register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : HHR Retro   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
wagoneer
HHR Retro
Kui leian,siis tulevad tagatuled sellised kroomvõruga. Kilbid on kroomitud. Ja kahjuks jube halvasti. Käisin kroomi Martinile asju viimas ja tema kogenud pilk kinnitas minu kahtlust. Nikkel paistab kohati alt välja. Ehk selline kollakas kuma kroomil laiguti. Ja selle mõne nädalaga on ka näiteks ventiili mulgu juurest servas juba roostet tekkinud. Pakuti välja,et äkki oleks mõistlikum lasta lihtsalt kroomkilega üle teha need kilbid enne kui roosteaugud/lohud tekivad. Eks vaatab seda. Teine komplekt tegelt ka olemas,aga ega need targemad ole. Saatsin Mooncaps Mike-ile kirja koos piltidega ka. Eks vaatab mis ta ise välja pakub.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
30.01.2019 at 15:18
Astro-97
  
HHR Retro
Muide hea odav nipp herr Wagoneerile saamaks jagu vbla tuleviku probleemist, mis neid automaate vaevas selle käiguvalitsaga ja et võtit kätte ei saa süütelukust :) kaks nipukat ja asi lahendatud



____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
30.01.2019 at 00:29 1 edit. Last edited 30.01.2019 at 00:29 by Astro-97
wagoneer
HHR Retro
No täna siis oli tore päev. Külastasin lasnagorski rajoonis ühte tuttavat. Istusime toas vast mingi 15min. Auto parkisin maja juurde. Ühel pool siis nii öelda maja ja teisele poole jäi mingi alajaam. Enne kui tuppa läksin haarasin veel teiselt poolt autot kaasa tagaistmelt paar asja.
Viisin asjad tuppa ja nii 15min pärast läksime koos siis alla autot kaema. Ja oh üllatust. Keegi krd-i imbetsill oli tuuri pannud alajaama poolsed ilukilbid. Tuttav veel uuris,et äkki olid juba enna läinud. Aga kuna ma vahetult enne tuppa minekut olin käinud ka seal pool autot,siis olin 100% kindel,et need seal alles olid. Ja mis kõige lahedam. See kõik toimus päise päeva ajal(kell 14.30). Super.
Nii,et kui keegi silmab mis iganes kohas kahte 16" mooncapsi müügis, võiks mulle teada anda. Tunnen oma kilbid 100% ära.
Vot nii. Uut ringi ei hakka enne suve külge panema. Ei saa salata,et si** keeb jube rõvedalt.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
03.02.2019 at 19:14
mrtn
HHR Retro
keegi peab neid muidusööjaid üleval pidama ju. seekord olid see sina.
03.02.2019 at 19:21
F1ERO
HHR Retro
Kindlasti tasub teha politseile avaldus! Ma sain tänu sellele aastaid tagasi oma auto alt varastatud veljed tagasi. Olid vähe haruldasemad ja nägin paar nädalat hiljem linnapeal ühe auto all. Kutsusin politsei kohale ja sain tagasi.

____________________________
Pontiac Fiero
Lincoln MKX
Jeep Wrangler Rubicon
03.02.2019 at 19:42
Astro-97
  
HHR Retro
Tuleb installida sisse see mahuandur. Mul ühel autol oli see...nagu ligidale tulid, oli tunne nagu keegi vajutaks roolilt signaali. Praegusel on ka see olemas... kunagi 4a tagasi kui HHR-i ostsin, siis paar esimest nädalat signaalitas pimedas hoovinurgas.. .. siis rahunes maha :)




____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
04.02.2019 at 19:04 1 edit. Last edited 10.02.2019 at 17:19 by Astro-97
DevilDeVille
  
HHR Retro
quote:
F1ERO: Kindlasti tasub teha politseile avaldus! Ma sain tänu sellele aastaid tagasi oma auto alt varastatud veljed tagasi. Olid vähe haruldasemad ja nägin paar nädalat hiljem linnapeal ühe auto all. Kutsusin politsei kohale ja sain tagasi.

Seda avaldust ei taha nende praeguse haldussuutlikkuse juures ilmselt keegi vastuvõtta. Kahe kilbi hind jääb vast alla kriminaali statuudi ja sestap vaadatakse sind ennast, kui kurjategijat. Oma avalduse sooviga noh.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
04.02.2019 at 19:21
F1ERO
HHR Retro
quote:
DevilDeVille:
quote:
F1ERO: Kindlasti tasub teha politseile avaldus! Ma sain tänu sellele aastaid tagasi oma auto alt varastatud veljed tagasi. Olid vähe haruldasemad ja nägin paar nädalat hiljem linnapeal ühe auto all. Kutsusin politsei kohale ja sain tagasi.

Seda avaldust ei taha nende praeguse haldussuutlikkuse juures ilmselt keegi vastuvõtta. Kahe kilbi hind jääb vast alla kriminaali statuudi ja sestap vaadatakse sind ennast, kui kurjategijat. Oma avalduse sooviga noh.

Suutlikkus on nagu ta on, kui ise poleks leidnud, poleks ka tagasi saanud.
Aga avaldus (koos täpse kirjelduse ja tundemärkidega) oli legaalseks aluseks oma asja tagasi saamiseks. Kui avaldust pole, siis isegi teise auto küljes ära tundes, juriidilist õigust tagasi võtta ei ole... mis muidugi ei takistaks, aga...

____________________________
Pontiac Fiero
Lincoln MKX
Jeep Wrangler Rubicon
04.02.2019 at 19:59 1 edit. Last edited 04.02.2019 at 20:00 by F1ERO
rabakana
 
HHR Retro
Oli õnn täna seda autot Pärnu vahel kohata. Kui ta pildi peal on lahe, siis päriselus on veeel lahedam! Oli tore äratundmisrõõm.
5 pluss!
13.02.2019 at 21:12
wagoneer
HHR Retro
Ei olnud aega minna seda avaldust tegema. Ja kui kellegi autol neid kohtan,siis paistab mis saab. Oma asja tunnen 100% ära ja lisaks saan näidata kahte samasugust :)
Tänud! Täna jah käisin Pärnus asju ajamas natuke. Auto oli muidugi silmini sopane kuna ilm oli lahe.
Aga muidu sõidab kenasti. Täna õnnestus tabada maanteel tagasiteel kilulinna ka mingit teel lebanud jääkamakat. Mis paraja matsuga tabas kollektori otsa ja sumpa toru liitekohta painutades vist seal midagi piisavalt,et nüüd lörisema hakata. Ei oska veel täpselt auto kõrgust hinnata. Varasemalt oleks sellest kenasti üle sõitnud lihtsalt :)

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
13.02.2019 at 22:26 1 edit. Last edited 13.02.2019 at 22:27 by wagoneer
wagoneer
HHR Retro
Nii. Nüüd on siis see aeg kui peab selle teema esimese lause(Kribaks siis siia ühe natuke teistmoodi projekti. HP-sid ei tule, küll aga natuke teistmoodi välimus.) ühte osa muutma :)
Juhtus nii,et 2,4L pada lahkus parimatele jahimaadele. Mootori tuli põles vahelduva eduga. Veakoodiks "misfire" nr1 ja nr4 pütis. Sai ka poolid vahetatud koos küünaldega. Algul kõik hea. Aga peale agresiivsemat põhjagaasiga kiirendust jälle viskas tule põlema. Ja veaks ikka see sama misfire. Kuniks selgus,et sellel GM il on see viga ülimalt suure tõenäosusega hoopis rikkis pihusti märgiks. Ja nii juhtuski,et tellitud uued pihustid olid kenasti just kohale tulnud kui sama päeva keskel lõpetas pütt nr1 töö. Sõitsin Läike teelt Viimsisse suure sinise suitsupilve saatel kolme pütaga. Peale väikest reisu sai siis mõõdetud surveid ja esimeses suht 0. Kaameraga piiludes oli esimene asi mis silma jäi ära põlenud/murdunud kolviserv. Kolb ka pealt täpiline. Ehk sai otsa. Ja suht omast lollusest. Aga see selleks. Sai siis mõeldud,et mida selle puiduvaguniga nüüd peale hakata. Aega ju üksjagu kulutatud auto peale ja imelik niisama vedelema jätta. Mootori remont ei motiveerinud eriti. Kuna olin Keila kandis,põikasin läbi V8 Impordist,kuna neil seal oli paar HHR i lammutamises. Kurvastuseks ei olnud neilgi pakkuda 2,4L mootorit mulle. Küll aga pakuti komplekti (autolt eemaldatud koos poolraamiga ja koos püstakute/pidurite jne) SS tehnikat(2.0L Ecotec Turbo). Hind tundus ka ahvatlev ja mis ma muud ikka teha sain kui selle sealt ära tuua :)
Kui raua osa sobib poolraamiga koos bolt on alla. Siis elektri poolega läheb parajaks peamurdmiseks. Juba ainuüksi see,et SS versioonil saab lülitada veojõukontrolli välja ja kasutada saab ka stardikontrolli :)
Ehk täitsa teine ABS pumba teema. Spidoplokk on teine ja sisaldab oluliselt rohkem tulukesi. Positiivse poole pealt on mõlemad automaadid :)
Et siis tuleb selline natuke nobedam puiduvagun äkki kunagi. Kuna mootor on sepistatud sisuga,siis kannatab seda ka natuke rohkem järgi aidata. Aga esialgu on helesinine unistus see kombo käima saada. Mootoril vahetab ka ketikomplekti ning veepumba kohe ära. Noh maas lihtsam ja siis kindlam ka natuke.





____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
11.08.2020 at 22:25
wagoneer
HHR Retro
Nii. Päris aastat ei läinud,et ümber ehitada :) Igati lihtne projekt. Ilmselt oleks olnud lihtsam minna välise aju teed,aga no kes see ikka targemaid kuulab. Tulemuseks kogu juhtmestiku vahetus koos kõikide ajude ja karbikestega mis seal esitulede ja tagatulede vahel asetsevad. Lisaks on SS il ja uuematel HHR idel akende nupud viidud keskkonsoolist uste sisse. Nii nagu tavaliselt. Mis omakorda tähendas,et ka uksepolstrid tuli ära vahetada. ABS andurid on teise sagedusega. Ees ei olnud see probleemiks kuna SS püstakud olid kaasas. Taga aga pidi panema SS i rummud,et veojõukontrolli sisteem tööle hakkaks. Õnneks on ameeriklased nii laisad,et ketaspiduri rummud sobivad kenasti ka trummelpiduritele(mis mul veel hetkel seal kasutuses on). V8 Impordis oskan juba kinnisilmi vajalike riiulite vahel navigeerida :) Ja no loomulikult ei mahu ju cooler ära tavalise stange sisse. Kuna mulle ei meeldi SS stange,siis aretasin oma stange natuke ümber. 3" väljalase ehitati ka kenasti.
Kogu see kepp ja käpikud aga ununes peale esimesi läbitud kilomeetreid.
Aga nüüd siis täitsa legaalne 194kw(260hp) vineerikast liikluses. Hetkel küll reaalselt 230hp kuna Viking Motorsis lasti peale tehase soft,mis lubab automaadile 230hp.
Ja kuna siin kellegilt ei leidnud HP tunerit,läheb see kaugelt maalt tellimusse. Sellega siis saaks sipsti 260hp. Aga kui juba lappama läks ja süües kasvab isu,sai ZZ Performantsist tellitud kohe ka upgrade kitt. Ehk paar turborõhu andurit mis siis lubavad törts rohkem boosti tekitada. Ja sinna ka sobilik softi upgrade. Ehk optimistlike arvamuste järgi peaks olema kusagil 355hp hiljem. Reaalsed mõõdistamised USA-s on aga andnud tulemuseks 340hp rattast. See on ka suht selline piir automaat kastile,et kannataks rahulikult paugutada. Kuidagi ei sobi mulle ka üheratta burnout. Ehk sobilik lukk sai ka soetatud ning loodetavalt sisaldub millalgi laekuvas konteineris.

Tulevikus on plaan ka natuke välimuse kallale minna. Ehk olemasolev puiduasi jääks aluseks. Läbi auto lendaks diagonaalis aga Messerschmitt Bf 109. Ehk ühelt poolt paistaks esiosa ja teiselt poolt tagaosa. Loomulikult lendaks ka pilpaid. Kapotile ja tahaluugile tuleks samuti tibake täiendust. Aga noh,see on tulevik. Eestist hetkel ükski mulle teada olev aerograafi inimene mu kirjadele vastanud pole. Seega sai vesteldud tuttavate kaudu Soome aerograafi tegelasega. Hetkel aga see krdi tõvejama ning ei saa mina liikuda üle piiri autoga ega tema siia tulla.

Elu tuleb ju omale ikka võimalikult raskeks teha :)









____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
22.04.2021 at 14:06
Stang-R
 
HHR Retro
Messerschmitt Bf 109 asemel ehk Mustang P51?

____________________________
Mustang 68 HT
22.04.2021 at 15:07
wagoneer
HHR Retro

Lugedes seda teksti,siis jääb vägisi tunne,et Sulle meeldibki asju õhku lasta(Ram näiteks)Mitte et see paha oleks aga põnev siiski!Aga soovin Sulle edu nende projektidega tegelemisel ja et mott ja papp iial ei lõppeks Su kojast!


Ram-iga läks jah nii nagu läks :) Aga äkki saab ka selle veel selle aasta sees liikuma kuna käigukasti jubinad varsti teele lähevad.

Antud loo tegelase mootor on GM i poolt ehitatud väga heaks. Kuna mul on US versioon,siis on LNF ploki kriitiliseks piiriks 450hp. Sealt edasi on täiesti omal vastutusel. Aga vahest kipub teine lõhki minema.
Kui õnnestuks hankida GM-i EU versioon sellest mootorist,oleks kohe teine tera. Seal on tugevdatud plokk ja liivavormis valatud. Siis pole ka 800+ hp probleemiks :)
Tehase mootorist leida selliseid asju on ju ainult lust. Otsepritse muudab ka detonatsiooni mure olematuks.
twin-scroll turbocharger
cam-driven high-pressure gasoline direct injection fuel system
dual camshaft continuously variable valve timing
sodium-filled stainless steel Inconel exhaust valves
low-friction cast aluminum pistons with oil squirters
forged steel crankshaft
forged steel connecting rods
cast stainless steel exhaust manifold

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
22.04.2021 at 20:17
wagoneer
HHR Retro
quote:
Stang-R: Messerschmitt Bf 109 asemel ehk Mustang P51?

Mõte oli teha Luftwaffe SS Wagon :devil
Sinna sobib Messerschmitt paremini. Aga midagi ei ole veel kindlat. Olekski vaja leida keegi,kes ka reaalselt viitsiks/osakaks minu idiootsed mõtted pildile panna.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
22.04.2021 at 20:22
Stang-R
 
HHR Retro
quote:
wagoneer:
quote:
Stang-R: Messerschmitt Bf 109 asemel ehk Mustang P51?

Mõte oli teha Luftwaffe SS Wagon :devil
Sinna sobib Messerschmitt paremini. Aga midagi ei ole veel kindlat. Olekski vaja leida keegi,kes ka reaalselt viitsiks/osakaks minu idiootsed mõtted pildile panna.

Siin foorumis oli üks väga hea käega tüdruk, mollialbumi kaudu saaks vist kontakti.
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=40282

____________________________
Mustang 68 HT
23.04.2021 at 08:44
wagoneer
HHR Retro
quote:
Stang-R:
quote:
wagoneer:
quote:
Stang-R: Messerschmitt Bf 109 asemel ehk Mustang P51?

Mõte oli teha Luftwaffe SS Wagon :devil
Sinna sobib Messerschmitt paremini. Aga midagi ei ole veel kindlat. Olekski vaja leida keegi,kes ka reaalselt viitsiks/osakaks minu idiootsed mõtted pildile panna.

Siin foorumis oli üks väga hea käega tüdruk, mollialbumi kaudu saaks vist kontakti.
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=40282

Ma talle kirjutasin ka. Aga pole vastust tulnud. Võibolla pole see päris selline teema mida tema teeb. Aga tööd on tal super igal juhul.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
23.04.2021 at 09:27
tqhq.ee foorum : Minu auto : HHR Retro   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.