register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva   1 2  
Poster Message
anryo
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva


Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva.
www.volbriöö.ee
https://www.facebook.com/eestivolber



AEG ÄRGATA!
30. aprillil avatakse esmakordselt Volbriöö.ee koguperefestivali väravad Elva lauluväljakul kohaliku noore ettevõtja poolt. Festival ise on aga aukartust äratav, kuna esinejate nimistus on koguni neli väga menukat bändi. Kontserdi ümber on moodustatud mitmekülgne programm, mis algab juba kell 12.00 päeval ja kestab varajaste hommikutundideni.

VÕIMAS KONSERTELAMUS AINULAADSE TULESHOW SAATEL
Kell 19.00 avab kontserdi Shanon tuleskulptuuride süütamise saatel, kuid see pole kaugeltki veel kõik, kuna esinejate hulka kuuluvad ka The Tuberkuloited ja Vennaskond. Südaööl astub kõigele lisaks lavalaudadele üks Eesti tuntuim folk metal ansambel – Metsatöll! Õhtust programmi saadab tuletantsijate ja tuleskulptuuride temaatika, mis pole ainult kaunis, vaid omab ka tähendust, millega saab iga külastaja tutvuda juba koha peal.

TEGEVUSI TERVEKS PÄEVAKS!
Sündmus leiab aset Elva lauluväljakul aadressil Elva, Tartu mnt 11. Lauluväljaku taustal sillerdab Arbijärv ning tänu sellele on publikul lausa imeline vaade. Festival avab oma uksed kell 12.00 päeval, mis annab peredele võimaluse tutvuda Elva linnaga läbi erinevate tegevuste.Võimalik on lukustada ennast Xscape Room tuppa, kust väljapääsemiseks on vaja lahendada erinevaid ülesandeid ja teha meeskonnatööd. Võimalik on osa võtta ka FIFA turnamendist, mille eelregistreerimise info leiate Volbriöö.ee kodulehelt. Samuti saab Elva skatepargis õppida rulatamist ja pere pisemaid ootab näomaalingute putka. Päevasesse programmi on oodata veel palju erinevaid üllatusi, mis kohapeal nii väikestel, kui suurtel meele rõõmsaks teeb. Parimatele lubatakse ka AUHINDU. Ürituse kohta infot on võimalik leida ka facebookis: volbiröö.ee ning seal toimub ka huvitavaid jagamismänge, kus loosis on volbriööle kõige olulisem asi – lendav LUUD. Muidugi on loosis ka hulganisti pileteid!

TÄHELEPANU AMEERIKA AUTODE OAMNIKUD!
Kui saabute kohale koos oma "Ameeriklasega", siis on teie päralt spetsiaalne parkmisala ning prii sissepääs kõigile autoga saabujatele!
Oma osalemise soov ning inimeste arv palun ette registreerida info ät sundaze . ee




____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
06.04.2017 at 10:18 3 edits. Last edited 06.04.2017 at 11:21 by anryo
MENT_GORILKA
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
anryo:

Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva.
www.volbriöö.ee
https://www.facebook.com/eestivolber



AEG ÄRGATA!
30. aprillil avatakse esmakordselt Volbriöö.ee koguperefestivali väravad Elva lauluväljakul kohaliku noore ettevõtja poolt. Festival ise on aga aukartust äratav, kuna esinejate nimistus on koguni neli väga menukat bändi. Kontserdi ümber on moodustatud mitmekülgne programm, mis algab juba kell 12.00 päeval ja kestab varajaste hommikutundideni.

VÕIMAS KONSERTELAMUS AINULAADSE TULESHOW SAATEL
Kell 19.00 avab kontserdi Shanon tuleskulptuuride süütamise saatel, kuid see pole kaugeltki veel kõik, kuna esinejate hulka kuuluvad ka The Tuberkuloited ja Vennaskond. Südaööl astub kõigele lisaks lavalaudadele üks Eesti tuntuim folk metal ansambel – Metsatöll! Õhtust programmi saadab tuletantsijate ja tuleskulptuuride temaatika, mis pole ainult kaunis, vaid omab ka tähendust, millega saab iga külastaja tutvuda juba koha peal.

TEGEVUSI TERVEKS PÄEVAKS!
Sündmus leiab aset Elva lauluväljakul aadressil Elva, Tartu mnt 11. Lauluväljaku taustal sillerdab Arbijärv ning tänu sellele on publikul lausa imeline vaade. Festival avab oma uksed kell 12.00 päeval, mis annab peredele võimaluse tutvuda Elva linnaga läbi erinevate tegevuste.Võimalik on lukustada ennast Xscape Room tuppa, kust väljapääsemiseks on vaja lahendada erinevaid ülesandeid ja teha meeskonnatööd. Võimalik on osa võtta ka FIFA turnamendist, mille eelregistreerimise info leiate Volbriöö.ee kodulehelt. Samuti saab Elva skatepargis õppida rulatamist ja pere pisemaid ootab näomaalingute putka. Päevasesse programmi on oodata veel palju erinevaid üllatusi, mis kohapeal nii väikestel, kui suurtel meele rõõmsaks teeb. Parimatele lubatakse ka AUHINDU. Ürituse kohta infot on võimalik leida ka facebookis: volbiröö.ee ning seal toimub ka huvitavaid jagamismänge, kus loosis on volbriööle kõige olulisem asi – lendav LUUD. Muidugi on loosis ka hulganisti pileteid!

TÄHELEPANU AMEERIKA AUTODE OAMNIKUD!
Kui saabute kohale koos oma "Ameeriklasega", siis on teie päralt spetsiaalne parkmisala ning prii sissepääs kõigile autoga saabujatele!
Oma osalemise soov ning inimeste arv palun ette registreerida info ät sundaze . ee



kodanik Anryo võiks siia ikka info juurde panna, millised ameeriklased oodatud on. sundaze esindaja tundub küll väga valiv olema ja enamus autosid talle ei tundu sobivat, lisaks kurdab ka liiga väikse platsi üle näitusealal, seega et vältida asjatuid lootusi, peaks ürituse info, just see osa, kes on ameeriklane ja kes mitte, täpsem olema
24.04.2017 at 12:33
anryo
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Mina olen lihtsalt siin sõnumitooja ja suhelge palun ikka otse korraldajaga. Plats sadu autosid tõepoolest ei mahuta ning eks korraldajal on siinkohal õigus olla valiv, tagamaks parimat tulemust ürituse kontseptsioonist lähtudes.
Aga sellele vaatamata ei tasu siiski nina norgu lasta, kui oma auto väljavalituks ei osutu - järelikult on platsil midagi veelgi vingemat, mida tasub uudistama tulla!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
24.04.2017 at 14:15 1 edit. Last edited 24.04.2017 at 14:18 by anryo
MENT_GORILKA
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Korraldaja ütles just, et vaja ikka teema ülesriputajaga suhelda, et info siin adekvaatne oleks

quote:
anryo: Mina olen lihtsalt siin sõnumitooja ja suhelge palun ikka otse korraldajaga. Plats sadu autosid tõepoolest ei mahuta ning eks korraldajal on siinkohal õigus olla valiv, tagamaks parimat tulemust ürituse kontseptsioonist lähtudes.
Aga sellele vaatamata ei tasu siiski nina norgu lasta, kui oma auto väljavalituks ei osutu - järelikult on platsil midagi veelgi vingemat, mida tasub uudistama tulla!
24.04.2017 at 17:52
christian
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Väga valiv siiski olla ei saa kui 4 gen camaro sobis, ilmselt voyageri pakkuda oleks juba imelik, niiet eks ikka igayks teab ise kas tal on usaraud vöi mitte
27.04.2017 at 20:49
anryo
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Paluti edasi öelda, et autode eelregistreerimine ning piletite eelmüül lõpeb täna südaöösel - seega kiirustage! Ning need kes on eelregistreerunud autodega, peaksid kohal olema pühapäeval kell 12:00 või võimalusel isegi varem.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
28.04.2017 at 12:34
rnx69
 
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Ma ei teagi, kas see nüüd on kivi korraldaja või siin reklaamija kapsaaeda, aga algsest infost sai välja loetud, et usarauale on lihtsalt eraldi parkimisala eraldatud, nüüd muidugi korraldaja saatis keset ööd meili, et enne 12:00 tuleb auto kohale tuua ja see peab päev otsa platsil "kinni" olema. Ma arvan, et nii mõnelegi kodanikule, kes kiiresti ära registreerusid ja plaanisid pigem kell 5-6 laekuda oli see samuti veidi ebameeldiv uudis, kui paar nädalat hiljem see päevane näitus välja kuulutati :)

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
29.04.2017 at 18:43 1 edit. Last edited 29.04.2017 at 18:43 by rnx69
Maik
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Sellise külmaga on lihtsam auto kaugele jätta , kui päev otsa seal külmetada :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
30.04.2017 at 09:27
rutua
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Vestlesin hommikul korraldajaga ja see kellaaeg 12.00 oleks soovituslik, aga nii karm ka asi pole. Võib tulla ka natuke hiljem kuidas kellegile sobilik.
30.04.2017 at 09:47
MENT_GORILKA
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
S...ta maik on sest siin jagamisest ja info jupikaupa tilgutamisest igatahes suus küll. Suure hurraaga reklaamitakse ja kui hakkas paistma, et huvilisi tuleb, siis hakati tingimustega järjest pooma. Kui pilet ikka sellise kirvehinnaga, siis loomulikult ei taha korraldaja mingeid tasuta luusereid seal karjakaupa näha ja teeb "tasuta" osalemise nii ebamugavaks kui võimalik.
30.04.2017 at 12:54
DevilDeVille
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
MENT_GORILKA: S...ta maik on sest siin jagamisest ja info jupikaupa tilgutamisest igatahes suus küll. Suure hurraaga reklaamitakse ja kui hakkas paistma, et huvilisi tuleb, siis hakati tingimustega järjest pooma. Kui pilet ikka sellise kirvehinnaga, siis loomulikult ei taha korraldaja mingeid tasuta luusereid seal karjakaupa näha ja teeb "tasuta" osalemise nii ebamugavaks kui võimalik.

Ei tahetudki masuudipressiga rüüsleriga õuele lubada?

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.04.2017 at 12:58
MENT_GORILKA
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
DevilDeVille:
quote:
MENT_GORILKA: S...ta maik on sest siin jagamisest ja info jupikaupa tilgutamisest igatahes suus küll. Suure hurraaga reklaamitakse ja kui hakkas paistma, et huvilisi tuleb, siis hakati tingimustega järjest pooma. Kui pilet ikka sellise kirvehinnaga, siis loomulikult ei taha korraldaja mingeid tasuta luusereid seal karjakaupa näha ja teeb "tasuta" osalemise nii ebamugavaks kui võimalik.

Ei tahetudki masuudipressiga rüüsleriga õuele lubada?
mis see sind kotib? igale foorumi kommentaarile pead vastama? ega ikka ei pea küll.
30.04.2017 at 19:18
DevilDeVille
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
MENT_GORILKA:
quote:
DevilDeVille:
quote:
MENT_GORILKA: S...ta maik on sest siin jagamisest ja info jupikaupa tilgutamisest igatahes suus küll. Suure hurraaga reklaamitakse ja kui hakkas paistma, et huvilisi tuleb, siis hakati tingimustega järjest pooma. Kui pilet ikka sellise kirvehinnaga, siis loomulikult ei taha korraldaja mingeid tasuta luusereid seal karjakaupa näha ja teeb "tasuta" osalemise nii ebamugavaks kui võimalik.

Ei tahetudki masuudipressiga rüüsleriga õuele lubada?
mis see sind kotib? igale foorumi kommentaarile pead vastama? ega ikka ei pea küll.

Urgitseb nüüd kenasti herned ninast välja ja läheb puhkab maheda diisliloginasaatel jalga.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.04.2017 at 19:30 1 edit. Last edited 30.04.2017 at 19:31 by DevilDeVille
Vanaisa
  
Moderator
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
rahu-rahu :)
30.04.2017 at 20:22
rutua
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Pidu oli ülikõva ja kokkutulunud usaraua seltskond meeldiv nagu alati. Platsile pääsesid nii uuemad kui vanemad masinad, ei saadetud väravalt kedagi tagasi. Usun, et kõik, kes kohale tulid, jäid vaatamata külmale ilmale rahule. Vinguviiulid, kes igas ürituses ainult negatiivset näevad ei olegi kuhugi oodatud, äkki peaks mõni vahelduseks peeglisse vaatama, mitte kõike valimatult kritiseerima. Kellele avalikud üritused ei sobi, võib teha oma ideaalse ürituse oma reeglite ja valitud külalistega.
01.05.2017 at 14:38
plokk81
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
rutua: Pidu oli ülikõva ja kokkutulunud usaraua seltskond meeldiv nagu alati. Platsile pääsesid nii uuemad kui vanemad masinad, ei saadetud väravalt kedagi tagasi. Usun, et kõik, kes kohale tulid, jäid vaatamata külmale ilmale rahule. Vinguviiulid, kes igas ürituses ainult negatiivset näevad ei olegi kuhugi oodatud, äkki peaks mõni vahelduseks peeglisse vaatama, mitte kõike valimatult kritiseerima. Kellele avalikud üritused ei sobi, võib teha oma ideaalse ürituse oma reeglite ja valitud külalistega.



10+
01.05.2017 at 15:49
MENT_GORILKA
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
rutua: Pidu oli ülikõva ja kokkutulunud usaraua seltskond meeldiv nagu alati. Platsile pääsesid nii uuemad kui vanemad masinad, ei saadetud väravalt kedagi tagasi. Usun, et kõik, kes kohale tulid, jäid vaatamata külmale ilmale rahule. Vinguviiulid, kes igas ürituses ainult negatiivset näevad ei olegi kuhugi oodatud, äkki peaks mõni vahelduseks peeglisse vaatama, mitte kõike valimatult kritiseerima. Kellele avalikud üritused ei sobi, võib teha oma ideaalse ürituse oma reeglite ja valitud külalistega.

ennast kiitmast ma ei väsi :)
01.05.2017 at 19:56
rutua
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Gorilka... enesekiitusega ei ole siin vähimatki tegemist. Tee kõigepealt selgeks, kes oli antud ürituse korraldaja ning kellele siin kiitust jagatakse. Kui midagi öelda ei ole, siis ei ole vaja siin ärbelda ja kõike kritiseerida, see ei ole sellele seltskonnale ja elustiilile omane. Kui sulle usaraua seltskond nii vastumeelne on, siis ole parem omaette.
Ma olen isegi olnud mitu aasta vait ja talunud su pidevaid probleeme ja ps võiksid olla ka vahel viisakas kui üritustel vastu tuled võiksid vähemalt tere öelda.
01.05.2017 at 20:20
MENT_GORILKA
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
rutua: Gorilka... enesekiitusega ei ole siin vähimatki tegemist. Tee kõigepealt selgeks, kes oli antud ürituse korraldaja ning kellele siin kiitust jagatakse. Kui midagi öelda ei ole, siis ei ole vaja siin ärbelda ja kõike kritiseerida, see ei ole sellele seltskonnale ja elustiilile omane. Kui sulle usaraua seltskond nii vastumeelne on, siis ole parem omaette.
Ma olen isegi olnud mitu aasta vait ja talunud su pidevaid probleeme ja ps võiksid olla ka vahel viisakas kui üritustel vastu tuled võiksid vähemalt tere öelda.

Tüüpiline foorumi kisa-hakatakse koos teistega kaasa ulguma, kui keegi julgeb püha asja kohta midagi öelda.
Ehk siis alustame otsast (kuigi see selgitamine tundub mõtetu, ilmselt tühjadele silmadele läheb). Mida mina kritiseerisin: ürituse jagaja kirjutas:
TÄHELEPANU AMEERIKA AUTODE OAMNIKUD!
Kui saabute kohale koos oma "Ameeriklasega", siis on teie päralt spetsiaalne parkmisala ning prii sissepääs kõigile autoga saabujatele!
Oma osalemise soov ning inimeste arv palun ette registreerida info ät sundaze . ee

Nii, mida siit üks ürituse organiseerimisega mitte seotud kodanik välja loeb?? Et ameerika autoga saabujad saavad eraldi parkimisala ja priipääsmed? Kas keegi vaidleb vastu, et tekst seda ei ütle justkui???
Nii, edasi, sundaze esindaja väitis, et ega ikka ei ole küll kõigile ameeriklastele vaba sissepääs ja parkimine (seda vastust said mitmed ka mitte masuudipressiga töötavad masinad, mis valmistatud usas, aga see selleks). Mina küsisin, miks ei ole infot üleval, millised ameeriklased on oodatud? Sundaze vastas, pole nende mure, see ikka anryo rida, kuna tema pani info üles. Mida ütles anryo siin foorumis, pole tema rida, seda peab ikka korraldaja (sundaze) ütlema.
Mina küsiks siis lihtkalhoosnikuna, mis kuradi kamm see käib, kui üks ajab teise kaela ja keegi midagi ei tea? On siis raske lisainfot juurde panna, kooskõlastada ürituse korraldajaga? See oli minu vingu põhjus, ürituse kohta ei olnud mul mingit kriitikat.
PS! rutua-olen alati teretanud ja nendel üritustel ei ole kedagi, keda teretada ja tunda ei tahaks. See on kül puhta isklik arvamus ja valearusaam.
01.05.2017 at 21:43
mrtn
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
1) sa ei pea sinna üritusele minema
2) sa ei pea kogu aeg vinguma
01.05.2017 at 21:46
nimetu
 
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
MENT_GORILKA:
quote:
rutua: Gorilka... enesekiitusega ei ole siin vähimatki tegemist. Tee kõigepealt selgeks, kes oli antud ürituse korraldaja ning kellele siin kiitust jagatakse. Kui midagi öelda ei ole, siis ei ole vaja siin ärbelda ja kõike kritiseerida, see ei ole sellele seltskonnale ja elustiilile omane. Kui sulle usaraua seltskond nii vastumeelne on, siis ole parem omaette.
Ma olen isegi olnud mitu aasta vait ja talunud su pidevaid probleeme ja ps võiksid olla ka vahel viisakas kui üritustel vastu tuled võiksid vähemalt tere öelda.

Tüüpiline foorumi kisa-hakatakse koos teistega kaasa ulguma, kui keegi julgeb püha asja kohta midagi öelda.
Ehk siis alustame otsast (kuigi see selgitamine tundub mõtetu, ilmselt tühjadele silmadele läheb). Mida mina kritiseerisin: ürituse jagaja kirjutas:
TÄHELEPANU AMEERIKA AUTODE OAMNIKUD!
Kui saabute kohale koos oma "Ameeriklasega", siis on teie päralt spetsiaalne parkmisala ning prii sissepääs kõigile autoga saabujatele!
Oma osalemise soov ning inimeste arv palun ette registreerida info ät sundaze . ee

Nii, mida siit üks ürituse organiseerimisega mitte seotud kodanik välja loeb?? Et ameerika autoga saabujad saavad eraldi parkimisala ja priipääsmed? Kas keegi vaidleb vastu, et tekst seda ei ütle justkui???
Nii, edasi, sundaze esindaja väitis, et ega ikka ei ole küll kõigile ameeriklastele vaba sissepääs ja parkimine (seda vastust said mitmed ka mitte masuudipressiga töötavad masinad, mis valmistatud usas, aga see selleks). Mina küsisin, miks ei ole infot üleval, millised ameeriklased on oodatud? Sundaze vastas, pole nende mure, see ikka anryo rida, kuna tema pani info üles. Mida ütles anryo siin foorumis, pole tema rida, seda peab ikka korraldaja (sundaze) ütlema.
Mina küsiks siis lihtkalhoosnikuna, mis kuradi kamm see käib, kui üks ajab teise kaela ja keegi midagi ei tea? On siis raske lisainfot juurde panna, kooskõlastada ürituse korraldajaga? See oli minu vingu põhjus, ürituse kohta ei olnud mul mingit kriitikat.
PS! rutua-olen alati teretanud ja nendel üritustel ei ole kedagi, keda teretada ja tunda ei tahaks. See on kül puhta isklik arvamus ja valearusaam.


Sinu postitusi on suisa piinlik lugeda. Korraldaja kontaktid olid kõigile avalikud ja kes huvi tundis, sai ka vastused. Võibolla peaks leppima sellega, et ürituse korraldajal on õigus autosid (loe: seltskonda) valida ja sina ei osutunud väljavalituks... põhjuseid võib olla mitmeid!

Minu kiidusõnad Raimole, kes sellise ägeda peo püsti pani!


____________________________
Plymouth Fury 1960
01.05.2017 at 22:01 1 edit. Last edited 01.05.2017 at 22:02 by nimetu
MENT_GORILKA
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
M.O.T.T. Nagu eelmises kirjas lisasin, et midagi selgitada läheb kurtidele kõrvadele ja pimedatele silmadele. Mida rohkem üritad asja lahti rääkida, seda kõvem ja inetum foorumikisa pihta hakkab ja seda lollim oled. Andke aga minna, jääb selle arvel mõnel ehk mõni kodutüli ära, et saab siin end teiste peal välja elada. Piinlik on tõesti siin juba osasid vastuseid lugeda, sellega olen nõus.
Minupoolt Volbriteema lõpetatud, kes maha ei rahunenud, tehku oma meeriklasega linnapeal üks tiir, tuleb parem uni :))))))))))))))))))
01.05.2017 at 22:23
kaedoo
 
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
Kui keegi tahab õelutseda, las ta saab siis sellest rahulduse. Äkki on abiks alko+rahustid? Krt võib kontrollimatuks minna, seega las kiunub. :kill
01.05.2017 at 22:24
kaedoo
 
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
MENT_GORILKA: M.O.T.T. Nagu eelmises kirjas lisasin, et midagi selgitada läheb kurtidele kõrvadele ja pimedatele silmadele. Mida rohkem üritad asja lahti rääkida, seda kõvem ja inetum foorumikisa pihta hakkab ja seda lollim oled. Andke aga minna, jääb selle arvel mõnel ehk mõni kodutüli ära, et saab siin end teiste peal välja elada. Piinlik on tõesti siin juba osasid vastuseid lugeda, sellega olen nõus.
Minupoolt Volbriteema lõpetatud, kes maha ei rahunenud, tehku oma meeriklasega linnapeal üks tiir, tuleb parem uni :))))))))))))))))))
Kui Sa ei suuda suhelda inimestega nii et nad Sinust aru saaks ja annaks ühese vastuse siis ei ole teised süüdi. Proovi keskenduda oma küsimustele ja edastada neid otse asjaosalistele. :)
01.05.2017 at 22:29
DevilDeVille
  
Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva
quote:
MENT_GORILKA:
Minupoolt Volbriteema lõpetatud

Jääme elevusega järgmist teemat ootama.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
01.05.2017 at 22:54
tqhq.ee foorum : Üritused : Volbriöö Ärkamine / Shanon, Tuberkuloited, Vennaskond, Metsatöll - 30.04.2017, Elva   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.