register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liiklus kultuur pärast bjuutit  
Poster Message
tfr
 
Liiklus kultuur pärast bjuutit
Laupäeva hommikul oli Haapsalu suunal ka üks ahelavarii, kus üks ilmselgelt Beautyle mineja rivis oli.

Aga jah, krt, siuksed avariid panevad paratamatult mõtlema sellele, et hobiauto on küll äge asi, aga kui mingi 24-aastane pipi Sulle telefoni näppides maanteel kümppi sõidab, siis on ikka päris närb lugu, kui Sul turvavarustuse nimekirjas heal juhul kolmepunktivöö on. Postimehes olid ka pildid, kust oli näha, et sellel Catalinal polnud isegi eesistme peatugesid - sealt saab päris korraliku lülisambavigastuse ilmselt hoobilt. Aga loodame parimat ja ehk ikka paranevad.
15.07.2018 at 19:35
MENT_GORILKA
Liiklus kultuur pärast bjuutit
quote:
ESQUELETO: Ilmaga vedas ja loeb et läks hästi!
Muus osas aga osalejad ise teevad atmose.
Avariid juhtuvad pidevalt ja seostada neid mingi kindla auto margiga või üritusega on sama hea kui homode abielud, s.t. Kui pole sisse sattunud siis tolerants, kui ise sattud siis zero tolerance)))))
Osalejate pildid oleks ka teretulud, mõned meedia piltidest on lausa antiürituslikud.

vaidlen vastu-teatud asjadel peab zero tolerance olema nii ise taha saades kui ka ilma selleta, see näitab põhimõttekindlust! ilmselt just sellise poolkõva suhtumise tõttu täitub euroopa pederastide ja kaltsupeadega-niikaua kui mind või mu peret pole puututud-ei ole see minu asi.
Nii on väga vale mõelda!
16.07.2018 at 11:35
Madlobster
Liiklus kultuur pärast bjuutit
see puhumine on seal kogu aeg olnud
algusaegadel oli seda vähem.
miks sellest see aasta suurem nr teha kui eelnevatel aastatel?
mu arust mingit mega mökutamist sellest tulenevalt küll ei lisandunud st väga kiiresti lasti läbi. see mökutamine ja jauramine tekib ilma puhmata seal enivei
16.07.2018 at 14:15
Ri-Q.
 
Liiklus kultuur pärast bjuutit
quote:
Madlobster: see puhumine on seal kogu aeg olnud
algusaegadel oli seda vähem.
miks sellest see aasta suurem nr teha kui eelnevatel aastatel?
mu arust mingit mega mökutamist sellest tulenevalt küll ei lisandunud st väga kiiresti lasti läbi. see mökutamine ja jauramine tekib ilma puhmata seal enivei
Mu meelest läks ka välgukiirusel sedapuhku. Ainuke kriitikanool oleks suunatud sellele, et kiirendus on kuidagi jõle igav (puha uued autod). Võib-olla tuua ägedate autodega pühapäevasõitjad tagasi?

____________________________
REC
BB
16.07.2018 at 15:25
olevtoom
 
Liiklus kultuur pärast bjuutit
quote:
tfr: ... siis on ikka päris närb lugu, kui Sul turvavarustuse nimekirjas heal juhul kolmepunktivöö on. ...
Nii ja naa. Mootorratta turvavarustus on vist veel pisut ... ee... spartalikum kui kas või mainitud Catalina oma. Ikka sõidetakse ja üldjuhul mingit õnnetust ei juhtu kah.
Eks see ole vist natuke põlvkondade arusaamades kah kinni. Minusuguse vanainimese jaoks on turvavöö isegi juba super-turvaseade, inertsrulliga versioon lausa tehnikaime.


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
16.07.2018 at 17:35
mrtn
Liiklus kultuur pärast bjuutit
See on nagu aamen kirikus, et kui stetsonimehed kokku saavad, hakkavad nad oma allasurutud homoseksuaalsust pedeteemalise räuskamisega looritama.

Puhake jalga juba, iga üritus ei pea teie pulm olema.
16.07.2018 at 18:13
Tim
 
Liiklus kultuur pärast bjuutit
Mis see turvavarustus siin aitab kui liikluskultuur siin on nagu loomade jalgpall.
16.07.2018 at 22:06
tfr
 
Liiklus kultuur pärast bjuutit
quote:
olevtoom:
quote:
tfr: ... siis on ikka päris närb lugu, kui Sul turvavarustuse nimekirjas heal juhul kolmepunktivöö on. ...
Nii ja naa. Mootorratta turvavarustus on vist veel pisut ... ee... spartalikum kui kas või mainitud Catalina oma. Ikka sõidetakse ja üldjuhul mingit õnnetust ei juhtu kah.

Tsiklimeestel on avariis veidi teised riskid ja neid maandatakse kiivri ja korraliku sõiduvarustusega. Ja üldiselt ollakse nendest rohkem teadlikud ja neid aktsepteerinud ka.

Selle Catalina juht tõenäoliselt oma 14-aastast last kõrvalistmele lastes hetkekski selle peale ei mõelnud, ma pakun.
17.07.2018 at 12:35
tfr
 
Liiklus kultuur pärast bjuutit
quote:
Tim: Mis see turvavarustus siin aitab kui liikluskultuur siin on nagu loomade jalgpall.

Kunagi mingi turvavöö-kampaania ajal ütles mingi tuntud tegelane, kelle nimi mul ei meenu, hea lause: "Ma ei pane rihma peale selle pärast, et ma ennast ei usalda. Ma panen rihma peale sellepärast, et ma teisi ei usalda."

Teiste liikluskultuuri Sa muuta ei saa. Parim, mida Sa enda kaitseks teha saad, ongi oma turvalisuse eest hoolitseda.
17.07.2018 at 12:37
vvt
  
Liiklus kultuur pärast bjuutit
Ja muretsege ikka auto aktiivse ohutuse pärast, st head pidurid ja suutlikkus ohust kiiresti mööda põigata :)

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
18.07.2018 at 16:33
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liiklus kultuur pärast bjuutit  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.