register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 16-18 juuni - Ameerika autode kokkutulek Äksi 2017   1 2  
Poster Message
MENT_GORILKA
16-18 juuni - Ameerika autode kokkutulek Äksi 2017
quote:
A-Berg:
quote:
MENT_GORILKA: üritust jagades, natuke rohkem kruiisi kohta välja uurida, siis oleks saanud ka nende minu ettepanekutega tegeleda
1- lähtusin sellest infost mida sain (ja siia panin), kruiiside kohta las uurivad need, keda see teema väga huvitab.
2- ei mäleta, kes pidi sinu ettepanekutega tegelema ? mina ? need kelle jutt siit eemaldatud? korraldaja kes siis (ega nüüd) siin foorumis ei osale ?

1 - no comments
2- ei pidanud sina, panin siia üles alljärgnevad ettepanekud, mis sõimu ja kustutamise osaliseks said, ütle nüüd oma kommentaar, mis siin nii nõmedat oli:
Plaan ise kah oma vanakesega vähemalt
laupäevasest kruiisist ja õhtust osa võtta. Kas oleks palun võimalik
kruiisi alguspunkt täpsustada, kuna liituksin kruiisiga laupäeva
hommikul? Minu ettepanek oleks koguneda alguses Äksi kiriku juures,
Jõgeva maantee ääres, oleks kena koht pildistamiseks ja ka kergesti
leitav nendele, kes plaanivad kruiisiga ühineda? Ei teeks paha ka maha
märkida kruiisi marsruut, siis teaks rahvas, kus kaasa elada, pilte
klõpsutada ja need, kes ei jõua Äksi, saaksid kruiisiga kasvõi
poolepealt ühineda. Kui ajapiirid võimaldaks, võiks kusagil Tartus
teha ka tunniajase kogunemise, et rahvas meie kaunitare imetleda
saaks, usun, et seltskond oleks piisavalt väike kasvõi Raekoja
platsile mahutamiseks? Või on selleks eriluba vaja? Ei tahaks uskuda,
et linnahärrad selle peale solvuks, iseasi, kui politsei näeb selles
head võimalust riigikassa täitmiseks...

Alles hiljem selgus, et jagaja ei tea korraldamisest midagi, kust pidin mina seda teadma, seetõttu olekski jagajatele ettepanek ka mainida, et nemad ainult vahendavad. Huvitav nähtus on ka see, et tavaliselt ei oma ürituste korraldajad siin kontot...huvitav miks-saidi maine tõttu?
19.06.2017 at 12:07
A-Berg
  
16-18 juuni - Ameerika autode kokkutulek Äksi 2017
quote:
MENT_GORILKA:Tihti selgub, et ürituse infot jagab keegi, kes ei ole korraldaja
ahahh.... ikka valget taldrikest sinise äärega, mille peal kõik ilusti serveeritud, hõbelusikast suhu, ning pühitakse huulekesed salfakaga ?
võiksid olla tänulik, et kasvõi sellisel moel lekkib info ürride kohta.
quote:
MENT_GORILKA: Alles hiljem selgus, et jagaja ei tea korraldamisest midagi, kust pidin mina seda teadma, seetõttu olekski jagajatele ettepanek ka mainida, et nemad ainult vahendavad.
no tõesti, kust sina pidid seda teadma ?!
mittekorraldajana jagan infot vähemalt 8 aastat, enamus vanadest olijatest saavad sellest aru ja sina (uustulnuk?) mitte ?
aiaiaii...väga võlts, ment !
enam sinu jutule ei reageeri.

19.06.2017 at 12:41 3 edits. Last edited 19.06.2017 at 12:50 by A-Berg
kaedoo
 
16-18 juuni - Ameerika autode kokkutulek Äksi 2017
quote:
MENT_GORILKA:
quote:
A-Berg:
quote:
MENT_GORILKA: aga kuna kohal ei käinud, siis jäin väga rahule :) dadaaa!!
tubli poiss, jätka samas vaimus


Herr Berg oleks ironiseerimise asemel võinud kohe alguses, üritust jagades, natuke rohkem kruiisi kohta välja uurida, siis oleks saanud ka nende minu ettepanekutega tegeleda, mille vanaisa suures vihahoos siit ära kustutas, oleks kindlasti mõni auto rohkem osa võtnud, sh mina.
Nüüd paluks veel kommentaare ka sarikommijatelt kaedoo, vanaisa, devildeville jpt, siis on nirvana täielik!
Suur au olla esimesel kohal!
19.06.2017 at 14:20
MENT_GORILKA
16-18 juuni - Ameerika autode kokkutulek Äksi 2017
quote:
A-Berg:
quote:
MENT_GORILKA:Tihti selgub, et ürituse infot jagab keegi, kes ei ole korraldaja
ahahh.... ikka valget taldrikest sinise äärega, mille peal kõik ilusti serveeritud, hõbelusikast suhu, ning pühitakse huulekesed salfakaga ?
võiksid olla tänulik, et kasvõi sellisel moel lekkib info ürride kohta.
quote:
MENT_GORILKA: Alles hiljem selgus, et jagaja ei tea korraldamisest midagi, kust pidin mina seda teadma, seetõttu olekski jagajatele ettepanek ka mainida, et nemad ainult vahendavad.
no tõesti, kust sina pidid seda teadma ?!
mittekorraldajana jagan infot vähemalt 8 aastat, enamus vanadest olijatest saavad sellest aru ja sina (uustulnuk?) mitte ?
aiaiaii...väga võlts, ment !
enam sinu jutule ei reageeri.


õigesti teed, ära reageeri jah, muidu oleks üks sarikommija juures!
19.06.2017 at 18:30
MENT_GORILKA
16-18 juuni - Ameerika autode kokkutulek Äksi 2017
quote:
A-Berg:
quote:
MENT_GORILKA:Tihti selgub, et ürituse infot jagab keegi, kes ei ole korraldaja
ahahh.... ikka valget taldrikest sinise äärega, mille peal kõik ilusti serveeritud, hõbelusikast suhu, ning pühitakse huulekesed salfakaga ?
võiksid olla tänulik, et kasvõi sellisel moel lekkib info ürride kohta.
quote:
MENT_GORILKA: Alles hiljem selgus, et jagaja ei tea korraldamisest midagi, kust pidin mina seda teadma, seetõttu olekski jagajatele ettepanek ka mainida, et nemad ainult vahendavad.
no tõesti, kust sina pidid seda teadma ?!
mittekorraldajana jagan infot vähemalt 8 aastat, enamus vanadest olijatest saavad sellest aru ja sina (uustulnuk?) mitte ?
aiaiaii...väga võlts, ment !
enam sinu jutule ei reageeri.


...ja jutt käib vahur69 nimelisest jagajast, keda mina ei oska seostada või seostamata üritusega jätta, sinu jagamisi tean väga hästi, seega võltsi pole siin midagi!
19.06.2017 at 18:33
olevtoom
 
16-18 juuni - Ameerika autode kokkutulek Äksi 2017
Härrased, palun kannatust!



____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
19.06.2017 at 19:07
tqhq.ee foorum : Üritused : 16-18 juuni - Ameerika autode kokkutulek Äksi 2017   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.