register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Lincoln Continental Mark 3 1971  
Poster Message
sander50
Lincoln Continental Mark 3 1971
Tere

Olen siin foorumis uustulnuk ärge siis kohe kritiseerima tulge :D

Ühesõnaga sai soetatud uus projekt endale Lincoln Mark 3 1971 kapoti all pesitseb 7.5 liitrine V8 . Kere suhteliselt tugev leidsin taga koopa nurkadest seest läbivad augud aga see selleks . Eelmine omanik teinud juba algust taastamis töödega ja isegi selle ülevärvinud kuidagi , kuid minul hoopis teine visioon sellest autost . Seega sai algust tehtud lammutus töödega ja plaan tõsta kere raamilt maha ning minna liiva pritsi et ikka saaks pildi ette palju teha ja kuidas . Peale pritsi kavas teha vajalikud keevitused ning auto katta Brunox epo krundiga ja edasi katta põhi Cobra kivikaitsega . Siit edasi on kõik lahtine tahaksin kere viia värvimmisse .

Kui keegi oskab soovitada värvimistöödega tegelevat kodaniku (mõistliku hinnaga ) siis olen pakkumistele avatud , mõned pakkumised olemas juba tuttavate kaudu .
Teine mure koht on sisu . Oleks vaja istmed , polstrid , lagi , armatuur uuesti nahatada kõik pakkumised oodatud :)
No file was uploaded.
21.09.2018 at 19:47 2 edits. Last edited 22.09.2018 at 08:04 by sander50
Kingfisher
 
Lincoln Continental Mark 3 1971
Tundub, et tegu on vist sama autoga:



Ei tea mis moodi see tagatiib korda tehti? Tervet tiiba vahetatud igal juhul ei ole, sellele viitab mõlgike samas kohas kus enne oli, nüüd ainult vähe väiksem. Muidu auto on tore. Millegipärast näevad need mark III-d piltidel oma kuju poolest alati koledamad välja kui reaalsuses. Paar aastat tagasi oli endalgi väike mõte selline valge isend osta. Edu!

____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
03.11.2018 at 09:40
tqhq.ee foorum : Minu auto : Lincoln Continental Mark 3 1971  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.