juures kui vihmaveetorud hiiderite aremel kokku klopsida

:)

Infoks, et "headers" tuleneb sõnast "head" - silindripead/plokikaas, nii et hääldada "heders" mitte "hiiders".


aga 'o'eldes on hiiders ehk s6naraamatus
headers [hiiders]
20.03.2001 at 16:03
Fog
 
nukkvõll
LADA S***S A*S

[Edited by reinz on 20.03.2001 at 15:12 GMT]
20.03.2001 at 16:10
driver
nukkvõll
to:jörm
hetkel mul ajaga nibinnabin ja ehitamiseks lääb alles suvel a vaadata võid küll.sest nukkrauda nigunii vaja.ilma ikka mootorist mizkit välja ei pumpa.a miz zigulidele mizkit headereid ka on.väljalaset avardades eriti powerit juurde ei saa aga headerid niisama stiilsed.karpadega tekkib vict probleem.ega 10 ikka kulutada ei tahaks.kuda sisselaskekollektoriga lood on.kas dualcarpad nõuavad mizkit eri kollektorit ka. Ma kuzkilt kuulsin et rallimaschinadel pidavat mingi eri kollektorid olema.nagu kaks eraldi kollektorit kumgi kahe runneriga.kummagi kollektori otsas pidavat istuma ka eraldi karburaator.kas jutt vastab tõele.infi veel niipalju et tulevane masin igapäevakasutusse ei jää.kui just vahepeal radikaalselt võssa ei sõida.lihtsalt tahax vaadata miz välja tuleb.olex hea kui trügaxid orienteeruvaid hinnanumbreid.hetkel mul mingit pilti küll silme ees ei ole et miz üx või teine komponent maxab.rahakott ka nullis aga varsti peax lisa saama.
20.03.2001 at 19:36
Jörm
 
nukkvõll
Rääkisin eile ladaviritajatega ja vanainimesel oli väga huvitav mõte. Võta Niva plokk, pane sinna sisse 011 vänt, kaheksa kepsud ja niva kolvid. See peaks andma litraazhiks 2L. Sellest saab juba edasi teha.
Üks vana kellel on seda ladamudru terve maja täis on Villu, kes kusagil Laitse kandis mingit mudarallit korraldab. sealt saab suht odavalt ehk nuka, mis on tänavale sobilik aga veidi radikaalsem.
Kaane tegemine maksab 3500 EEK ja võtab üks kuu aega, aga selle eest on maailmatasemel võidusõidu kaan. Ma olen ise selle headust näinud. See on originaaliga nagu öö ja päev.
Karpaks soovitati kasutada originaal Solexit, mida pidi saama päris hästi ümber ehitada. Eks neid on tehtud kah, aga ei tea ju iial, et mida sa ostad. Nagu siga kotis, või nii...
Igatahes on sul mõistlik tellida osa töödest, muidu võib asi rappa minna.
21.03.2001 at 14:40
ervin
nukkvõll
quote:
reinz wrote:
quote:
partel wrote:
quote:
reinz wrote:
kindlalt on mitu varsajoudu juures kui vihmaveetorud hiiderite aremel kokku klopsida

:)

Infoks, et "headers" tuleneb sõnast "head" - silindripead/plokikaas, nii et hääldada "heders" mitte "hiiders".


aga 'o'eldes on hiiders ehk s6naraamatus
headers [hiiders]

Headers hääldub raudselt [heeders]. Kui ei usu, siis helista summit racingusse -- +1-330-630-0230 ja küsi [hiidereid]. vaata mitu korda nad sind spellima panevad :evil
21.03.2001 at 14:46
partel
  
nukkvõll
http://www.dictionary.com/cgi-bin/dict.pl?term=heed

:evil

Customer Service rahva IQ-d ei tasu ülehinnata.
21.03.2001 at 18:38
driver
nukkvõll
ma ise mõtlesin ka et elutähtsate organite nokitsemisega vict hakkama ei saa.mis see Villu vana ralliäss et terva garaaz ladat täis.seda maailmaklassi ma päris usun.kõige paremat tööd teevadgi kogenud ilma näind mehed.ega mul muud vict üle jäägi kui hakata nii suve ootama kui ka parajat pappi kraapima.igatahes sain ma nüüd päris korrlikult infi niiet minupoolsed tänud.
21.03.2001 at 19:28
partel
  
nukkvõll
See thread kah transportimist vajav.

22.03.2001 at 11:02
lucifer
nukkvõll
Mul kah sõber otsib sportnukki ziguliile, kui jörmil pakkuda on siis ütle hind ja ma räägin talle edasi. :uhoh
23.03.2001 at 23:28
lucifer
nukkvõll
ka selliseid liigub, päris lihtsalt sai :burnout

täpsemalt loe aadressilt: http://my.tele2.ee/gearhead/vaz.html

23.03.2001 at 23:42
gearhead
 
nukkvõll
oot,oot.see ju minu massin,ah jah krt enam ei ole...
aga vähemalt õige teema all(Nukvõll),nimelt see just antud aparaadile elu siise puhkuski.Soovitan julgelt kõigile lada-meestele,võidusõidu nukk ikka tõsine tegija.





27.03.2001 at 10:47
lucifer
nukkvõll
quote:
gearhead wrote:
oot,oot.see ju minu massin,ah jah krt enam ei ole...



.. nüid 3000 olema
PS! ma kahtlustasingi et sina gearhead nime taga end peidad

[Edited by lucifer on 28.03.2001 at 17:33 GMT]
28.03.2001 at 18:32
driver
nukkvõll
kle gearhead räägi lähemalt.sebisid kuzkilt nuki välja. installisid ära ja asi kohe kummi suitsetama.mul ikka tõsine plaan ise ka see nukk muretseda.muide su massinal on või oli(miziganes) peris kobe välimus.Eriti see scoop.
28.03.2001 at 20:32
gearhead
 
nukkvõll
driverile-saada mulle mail siis räägin lada viritamisest täpsemalt,ei taha siinseid
V8 mehi lada-jutuga närvi ajada,kui just lada V8 ei ole?!Tegelt soovitan tugevalt Jörmiga ühendusse astuda,neil ju pärs räme ringraja-samara ehitatud.Esimene
kord nägin siis mõtlesin et venelased on hakand USAs TransAm sarja sõitma,välimus oli küll täpipealt selline.

[Edited by gearhead on 29.03.2001 at 12:05 GMT]
29.03.2001 at 13:04
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : nukkvõll   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.