register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Chevy käigukast lekib  
Poster Message
Amor
Chevy käigukast lekib
Tere

Chevy Van 6.2 diisel ja käigukasti õli tilgub lingil oleva pildi käigukasti vasakus servas oleva musta ümmarguse asja juurest. Kahjuks ei tea selle asja otstarvet ega oska anda sellele õiget nime.
Kas seda leket saab kuidagi lihtsate vahenditega kõrvaldada (ilma et peaks kasti maha võtma)? Ja mis asi see on, mille vahelt õli lekib..
http://www.rowand.net/Shop/Tech/images/TH700R4Pictures04.jpg

Andrus
29.05.2016 at 20:13
hirax
  
Chevy käigukast lekib
Tegemist peaks olema governor-i kaanega. Lekib tihend (joonisel kastis E ja nr.345)
Vahetamiseks ei pea kasti laiali võtma. Tõsta vahetamise ajaks auto tagaots võimalikult üles, siis ei tohiks sealt palju õli välja voolata.
Siin on seletatud, mida see governor teeb Lühidalt öeldes teisendab väljundvõlli pöörded rõhuks ja niimoodi teab kasti hüdrauliline aju, milline on auto kiirus ja millal käike vahetada.

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
29.05.2016 at 21:03 1 edit. Last edited 29.05.2016 at 21:05 by hirax
Amor
Chevy käigukast lekib
Tänud vastamast..

Kas ma saan pildilt õigesti aru, et see tuleb küljest ära keerates?
Ja sellel joonisel on näha, et seal on ka klamber lisaks (Joonisel E 687) . Mul on see puudu. Kui oluline see klamber seal on?

Andrus
30.05.2016 at 07:37
hirax
  
Chevy käigukast lekib
See kapsel peaks olema lihtsalt "sisse surutud", mitte keermega.
Välja kõngitsemisel peab olema ettevaatlik, et ääriseid ära ei väänaks. Võib olla on selle eemaldamiseks isegi mingid "special tools" olemas ?
Selle klambri vajalikkust ei oska ka kommenteerida - ma pole sihukest reaalselt ühelgi kastil veel näinud (aga ma pole ka mingi kastide remontija)

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
30.05.2016 at 23:15
Amor
Chevy käigukast lekib
Tänud veelkord.
Otsin tihendi ja proovin lekke kõrvaldada!
31.05.2016 at 08:41
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Chevy käigukast lekib  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.