register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : HHR Retro   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
fuel
HHR Retro
quote:
Saemees:
quote:
MiL472: Tagaratas tahab fender skirt'i ;)

Ega ikka ei taha küll!
Arvan ka, et võiks ilma olla.
Skirt nõuaks tagarataste offseti muutmist ja minu hinnangul ka tagumise koopakaare värvilahenduse muutmist.

Väga õnnestunud projekt!
18.01.2019 at 10:49
mrtn
HHR Retro
Skirt on pika tiivaga masinatele. Leivaautod on täiesti okei katmata rattaga.

Eriti selliste kuukapslitega.
18.01.2019 at 13:15
Astro-97
  
HHR Retro
quote:
mrtn: Skirt on pika tiivaga masinatele. Leivaautod on täiesti okei katmata rattaga.

Eriti selliste kuukapslitega.


Meelitavalt öeldud.... Leivaauto :)


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
18.01.2019 at 16:48
kaedoo
 
HHR Retro
:beer Sellisega oleks uhke sõita.
18.01.2019 at 21:41
orubenno
HHR Retro
Lõpptulemus sai vägagi vinge; loodetavasti näeb seda millalgi ka liikluses või siis vähemasti Haapsalus. :)
Kuidas selle masinaga sõita üldse on ? - kas võib sealt üldse mingit mugavust oodata või on
masina komplektsus pigem midagi peugeot partneri laadset ? Pedaale on mitu ?

Järgmiseks soovitaks võtta ette PT Cruiseri ja teha samas stiilis !
Näiteid leiab netist hulgim:



25.01.2019 at 16:05
mrtn
HHR Retro
quote:
orubenno:Järgmiseks soovitaks võtta ette PT Cruiseri ja teha samas stiilis !

Mitte keegi ei peaks mitte kunagi PT Cruiserist mitte midagi muud tegema kui plekikuubiku.
25.01.2019 at 18:16
DevilDeVille
  
HHR Retro
Vabandan teema lörtsimise pärast, a usamosse-pedekruiserist saab auto väga edukalt teha. Tuleb lihtsalt kuut tühjaks peksta, veermik ehitada tagaveduseks ja installida päris mootor. Ja siis keevitada tagumised uksed ja küljeklaasid kinni, et annaks paneli mõõdu välja. Ja likvideerida rõvedad tuled, ning asendada vanakooli kujuliste erimitega.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
25.01.2019 at 20:03
kaedoo
 
HHR Retro
quote:
DevilDeVille: Vabandan teema lörtsimise pärast, a usamosse-pedekruiserist saab auto väga edukalt teha. Tuleb lihtsalt kuut tühjaks peksta, veermik ehitada tagaveduseks ja installida päris mootor. Ja siis keevitada tagumised uksed ja küljeklaasid kinni, et annaks paneli mõõdu välja. Ja likvideerida rõvedad tuled, ning asendada vanakooli kujuliste erimitega.
Sellega täitsa nõus sest esmanägemisel ruotsis siis tekkis umbes sama visioon. Aasta oli siis vist 2000+ kui nägin neid taxona.
25.01.2019 at 21:35
90Deville
 
HHR Retro
No vöiks neid ikka ajastupöhiselt vörrelda, sellal kui pedekruiser tehti sai siin alternatiiviks kolhf 4 vms ülimalt isikupärast sahtlit valida, ebatraditsionaalsuse tipp oli uus pörnikas.
Niiet omas ajas täiesti ok auto, meeldib/ei meeldi on juba maitseasi

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.01.2019 at 22:20
kaedoo
 
HHR Retro
quote:
90Deville: No vöiks neid ikka ajastupöhiselt vörrelda, sellal kui pedekruiser tehti sai siin alternatiiviks kolhf 4 vms ülimalt isikupärast sahtlit valida, ebatraditsionaalsuse tipp oli uus pörnikas.
Niiet omas ajas täiesti ok auto, meeldib/ei meeldi on juba maitseasi
Laiaks istutud kärnkonn pole parem. See mu mätta pealt. :beer
25.01.2019 at 22:30
90Deville
 
HHR Retro
Vabandust, härra, teie auto auto on takso/mendikas.(väga harvaesinev)
Parem?
:)
Ei midagi isiklikku ja mul endal pole pedekruiserit

:)

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
25.01.2019 at 22:40
wagoneer
HHR Retro
Ma jään HHR-i juurde. Las teised teevad PT-st midagi. Auot on mul igapäevases kasutuses. Peamiselt Viimsis aga vahest satun ka pealinna. Aga HHR mul puha automaat. Ja vaatamata 2007 aastale kenasti neljakäigulisena :) . Mis tekitab sõittes olukorra,kus nagu ei ole midagi(loe venitab püksikummi) ja siis avastab,et ohoo, käigu pidi alla vahetama vist ja peale selle tegemist lahmab rattad tühja. Aga muidu on sõitta täitsa talutav. Kliima ja elektriline roolivõim,särtsuga istmed koos soendusega. El aknad ja peeglid. MF rool. Ja no loomuliklt mingist maailma paksemast nahast(kunst) istmed :) Armatuur ja uksepolster puhas plastik. Pöörde raadius on tiba nagu suur. Madaldus vedrud ja teised amordid tegid oluliselt jäigemaks auto. Aga on veel reaalselt ilma hambakaitseteta sõidetav. No ja siis muidugi avastasin,et va raadio ei mängi ju meite sagedusi :) Meenusid ka kaasa sellekohased märkused nii umbes 10-ne aasta vältel mil ta autot kasutas :devil Ehk midagi peab sinna asemele panema.
Haapsalu kohta ei oska kosta veel midagi. Loodan oma GTO selleks ajaks äkki värvitud ja kokku saada. Just ükspäev oli vaja liigutada kunde Elcaminot ja C4 Corvetti. Veri hakkas vemmeldama kui käima keerasin nad. HHR näituseplatsile on ilmselt ikkagist liiga uus ja mitte nii eriline.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
25.01.2019 at 23:01 1 edit. Last edited 25.01.2019 at 23:05 by wagoneer
mrtn
HHR Retro
quote:
90Deville: No vöiks neid ikka ajastupöhiselt vörrelda, sellal kui pedekruiser tehti sai siin alternatiiviks kolhf 4 vms ülimalt isikupärast sahtlit valida, ebatraditsionaalsuse tipp oli uus pörnikas.
Niiet omas ajas täiesti ok auto, meeldib/ei meeldi on juba maitseasi

Ma ei räägi välimusest, see ongi puhtalt maitseasi. Golf 4 on korralikult hooldatuna tänaseni täiesti pädev auto. PT Cruiseritel on kõik jupid ammu 2x küljest ära kukkunud ja siis kinnitused küljest ära roostetanud.
26.01.2019 at 10:34
90Deville
 
HHR Retro
Et pedekruiserit eiole vöimalik korralikult hooldada?
Muidugi suures osas nöus, ega see kruiser mingi vastupidavuse etalon polnud. Rääkimata idiootsest bensukulust.
Aga aitab küll, teise mehe teema.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
26.01.2019 at 16:35
kaedoo
 
HHR Retro
quote:
90Deville: Vabandust, härra, teie auto auto on takso/mendikas.(väga harvaesinev)
Parem?
:)
Ei midagi isiklikku ja mul endal pole pedekruiserit

:)
CitroVan on igapäevane. Umbes selline:

26.01.2019 at 18:08
Vanapagan
 
HHR Retro
quote:
kaedoo:
quote:
90Deville: Vabandust, härra, teie auto auto on takso/mendikas.(väga harvaesinev)
Parem?
:)
Ei midagi isiklikku ja mul endal pole pedekruiserit

:)
CitroVan on igapäevane. Umbes selline:


no sellise konnaga on juba küll siin uhke eputada

____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
26.01.2019 at 18:45
kaedoo
 
HHR Retro
quote:
Vanapagan:
quote:
kaedoo:
quote:
90Deville: Vabandust, härra, teie auto auto on takso/mendikas.(väga harvaesinev)
Parem?
:)
Ei midagi isiklikku ja mul endal pole pedekruiserit

:)
CitroVan on igapäevane. Umbes selline:


no sellise konnaga on juba küll siin uhke eputada
Nu küsiti ju millega sõidan.
26.01.2019 at 18:52
90Deville
 
HHR Retro
Ei küsinud ma midagi, konstateerisin vaid fakti et omate/ehitasite kapriisi, mida iga inime siit foorumist leida vöib. Sellest levinumat taksot on(oli) usas raske leida. Sellest ka point et taksoks olemine pole just tingimata halb asi

Töesti, wagoneer, sry, viimane kord :)



____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
26.01.2019 at 20:08
Astro-97
  
HHR Retro
Wagoneeri " mugavusloetelust " on puudu vaid üks asi, mis tundub kummalisena.... nimelt pole HHR-el peeglite soojendust ! peeglid ise küll elektrilised ja liigutatavad, kuid soojendus puudub...

Ma ei saa päris hästi aru sellise aastakäigu kohalt, muid lisasid on visatud kahe käega, aga see " tarvik " on ära jäetud :rolleyes. Talvel on ikka kohati vaja

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
26.01.2019 at 23:25
PhilipJFry
 
HHR Retro
Kui soov sellist mugavust taga ajada, siis on aftermarket abiks. Kiire otsing ja jeebusest esimene suvaline vaste ja jeebuse otsing ise :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
26.01.2019 at 23:36 2 edits. Last edited 26.01.2019 at 23:53 by PhilipJFry
Kummipuru
 
HHR Retro
quote:
wagoneer:



Kas tagatulede ümbrus sai teadlikult selline? Kuidagi "paljas" tundub seal kahe "puidust" paneeli vahel...

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
28.01.2019 at 14:36
fuel
HHR Retro
Ega woodie ei peagi olema 100% puiduga kaetud, "paljaid" kohti on neil aegade algusest.
http://www.carponents.com/content/surfs-up-with-the-woodie-one-of-americas-most-iconic-cars-176
28.01.2019 at 15:40
Jarmo
  
HHR Retro
quote:
Kummipuru:
Kas tagatulede ümbrus sai teadlikult selline?
Jah.

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
29.01.2019 at 09:35
anryo
  
HHR Retro
quote:
Jarmo:
quote:
Kummipuru:
Kas tagatulede ümbrus sai teadlikult selline?
Jah.
Mul tekkis ka kusjuures sama tunne. Ehk siis päriselus on kuidagi arusaadavam/sobivam, kui pildil.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
29.01.2019 at 16:14
ramman
HHR Retro
Igati lahe pill ja kummardus tegijatele. Linna vahel nägin ja jäin vahtima, hea, et eessõitjale selga ei põrutanud :) Reaalses elus näeb välja palju lahedam, kui piltidel.
Kas mooncapsid on poleeritud alumiinium või roostevaba teras? Kui alumiinium, siis talvekeemia või neile liiga teha ja uss sisse minna ja koledaks teha.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
29.01.2019 at 20:55
tqhq.ee foorum : Minu auto : HHR Retro   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.