register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.
jutt on ju tore, aga mis puutub mikistani autodesse....

https://majandus24.postimees.ee/6579020/automuujad-saksamaalt-ostetakse-auto-odavalt-keritakse-labisoit-maha-ja-muuakse-siin-kallilt-edasi
26.04.2019 at 18:44
ervin
kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.
artiklit lugedes jäi silma tohutu kogus õigekirjavigu...
26.04.2019 at 19:07
gretzky
 
Moderator
kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.
"solgivad meie turgu" - Tekib küsimus, kes on "meie".

Samast sarjast:
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/automuuja-euroopa-autoturu-prugikasti-staatusest-saame-valja-vaid-ostjat-harides?id=86029591


____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
26.04.2019 at 19:38
savi
kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.
Ma ei tea, kui see kellelegi uudisena tuleb. Ameeriklaste hinnad kerkivad ka iga aasta ja ilmselgelt tuuakse juba igast saasta sisse. Süstemaatiliselt ja ainult “flippimise” eesmärgil.
26.04.2019 at 19:46
DevilDeVille
  
kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.
Eks iga lits kiidab oma v.ttu, a kodanik Sillati puhul on juba ammu äravisand see hala, et miks kõik ei taha endile tutikat jobootagorillat liiparisse tõmmata regulaarselt ja mida peaks riik tegema, et kõik mittetahtjad saaks kiirelt ja karmilt karistatud.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
27.04.2019 at 06:00
Vanaisa
  
Moderator
kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.
quote:
savi: Ma ei tea, kui see kellelegi uudisena tuleb. Ameeriklaste hinnad kerkivad ka iga aasta ja ilmselgelt tuuakse juba igast saasta sisse. Süstemaatiliselt ja ainult “flippimise” eesmärgil.


No vaadates tänaseid konteinerite-transade hindu mikistanist, pole nagu saasta toomisel suurt mõtet.
27.04.2019 at 14:19
savi
kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.
quote:
Vanaisa:
quote:
savi: Ma ei tea, kui see kellelegi uudisena tuleb. Ameeriklaste hinnad kerkivad ka iga aasta ja ilmselgelt tuuakse juba igast saasta sisse. Süstemaatiliselt ja ainult “flippimise” eesmärgil.


No vaadates tänaseid konteinerite-transade hindu mikistanist, pole nagu saasta toomisel suurt mõtet.

Siinkohal ei pretendeeri täiele tõele ja kõik mu väited baseeruvad isiklikel vaatlustel (fb, automüügiportaalid jms.). Saasta, muuseas, saab lähemalt kui mikistanist. Näiteks Soomest ja miks mitte ka Leedust. Ehk siis hiljem siin ülehinnatud üllatusmunasid aka “hea projektikas”. Aga eks selle nimi ongi "äri". Ja kui keegi on nõus siin 5+k maksma 3k auto eest, siis mul ei olegi midagi öelda. Ainult, et maksud jäävad maksmata ja mingis mõttes ei saa ka klient seda, mille ees maksis. Mul on ka isiklik kogemus, kuidas mulle teadlikult puudustest ei räägitud. Sisuliselt valetati näkku. Härra tegutseb siiani, aga USA auto huviliste õnneks nüüd juba bemmide ja audide sektsioonis (~30k autod).
28.04.2019 at 10:51 1 edit. Last edited 28.04.2019 at 11:32 by savi
R.Ott
 
kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.
Alternatiivteooria selle hala kohta oleks, et kuna seda hala oli mitmes samateemalises artiklis ja toodi välja ka, et "tädi Maali ei saa oma hästihoitud ja madala läbisõiduga auto eest pättide tõttu õiglast hinda..." Siis võiks kurta kasutusrendi jääkväärtuse üle. Isiklik kogemus viimasest aastast siiski, et jääkväärtus pigem alla turuhinna (ei pretendeeri absoluutsele tõele)

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
12.05.2019 at 23:54
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasutatud autode arutelu ´a la kompostimees.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.