register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Küsimus HHR rehvirõhu anduritest  
Poster Message
silverado
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
Tere. Sai muretsetud veel üks vahva Chevy ja ostetud romulast suverattad originaal velgedel. Auto aga neid velgi omaks ei tunnista, küsingi siis, kas on mingi variant seda tühja rehvi tulukest ära kustutada. Lugesin erinevaid foorumeid ja seal lombi taga on asjad ikka väga konkreetsed, nii palju kui mina sellest aru sain. Meil neid nupumehi rohkem ja äkki keegi oskab soovitada, kes selle mure ilma andureid vahetamata ära lahendaks.
Päikest!
05.04.2017 at 21:07
Ropka
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
ega sul juhuslikult euro autol usa veljed/andurid nüüd all pole?
sagedused on erinevad
05.04.2017 at 21:24
silverado
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
Et Mehhikos pannaksegi eurooplase velgedesse teise sagedusega andur? Peab uurima, mis päritolu need suvekad on.
05.04.2017 at 22:41
Astro-97
  
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
ostsid auto eestist või... huvi pärast niisama küsin, mul endalgi selline :)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
05.04.2017 at 22:43
silverado
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
Kunagi aastal 2009 Ascarist uuena ostetud auto on nüüd viimased 2 kuud meie õue kaunistanud.
05.04.2017 at 22:56
Maik
  
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
Mida see konkreetsed? ütlema peaks? Liiga ümmargune jutt.
http://www.chevyhhr.net/forums/tires-wheels-49/tire-pressure-monitoring-faqs-20882/

Saan aru ,et ostsid originaal hrr veljed,millel sensor küljes.
Mis ei tähenda,et kõik 4 sensorit töötaks ju? Ehk mine esindusse või diagnosti.
Tühja rehvi tuluke (võiks,peaks) rehvi ka ju kätte näitama? Teemat lugedes.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
05.04.2017 at 23:10 3 edits. Last edited 05.04.2017 at 23:14 by Maik
silverado
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
Jah, ühes rehvis näitab rõhku. Anduri aku pidi 10 aastat vastu pidama. Mõtlesingi siis, et saaks selle funktsiooni üldse välja lülitada aga hhrfoorum väidab, et pole võimalik ja seadus ei luba. Huvitav, kes teda praegu esindab? Ameerika Auto?
05.04.2017 at 23:31
Astro-97
  
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
Uh....krt, kuskil foorumis oli kirjeldus, kus õpetati kuidas auto tunneb ära teised veljed koos anduritega. Miski imeliigutustega paaritati ära, samas sai ka õpetada teistmoodi, et üldse unustaks need teised veljeandurid ära. Ma pean natuke otsima kus ma seda nägin...


edit: leidsin vene HHR ulme foorumi ühe, seal kirjeldab kuidas uusi andureid teistel velgedel autoga paaritada läbi originaalsigna puldi...

http://www.bigmotors.by/forum/viewtopic.php?f=8&t=499

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
05.04.2017 at 23:39 1 edit. Last edited 05.04.2017 at 00:08 by Astro-97
Maik
  
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
quote:
silverado: Jah, ühes rehvis näitab rõhku. Anduri aku pidi 10 aastat vastu pidama. Mõtlesingi siis, et saaks selle funktsiooni üldse välja lülitada aga hhrfoorum väidab, et pole võimalik ja seadus ei luba. Huvitav, kes teda praegu esindab? Ameerika Auto?


Esiteks on need andurid kohustuslik autotootjatele , nii usas,kui ka eus. Seega võib vabalt olla ka seadusevastane nende ära võtmine ESINDUSE poolt.
Teiseks jah - ei pruugigi saada neid välja progeda. Mäletan,et 97a vettel ei saanud kindlalt, uuematel vist sai.
Kolmandaks - Kui ei taha 40 eur maksta ca anduri eest, võta nuga ja võta patareid välja,vaheta välja ja liimi peale. (pidi olema võimalik- olen pilte näinud).
Neljandaks - Kui teed teema, ja oled ise juba surfanud kordades rohkem,kui suvaline tqhq vend,kellel pole HRR , võiks ikka rohkem lahti kirjutada mida sa juba tead ja mis sümptomid on, jääks need 4 punkti siin lõdvalt ära.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
05.04.2017 at 00:10
silverado
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
Nii, need kradi andurid ei anna ikka rahu. Keegi on kuskil ja kindlasti, kes kustutab selle tulukese armatuuris, ilma et peaks seda raiska kangiga kustutama, andureid ma kohe kindlasti ei telli sealt us and eist. Ei oska armastada neid eluvajalikke andureid, nii et andke mulle andeks. Päikest ja Ameerica rauda! :)
16.11.2018 at 22:37
blood
 
Küsimus HHR rehvirõhu anduritest
Hei

Lihtsalt pakun huupi:
Kas uutele velgedele n.o andurite reseti tegid? Ma mäletan, et kui vahetasin autol kasvõi ühe anduri välja siis tuli teha reset.Minu teada tuleb teha ka uute velgedel puhul: st süsteemile vaja uued andurid selgeks õpetada. Muidu Andurid ebays ntks 10-12€ tükk - õiget sagedust pead teadma (nagu juba mainitud kas EUR voi US versioon autol - kui muidu tea siis rehv maha ja anduril kirjas kas 315 (us)või 433 mhz(EUR)(loodan et mäletan õieti))

N.ö lihtne GMi õpetus resetimiseks( Youtube ka videosid täis):

Chevrolet HHR (2008 - 2009) (2011) TPMS Reset Procedure
GM-11

1. Apply parking brake. Turn ignition to ON position (engine off)
2. Press and hold unlock and lock buttons on the keyless entry transmitter until horn sounds, and then LF turn signal will become illuminated.
3. Starting with LF tire, increase/decrease tire pressure until horn sounds.
4. After horn sounds proceed as in step 5 for the next 3 sensors in the following order: RF RR LR After completing LR tire horn will sound twice.
5. Turn ignition to OFF position to exit vehicle learn mode. Adjust all tires to pressure listed on the placard.

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
17.11.2018 at 23:59
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Küsimus HHR rehvirõhu anduritest  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.