register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : ‘68 Pontiac Executive coupe hardtop   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Kingfisher
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Must on hea valik, sellega on raske mööda panna.

____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
06.04.2018 at 22:32
Maik
  
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Eestis muid autosid ei olegi ,kui must , hall , valge , tumesiniseid eksib ka sekka. Ülejäänud on erandid juba.
Tõesti muud värvi siis ei leia või :) ? Internet abiks. See eelmisel lehel olev kahetoonilinegi 10x parem variant...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
06.04.2018 at 22:51 1 edit. Last edited 06.04.2018 at 22:57 by Maik
ramman
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Hästi tumepunane (peaaegu must) ja must tavaline värv (mitte metallik) annaks kahes toonis sellele kerele kena lahenduse.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
06.04.2018 at 23:13
gretzky
 
Moderator
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
kingfisher: Must on hea valik, sellega on raske mööda panna.
Äkist liiga lihtne. Värviks must- tume- sinine pärla.
Samas peremees on oma valiku langetanud :( Igasugune must on osa "ministeeriumist".
Auto on eriline, värv võiks ka olla eriline, eralduv "hallist" massist.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
06.04.2018 at 00:07
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Kere tuletõrje punane ja katus mattmust. Stanged Line-X ga mustaks.
P.S. Vaatasin enne ka autost pilte, :beer
07.04.2018 at 18:45
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Ekslik oleks arvata, et otsus musta kasuks tuli seepärast, et nii on lihtsam. Lisan allpool pilteerinevatest värvitestidest, mis tehtud sai. Reaalsus on see, et pildilt või värvipalettilt näeb asi ühtmoodi välja aga pind kaetuna ei kanna seda efekti. Enamaltjaolt toimivad need "lahedad" värvid päikese käes. Viimane näide on sellest punasest. Ingmar värvis ära mootori õlipanni. Tal algul VAU effekt. LAhe. 12 punkti. Jõudsin mina garaazhi ja kuivamisega värv pruun mis pruun. Laseme taskulambivalguse peale - superlahe. Viisime päevavalguse kätte (päikest eile polnud) - selline mazdapunane. Ehk väga vaevarikas protsess
Ses mõttes on must küll jah kindlapeale minek, et pafem must kui värv, mis lõppkokkuvõttes ei meeldi kohe üldse
El Caminoga oli ka värvivalik vaevaline protsess aga siis tuli minu jaoks täistabamus. Hetkel teiste värvidega mitte


PS!
Eile oli vaja otsustada ära alusvärv. Seega on veel aega tumedate toonide vahel valimisega :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
07.04.2018 at 19:21
ctech
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Kui küsida tohib siis mis oli selle punase kood ja millistel autodel see levinud on?
Kas metallik või pärla?
08.04.2018 at 11:38
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
ctech: Kui küsida tohib siis mis oli selle punase kood ja millistel autodel see levinud on?
Kas metallik või pärla?
Soul red metallic
Uutel mazdadel pidi selline olema

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
08.04.2018 at 12:49
ctech
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Ma olen võhik värvimises aga arvan et miskit läks teil nihu seal.
http://www.repairerdrivennews.com/2017/06/09/mazdas-slick-new-soul-red-crystal-color-might-be-trickier-for-painters/
Tundub et midagi jäi sinna panematta, äkki alus värv. Tundub olevat nagu candy värv.
Muidu on väga ilus see punane.
08.04.2018 at 19:29
kjoll
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
einffer:
quote:
ctech: Kui küsida tohib siis mis oli selle punase kood ja millistel autodel see levinud on?
Kas metallik või pärla?
Soul red metallic
Uutel mazdadel pidi selline olema

Kui huvi, siis elusuuruses/päevavalguses võib mul tööjuures Mustamäel Mazda punast värvi vaadata.
Lasin oma eelmise tsikli plastikosad ka sama värviga värvida.


____________________________
Chrysler Stratus Cabriolet 2,5 2000
Chevrolet Astro 4,3 1990
Pontiac TransSport 3,8 1995
08.04.2018 at 21:47
ERAK
  
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
grafiithalli ja tumepunase pärla kombo?


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
09.04.2018 at 17:20
mrtn
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
ERAK: grafiithalli ja tumepunase pärla kombo?

Oh, mul on selline röster!
09.04.2018 at 18:48
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Tundub, et värvivaliku saaga pole veel läbi. Võtain nädala veel otsimise/otsustamise aega :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
09.04.2018 at 20:05
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
einffer: Tundub, et värvivaliku saaga pole veel läbi. Võtain nädala veel otsimise/otsustamise aega :)
Wrangleri jaoks sai ostetud fire red raamivärvi, Kassi tn mingi värviäri. Ei pea kartma kriimusid jne, poleerimismasin aitab. Väike pilt ka :
09.04.2018 at 20:40
Kingfisher
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Ma ei ütleks, et musta värvi autosid palju on, halle/hõbedasi küll. Must värv toob hästi esile auto kurvid ja jooned, samuti on mustal ka hea läige ja peegeldus. Lisaks on autosid mustaks värvitud juba aegade algusest, mis tähendab, et see värv sobib iga ajastu autole. Ka kroom sobib hästi mustaga kokku ja must toob ka kroomi hästi esile. Musta värvi autod lihtsalt näevad kallimad ja uhkemad välja kui muud värvi autod. See on ma arvan ka põhjuseks miks just kallimaid autosid üldjuhul musta värvi näha on (nt Escalade, S-klass jne).
Ainuke miinus musta värvi juures on see, et must auto peab alati puhas olema, et hea välja näha, aga samas on see ka pluss, sest enamus tänavatel liikuvatest musta värvi autodest on igapäeva sõidukid ja ei ole enamus ajast piinlikult puhtad, mistõttu see konkreetne auto täiesti puhtana näeks ka õrnalt tolmuse musta värvi mistahes auto kõrval super hea välja. Veel suureks boonuseks on musta värvi juures see, et auto näeks välja justkui originaal, aga kui mingi custom värv sinna selga lasta, siis seda on kohe näha, et asi ei ole säilinud, vaid on tehtud, mis vähemalt minu silmis langetab auto väärtust, vaatamata sellele, et see custom värv läheb igal juhul palju rohkem maksma. Ma arvan, et väga tihti on lihtsuses rohkem ilu..

____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
20.04.2018 at 08:10
RocknRattler
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Värskemaid uudiseid pole ja see musta või muu värvi iseloomustamine võib olla täitsa hilinenud:)
Kui soovitus hilinenud pole, siis ma valiksin seda, mida algul plaaninud oled. Ma usun et esmamulje siiski omab eeliseid.

____________________________
fast´n loud
20.04.2018 at 08:44
Kingfisher
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
RocknRattler: Värskemaid uudiseid pole ja see musta või muu värvi iseloomustamine võib olla täitsa hilinenud:)
Kui soovitus hilinenud pole, siis ma valiksin seda, mida algul plaaninud oled. Ma usun et esmamulje siiski omab eeliseid.
Kui värvi iseloomustamine peaks olema hilinenud, siis on ka soovitus ju hilinenud :D
Sellepärast ma kirjutasingi, et värskemaid uudiseid ehk selgusi värvivaliku osas pole või vähemalt pole siin sellest teavitatud. Kui oleks värvivalik selge, siis pole ju mõtet enda seisukohta (valiku osas) enam välja tuua. Lisaks oli see rohkem mõeldud Maik-ile ja gretzky-le vastulauseks :)


____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
20.04.2018 at 09:26
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Pole kribanud kuna tööd venivad
Selline seisukord hetkel
Värv on valitud aga kuna olen tööde suhtes juba suht pessimist siis enne ei ütlegi kui juba peal on. Muidu annab keegi idee ja pean jälle ümber mõtlema :)
PS
Must ei tule

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
20.04.2018 at 17:58
gretzky
 
Moderator
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
google otsing "classic car color 1968" - images
Äkist, tume kirsikas.
https://classiccars.com/listings/view/1086081/1968-mercury-montego-for-sale-in-forestville-michigan-48434

Jõudu, :beer

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
20.04.2018 at 20:44
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Hea kui teed heledamaks kui must sest hooldamine kergem. Olen sinisega hädas,ca 3+ tundi on puhas ning õhtul pestes võin hommikul jälle pesulasse sõita. :beer
20.04.2018 at 21:03
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop

Värviks seekord selline

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
23.04.2018 at 06:11
RocknRattler
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Cool! Mis veljed alla lähevad?

____________________________
fast´n loud
23.04.2018 at 08:59
Vanaisa
  
Moderator
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Hea valik :beer
23.04.2018 at 09:00
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
RocknRattler: Cool! Mis veljed alla lähevad?
Panen 15”. Need mis siin pildid. Poleeritult ja lakitult :). Sellega saab taha 285 rehvi panna ja peaks täitsa hea jääma. Lain kapslitele Pontiaci embeemi ka graveerida


____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
23.04.2018 at 09:15
DevilDeVille
  
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Pole väga selle auto velg, võibolla kerevärvi keskosa suudaks miskit päästa.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
23.04.2018 at 13:10
tqhq.ee foorum : Minu auto : ‘68 Pontiac Executive coupe hardtop   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.