register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : El Camino 1979   1 2 3  
Poster Message
kaedoo
 
El Camino 1979
Mu autol pole momendil probleeme aga võid ju ise väänata midagi ekraaniks, otsi interneedusest pilte või romulast leiad.

http://www.amazon.com/Mr-Gasket-3678-Starter-Shield/dp/B000CMF0OW/ref=au_as_r?_encoding=UTF8&Make=Chevrolet%7C47&Model=El%20Camino%7C441&Year=1979%7C1979&ie=UTF8&n=15684181&newVehicle=1&s=automotive&vehicleId=1&vehicleType=automotive
17.06.2016 at 19:54 1 edit. Last edited 17.06.2016 at 20:04 by kaedoo
Peeter82
 
El Camino 1979
Võib ka olla, et starter ei ole korralikult kinnitatud ja on väheke valesse asendisse nihkunud.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
18.06.2016 at 08:47
einffer
El Camino 1979
quote:
Peeter82: Võib ka olla, et starter ei ole korralikult kinnitatud ja on väheke valesse asendisse nihkunud.
Vaatan üle.
Abipalve ka. Saaks kellegi juures auto korra tõstukile ajada veel homme? Tabasalus/Tallinnas. Hädasti oleks vaja

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
18.06.2016 at 16:34
einffer
El Camino 1979
Auto vurab nüüd jälle mõnusalt ringi. Vahele mahtus kasti remont. Eelmise meistrimehe "insenertehniliste" lahenduste ja teostuse kohta saaks öelda nii mõndagi. Paraku mitte midagi head. Aga see selleks. Kast remonditud ja sõita mõnus :)
Aga - hetkel oleks teadjamate abi tarvis. Nimelt ei oska ma kuidagi tuvastada ühte detaili, mis armatuuri tagant välja tuli. Vidinat näeb allpool pildil. Niipalju ma ära mõõtsin, et voolu sinna peale ei lähe hetkel



____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
08.07.2016 at 08:51
RocknRattler
El Camino 1979
Miski sarnane oli mul ja tegi zuminat kui jätsid tuled või kinnitama juhi turvavöö aga tegemist oli ´82 generatsiooniga.

____________________________
fast´n loud
08.07.2016 at 09:51
PTC
  
El Camino 1979
See on miski thermal delay switch mis asub soojenduse juhtmestikus. http://www.nastyz28.com/camaro/wire/78w-acopt.jpg Kusagilt lugesin ja äärepalt sain aru milleks see jublakas hea on aga kaotasin selle lingi kuhugi.
08.07.2016 at 10:22
einffer
El Camino 1979
quote:
PTC: See on miski thermal delay switch mis asub soojenduse juhtmestikus. http://www.nastyz28.com/camaro/wire/78w-acopt.jpg Kusagilt lugesin ja äärepalt sain aru milleks see jublakas hea on aga kaotasin selle lingi kuhugi.
Tundub loogiline
On meil siin mõni elektrik pealinnas vaba enne ABCS'd? Soojenduse vent ei toimi. Juhikplokile ei tule vool peale. Vendi mootor toimetab. Kaitsmed vahetasin. Iseenesest polekski hullu aga vihmaga kehv sõita.

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
08.07.2016 at 13:00
einffer
El Camino 1979
Vihmadega keeldus automootor sujuvalt toimimast. Jagaja kaane vahelt lõi sellist tuld, et seda oli näha isegi särava päikese käes. Õnneks leidsin uue kaane ja rootori muidu hakkas vaikselt ABCS'le minek kahtlane tunduma. Venti, pagan, aga kuidagi toimima ei saa. Minu enda elektrialased teadmised lõppesid relee juures. Kõige tõenäolisemalt on viga ikkagi salongis asuvas reguleerimisplokis aga mu pea küll kinni ei võta kust seal seda kotermanni otsima peaks. Keegi mainis, et see juhtimine seal käib läbi massi ja selle kohapeal käis mul krõks ära :)
Ehk siis kui keegi viitsiks päälinna kandis homme mõistliku tasu eest pilgu peale visata oleks hiiglama (vähemalt + Buffalo Trace jagu) tänulik :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
14.07.2016 at 16:41
einffer
El Camino 1979
Aeg lendab ja tundub (parafraseerides tänapäeva telekangelasi), et ei toimu mitte muffigi. Kuid siiski....
Oli plaan see talv korrastada kapotialust. Mõtlesin korra 5,7 mootori peale aga peale mootori esmast ülevaatust asja arutades leidsime, et jätab selle plaani katki. Olemasolev mootor on korralik ja piisab korralikumast hooldusest. Auto Tartus Ingmari juures ja lõpuks sai siis ka tegevusplaan kokku.
1. Kapotialuse korrastamine - lahti võtmine, puhastamine, värvimine, konditsioneeri lisamine, soojenduskoja ümber ehitamine, mootoriruumi komplekteerimine
2. Elektrisüsteemi korrastamine - siit sealt annavad tunda kulunud/oksüdeerunud ühendused. Vaja kõik ornungisse saada
3. Väljalaske uuendamine
4. Mootori hooldus - mootor lahti (sisselase maha, kaaned maha, õlipann küljest, õlipumba kontrollimine, mootori puhastamine nii seest kui väljast, värvimine, lekete eemaldamine ning komplekteerimine uute tihenditega). Uued plokikaaned. Tihendikomplekt. Tõukurid. Torukollektorid. Lisaks veel nukvõlli vahetus, jaotuse vahetus, saalede vahetus.





____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
14.12.2016 at 10:37
max
El Camino 1979
Loetletud tööde käigus ongi kõige õigem hetk töömahtu suurendada :) ...kui see vajadus kasvõi natukenegi eksisteerib.
14.12.2016 at 11:11 1 edit. Last edited 14.12.2016 at 11:13 by max
einffer
El Camino 1979
quote:
max: Loetletud tööde käigus ongi kõige õigem hetk töömahtu suurendada :) ...kui see vajadus kasvõi natukenegi eksisteerib.
Vaatab kuidas kujuneb :). Praegune plaan on eesmärgiga auto märtsiks teele saada. See mul esimene hobiauto ja hetkel tundub nii, et igaks talveks on alati midagi teha või uut välja mõelda :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
17.12.2016 at 16:50
einffer
El Camino 1979
Asjad edenevad :)


____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
21.01.2017 at 20:29
einffer
El Camino 1979


____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
03.03.2017 at 09:39
einffer
El Camino 1979
Asjad sujuvad suht plaanipäraselt seega näeme loodetavasti tänavail 19.03 :D

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
03.03.2017 at 09:41 1 edit. Last edited 03.03.2017 at 09:42 by einffer
einffer
El Camino 1979
Tümises uue omanikuga minu hoovist minema täna. Pisut nukrustki hinges. Ikkagi esimene selline projekt
Olen nüüd uue projekti otsinguil :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
25.11.2017 at 14:46
tqhq.ee foorum : Minu auto : El Camino 1979   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.