register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : ‘68 Pontiac Executive coupe hardtop   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
DevilDeVille: Pole väga selle auto velg, võibolla kerevärvi keskosa suudaks miskit päästa.
Vaatab siis kui alla saab proovida. Hetkel plaan selline

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
23.04.2018 at 13:53
RocknRattler
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Nägin just, et tyrelias barzettad on erineva suurusega ja hind enamähem, sel autol istuksid isegi suuremad kui 15" väha hästi.

____________________________
fast´n loud
24.04.2018 at 09:37
Kingfisher
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Mis auguvahega veljed sul üldse on? 5x4.75 või 5x5? Või üldse mingi muu?
Uus värv muidu suht kena ja ka ajastukohane :)
Põhimõtteliselt sama auto Chevy versioonid tulid ka tehasest sarnase värviga, võibolla ka Pontud.



____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
25.04.2018 at 09:08
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Eks vaatab selle velje asjus. Mul hetkel 3 komplekti velgi, mis sinna alla panna. 15”, 17” ja ka 18”. Ise kaldun ikka nende 15” velgede poole. Vaatame millised nad poleerituna jäävad all paistma
Poldivalem on muidu 5x127 ehk siis 5x5 vist
Paar päevavalges klõpsatud pilti ka


____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
25.04.2018 at 12:28 1 edit. Last edited 25.04.2018 at 12:29 by einffer
Maik
  
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Kas must värv tunduks veel ikka hea valikuna :P ?

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
25.04.2018 at 13:33
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
Maik: Kas must värv tunduks veel ikka hea valikuna :P ?
No miks mitte :)


____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
25.04.2018 at 13:57
Kingfisher
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
Maik: Kas must värv tunduks veel ikka hea valikuna :P ?
Jep, tunduks küll ja must olekski nii-kui-nii hea valik, aga see sinine on isegi parem. Lihtsalt sinisega oleks saanud mööda panna, aga mustaga mitte :)

____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
25.04.2018 at 20:50
gretzky
 
Moderator
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Pange need värvid kõrvuti, kumb tekitab rohkem emotsiooni ?
No ei ole, see neeger õige.
Hea värvivalik !!


____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
25.04.2018 at 21:14
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Ja pesed musta autot 2x päevas(enne tööle minemist ja sealt naasmist). Vahepeal pühid tolmu 3x. :beer
25.04.2018 at 21:23
Maik
  
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
pesemine on üks suur asi,aga must kaotab ära kõik kurvid ja nurgad,lisaks teeb autot ja velge pisemaks.
Üks asi on mingi päikse käes effektse nurga all tehtud pilt aga enamuse ajast on meil siiski pilved eksole :)

nagu ennegi mainisin,eestis on piisavalt palju ja ilmselt 500x ülearugi neid musta värve autosid tänaval.
Kõik on maitse asi muidugi.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
25.04.2018 at 23:00 1 edit. Last edited 25.04.2018 at 23:01 by Maik
Kingfisher
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
Maik: pesemine on üks suur asi,aga must kaotab ära kõik kurvid ja nurgad,lisaks teeb autot ja velge pisemaks.
Üks asi on mingi päikse käes effektse nurga all tehtud pilt aga enamuse ajast on meil siiski pilved eksole :)

nagu ennegi mainisin,eestis on piisavalt palju ja ilmselt 500x ülearugi neid musta värve autosid tänaval.
Kõik on maitse asi muidugi.

No kuidagi ei saa nõustuda. Must värv teeb velje küll auto all väiksemaks jah, sest rehv ja koobas on juba ise ka tumedad (pm mustad), aga korralik ilus must värv ei saa kuidagi autot väiksemaks teha, sest must värv läigib/peegeldab rohkem kui ükski teine värv ja igas kumeruses või nurgas on seda näha, sest läige on ju hele. Rehvist või koopast ei tule peegeldust ja jääb n.ö. pime auk, mistõttu ka velg koopasse ära kaob.



Muidugi see tekitab küsimusi, et kus Sa nii palju neid musti autosid näed, sest minuarust neid küll kuskil niipalju pole. Enamuses ikka mingid heledad, toonitud/emotsioonitud värvid.
Samuti saab auto lasta nano vahaga üle teha, siis on pesemist kohe palju vähem.
Ma ei hakka rohkem siin sellel teemal vaidlema ja teise venna teemat solkima , sest niigi juba eelmises postis mainisin ära, et see sinine on ka väga hea.

____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
26.04.2018 at 08:01
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Mis sinisest te räägite. Värv on ‘Turquoise metallic’ :P


____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
26.04.2018 at 11:32
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Mootor sai värvi alla. Nüüd vaja maaler ka niikaugele saada, et koera sabast (ehk siis ninaosa värvimisest) üle saaks. Siis on lootus ABCS ajaks ehk auto ka kokku saada


____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
30.04.2018 at 07:49
mrtn
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Issand, sa värvisid mootori sama värvi?
30.04.2018 at 09:55
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
mrtn: Issand, sa värvisid mootori sama värvi?
Jup

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
30.04.2018 at 15:46
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Nuu see vidinas oleks võinud veidi teist moodi vormistatud olla. Kapotialune jääb igavaks kui kõik "hallmetallikdiisel" on. :beer Samas kui mootori ruum tuleb must(matt) siis väga bro.
30.04.2018 at 19:21
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
kaedoo: Nuu see vidinas oleks võinud veidi teist moodi vormistatud olla. Kapotialune jääb igavaks kui kõik "hallmetallikdiisel" on. :beer Samas kui mootori ruum tuleb must(matt) siis väga bro.
Huvi pärast - milline oleks võinud mootor olla? Nii et ka üldpilti sobiks?

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
01.05.2018 at 14:35
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop


____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
01.05.2018 at 14:35
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
einffer:
quote:
kaedoo: Nuu see vidinas oleks võinud veidi teist moodi vormistatud olla. Kapotialune jääb igavaks kui kõik "hallmetallikdiisel" on. :beer Samas kui mootori ruum tuleb must(matt) siis väga bro.
Huvi pärast - milline oleks võinud mootor olla? Nii et ka üldpilti sobiks?
Kui kapoti avad siis peab esile kerkima mootor, antud juhtumil on türkiissinine mehhanismus. Ma ei tea Sinu plaane värvilahenduste üle mootoriruumis. Mis värvi on poritiivad, õhupuhasti korpus, generaator, rihmarattad, väljalaske kolle, küünlajuhtmed jne? Väljanäitusel pole mõtet ühtlaselt türkiissinist mootoriruumi demonstreerida. :beer Kui oleksin auto juures siis saaks fantaseerida milline võiks see välja näha aga lõpuks otsustad siiski Sina Ise.
01.05.2018 at 18:25
einffer
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
kaedoo:
quote:
einffer:
quote:
kaedoo: Nuu see vidinas oleks võinud veidi teist moodi vormistatud olla. Kapotialune jääb igavaks kui kõik "hallmetallikdiisel" on. :beer Samas kui mootori ruum tuleb must(matt) siis väga bro.
Huvi pärast - milline oleks võinud mootor olla? Nii et ka üldpilti sobiks?
Kui kapoti avad siis peab esile kerkima mootor, antud juhtumil on türkiissinine mehhanismus. Ma ei tea Sinu plaane värvilahenduste üle mootoriruumis. Mis värvi on poritiivad, õhupuhasti korpus, generaator, rihmarattad, väljalaske kolle, küünlajuhtmed jne? Väljanäitusel pole mõtet ühtlaselt türkiissinist mootoriruumi demonstreerida. :beer Kui oleksin auto juures siis saaks fantaseerida milline võiks see välja näha aga lõpuks otsustad siiski Sina Ise.
Eksponeerimiseks see auto pole. Mul kamraad ka alati rõhutab, et mootor peab esile tõusma aga ma küll ei kujuta ette et oranž mootor oleks antud juhul väga lahe. Kui auto oleks must tulnud oleks kapotialuse lahendanud musta/punase mootori ja kroomdetailidega. Praeguse värvi puhul ma jah väga alternatiivi kerevärvile ei näe

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
01.05.2018 at 18:55
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
einffer:
quote:
kaedoo:
quote:
einffer:
quote:
kaedoo: Nuu see vidinas oleks võinud veidi teist moodi vormistatud olla. Kapotialune jääb igavaks kui kõik "hallmetallikdiisel" on. :beer Samas kui mootori ruum tuleb must(matt) siis väga bro.
Huvi pärast - milline oleks võinud mootor olla? Nii et ka üldpilti sobiks?
Kui kapoti avad siis peab esile kerkima mootor, antud juhtumil on türkiissinine mehhanismus. Ma ei tea Sinu plaane värvilahenduste üle mootoriruumis. Mis värvi on poritiivad, õhupuhasti korpus, generaator, rihmarattad, väljalaske kolle, küünlajuhtmed jne? Väljanäitusel pole mõtet ühtlaselt türkiissinist mootoriruumi demonstreerida. :beer Kui oleksin auto juures siis saaks fantaseerida milline võiks see välja näha aga lõpuks otsustad siiski Sina Ise.
Eksponeerimiseks see auto pole. Mul kamraad ka alati rõhutab, et mootor peab esile tõusma aga ma küll ei kujuta ette et oranž mootor oleks antud juhul väga lahe. Kui auto oleks must tulnud oleks kapotialuse lahendanud musta/punase mootori ja kroomdetailidega. Praeguse värvi puhul ma jah väga alternatiivi kerevärvile ei näe
On võimalusi ja kui palju. Kroom pole oluline, värv aitab. :beer
01.05.2018 at 19:00
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Aga kui edvistada ei taha siis müügiga Sa olulist kasumit ei saa sest tehes niipalju tunde+sisseostetud tööd, need ei maksa.
01.05.2018 at 21:48
DevilDeVille
  
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Mootor tõuseb esile läbi kapoti kerkiva Bloweriga või siis kapotivabal ottroodil. Teistel autudel ju enamuse elust kapott suletud.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
01.05.2018 at 22:21
kaedoo
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
quote:
DevilDeVille: Mootor tõuseb esile läbi kapoti kerkiva Bloweriga või siis kapotivabal ottroodil. Teistel autudel ju enamuse elust kapott suletud.
Sind ja Sinu nalju! :beer
01.05.2018 at 23:59
Kingfisher
 
‘68 Pontiac Executive coupe hardtop
Ma arvan, et mootori värvivalikul pole viga, tehasestki tulid ju Pontiacid siniste mootoritega. Rattakoopad ja muu mootori ümbert värviks mustaks ja juba ongi mootor esil. Õhupuhasti korpus kroomiks ja mustad voolikud ning väljalaske kolded teevad ka asja paremaks. Muidugi selle sisselaske kolle oleks ma ise halliks pigem värvinud.

____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
02.05.2018 at 09:00
tqhq.ee foorum : Minu auto : ‘68 Pontiac Executive coupe hardtop   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.