register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : pontiac chieftain 1956   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
mrtn
pontiac chieftain 1956
quote:
ramman:Siis leiutad mingi kindla toe ja selle pealt saad markeri või millegi muuga juti rehvi külje peale vedada ja vastavale jutile teipida. Siis jääb ainult värvida.


Õnneks sirkel on juba leiutatud.
08.03.2017 at 10:05
Martin460
pontiac chieftain 1956
Võibolla väike vihje või idee kummi värvimiseks. Kunagi nõukaaja lõpus lugesin retsepti kuidas neid tavalisi rohelisi kummipaate värviti hõbedaseks. Nimelt lahustati moment liimi nitrolahustis või atsetoonis sobivalt vedelaks ja lisati alumiiniumvärvi mis oli siis laialt levinud. Sellest segati kummi värv kokku. Kui ette kujutada siis võis täitsa sitke olluse saada. Võibolla saab siit idee kummide võõpamiseks.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
08.03.2017 at 14:11
ramman
pontiac chieftain 1956
quote:
mrtn:
quote:
ramman:Siis leiutad mingi kindla toe ja selle pealt saad markeri või millegi muuga juti rehvi külje peale vedada ja vastavale jutile teipida. Siis jääb ainult värvida.


Õnneks sirkel on juba leiutatud.
Õnneks on jah. Paraku selle kasutamisel on vaja täpset keskpunkti, et joonistada võrdsed ringid rehvi küljele. Rehv ise keskelt tühi ja samuti kui velje peale panna, siis jääb ikka keskauk ja pole sirkli nõela kuskile toetada.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
08.03.2017 at 16:10
ervin
pontiac chieftain 1956
keskpunkti saad samuti sirkliga märkida. rehvi ei ole vaja veljele paigaldada selleks.
08.03.2017 at 16:22
mrtn
pontiac chieftain 1956
1) sirkel ei pea olema nõelaga insenerisirkel. Selle võib teha pulgast ja nöörist
2) ringi keskpunkti leidmine on vist 5. klassi matemaatikaülesanne, kui ma ei eksi. äkki 6.
08.03.2017 at 16:31
supp
pontiac chieftain 1956
silm sirkel-nina vinkel jne, aga ma ikka panen need vihatud rõngad, rehviks saab vast ikka 205/70r15
08.03.2017 at 19:07 1 edit. Last edited 08.03.2017 at 19:11 by supp
ERAK
  
pontiac chieftain 1956
naised saunas rääkisid, et plastidip'ga pidavat lihtsa vaevaga rahuldava tulemuse saama :)



video:


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
09.03.2017 at 12:45
Jarmo
  
pontiac chieftain 1956
Whitewallid on väga ägedad asjad ja annavad autole väga palju juurde. Rehv, velg ja auto kõrgus on need, mis, nagu öldakse: "either make it or break it" (ning auto kõrguse all ei mõtle ma seda, et iga auto peaks olema kõhuli lastud, sugugi mitte).

Kuid - whitewallide puhul on paraku nii, et valge randi ise peale värvimine või need pealepandavad rõngad üldjuhul automaatselt kahandavad seda visuaalset väärtust, elik "break it". Whitewalli soov on loomulik ja arusaadav, kuid selline poolik lahendus ei anna juurde, vaid hoopis võtab ära. Rehvid on lihtsalt väga olulise visuaalse tähtsusega detailid autode ja mootorrataste juures.

Kui pole võimalik hankida õigeid wide whitewall rehve, ükskõik kas radiaale või diagonaale, siis minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt oleksid kõrge profiiliga blackwallid oluliselt parem valik. Kui tulevikus mingil hetkel saab hankida ka õiged asjad, siis saab ülejäävad blackwallid maha müüa või muule projektile panna või ootele võimidaiganes.

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
11.03.2017 at 12:45
mrtn
pontiac chieftain 1956
Häda selles, et aina vähem toodetakse WW/RWL rehve. Ma ainult RWL ostakski muidu, kõikidele autodele.
11.03.2017 at 13:53
supp
pontiac chieftain 1956
iseenesest olen ma jarmoga nõus, aga noh hetkel proovin seda säästuvarianti ehk vaatab mis saab, kuna uue rehvi hinnaks tuleb ca 45.- tk, muidugi minu vabanduseks räägib ka seik, et masin on rotikas
igaljuhul täna alustasin pidurisil vahetusega, paagi võtsin ka maha -tundub ,et auke sees pole, paagi ja kerevahelt tuli välja ilus puhas org värv, aga noh, järgmise paarinädala valupunktid on käiguvahetus hoovastik ja väljalaske kolled aretada, kumbagi neist ei suuda ma ise teha (tegelt ei suuda/viitsi ma suuremjagu asju ise teha, aga pean, ütleme nii, et mul läheb ca 3x kauem aega mingi jubina vahetuseks, kui profil, aga õnneks on mul töökoda priilt käes)
näiteks põranda vaiba plaanin ise mingist 80nedate omast välja lõigata jne

PS siinkohal oleks paslik ära tuua mu ühe töökaaslase (kes ca 1a tagasi meile tööle tuli ja kellel on nutti nn "si.ast saia teha") ütlus: "ma poleks iial arvanud, et ma prügimäe inimeste seltskonda tööle satun"
paraku peab ta nüüd neid autosid(ma olen teisi töökaasalasi nakatanud vanatehnika pisikuga) elule aitama, kuna ta oskab
11.03.2017 at 17:12 1 edit. Last edited 11.03.2017 at 17:23 by supp
rabakana
 
pontiac chieftain 1956
quote:

näiteks põranda vaiba plaanin ise mingist 80nedate omast välja lõigata jne
Milleks raha, energiat ja aega raisata mingi teise auto vaibast vaiba leiutamisega, kui selle auto vaipu müüakse: http://www.rockauto.com/en/catalog/pontiac,1956,chieftain,5.2l+316cid+v8,1351099,interior,flooring,1264
Loomulikult on olulisemaid sõlmi mida esialgu arutada, aga kui aeg vaiba käes, pane õige vaip, oled ise ka tulevikus rahul.
Vaip on selline asi mida eriti tihti ei viitsi ringi teha, kui tegema hakata, siis juba korralikult..vähemalt mina mõtleks nii.
Jõudu!
11.03.2017 at 18:19 1 edit. Last edited 11.03.2017 at 18:36 by rabakana
supp
pontiac chieftain 1956
igasugu asju müüakse, antud liikuri puhul on minu jaoks tegemist täiesti eelarve vaba ostuga, ehk eelarvet polnud, olin just kastika ostnud kui antud asi turule tuli, ehk sisuliselt oli 0.- selle ostmiseks ja remontimiseks raha, aga mis sa hing ära teed vaja oli ju hirmsasti omandada, kuna tuleb rotikas, siis tuleb rotikas, nl aegne vaip sobib sinna nagu rusikas silmaauku, tehnika üritan ikka hambad (eelarve) ristis, uuendada, need triibud noh kohe pidin jarmol laskma teha, et hoida entusiasmi üleval, tegelikult on see auto minu jaoks täielik hädadeorg majanduslikult ehk ta saabus mulle kõige ebasobivamal ajal, seega ekonoomitan sealt kust saan, tehnilised asjad lähevad uued kõik, kõik muu tuleb nagu välja kukub
muuseas, ei häbene tunnistada kui kõik läheb nagu vaja ja ei teki mingeid mootori ja kkasti remonte, siis sellise küna ehitamine oma jõududega tähendab ikkagi ca 3500.- välijaminekut koos juppidega, kui oma tööd ja auto maksumust mitte arvestada ja kui hakata igasugu vaipu ja muud iluvidinaid ostma, siis hakkab ka rotika mõiste vaikselt hägustuma
11.03.2017 at 18:51 1 edit. Last edited 11.03.2017 at 18:58 by supp
ivoalaska
 
pontiac chieftain 1956
Mul seisab töökojas rullis paarkümmend meetrit kasutamata põhjavaipa. Sümboolse õlle eest oleksin nõus projekti jaoks vaja mineva hulga loovutama, kui sulle tutikas vaip sobib :)

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
11.03.2017 at 20:55
Maik
  
pontiac chieftain 1956
Eelpool sirklivendadele - küsimus ei olegi ringi joonistamises (selle saab peale ka lihtalt rehvi keerutades ja nt. valget markerit õigel kohal hoides lihtsal)
küsimus on,et kuidas tekitada sirgjooneline värvi äär. Tõsi on, on vist mingid spets teibid mis ilusti kannatab painutada( ise pole küll kasutanud ühtegi)

Mina puusalt tulistades ei osaks seda lahendada ja miskipärast ma arvan,et see isegi spets painduv teip ei taha rehvi külge hästi jääda :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.03.2017 at 23:06
Maik
  
pontiac chieftain 1956
Mina näiteks ei oska taolist punast triipu teipida veljele , seda veel kahelt poolt värvimise ajaks.
http://www.amiflex.ee/pilt/v/autod/camaross/valmis/2014-06-21+10_40_55.jpg.html

Omaarust olen jube hea sõitja aga nüüd vist üle 10a esimest korda sai vastu äärekivi tõmmatud ja seda veel 50 pealt ,
vaja värvida uuesti , ka punase triibu osa . Ma ei julge kuskile värvimisse viiagi hetkel, pepusse keeramise kartuses .

(jah ma tean,et rõvedad neegriveljed aga mis parata , üleni musta ma ei taha ja üleni punast ka ei taha)

edit : tuttav pakkus plastidip varianti, see ehk isegi töötaks ?


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.03.2017 at 22:43 2 edits. Last edited 15.03.2017 at 22:49 by Maik
gets
pontiac chieftain 1956
Noh aga joone saab ju alati veljele straipida? Ka rehvile, sirge kontuuri saamiseks värvi ja rehvi vahel (et oleks teemas).
Jarmo kohe ütleb, kui lihtne/keeruline see on ning, kas värvi serv jääb vajalikult "terav". Ise ei näe küll joone tõmbamisel probleemi oskaja mehe käes.
15.03.2017 at 01:48
rabakana
 
pontiac chieftain 1956
Ilus velg minu arust, aga jah, olen ise ka päris mitmeid asju mitmevärviliseks värvinud ja ka seda hästi venivat spets teipi kasutanud, ega hästi ei kujuta ette kuidas see punane joon sinna veljele vabakäega nii saada, et see päriselt ka ühtlane on. Mingi kõverik sinna puusalt teipida pole mingi probleem
16.03.2017 at 09:26 1 edit. Last edited 16.03.2017 at 09:35 by rabakana
Jarmo
  
pontiac chieftain 1956
quote:
gets: Noh aga joone saab ju alati veljele straipida? Ka rehvile, sirge kontuuri saamiseks värvi ja rehvi vahel - kas värvi serv jääb vajalikult "terav".

Jah, saab, tehakse ja on alati tehtud. Suvaline näide netist, küll vanema auto plekkvelje peal, aga point on sama ja ajastu pole siin tähtis:


Rehvi peal mängib kindlasti rolli ka rehvi tekstuur ja olenevalt rehvist võib seega selle tegemine päris pita olla. Otse vinüülplaadilegi on keeruline teha, sest värv bleedib kohe vagudesse.
Aga värvisegu piisavalt kuivaks timmides saab ehitada küll, kuid eks ta tekstuuri peal paras nikerdamine on.


____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
16.03.2017 at 10:47
supp
pontiac chieftain 1956
täna sai kogematta vin plaati silmitsetud ja oh imet -olen vales foorumis, sest tegemist on euroopa autoga:


muuseas kui kellegil on rooli keskosa üle siis võib pakkuda:
19.03.2017 at 16:32
rutua
pontiac chieftain 1956
Ebays täitsa olemas!


http://www.ebay.com/itm/1956-Pontiac-Cheiftain-Star-Chief-Steering-Wheel-Horn-Button-Nice-/131978963782?hash=item1eba8f2b46:g:8XoAAOSwImRYC5AC&vxp=mtr
19.03.2017 at 18:52
supp
pontiac chieftain 1956
tänud, ostsin selle nupu ära (krdi vereimejad 143euri koos trasnaga, aga inimeses peab kõik ilus olema)
23.03.2017 at 19:36
supp
pontiac chieftain 1956
kogematta sai omandatud vinge põrandavaiba materjal:
28.03.2017 at 20:29
kaedoo
 
pontiac chieftain 1956
Kuidas edeneb, pilte pole? Saad ikka valmis? Kuigi 3500 on ka sobilik käru Minski, seal vist selliseid veoautosid ei liigu.
28.03.2017 at 20:31
DevilDeVille
  
pontiac chieftain 1956
Selline vaip suisa nõuab piidrinahkseid istmekatteid :)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
28.03.2017 at 20:38
aksel73
pontiac chieftain 1956
Ja õnnestusgi see vahva vaibake sul kätte saada, lubasid ju ikka tupp seinale selle riputada...
29.03.2017 at 08:41
tqhq.ee foorum : Minu auto : pontiac chieftain 1956   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.