register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : chevrolet silverado  
Poster Message
entusjast
chevrolet silverado
Tere. Foorumi lugeja olen päris kaua olnud,aga nüüd oleks ka põhjust kirjutada. Nimelt olen avastanud ennast seisust,kus kastikas kuluks marjaks ära. Aasia toodang jääb ära nii kasti suuruse kui ka mugavuse pärast. Kaubiku baasil kastikad ei paku ka mingit emotsiooni. Ja nii ongi sõelale jäänud usa kastikad. Eesotsas chevy silverado/ gmc sierra. Mida sellest autost arvata. Vastupidavus ja kõik muu? Tüüpvigu? Niipalju kui netist leida on õnnestunud siis soovitatakse 5.3 mootorit. Ehk siis 99.aastast edasi. Küll aga kurdetakse suure õlikulu üle. Palju neid müügis tundub et pole. Üks just oli auto24-s üleval ja läks päris kiiresti. Kui tõenäoline neid eestist normaalse hinnaga leida oleks? Tänan tähelepanu eest.
11.05.2016 at 13:00
Vanaisa
  
Moderator
chevrolet silverado
kasuta otsingut, neist siin juttu onud küll.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
11.05.2016 at 16:18
toruaff
chevrolet silverado
Tere! mul yks silverado 2006 aastast igapaeva kasutuses. ca 4000 km kuus. vaga hea tööloom. paremat kastikat ei oskaks nagu tahtagi. uued ramid ja fordid on rohkem nagu iluasjad. sinna ei raatsiks aluseid ja torukoormaid peale pannagi :) Minu arust vaga vastupidav aparaat. odav remontida ka. (remonti tuleb vaga harva ette) Mina soovitan kyll. vahemalt on v8 myrinast igal tööpäval naeratus ja hea tuju garanteeritud :)
Kytusekuluga harjub ka pikapeale ära. Auto hind on ka kordades odavam kui riisikottidel. Yks oluline asi veel, et kasti laius on ca 10 cm suurem ja minu jaoks oli see eriti vajalik ( ratta koobaste vahe 1.33)
07.06.2016 at 23:15
tqhq.ee foorum : Autod : chevrolet silverado  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.