register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ramcharger 1980   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
Natuke teema uuendamine unustusse vajunud vahepeal.Autu sai siis väljastpoolt sellise värvihunniku:haljas plekk-2x epokrunt-pahteldused-2x epokrunt-2x lilla-4x lakk.
Tuli suht räige apelsini koor ja mõned kohad sain ka jooksma.Jooksukohad pahteldasin üle ja lihvisin siledaks,edasi tuli lihvida terve auto kuni 2500 fraktsioonini.See töö on praeguseks tehtud,ning oootan ja mõtlen,et millega poleerida.Sõbra käest saaksin laenata lambavillast kettaga reguleeritavate pööretega poleerimismasinat.Viimasel kogunemisel aga küsisin nõu mõne kaasfoorumlase käest,kes soovitasid hoopis poroloonketast ja teist tüüpi poleerijat,mis tiirleks ka ümber oma telje.ei teagi veel kuidas teha.Lõpuks sain ka uue pidurivõimu ja varsti ehk saan ka auto pidurdama,kui õnnestub leida puuduolev stutser master silinder i külge.Sai ka esimest korda üldse laadimist kontrollitud.Aga laadimist ei olnud,algas geneka lammutus.Genekal on peal aasta 1979.kui lõpuks kinni roostetanud poldid lahti saagisin ja korpuse lahti sain,pudenes kõik sisu peos pulbriks,ning otsusutasin,et ei viitsi seda taastama hakata ja tellisin uue.Custom made tulede bracketid koos regulaatoritega sai ka meisterddatud.










____________________________
May the spring be with us!!
26.09.2017 at 21:09 2 edits. Last edited 26.09.2017 at 21:19 by 2TEP60
kaedoo
 
Dodge Ramcharger 1980
https://www.autovaha.ee/n/auto-poleerimine-ja-opetus-blogi
Ma võin eksida aga villaketas oli vist jämedamaks poleerimiseks ja poroloon peenema töö jaoks.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=66677
http://mehele.ohtuleht.ee/800818/auto-poleerimine-8-napunaidet-kvaliteetse-too-tellimiseks
http://tv.motors24.ee/uudised/uudised.php?uid=37130
Rohkem ei viitsi otsida, guugelda ja saad englise keeles videosid. :)
Edit:




26.09.2017 at 22:16 1 edit. Last edited 27.09.2017 at 21:37 by kaedoo
anryo
  
Dodge Ramcharger 1980
Värv on sellise auto jaoks ikka korralikult "üle võlli" ja see on kuradima äge!
:smokin

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
27.09.2017 at 08:44 3 edits. Last edited 27.09.2017 at 08:45 by anryo
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
Update.
Täna sain uuesti kanali peale ja tahtsin pidureid teha,Esisilla vooliku stutserist lekkis ja keerasin keerme perse,jälle kuu aega ootamist enne kui uue vooliku saab.Probleem seisneb selles,et uued stutserid ei ole lõpuni keermestatud,ning hoidma jääb vaid 1-2 keerdu keeret.Niigi olid need stutserid hädavaevu kokku korjatud eesti poodidest,vaevalt siit kuskilt korralikke leida oleks.
Teine probleem on laadimisega,kuu aega juba ootasin et saaks uue voltage regulatori,panin peale koos uue genekaga ja hopa laadimine 18v.and yes-aku hakkas keema kohemaid.uurisin siis ameerikamaalt et päris paljud uued regud pidid praagid olema.Aga tundub et viga on siiski regu pistikus,loksutades kõikus pinge vahepeal isegi paika,tellisin uue pistiku,kindluse mõttes tellisin ka uue süütekopsiku.
Kolmas probleem on vee temp anduriga,vana keerasin sisse puruks nagu mul selle käimakasti stutseriga oli.Proovisin väikese meisliga toksides välja keerata,nagu Martin460 vist soovitas kunagi,aga mul see välja ei tulnud,tahtsin siis teisel pool kollektori oleva korgi maha keerata et sinna andur pista,seda ka kätte ei saanud,keerasin võtme sisse puruks(3/8 nelikant vist)








____________________________
May the spring be with us!!
06.11.2017 at 00:48 3 edits. Last edited 06.11.2017 at 00:59 by 2TEP60
DevilDeVille
  
Dodge Ramcharger 1980
Sisu värvilahendus küll kerega ühte jalga ei astu.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
07.11.2017 at 08:31
l6hmus
Dodge Ramcharger 1980
Hei,
Geneka osas soovitaks otsida Toyota 4Runneri genekas koos pistikuga ning panna see originaali asemele. Endal oli sama probleem, et laadis üle ning lõpuni ei saanud aru kas viga oli regulaatoris või genekas, enne sai Toyota oma peale pandud.
Enda oma sai ostetud imedepõllult ning töötab siiani. Lisaks sobisid kõik originaal kinnitused ja pingutid.
Kui lähed seda teed, siis soovitatakse lisada üks juhe genekast otse akule lisaks sellele mis läbi salongi käib.

Toyota orignaal tootekood on 27060-35060 või 27060-35061
Bochi kood on AL218X

Tulemus
Joonis

____________________________
Valiant '69, Fox '79
07.11.2017 at 10:18
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
quote:
DevilDeVille: Sisu värvilahendus küll kerega ühte jalga ei astu.
sisu toon pole minujaoks oluline,kasutan kättejuhtuvaid materjale,peaasi et puhal oleks,samamoodi nagu pole minujaoks oluline kapotialuse välimus,kui miljonär ei ole siis ma ei näe pointi igasugu kroom klapikambrikaantel ja karteritel..
Laadimise osas ma ootan uue pistiku ära,enne kui nii radikaalset ümberehitust plaanin,aga tänud hea juhendi eest

____________________________
May the spring be with us!!
07.11.2017 at 11:23 2 edits. Last edited 07.11.2017 at 11:26 by 2TEP60
tõnisson
 
Dodge Ramcharger 1980
Kui vaja, siis mul on regulaator ja mingeid muid jupstükke ka.

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
07.11.2017 at 13:21
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
Poleerisin siis katuse ka siledaks ja paigaldasin peened tulukesed,nendega on nii palju nööki olnud et joptvõimat,täna läks ka üks puruks,olen neid epoga parandanud ja pahteldand,liimind.Õnnestus 4 tk juurde saada soomest,aga need samasugused vanad ja pudedad.Uusi ei tahtnud panna kuna uued kõik leedidega,neid ma ei salli.Kuigi,tagumised katuse tuled panin punased leedid,mis ebayst tellisin,eestis noid ei tohi ilmselt myyagi.



Feisbuki gruppidest leiab head kraami,kusjuures odavamalt kui jebaist.

Kuna "kroomtahvlite" nagasid ei soovinud plekkide külge keevitada siis katsetasin kuidas latakad klaasiliimiga kere küljes püsivad.


Nüüd siis ootan pakikest rokautost kus peaks olema pingeregulaatori pistik,mis ma kahtlustan mu laadimisprobleemi syydlane olevat,lisaks tellisin veel tagavaraks süütemooduli ja muud nodi nt tuledelüliti(praegu on seal mingi saksa oma)

____________________________
May the spring be with us!!
19.11.2017 at 23:49
Joel
 
Dodge Ramcharger 1980
Kas tagaratastele mingeid flantse ka pakutakse sellele? Mingil kummalisel põhjusel on neil (samuti tolle aja Blazeritel jms) tagasild kitsam kui esisild ja see kriibib silma hirmsasti.

____________________________
2xV8
20.11.2017 at 11:42
madis_parm
Dodge Ramcharger 1980
Minu teada, kui uurisin enda Ramchargerit silmas pidases erinevat infot, siis erineva laiusega sildasid kasutati neliveduliste puhul pöörderaadiuse parandamiseks ja ka maastikul samas jäljes sõitmise vähendamiseks ja kinnijäämise vältimiseks.
No file was uploaded.
20.11.2017 at 16:48
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
Pole ise sellise pilguga vaadanudki,pärast mõõdan vahe üle

____________________________
May the spring be with us!!
21.11.2017 at 08:54
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
Vinnasime neljakesi selle juraka peale,ülimalt sitt tegevus,kuna see on tohutult raske,ma ei kujuta ette kui veel klaasid küljes oleks...



____________________________
May the spring be with us!!
22.11.2017 at 21:08
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
Iseenesest on peaaegu et "valmis".Uue esiklaasi lõhkusin paigaldusel ära,kui siin mõni klaasimees on nõus kohale tulema ja uue istalleerima siis oleks tänulik,klaas on siis tihendi ja kiilliistuga.
Sai veel juhtmestik üle käidus ja korrastatud.Mingi hetk otsustasin rokautost tellida uue tulede luliti(vana oli mingi vw oma),uus aga ei toiminud,nimelt park tulesid vooluringi ei ühendanud.lülitil 0 ja I positsiooni vahepeal andis korraks ühenduse.Kirjutasin rokauto meestel,kes kohe ka uue teele panid,kuid ka see sama veaga.Ei hakanud rohkem pead vaevama ja panin gabariituled eraldi lüliti alla.Hetkel kakkusin mootori ülemise otsa maha kuna oli vaja katkine temp andur kätte saada.





____________________________
May the spring be with us!!
14.01.2018 at 23:01
Indrek_S
 
Dodge Ramcharger 1980
võrreldes sellel leheküljel oleva pildiseeriaga on mingi areng toimunud

____________________________
not done until it's done
15.01.2018 at 16:29
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
Kevad hakkab peale surema ja tahaks juba arki sõita,enne seda veel vaja pidureid timmida,mootor kokku laduda(ootan väljalaske klappide järgi).Esiklaasi paigalduseks pöördusin seekord proffessionaalide poole,et mitte riskida neljanda klaasi tellimisega.Proffidel kulus kaks tundi et klaas paika saada,kiilu paigaldamisest nad loobusid,väites et see kiil ei ole õige,kuigi eelmine kiil oli identne.Nad lubasid soema ilmaga tagasi tulla.






____________________________
May the spring be with us!!
24.03.2018 at 15:31
ramman
Dodge Ramcharger 1980
Mõnus kohe vaadata, kuidas asi areneb.
Kas mulle tundub või ongi tagaots natuke madalal, nagu oleks ära vajunud. Vajaks õige pisut kergitamist.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
25.03.2018 at 14:21
Ri-Q.
 
Dodge Ramcharger 1980
Mis probleemid klaasi paigaldamisel on?

____________________________
REC
BB
25.03.2018 at 19:01
kaedoo
 
Dodge Ramcharger 1980
quote:
ramman: Mõnus kohe vaadata, kuidas asi areneb.
Kas mulle tundub või ongi tagaots natuke madalal, nagu oleks ära vajunud. Vajaks õige pisut kergitamist.
Ta on jätnud vist originaal vedrud, sama probleem Wrangleriga. Odavamaks lahenduseks vist lisalehe paigaldus, pealehe vahetus või vedru kinnitusplated veidi pikemad. Ei pretendeeri ütlusega absoluutsele tõele. :beer
25.03.2018 at 19:40
90Deville
 
Dodge Ramcharger 1980
Ma sain nagu autori viimasest postist aru, et mootorit pole peal. Seega esiots körgemal.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.03.2018 at 20:10
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
quote:
90Deville: Ma sain nagu autori viimasest postist aru, et mootorit pole peal. Seega esiots körgemal.
pool tõde,sama ka Kaedoo postituse kohta :D
ehk siis,pool mootorit on peal.Kliirensist niipalju et soome passis on 64 mm tõstet märgitud.Tagasilla ja vedru vahel oli 64mm klots,esisillal klotsi pole,vedru on peaaegu sirge,aga ilmselt on siiski vedruga tõstetud,kuna kiiged on ka stock.uued tagavedrud panin alla alguses koos sama 64mm klotsiga,siis tundus liiga kõrge ja võtsin uuesti ära.esisild on nii nagu oli auto ostes.Eks näis kui käima saab,kuidas siis paistab,vb panen klotsid tagasi või teen natuke madalamad klotsid.
Klaasimeged polnud sellist tihendit ja kiilu näinud,raha ma neile veel maksnud pole,eht siiski ajavad asja korda,hetkel ootame et garaasis soemaks läheks,ehk siis tihend ja kiil pehmemad..

____________________________
May the spring be with us!!
25.03.2018 at 20:54
Kingfisher
 
Dodge Ramcharger 1980
quote:
2TEP60:Esiklaasi paigalduseks pöördusin seekord proffessionaalide poole,et mitte riskida neljanda klaasi tellimisega.

Suutsid mul tänasel kurval päeval natukenegi tuju tõsta :)
Ma arvan, et sul ei olegi mitte kiil vale vaid klaas on lihtsalt sitasti paigaldatud. Kunagi ühel haininal pidin ka kaks korda esiklaasi ostma, sest esimese lõhkusin ära paigaldusega. Alguses olin suht kindel, et klaas praak vms, aga tegelikult oli ikkagi asi endas. Teise klaasi paigaldamiseks ostsin iminapad ja siis sain küll klaasi ette, kuid tihend jäi samamoodi nagu sul pildilt näha. Koos sõbraga iminappade abiga saime klaasi tihendi vahel paika liigutatud ja sain ka kiilu (jäänused) sinna vahele topitud.

04.04.2018 at 14:03
2TEP60
  
Dodge Ramcharger 1980
Huvitav,viimane postitus jäi mul varem nägemata,tänud,kasulik info!
Sai siis autot ristimas käidud,aega ette bronnimata läks tagasihoidlikud neli tundi mustamäe argis,aga nüüd on see siis tehtud.Argi angaari ette veeredes nägin et järjekorras oli veel üks mopar,suht haruldane kokkusattumus vist eestis,too oli 70ndate chargrer,omanik oli tuttav American Beauty salongist,cheers!
Valmis veel auto ei ole,peab veel suunatuled tööle saama siis saab ehk TÜV ka läbida.Kui teha remonti ja juppe vahetada siis tasub vist kohe arvestada et vahetad KÕIK jupid,suht ainukesed asjad mis ma vanad jätsin oli roolivõimu pump ja jagaja,esimene neist lekib ja peaeks selle ka vahetama,kindluse mõttes ka jagaja.
Täna siis oli nn esimene sõit üldse ja suht harjumatu oli sellega kulgeda,käiguvahetused toimusid ilusti.Caprisiga kulgeb ilusti pehmelt mööda auklike tallinna tänavaid,selle lillaga on kõik augud tunda..





____________________________
May the spring be with us!!
11.04.2018 at 21:10 1 edit. Last edited 11.04.2018 at 21:13 by 2TEP60
kaedoo
 
Dodge Ramcharger 1980
Tubli oled :beer Mis järgmiseks? ;)
11.04.2018 at 21:56
tõnisson
 
Dodge Ramcharger 1980
Hea töö! Kui mu silmad mind ei peta, siis tundub, et "diagnostic connector" paistab ka alles olevat :lol
Ma endiselt vihjan, et mul võib mingeid juppe olla, kasvõi see pump.. :)

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
13.04.2018 at 00:16
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ramcharger 1980   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.