register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Gmc suburban  
Poster Message
Melsui
Gmc suburban
Kas keegi oskab aidata auto väljasuremise kohapealt. Teema nimelt järgmine:sõidupealt sureb välja ja kui seismajääd käivitub uuesti teatud korrad ja siis vaikus eetris. Kas kütuse etteande pump peab plõksuma põhja all. Gmc suburban 1995 6,5L td. Ette tänades
02.11.2015 at 11:43
silverado
Gmc suburban
Mul sama jama üle elatud. Alustasin etteande pumba vahetusest, siis uus FSD, uus kütusetorustik ja lõpuks uus kütusevõtja paaki. Sealt saigi lisaõhku ja tekitas probleemi. Kui jälle seisma jääb roni kapoti alla ja vaata, kas kütuse filtris on dislat, kui pole, saad hakata leket otsima. kui on, saad teisele poole vaadata-FSD, pump. Etteande pumba urin on ilusti kabiini kuulda, kui süüte sisse keeran. Ja üks asi veel, minu 6,5 on selline vigur, et kui kaob õlirõhk või sureb õlirõhu andur lülitub etteande pump välja. Selles aitas mind Antennimees, kes teab neid vigureid täpselt.
Edu!
02.11.2015 at 12:38
Melsui
Gmc suburban
Küte filtris olemas.kas arvuti on võimalik ühendada, viga nii täis kui pooliku paagiga.
02.11.2015 at 12:58
Melsui
Gmc suburban
Lihtsalt pole paaki tühjemaks sòit
02.11.2015 at 12:59
Melsui
Gmc suburban
Kas seda FSD-d on võimalik testida ja kust seda kõige sootsamalt saaks? Amazonis kpl. 195$
02.11.2015 at 15:52
silverado
Gmc suburban
Sain AB-st koos pikendusjuhtmega ja maksis vist mingi 100 raha, aga proovi enne veakoode lugeda.
02.11.2015 at 16:04
Melsui
Gmc suburban
Kuidas ma neid koode lugeda? Voyageril vilkusid käigutuled
02.11.2015 at 17:17
ROKIPEER
 
Gmc suburban
FSD/PMD on jah kurjajuur, sain ise just sama jama läbi elatud, suri ka auto kaootilistel hetkedel, küte lõigati lihtsalt vahelt ära, vahest lihtsalt hakkas lampi puterdama, aga jah teadmiseks siis tulevastele kes sama jama küüsi satuvad
11.08.2016 at 22:00
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Gmc suburban  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.