register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet El Camino 3rd generation   1 2  
Poster Message
ervin
Chevrolet El Camino 3rd generation
quote:
vr_: Ega see sina pole, kes hirmsa kultusluksusauto arvele võttis? :uhoh

http://majandus24.postimees.ee/3659413/kaubikute-nime-all-ostetakse-luksusautosid

Tsitaat: "Kaubikute hulgas on näiteks Ameerika kultusauto Chevrolet el Camino, luksusmaastur Porsche Cayenne ning kaubikute hulka on pääsenud ka täiesti tavalisi sõiduautosid, nagu Škoda Octavia..."
sa tõsimeeli tsiteerid kompostimeest? :D
18.04.2016 at 14:34
monsterman
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
quote:
vr_: Ega see sina pole, kes hirmsa kultusluksusauto arvele võttis? :uhoh

http://majandus24.postimees.ee/3659413/kaubikute-nime-all-ostetakse-luksusautosid

Tsitaat: "Kaubikute hulgas on näiteks Ameerika kultusauto Chevrolet el Camino, luksusmaastur Porsche Cayenne ning kaubikute hulka on pääsenud ka täiesti tavalisi sõiduautosid, nagu Škoda Octavia..."
2014 on ta Eestis arvele võetud tõesti N1 kategooria sõidukina, kuna ka Soomes oli see nii. Kui lajatatakse selga kaubikumaks siis tuleb ilmselt olukord kainelt läbi arutada. Aga olgem ausad - kaubaruumi on ju tõesti rohkem kui inimeste veoks mõeldut. :D
18.04.2016 at 18:46
mistorius
Chevrolet El Camino 3rd generation
Camino puhul ei imesta küll väga, et kirja on läinud kaubik. Nii mitmedki chevy pickup-id on samamoodi "veoautona" kirja läinud, kuigi N1 kat.
18.04.2016 at 18:48
vr_
  
Chevrolet El Camino 3rd generation
No ma rohkem irvitasin postimehe üle kelle arvastes elcamino ei sobi kaubikuks..

____________________________
Imperialist 71
19.04.2016 at 15:19
vvt
  
Chevrolet El Camino 3rd generation
No see "ajakirjanik" on selle El Camino "kultusluksuautoks" nimetamisega halastamatult demonstreerinud oma rumalust. :uhoh
Pikap lähebki Eestis kaubikuks, nii Hilux kui ka nt Fiat Strada (on selline pisike pikap, kes ei tea).
Mingit "skeemi" selle taga polegi.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
20.04.2016 at 08:26 1 edit. Last edited 20.04.2016 at 08:26 by vvt
Ri-Q.
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
quote:
vvt: No see "ajakirjanik" on selle El Camino "kultusluksuautoks" nimetamisega halastamatult demonstreerinud oma rumalust. :uhoh
Pikap lähebki Eestis kaubikuks, nii Hilux kui ka nt Fiat Strada (on selline pisike pikap, kes ei tea).
Mingit "skeemi" selle taga polegi.
Artiklis ei sisaldu sõna "kultusluksusauto".

____________________________
REC
BB
20.04.2016 at 08:41
monsterman
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
Täna sain auto taas kätte Erkki käest kes paigaldas uue gaasitrossi ja roolivõimendi. Eelnev sõit meenutas pigem Volgaga ringi sõitmist, kuna rooli pidi ikka päris meeldivalt kruttima. Suve jooksul on paigaldatud uksepakud, vihmaveerenni kroomliist ja peeglid ( enne oli Lada peegel olude sunnil :D ). Koopakaari kahjuks sobima ei saanudki.
Edasised plaanid liiguvad tagasilla ülekande muutmise poole, kuna maanteesõidul tunduvad pöörded liiga kõrged olema.
03.10.2016 at 20:23
monsterman
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
Tagasilla ülekanne siiani muutmata, kuid käigukasti vahetusega sai ühe käigu juurde. TH 350 asendus TH 700'ga. Kuna BOP tüüpi kaste väga ei liigu siis Erkki sobitas Chevy kasti adapterplaadiga. Kui lühendatud kardaan sai paika tekkis kummaline vibratsioon, mille lahendas tagasilla kalde muutmine.
Suvistest seiklustest meeldejäävaim oli ilmselt ABCS kuhu jõudsin kohale nööri otsas :D. Turba kandis lõi armatuuris tulukese põlema ''Hot'' ja kui tee äärde jõudsin siis hakkas jahutusvedelik juba ilmselt otsa lõppema. Sajatasin ennast oma laiskuse pärast, et lisakellasid polnud paigaldanud, kuid sellest polnud abi. Sõbra abiga kes Haapsalust tagasi oli sunnitud pöörduma sai vedelikku lisatud, kuid abi sellest polnud - mõned miilid hiljem olid need jälle väljas. Kuna langenuid maha ei jäeta siis järgnes kardaani lahti ühendamine
ja sõit jätkus nööri otsas '74 Chargeri rehvijälgedes. Kuuma tõttu oli haiget saanud ka klapikambrikaane tihend mis tilgutas õli otse väljalaske kollektorile. Laupäeval käis külas Erkki kes eemaldas termostaadi mis oli purunenud, tõi uue klapikambrikaane tihendi ja kardaaniristi kausi mis oli kardaani küljest lahkunud nööri otsas vedamise käigus ja pühapäeval olin kruiisil osalemas. Peale Beautyt oli esimeseks asjaks lisakellade paigaldus. :D
27.11.2017 at 21:50
Kingfisher
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
Sa pead omale uued veljed ostma ja vanad mulle müüma :D
Huvitav palju selle generatsiooni el Caminosid eestis on? Kas kellegil veel peale sinu, minu ja Erkki?
Olen su autot paar korda näinud ka, ühel korral hooaja avamisel lauluväljakul ja teist korda õhtust suitsupausi tehes Erkki Engineeringu aja taga.
Igaljuhul edu autoga ja äkki kunagi saab kõrvuti ajada :)
11.12.2017 at 08:47
monsterman
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
Velgede müügi peale kannatab mõtelda kui endale turbiinid kusagilt leiaks:D
Minu teada peakski kolmandat generatsiooni nüüd Eestis 3 tükki olema - vähemalt pole rohkem silma jäänud. Maanteeameti lehelt vist suht mõttetu otsida, sest ka minu omal esmaregistreerimine '74.
13.12.2017 at 11:11
Fredy.ee
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
quote:
monsterman: Velgede müügi peale kannatab mõtelda kui endale turbiinid kusagilt leiaks:D
Turbiinide leidmise üks võimalus on Detroit Vintage Wheels. Sealt on ka minu Camaro veljed pärit. Väga asjalik tegelane majandab sellega.
On silma jäänud, et mõnedele klientidele on erilisemate velgede leidmine võtnud aega üle aasta, aga lõpptulemus on ka olnud alati ootamist väärt:

https://www.facebook.com/pg/detroitvintagewheels/photos/?ref=page_internal



Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
13.12.2017 at 11:27 1 edit. Last edited 13.12.2017 at 11:31 by Fredy.ee
ERAK
  
Chevrolet El Camino 3rd generation
quote:
monsterman: Velgede müügi peale kannatab mõtelda kui endale turbiinid kusagilt leiaks:D


Göteborgis saadaval võileiva hinna eest 72' Vette alt pärinevad turbiinveljed, sobivust El Caminole kahjuks ei oska kommenteerida

https://www.blocket.se/goteborg/Turbin_cheva_76053813.htm?ca=11&w=3&last=1



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
13.12.2017 at 13:38
DevilDeVille
  
Chevrolet El Camino 3rd generation
Poldivalem neil sama, oleks endal mõni sellise valemiga asi, siis kakskorda ei mõtleks ka.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
13.12.2017 at 13:53
monsterman
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
quote:
DevilDeVille: Poldivalem neil sama, oleks endal mõni sellise valemiga asi, siis kakskorda ei mõtleks ka.
Poldivalem oli küll õige, kuid polnud soovitud laius mistõttu oleks jäänud velgede laiused samaks. Pigem oleks soov ette 7 ja taha 8 tolli leida.
Täna jõudis kohale pakk kauaotsitud turvavöödega sohvale, juhipoolne vent aken ja tagavaraks võtmetoorikud.
15.03.2018 at 23:55
Kingfisher
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
Mis vanadest turvavöödest sai? Mul endal üldse puudu..
16.03.2018 at 09:23
monsterman
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
quote:
kingfisher: Mis vanadest turvavöödest sai? Mul endal üldse puudu..
Eelnevalt turvavööd puudusid. Isegi kinnituskohad puuduvad, kuna soomlasest omanik on uue põhja keevitanud (ainukesed kohad mis alles on B piilaril kolme punkti vöö jaoks).
16.03.2018 at 10:43
Kingfisher
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
Kuidas siis arvele panid kui turvavöösid polnud ja mille järgi istekohad võeti? Seni probleeme ei ole politseiga olnud ilma turvavöödeta? Ja kuidas üv-ga seni lood on olnud?
16.03.2018 at 12:39
monsterman
 
Chevrolet El Camino 3rd generation
quote:
kingfisher: Kuidas siis arvele panid kui turvavöösid polnud ja mille järgi istekohad võeti? Seni probleeme ei ole politseiga olnud ilma turvavöödeta? Ja kuidas üv-ga seni lood on olnud?
Auto oli enne minupoolset ostu arvele võetud ja ilmselt turvavöödest numbrit ei tehtud nii vana auto puhul. (UAZ´is 7 kohta ja kõik ilma turvavööta). Politsei huviorbiiti pole siiani sattunud.
16.03.2018 at 14:06
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet El Camino 3rd generation   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.