register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge ram 1500 4.7   1 2  
Poster Message
modern
Dodge ram 1500 4.7
quote:
kareelius: Juhtme teema on tuttav, mul oli kolmel uksel sama nali
Kuidas vea lahendasid?
28.07.2019 at 19:46
kareelius
Dodge ram 1500 4.7
quote:
modern:
quote:
kareelius: Juhtme teema on tuttav, mul oli kolmel uksel sama nali
Kuidas vea lahendasid?
Ikka juhtmed ära remontides. Vist läks lausa jupp vahele mõnel uksel, sest vanad olid nii puruks, et tuli vanadel jupp maha võtta.
31.07.2019 at 20:57
modern
Dodge ram 1500 4.7
quote:
kareelius:
quote:
modern:
quote:
kareelius: Juhtme teema on tuttav, mul oli kolmel uksel sama nali
Kuidas vea lahendasid?
Ikka juhtmed ära remontides. Vist läks lausa jupp vahele mõnel uksel, sest vanad olid nii puruks, et tuli vanadel jupp maha võtta.

Homme linnaloale /puhkusele saan, siis hakkan tegelema sellega kohe, endal oli plaan termokahanevaid tina juhtmejätke kasutada. Loodetavasti jääb püsima.

Sai ära tellitud ka uus piduriasendiandur ja see on samuti kodus ootamas. Saab loodetavasti püsika lõpuks tööle.
01.08.2019 at 18:41 1 edit. Last edited 01.08.2019 at 18:42 by modern
ivoalaska
 
Dodge ram 1500 4.7
Kui tahad, et pidama jääks, siis murdekohast või nende lähedalt ära lapi. Jupp vahele ja nii, et kõri sisse jääb väikene varu.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
01.08.2019 at 19:22
franz125
Dodge ram 1500 4.7
Ära kasuta neid tinaga termokaid.Need ei kannata suurtemaid voolusi ja pealegi eisuuda sa kindlaks teha kas ühendus sai hea.Ma panin rinkarattal juhtmed nendega ja aasta pärast tegin ümber.Elektrikalad hakkasid välja ujuma ja siis lihtsalt kergelt tõmmates tulid lahti jootest.
01.08.2019 at 19:43
ramman
Dodge ram 1500 4.7
quote:
franz125: Ära kasuta neid tinaga termokaid.Need ei kannata suurtemaid voolusi ja pealegi eisuuda sa kindlaks teha kas ühendus sai hea.Ma panin rinkarattal juhtmed nendega ja aasta pärast tegin ümber.Elektrikalad hakkasid välja ujuma ja siis lihtsalt kergelt tõmmates tulid lahti jootest.
Nõus. Igal juhul korralik joodetud ühendus ja termorüü peale. Murdunud juhtmed soovitan soojalt välja lõigata pikemalt ja panna uued juhtmed, mis on pehmed ja kannatavad painutamist. Need kõvaks läinud juhtmed joodad kokku küll, aga mingi aja pärast võib hakata kohe kõrvalt murduma, kui ukse juurest kogu aeg painduvad.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
01.08.2019 at 21:28
PhilipJFry
 
Dodge ram 1500 4.7
S6bral oli kunagi 91.a BMW 318 e36. Probleemiks oli tal pagasiruumi luuki minev juhtme kimp, milles oli elus ainult yks juhe. Murdumiskohast sai m6lemas suunas 50mm kauguselt juhtmete otsad 2ra l6igatud. Vahele l2ks 120mm pikkused silikoonryysiga ja pehme kiuga juhtmed. Liitekohtade peale l2ks liimiga termoryysid.

Mina ise kasutan sellist v6tet juhtmete liitmiseks:




Yhendus j22b ilma jootmatagi tugev, aga ma olen harjunud ikka tinatama. Liite katan liimiga termoryysiga, tegu siiski niiske keskkonnaga, hoiab oksydeerumise 2ra. Kusjuures, kui jootmist teed, siis ei ole m6istlik happep6hiseid jootevedelikke kasutada.



____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
02.08.2019 at 14:45
modern
Dodge ram 1500 4.7
Täna sai siis tagumistel ustel kõik toimima. Kõlari juhtmed sai veetud otse makist, kuna tehase võim vist ei tunnista aftermarket kõlareid. Tänud erinevate nippide eest.
Väike jätk ka teemasse "ema anna padruneid"
Nimelt tagumisest uksest tuli selline leid:



Armatuuri sai lahti võetud ja seal seapesa korrastatud tänu kaasvõitlejale, kes elektroonikast midagi jagab



Eile vahetasin ka piduriasendianduri ära, paraku püsikas sellest toimima ei hakanud. Lülitub korraks tuluke armatuuris ja siis ka koheselt kustub ja enam uuesti ei lülitu.

Sai pisut pulli tehtud:

Isegi hakkas meeldima mõte hallid triibud punasega asendada ????
03.08.2019 at 18:10
modern
Dodge ram 1500 4.7
Vahepeal said teised rattad alla, saab lamelle säästa.
09.08.2019 at 11:01
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge ram 1500 4.7   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.