register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Firebuird lume all   1 2  
Poster Message
Ips86
Firebuird lume all
Hei Hei!

Nägin täna ühte firebird-i seismas. lausa kahju hakkas. Ootab teine seda sooja kevadet.
Kui keegi ära tunneb kelle masinaga võiks tegu olla siis võib kommenteerida. Numbri katsin igaks juhuks kinni. Asub see auto*********


screen capture freeware

edit by vanaisa: pole vaja kõikide seisvate autode aadresse netti paisata ;)
07.01.2016 at 10:36 1 edit. Last edited 07.01.2016 at 14:09 by Vanaisa (Moderator)
Indrek_S
 
Firebuird lume all
Kuskil peab ju hobiauto seisma. Suletud territoorium on täitsa OK variant.

____________________________
not done until it's done
07.01.2016 at 11:20
mistorius
Firebuird lume all
Mis see lumi siis ikka teeb? Sama nagu vihmaga sõitmine suvel, ega siis ju kiiresti kuhugi varju alla autoga ei poe et päikest jälle oodata.
Sulaks läheb siis ehk targem maha lükata kui et lasta aeglaselt tilkuda, aga muidu ei ole ju hullu.
07.01.2016 at 11:48
Ips86
Firebuird lume all
Aga äkki lasevad tihendid läbi targa katusel :D See teeb halba :D :D :D
07.01.2016 at 12:11
Indrek_S
 
Firebuird lume all
Jäta see omaniku mureks.

____________________________
not done until it's done
07.01.2016 at 15:39
Rein000
 
Firebuird lume all
See, kui auto päevake kaks seisab, ei tähenda veel midagi. Mul ka üks lahe talveauto lumekäes, kui just sõidus pole ;)
See pilt küll mõni aastat vana, aga täna tal ka kindlasti kuhi peal ;)
http://pilt.delfi.ee/picture/8526223/
08.01.2016 at 02:02
Ips86
Firebuird lume all
Tegelt ma olen seda pontiac-t näinud iga päev juba, peaaegu 2 kuud olen seda jälginud. Sõidan sealt mööda kui tööle lähen :D
08.01.2016 at 09:46
resident
Firebuird lume all
quote:
Ips86: Tegelt ma olen seda pontiac-t näinud iga päev juba, peaaegu 2 kuud olen seda jälginud. Sõidan sealt mööda kui tööle lähen :D

Väga tore kui mure tunned ja jälgid,aga seal õuel saavad kaamerad ja turva sellega ilusti hakkama ;)
Ei tee see lumi midagi,kui soola ei näe.
Ma usun,et ma pole ainuke kellel auto õues seisab :)

____________________________
Ex-93 Pontiac Trans Am cid 191 V6
88 Pontiac Trans Am GTA cid 305 V8
www.firebird.ee
08.01.2016 at 14:22
Ips86
Firebuird lume all
Kindlasti on neid veel aga tore on ikka näha selliseid haruldasi automobiile ka talvisel ajal ;)
08.01.2016 at 14:58
malloc
Firebuird lume all
Teinekord on asfaltplats auto hoiustamiseks parem, kui kaheldava väärtusega niiske maa-alune garaaž. Lumi tuleb aeg-ajalt lihtsalt maha lükata ja salongist niiskust välja ajada.

Mul seisis terve eelmise talve üks Saksa raud lageda taeva all, lagunes esimese lumega sõbra töökoja platsil ära. Õnneks olin just auto ära pesnud ja nii ta jäigi kevadet ja motivatsiooni tagasi tulemist sinna ootama. Kevadel panin uue aku peale, käiasin soojaks ja mitte ühtegi roostealget isegi polnud tekkinud (kuigi tegu just mitte kõige roostekindlama pilliga) Salong tuli pärast lapiga üle käia ainult ja matid igaks-juhuks survekaga ära pesta. Igaljuhul parem lahendus, kui kuhugile maale puu alla seisma panna.
09.01.2016 at 09:47
Maik
  
Firebuird lume all
quote:
resident:
quote:
Ips86: Tegelt ma olen seda pontiac-t näinud iga päev juba, peaaegu 2 kuud olen seda jälginud. Sõidan sealt mööda kui tööle lähen :D

Väga tore kui mure tunned ja jälgid,aga seal õuel saavad kaamerad ja turva sellega ilusti hakkama ;)
Ei tee see lumi midagi,kui soola ei näe.
Ma usun,et ma pole ainuke kellel auto õues seisab :)


kaamerad saavad hakkama sellega,et filmivad inimkuju,eristamutes värvides ,eristamatu näoga tegemas midagi.

Ma ei nimeta seda kõvaks saavutuseks.

Minu isiklik arvamus on,et 90% välikaameratest võiks otse prügikasti visata ja kiiremas korras.
Makett on odavam osta .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.01.2016 at 14:12
mrtn
Firebuird lume all
Me kõik tahaks sellist Firebirdi.
09.01.2016 at 15:51
Rein000
 
Firebuird lume all
Mis/ millest alates võiks siis olla valvekaamera, või komplekt?
09.01.2016 at 16:12
ESQUELETO
Firebuird lume all
Kui teema juba üleval, ehk keegi teab midagi sellest autost või omanikust midagi?
10.01.2016 at 10:33
Maik
  
Firebuird lume all
quote:
Rein000: Mis/ millest alates võiks siis olla valvekaamera, või komplekt?



aga värske näide enamuste kaamerate pildivõimest .
Ning ei tasu ka päeval nende võimeid üle hinnata, reaalsuses on raske isegi autonumbrit lugeda.

St. keegi on reaalselt pannud kaamerad, ostnud arvuti,maksab igapäev elektrit aga tulemus ei ole mitte null vaid vihaleajav.
:) Kui mina varas oleks,ma küll kaameraid juba ammu ei kardaks sest piisavalt pilte näinud mida nad salvestada suudavad.
Lisan veel,et kui ta ka autoga tulnud oleks sinna kaamera ette,oleks number arvatavasti loetamatu olnud, testitud... videos ka näha tegelt
helendav laik on see autol.

Kaamera ainuke kasutegur on see,et keegi sai nende müügi vahendamise eest raha.



Ja just sellepärast kohtate foorumites ka postitusi,anna ennast üles, sa oled kaamerale jäänud. :D



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
10.01.2016 at 12:02 3 edits. Last edited 10.01.2016 at 12:05 by Maik
DevilDeVille
  
Firebuird lume all
Selline mulje tekib vägisi, nagu oleks YTRA foorumisse sattunud :D

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
10.01.2016 at 14:16 1 edit. Last edited 10.01.2016 at 17:27 by DevilDeVille
Madlobster
Firebuird lume all
Deviliga nõus
Täiesti arulage loll mula. Saaks aru kui reaalne huvi mingi aastaid sammaldunud vraki omale soetamiseks oleks. Et raha sulle sammal mulle. Ülejäänud osas on ikka omaniku enda asi, kus ta oma autot hoiab ja miks just seal ja kua veel plaanib hoida.
10.01.2016 at 15:31
Ips86
Firebuird lume all
Mind huvitaski see auto :) Ma ei usu, et see mingis suvaline sammal on aga lihtsalt huvitas, et ehk on müügiks ja mis hinnaga näiteks :)


11.01.2016 at 16:45
Madlobster
Firebuird lume all
No seda soetamise soovi on üsna keeruline sealt postist välja lugeda.
Siin on ennegi ilmselgete maha jätmise tunnustega autode omanike kontakte otsitud, et kuskil parkla nurgas mädanev auto soodsalt kätte saada. On ka edulugusi olnud enne/pärast piltidega
Et selles mõttes nagu kõik ok. Samuti võib ju soov ka vähem turul olevaid regesi osta, mis ei pea just maha jäetud olema.
Antud teemas aga käib arutelu, miks omanik siin või seal oma autot hoiab, lume kahjulikust mõjust jms ning sekka ka valvekaamerate omadusi.

Ei noh igast asju võib hoorumis harutada :)
11.01.2016 at 17:25 1 edit. Last edited 11.01.2016 at 17:28 by Madlobster
Rein000
 
Firebuird lume all
Ikka jah võib! Mul on pikem, või on järsku DevilDeville omaga ühepikkune, ma aastate lõikes nii täpselt ei tea, kas pikkus jäi samaks!
11.01.2016 at 18:43 1 edit. Last edited 12.01.2016 at 09:28 by Rein000
martti17
 
Firebuird lume all
Autod on üldjuhul ilmastikukindlad, vähemalt mõistlikus ajaperioodis. Kui koos lumega ära sulab, siis on teine lugu, aga ebatõenäoline. Palju tõenäolisem on see et pärast kevadist teede kuivamist saab seda liikumas näha.

____________________________
Martti pildigalerii
12.01.2016 at 20:08
oto131
 
Firebuird lume all
jah
ESQUELETO sinu näidatud auto seisab Laagris panelka ees ja tegi seda juba septembri kuus ka. Kuid kas ei saa siis numbri järgi omanikku välja uurida kui ostuhuvi?! peaks ju kõige lihtsam lahendus olema
18.01.2016 at 22:08
Madlobster
Firebuird lume all
quote:
oto131: jah
ESQUELETO sinu näidatud auto seisab Laagris panelka ees ja tegi seda juba septembri kuus ka. Kuid kas ei saa siis numbri järgi omanikku välja uurida kui ostuhuvi?! peaks ju kõige lihtsam lahendus olema

Vot selle nr järgi omaniku leidmise valemi võiksid siia jagada :)
18.01.2016 at 22:51
R.Ott
 
Firebuird lume all
quote:
Madlobster:
quote:
oto131: jah
ESQUELETO sinu näidatud auto seisab Laagris panelka ees ja tegi seda juba septembri kuus ka. Kuid kas ei saa siis numbri järgi omanikku välja uurida kui ostuhuvi?! peaks ju kõige lihtsam lahendus olema

Vot selle nr järgi omaniku leidmise valemi võiksid siia jagada :)
Millalgi üheksakümnendatel sai pikalt seisnud masinate omanikke politseist küsitud ja töötas. Eriti markantne lugu oli tegelasega, kes oli ise politsei poolt tagaotsitav, kuid tuli seisvat autot näitama ja hinda kauplema.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
18.01.2016 at 22:55
ESQUELETO
Firebuird lume all
Seisab jah juba kindlalt üle aasta, numbri järgi õnneks ei saa sõiduki omaniku teada.
Kõigest mõistlikum oleks muidugi omaniku enda reaktsioon.
18.01.2016 at 23:04
tqhq.ee foorum : Autod : Firebuird lume all   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.