register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mul pole FB kontot   1 2  
Poster Message
inz19
Mul pole FB kontot
Mõned pildid ürituselt

https://www.facebook.com/indrek.joesaar.7/media_set?set=a.1596523880387248.1073741840.100000889548617&type=3
19.07.2017 at 17:12
ramman
Mul pole FB kontot
quote:
inz19: Mõned pildid ürituselt

https://www.facebook.com/indrek.joesaar.7/media_set?set=a.1596523880387248.1073741840.100000889548617&type=3
Need, kellel pole veisspuuki, ei näe midagi.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
19.07.2017 at 18:20
Astro-97
  
Mul pole FB kontot
quote:
ramman:
quote:
inz19: Mõned pildid ürituselt

https://www.facebook.com/indrek.joesaar.7/media_set?set=a.1596523880387248.1073741840.100000889548617&type=3
Need, kellel pole veisspuuki, ei näe midagi.

No see on juba imelik, kui inimesel on näiteks taskus nutikas, arvuti kodus, nett igal pool olemas...ja nüüd pole FB ? Pole küll jah kohustuslik see nüüd, kuid 99% on ju kogu elu seal, lisaks ärid, ettevõtted, reklaamid jne jne. Võiks olla siiski juba laia infoliikuvuse kasulikkuse pärast... :)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
19.07.2017 at 19:49
DevilDeVille
  
Mul pole FB kontot
quote:
Astro-97:

No see on juba imelik, kui inimesel on näiteks taskus nutikas, arvuti kodus, nett igal pool olemas...ja nüüd pole FB ? Pole küll jah kohustuslik see nüüd, kuid 99% on ju kogu elu seal, lisaks ärid, ettevõtted, reklaamid jne jne. Võiks olla siiski juba laia infoliikuvuse kasulikkuse pärast... :)

Mina, täiusliku ignorandina, olen senini ikka arusaamisel olnud, et tegelik elu on kusagil mujal, kui lõustakaustikus. Või pukemongõus...

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
19.07.2017 at 20:14
mrtn
Mul pole FB kontot
quote:
DevilDeVille:
Mina, täiusliku ignorandina, olen senini ikka arusaamisel olnud, et tegelik elu on kusagil mujal, kui lõustakaustikus. Või pukemongõus...

Ameerika autode harrastajad, konservatiividena, on lõustakaustikus koos ülejäänud keskealiste tagurlastega. Progressiivsem noorsugu (tegelik elu) on instagramis ja snapchatis.
19.07.2017 at 20:26
matu1988
 
Mul pole FB kontot
ega meid ka olemas pole sest ei ole seda veisspuuki aga ei ole ka nii edevad et peaks olema see
Me siis veel viimane allesjäänud inimesed kelle pole veissi
Aga tänapäeval on elu ainult seal ja kui midagi juhtub sellega siis on ERROR

____________________________
chevi van G20 5.7 smallblock 1988
Subaru forester xt 2.5 turbo
skoda praktik(töö auto)
CB kanal 8am kutsung MATU

http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
19.07.2017 at 20:32
DevilDeVille
  
Mul pole FB kontot
quote:
mrtn:
quote:
DevilDeVille:
Mina, täiusliku ignorandina, olen senini ikka arusaamisel olnud, et tegelik elu on kusagil mujal, kui lõustakaustikus. Või pukemongõus...

Ameerika autode harrastajad, konservatiividena, on lõustakaustikus koos ülejäänud keskealiste tagurlastega. Progressiivsem noorsugu (tegelik elu) on instagramis ja snapchatis.

Ma tean instagramist ainult sedapalju, et sealt saab Koitu ja Getterit leida. Sellest teisest asjast olen vaid nimetust kuulnud/lugenud. A lõustikut mul sellegipoolest ei ole. Seevastu on mul elektronpost ja skaip ja ilma juhtmeta telefon. Tigupost mõistagi ka :)


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
19.07.2017 at 20:43
ramman
Mul pole FB kontot
Läheb OT-ks ära. Kui tarvis, siis moded las splitivad teema.
Täpselt nii ongi. Mugav on küll, kui kõik asjad on ühes kohas koos ja kogu elu telefonis/tahvlis/läpakas. Aga väga mõnus on olla nii, et taskus kogu aeg midagi ei pinise ega vibreeri, sest keegi kuskil tegi midagi , millest sul tegelikult pole sooja ega külma. Hädasti on kohe tarvis teada, et kellegi pilt kellelegi meeldib. Naerma ajab vahepeal selline nutihullus, inimesed kõnnivad tänaval üksteisele otsa, sest nina on ekraanis kinni.
Endal kasutusel 11 aastat vana Nokia, mis ei tea netist mitte midagi, väga rahulik elu on. Pole kiiret ja kui kellelgi on miskit tarvis, siis saab alati helistada ja vahetult suhelda, mitte virtuaalselt ''olla viisakas'' sest veisspuuk tuletas mingi asja meelde.
Ma pole nutimaailma vastane, aga lihtsalt mu elu on rahulikum ja mõnusam ilma pideva online'is olemiseta.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
19.07.2017 at 21:01
Madlobster
Mul pole FB kontot
Eeldada, et kui mul on nutikas ja facebook siis on see teisel nutikaomanikul ka on üsna tagurlik. Muudest chatgrammidest ja pudist rääkimata. Need ei ole kindlasti sellised mustbe vidinad nagu näiteks mobiili omamine tänapäeval (vahest üritan mõelda, et kudas siis elati kui külas oli sohvka kontoris üks telefon ainult ja seegi ilma kokeponideta) ???

Kuigi ma olen arvutimaailmas üsna sinapeal siis kadestan väga tihti inimesi, kelle päevad mööduvad ilma kaapelauata ja nad ei oska neid helendavaid ekraane oma ellu igatsedagi.
Vaadates aga neid makaroniroa pildile laikide otsijaid, virtuaalporgandite farmereid ning, mis loom sa eelmises elus olid testide jagajaid enda ümber, siis tuleb masendus peale.

Kahju et laiki ei saa panna siin :lol paneks devilile mudu laigi :finger


19.07.2017 at 21:11
expedition
Mul pole FB kontot
The only difference between tattooed people and non tattooed people is tattooed people dont care if you are not tattooed.
Facebookiga täpselt sama teema.
Kuna olen tatoveeritud ja ei oma näokontot siis pidevalt kokku puutunud selle seosega :)
19.07.2017 at 21:13 2 edits. Last edited 19.07.2017 at 21:15 by expedition
Madlobster
Mul pole FB kontot
quote:
expedition: The only difference between tattooed people and non tattooed people is tattooed people dont care if you are not tattooed.
Facebookiga täpselt sama teema.
Kuna olen tatoveeritud ja ei oma näokontot siis pidevalt kokku puutunud selle seosega :)

Sind ei häiri tätuveerimata kodanikud küll aga lõustavihiku nupsikud? või mis sa öelda tahtsid?
19.07.2017 at 21:21
RocknRattler
Mul pole FB kontot
jah 100% nõus ramman´iga
kõik mis on öeldud või ülespandud on salvestatud ja teatud ajal saab kasutatud.
Isikul FB puudumine just ongi haruldane ja auväärne, n.ö pole tal midagi viga saab hakkama ise:)!
Pildid muidu võiks aktiivsemini jagada, et pikedada mõnus mulje ajaveetmisest!

____________________________
fast´n loud
19.07.2017 at 21:21
expedition
Mul pole FB kontot
quote:
Madlobster:
quote:
expedition: The only difference between tattooed people and non tattooed people is tattooed people dont care if you are not tattooed.
Facebookiga täpselt sama teema.
Kuna olen tatoveeritud ja ei oma näokontot siis pidevalt kokku puutunud selle seosega :)

Sind ei häiri tätuveerimata kodanikud küll aga lõustavihiku nupsikud? või mis sa öelda tahtsid?


Seda et: mitte fb kasutajat ei huvita kui sa oled fb kasutaja. Vastupidi kohe huvitab
19.07.2017 at 21:28 1 edit. Last edited 19.07.2017 at 21:30 by expedition
Märt
Mul pole FB kontot
No siin algas probleem sellest, et jagati pilte, mille asukohale ürgmehed ei pääsenud:)
Märt@feisbuukiga@tätöveerimata

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
19.07.2017 at 22:40
ramman
Mul pole FB kontot
quote:
Märt: No siin algas probleem sellest, et jagati pilte, mille asukohale ürgmehed ei pääsenud:)
Märt@feisbuukiga@tätöveerimata
Nagu ma oma postitus märkisin, et asi läheb juba OT-ks ära, siis loodetavasti moded lahutavad teema ja ABCS teema jääb ikka selleks, milleks ta mõeldud on.
Aga, et asi põnevam oleks siis mul pole FB-d, pole tätokaid, on 11 aastat vana Nokia 8800 Sirocco ja kaks V8-t. Olen rahul oma eluga. Perekonna ja sõprade sünnipäevad püsivad meeles ilma, et elektroonika mulle seda meenutama peaks, siis võtan telefoni ja soovin neile ürgaegsel viisil õnne. Kõneledes tähtpäevalistega.


____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
19.07.2017 at 22:55
gretzky
 
Moderator
Mul pole FB kontot
quote:
ramman: Läheb OT-ks ära. Kui tarvis, siis moded las splitivad teema.
Tehtud.
PS. FB on üks kõige hullem nuhkimis tarkvara üldse.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
19.07.2017 at 23:53 1 edit. Last edited 19.07.2017 at 23:58 by gretzky (Moderator)
mrtn
Mul pole FB kontot
quote:
gretzky:
PS. FB on üks kõige hullem nuhkimis tarkvara üldse.

Sa ei pea muudesse teenustesse facebooki kontoga sisse logima. Või talle mingeid õigusi oma seadmes nuhkida andma. Asukohateenused keela ka ära.

Tegelikult pole hullu midagi.
19.07.2017 at 00:15
Jesper
 
Mul pole FB kontot
quote:
expedition:
quote:
Madlobster:
quote:
expedition: The only difference between tattooed people and non tattooed people is tattooed people dont care if you are not tattooed.
Facebookiga täpselt sama teema.
Kuna olen tatoveeritud ja ei oma näokontot siis pidevalt kokku puutunud selle seosega :)

Sind ei häiri tätuveerimata kodanikud küll aga lõustavihiku nupsikud? või mis sa öelda tahtsid?


Seda et: mitte fb kasutajat ei huvita kui sa oled fb kasutaja. Vastupidi kohe huvitab
A miks siis need mitte FB kasutajad siia juba terve lehekülje hala on tootnud, kui ei huvita? Tatokad arvati muideks juba ammu badasside asjade nimekirjast ametlikult välja. Võid rahus särgi selga tagasi toppida :)

Üldiselt kogu see "ma olen nii kõva mees et mind ei huvita"-jutt on umbes sarnane nagu mõnel tegelasel, kelle postitus või müügikuulutus on ära kustutatud - "ma olen nii kõva mees et enam siia foorumisse ei kirjuta!". Ei oska muud öelda et heakene küll, ärge siis kasutage, aga mis häda on sellest pasundada :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.07.2017 at 02:51 4 edits. Last edited 20.07.2017 at 03:06 by Jesper
ESQUELETO
Mul pole FB kontot
quote:
Jesper:
quote:
expedition:
quote:
Madlobster:
quote:
expedition: The only difference between tattooed people and non tattooed people is tattooed people dont care if you are not tattooed.
Facebookiga täpselt sama teema.
Kuna olen tatoveeritud ja ei oma näokontot siis pidevalt kokku puutunud selle seosega :)

Sind ei häiri tätuveerimata kodanikud küll aga lõustavihiku nupsikud? või mis sa öelda tahtsid?


Seda et: mitte fb kasutajat ei huvita kui sa oled fb kasutaja. Vastupidi kohe huvitab
A miks siis need mitte FB kasutajad siia juba terve lehekülje hala on tootnud, kui ei huvita? Tatokad arvati muideks juba ammu badasside asjade nimekirjast ametlikult välja. Võid rahus särgi selga tagasi toppida :)

Üldiselt kogu see "ma olen nii kõva mees et mind ei huvita"-jutt on umbes sarnane nagu mõnel tegelasel, kelle postitus või müügikuulutus on ära kustutatud - "ma olen nii kõva mees et enam siia foorumisse ei kirjuta!". Ei oska muud öelda et heakene küll, ärge siis kasutage, aga mis häda on sellest pasundada :)

Jagagu siis oma fb frendsidega oma pilte, kui tahad siin foorumis jagada, siis ole hea arvesta siinsete olijatega ja jutu lõpp. Kõik ei ole Bi või maximum tolerance stendbai.
20.07.2017 at 09:56
ervin
Mul pole FB kontot
quote:
ESQUELETO:
Jagagu siis oma fb frendsidega oma pilte, kui tahad siin foorumis jagada, siis ole hea arvesta siinsete olijatega ja jutu lõpp. Kõik ei ole Bi või maximum tolerance stendbai.
kui tahad jagatud pilte vaadata, siis arvesta jagajatega ja tee fb konto ja jutu lõpp. ära hala, ühesõnaga. kellel janu, sellel jalad. ja õpi kirjutama.
20.07.2017 at 10:08 1 edit. Last edited 20.07.2017 at 10:09 by ervin
Transam4
Mul pole FB kontot
Ei saa aru miks sellist mõttetut vaidlust on üldse pointi pidada. Ka mul oli mõni aeg tagasi sõpru kellel polnud veel FB aa lõpuks otsustasid teha. See on siiski koht kus info liigub sinuni mitte sina ei liigu infoni. Eks neid kes põhimõtte pärast ei tee on paljusid, kuid nagu eelnevalt öeldud - firmad, reklaamid, tooted, inimesed jne on lõpuks kõik koondunud sinna. Tänapäeval saab punktist A punkti B jalgrattaga ka sõita, aga kui kõik sõidavad autoga siis lõpuks annavad ka sitkemad mehed alla, mõni hiljem, mõni varem :)
20.07.2017 at 10:08
diesel
Mul pole FB kontot
kärss kärnas ja maa külmand.
tegi keegi pildid ja pani veise puugi peale ülesse.
väga tore.
kui kodanik kangesti soovib, et kõik neid just seal näeksid, siis saab puugis vist asja ka ilma sisse logimata nähtavaks teha.
teisipidi, kui piltide kättesaadavus ei muutu ja keegi puugivaba ikka kangesti neid näha tahab, siis otsib mõne tuttava, kel konto olemas või
teeb siis ise mingi suvalise korraks-vaid konto sinna.
siinse splititud lõime lugemisele kulunud ajaga oleks pildid igatahes juba nähtud ja unustatudki ilmselt.
20.07.2017 at 10:08
mrtn
Mul pole FB kontot
quote:
ESQUELETO:
Jagagu siis oma fb frendsidega oma pilte, kui tahad siin foorumis jagada, siis ole hea arvesta siinsete olijatega ja jutu lõpp. Kõik ei ole Bi või maximum tolerance stendbai.

See kostab nagu "ma pole küll rassist aga" või "mind need peded ei häiri, aga" jutt.
20.07.2017 at 10:08
RocknRattler
Mul pole FB kontot
Lahe feisseri pähe määrimise ja oma frustratsioonide väljaelamise kompott:) tundub härrad, et meil oleks tarvis teha nv. kruiisi!
elame edasi sellest fb teemast, kuna fb kindlasti elab meid üle:)
Teeks ehk mingi teemaga kruiisi soovi korral nn. kabud vms.!?






____________________________
fast´n loud
20.07.2017 at 11:29
charger
Mul pole FB kontot
Muidugi võib jäärapäiselt põhimõtteline EI olla, aga võib ka suva nimega konto teha, mis ei sega eriti kuidagi. Ja nagu varem öeldud, nuhkimiseks väga hea sait :)
Kokkuvõttes saab enamik FB kasutajatest ilmselt rohkem kahju kui kasu (raisates tohutus jamahulgas surfamisele oma aega), tulu läheb ookeani taha, kasutajad on neile lihtsalt big data
20.07.2017 at 12:15
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mul pole FB kontot   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.