register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : UNF keermega kiirliited  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
UNF keermega kiirliited
Teab keegi soovitada, kus võiks leiduda kiirliidet, UNF sisekeermega...keermekammi pole käepärast aga supleriga mõõtes keermestet siseava läbimõõt 11,65mm
14.02.2019 at 09:42
hrt6nis
 
UNF keermega kiirliited
UNF peaks olema toll peenkeere. Kuna keermetüüp ei ütle mis tüüpi ühendus ise on, kas liite otsas on näiteks koonus, siis täpselt teada mis tüüpi liitega tegu, ei oska öelda. Ma täpselt ilmselt ei saanud aru kust mõõtsid aga UNF tabeli järgi peaks üle kontrollima keerme diameeri ja selle keerme tiheduse.
https://www.engineeringtoolbox.com/unified-screw-threads-unc-unf-d_1809.html

Kui keera teada võib hydroscandiast või hansaflexist leida vastava keermega adapteri või otse liitmiku. See liide ilmselt ilma teibita pidama ei jää. Ilma teibita jäävad pidama sellised liited kus põhjas on näiteks koonus (JIC, AN, SAE - too viimane un UNF keermega kusjuures) või kui keere ise on koonuses nagu näiteks igasugused andurit mis on NPT koonuskeermega.

Hansaflexi kataloogist saaks ka vajalikud detailid ilmselt leida. https://cat.hansa-flex.com/et

14.02.2019 at 10:10
Vanaisa
  
Moderator
UNF keermega kiirliited
Hansaflex ei aidanud paraku, nad mul naabrid ja sinna sai esimesena samm seatud :)

Liite siseosa proovisin siin pildil kuvada, ilma koonuseta sirge põhi:



klikk suurema pildi saamiseks.
14.02.2019 at 11:56 1 edit. Last edited 14.02.2019 at 11:56 by Vanaisa (Moderator)
Stang-R
 
UNF keermega kiirliited
quote:
Vanaisa: Hansaflex ei aidanud paraku, nad mul naabrid ja sinna sai esimesena samm seatud :)

Liite siseosa proovisin siin pildil kuvada, ilma koonuseta sirge põhi:



klikk suurema pildi saamiseks.

ehk on siit midagi leida/küsida:
http://www.nippelit.fi/1st/html/default.asp?id=1177&editmode=showmain&s=1&p_id=114

____________________________
Mustang 68 HT
14.02.2019 at 12:16
hrt6nis
 
UNF keermega kiirliited
sinna põhja kannataks kummitihendi panna või äärmisel juhul keermeteipi. Hydroscand või hansaflex ilmselt leiaks ka vastava tihendi. Või siis ostalihtsalt universaalne tihendite sortiment. Neis on nii ümar, neljakandilise kui kolmnurkse ristlõikega ümartihendeid. Ma ise sain oma kütuseliinid niiviisi pidama.

JIC peaks samuti olema UNF keermega ja selle saaks sinna sisse keerata ja koos lisa tihendiga võiks saada pidama. JIC sain mina hydroscandiast.
14.02.2019 at 13:20
Vanaisa
  
Moderator
UNF keermega kiirliited
jep, lähen tuulan homme Hydroscandi...

Edit - Hydroscand aitas välja. Ununes kohe teavitada...
14.02.2019 at 14:04 1 edit. Last edited 20.02.2019 at 11:32 by Vanaisa (Moderator)
tqhq.ee foorum : Vaba teema : UNF keermega kiirliited  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.