register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2016   1 2 3 4  
Poster Message
Madlobster
American Beauty Car Show 2016
quote:
Andrus: Mõned kaadrid ka kõrgemalt õhust: http://goo.gl/HYSW51

Minu brauser hoiatab fraud saidi eest.
18.07.2016 at 09:25
Ri-Q.
 
American Beauty Car Show 2016
quote:
ivoalaska: Nagu ikka väga hea üritus järjekordselt. Eriti meeldisid näitusel olnud kaks rat rodi, mis küll polnud päris mikidemaa päritolu aga muidu tõupuhtad. Kas need on Eestis ehitatud, või lihtsalt omanik eestlane?
Millised?

____________________________
REC
BB
18.07.2016 at 09:42
kaedoo
 
American Beauty Car Show 2016
quote:
Ri-Q.:
quote:
ivoalaska: Nagu ikka väga hea üritus järjekordselt. Eriti meeldisid näitusel olnud kaks rat rodi, mis küll polnud päris mikidemaa päritolu aga muidu tõupuhtad. Kas need on Eestis ehitatud, või lihtsalt omanik eestlane?
Millised?

http://www.autoleht.ee/galerii?id=1208
18.07.2016 at 09:59
mrtn
American Beauty Car Show 2016
quote:
Astro-97:
Sellise auto võtaks küll liisingusse, kui ehitataks tänapäevane analoog... :) velg veljeks.


Kusjuures imelik, et ei ole veel tehtud. PT Cruiser ja HHR tegid ettevaatlikult otsa lahti, siis tulid vanad puumajad, habemed, habemenoad ja käikudeta jalgrattad. Aeg oleks küps küll.
18.07.2016 at 10:07
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 2016
Täpselt need, millele Kaedoo viitas. Ühel oli BMW mootor ja teisel vist miski 2.4 lirtsune õlipõletaja. Stiilsed pillid minu arvates.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
18.07.2016 at 10:14
kasp
American Beauty Car Show 2016
quote:
ivoalaska: Täpselt need, millele Kaedoo viitas. Ühel oli BMW mootor ja teisel vist miski 2.4 lirtsune õlipõletaja. Stiilsed pillid minu arvates.


"Kastikas" minu oma ja minu ehitatud. Aitäh ;)

Teise kohta täpselt ei tea.
18.07.2016 at 10:46
Andrus
American Beauty Car Show 2016
quote:
Madlobster:
quote:
Andrus: Mõned kaadrid ka kõrgemalt õhust: http://goo.gl/HYSW51

Minu brauser hoiatab fraud saidi eest.


huvitav.

Overall result : This site is safe.
PhishTank : This site is safe.
Google Safe Browsing : This site is safe


video otse YouTubes ka: https://goo.gl/a36xdU
18.07.2016 at 12:23 3 edits. Last edited 18.07.2016 at 12:26 by Andrus
Madlobster
American Beauty Car Show 2016
nüüd klikkides on korras ei tea aga ma enne vajutasin nagunii et jah võtan riski ja mine edasi ja nägin ära

ülevalt paistab kõik teistmoodi (Y)
18.07.2016 at 12:46
voy
 
American Beauty Car Show 2016
Türi Pritsumeeste poolt tänud,kes leidsid meid üles Promenaadi telklas ja loodan,et jäite meie poolt pakutavaga BBQ jm.söökidega rahule!Telkimiseks ilmselt parim koht ,kuna muda puudus ja kisa-kära jäi kaugemale.Korraldajale märkuseks,et ei ole normaalne,kui telkla wc-d lastakse ära viia pühapäeva hommikul pool kaheksa,siis kui inimesed alles hakkavad ärkama.
18.07.2016 at 13:10
Madlobster
American Beauty Car Show 2016
quote:
voy: Türi Pritsumeeste poolt tänud,kes leidsid meid üles Promenaadi telklas ja loodan,et jäite meie poolt pakutavaga BBQ jm.söökidega rahule!Telkimiseks ilmselt parim koht ,kuna muda puudus ja kisa-kära jäi kaugemale.Korraldajale märkuseks,et ei ole normaalne,kui telkla wc-d lastakse ära viia pühapäeva hommikul pool kaheksa,siis kui inimesed alles hakkavad ärkama.


See aasta oli lossi juures ok. Aga üks aasta oli seal samamoodi. mingi kaks putkat kogu massi peale vist oli.
Järjekord oli kilomeetrine polnudki midagi teha kui põõsa lasta. Daamidel see tiba komplitseeritum
18.07.2016 at 13:38
David
 
American Beauty Car Show 2016
Videod eilsest lisan siia playlisti - https://www.youtube.com/playlist?list=PLUFGAC-2gaQikANWgvymOxHe7yFcui5SH
18.07.2016 at 14:07 2 edits. Last edited 19.07.2016 at 15:42 by David
tfr
 
American Beauty Car Show 2016
quote:
Madlobster: Seekord ei leidunud minule ühtegi komm bandi aga kõik aastad polegi vennad.

Maitsed on erinevad. Beth Hart oli minuarust pika puuga parim live siinmail selle aastanumbri sees.
18.07.2016 at 17:30
Madlobster
American Beauty Car Show 2016
Maitsed on tõesti erinevad :) minujaoks julm vingumine ja kräunumine :D
peale teist lugu läksin telklasse naaber klouni eesti räppi (kaks päeva üks ja see sama lugu) "nautima" :sick

2014 amaranthe ajal ajasin ihukarvad turri ning soovisin, et see üritus ei lõpeks kunagi (isegi naine, kes mul karvast ei kuula väristas käte vahel õlgu, sest tähis taevas, soe õhtu, lossimüürid, väike kurbus hinges, et läbi andsid kokku fiilingu, mida ei saa kirjeldada).
18.07.2016 at 17:56 2 edits. Last edited 18.07.2016 at 18:12 by Madlobster
ERAK
  
American Beauty Car Show 2016
Üritus oli superlux :)
Ilmaga vedas :)
nägin sigalahedaid autosid :)
Promenaadi telkla oli väga hea :)
Musa hea, eriti meeldis Mustasch - Homophobic Alcoholic :D aga ka Beth Hart oli hea :)

ka minul õnnestus külmunud brokkolid saada Haldjas Catering'ilt kuid ei lasknud sellest tujul langeda :)
Kahju ainult, et ei olnud autentset masinat ja naisolendit kaasas, naistecruising'ust tuli osa saada sedapuhku pealtvaatajana.

Kunagi kui aega tekib, lisan mõned fotod- ei ole isegi neid veel jõudnud vaadata.

Suur tänu korraldajatele!




____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
18.07.2016 at 19:31
ramman
American Beauty Car Show 2016
Käidud, nähtud ja endiselt rahul. Muusikamaitse oli minule vägagi mokkamööda see aasta. Ilmaga läks superhästi, arvestades üldiseid ilmaolusid. Kiirendusvõistlustel oleks tahtnud natuke rohkem eksootikat näha, aga see pole vast väga korraldaja teha, kui mehed on mujal võistlemas või pole autot valmis saanud selleks ajaks.
Igatahes rahul ja ootan jälle jõulusid, et endale teha kingitus järgmise aasta ürituse piletite näol :)

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
18.07.2016 at 21:36
expedition
American Beauty Car Show 2016
Üritus vastas ootustele nagu ka kõik eelnevad aastad.
See aasta oli naiste kruiis kuidagi eriti äge. Tänavatel oli olulisemalt rohkem kaasaelajaid kui varemalt, mis loomulikult tegi enda kruiisimisegi mõnusamaks.
See kahe telkla süsteem minu arust toimis väga hästi. Kui varem on tulnud platsil lahkhelisid muusikavaliku ja tugevuse üle siis see aasta tundus lossipargis olevat rohkem melu nautijad.
Tänud korraldajatele ja järgmise aastani.
19.07.2016 at 08:38
monts
 
American Beauty Car Show 2016
Suured tänusõnad korraldajate poolt kõigile osalejatele ja külalistele! :)



Kohtumiseni juba juulis 2017!

____________________________
American Beauty Car Show
01.08.2016 at 12:23
v2lja
American Beauty Car Show 2016
Teine rat on 2,4l Ivecot... veel.talv toob peale mikide diisli.Alumine ots ja veduk on valmis tehtud rootslase poolt aga sisu,katus ja üsna inetu välimus on tehtud minu poolt.Seega sisserännanud pagulane kes on saanud meie maa puudutust.Omanik on kah puhas eestlane.

üsna alguses
09.08.2016 at 22:42
monts
 
American Beauty Car Show 2016
Järgmise aasta kuupäevad, et saaksite varakult plaane teha: 14.-16.07.2017

____________________________
American Beauty Car Show
10.08.2016 at 09:09
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2016   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.