register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Lahti (Jenkki/Extreme)Autoshow 1.10-2.10  
Poster Message
Mell
Lahti (Jenkki/Extreme)Autoshow 1.10-2.10
Hai,

et kuna Soome täna vaid paari laevatunni kaugusel ja nii mitu korda päevas...siis võibolla kellelegi ka see suht "viimasehetke" inhvo abiks nädalavahetuse sisustamiseks.

koduleht

Kuna ise hetkel töö tõttu Soome pool taas, siis plaan kaema minna. Promotakse igatahes seda siinpool päris kõvasti, publikumagnetiks veel Richard Rawlings Texas Gas Monkey Garagest, kes olla Soome autoseppadelt lausa mingi korraliku autoprojekti ostnud (ma ei tea, kui pop see muu ilma telekanalites, aga siin Soome pool käiavad seda tv-showd ka juba mitu aega, iseenesest pole väga vigagi!). Laupäeva õhtul veel kontsert ja burleski show vms plaanis.
Muidugi vabandused ette, kui hiljem selgub, et suurem osakaal peaks Xtreme "tjuuning" poolel olema, aga mulle tundub, et rõhk pigem siiski USA raual, sestap tuli mõte ka siia vihje jätta...

parimat,
Mell

____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
29.09.2016 at 22:28
cartmann
Lahti (Jenkki/Extreme)Autoshow 1.10-2.10
quote:
Mell: Hai,

et kuna Soome täna vaid paari laevatunni kaugusel ja nii mitu korda päevas...siis võibolla kellelegi ka see suht "viimasehetke" inhvo abiks nädalavahetuse sisustamiseks.

koduleht

Kuna ise hetkel töö tõttu Soome pool taas, siis plaan kaema minna. Promotakse igatahes seda siinpool päris kõvasti, publikumagnetiks veel Richard Rawlings Texas Gas Monkey Garagest, kes olla Soome autoseppadelt lausa mingi korraliku autoprojekti ostnud (ma ei tea, kui pop see muu ilma telekanalites, aga siin Soome pool käiavad seda tv-showd ka juba mitu aega, iseenesest pole väga vigagi!). Laupäeva õhtul veel kontsert ja burleski show vms plaanis.
Muidugi vabandused ette, kui hiljem selgub, et suurem osakaal peaks Xtreme "tjuuning" poolel olema, aga mulle tundub, et rõhk pigem siiski USA raual, sestap tuli mõte ka siia vihje jätta...

parimat,
Mell
Näitusel olevad autod yks asi aga nv ilmuvavd parklasse kõik usarauad. Seal on mida vaadata.


____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
01.10.2016 at 19:50
Mell
Lahti (Jenkki/Extreme)Autoshow 1.10-2.10
Käisin, kuid ise seekord "seebikapilte" teha ei viitsinud. Parklas oli ka ühtteist, kuid sees oli ikka oluliselt rohkem (vähemalt pühapäeval)
Kuid samas sellist "vauuu..." efekti oli kuidagi palju vähem sedapuhku, ei tea, võibolla liiga mitmele sellisele väljapanekule sattunud juba :D

Mingi pildivalik netist leituna muidu:
jenkkiauto

Samas see tuuningupool oli ka igati vaatamist väärt, igasugu drifti/rajamasinaid, lisaks väga ägedad paar seda stiili Art BMWd Rootsist jne...


____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
11.10.2016 at 23:34
tqhq.ee foorum : Üritused : Lahti (Jenkki/Extreme)Autoshow 1.10-2.10  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.