register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : konditsioneeri remont vanemale autole  
Poster Message
erik
konditsioneeri remont vanemale autole
Foorum läbi otsitud, aastast 2014-2015 ilmusid välja sellise kasutaja nagu Yll kontaktid, et konditsioneeri remontida lasta. Teab keegi, kas kehtivad siiani?

Või muid soovitusi, kuhu pöörduda?

Autokliima - esimene Google vaste - ütles, et neil pole juppe ja EU-s illegaalsete täitesegudega ei tegele. Enamus kohti paistavadki tegelevat uuemate masinate hoolduse ja täitmisega. Ehk siis oleks hea, kui saaks kellegi, kes teaks mida teha vaja on ja teeks siis ka. Aga mis konditsioneeril viga on? Ei tea, puhub kuuma.
12.05.2019 at 22:26
Virko
konditsioneeri remont vanemale autole
Yll täiesti toimetab. Nädal või pisut enam tagasi pani minu käkiläki jälle külma puhuma.

____________________________
65 Deville
12.05.2019 at 22:59
v6sa
konditsioneeri remont vanemale autole
Mina soovitan ka Üllarit.

Oskab ja tahab, kuigi päris võimatut ei suuda temagi. Õigupoolest tuleb tõdeda, et mõnelgi puhul on tema pakutud lahendus autoomanikule lihtsalt vastuvõetamatult kõrge maksumusega ja odavam on higistada.

Kohviautomaadi ja tasuta kiire WiFiga kliendiruumi tal paraku pole.
15.05.2019 at 11:25
erik
konditsioneeri remont vanemale autole
quote:
v6sa: Mina soovitan ka Üllarit.

Oskab ja tahab, kuigi päris võimatut ei suuda temagi. Õigupoolest tuleb tõdeda, et mõnelgi puhul on tema pakutud lahendus autoomanikule lihtsalt vastuvõetamatult kõrge maksumusega ja odavam on higistada.

Kohviautomaadi ja tasuta kiire WiFiga kliendiruumi tal paraku pole.

Üsna hästi võtab asja kokku. Kõik selle olengi nüüdseks ise ka tuvastanud, AD 2019.
31.05.2019 at 23:36
Yll
konditsioneeri remont vanemale autole
quote:
v6sa: Mina soovitan ka Üllarit.

Oskab ja tahab, kuigi päris võimatut ei suuda temagi. Õigupoolest tuleb tõdeda, et mõnelgi puhul on tema pakutud lahendus autoomanikule lihtsalt vastuvõetamatult kõrge maksumusega ja odavam on higistada.

Kohviautomaadi ja tasuta kiire WiFiga kliendiruumi tal paraku pole.

Tõsi kliendiruumi(milles pakutakse ka lõõgastavaid ja härrastele muid meeldivaid teenuseid paraku ei suuda selle vastuvõetamatult kõrge hinna ja ka kehtiva seadusandluse tõttu pakkuda sorry!),kui sellist tõesti pole aga mis puutub kohvit,siis ainult küsi ja ka WIFI on võimalik "just ask"(kui sa muidugi küsid tasuta ja kiiret,siis arusaadavalt ei ole ta mulle tasuta,mis omakorda ei tähenda seda,et ma hakkaksin kliendile seda müüma) ja kiirus on piiratud ainult Inteno ruuteri kiirusega ca 50 Mbps,kuna istun valguskaabli otsas!
01.06.2019 at 19:51 5 edits. Last edited 01.06.2019 at 20:29 by Yll
Yll
konditsioneeri remont vanemale autole
quote:
erik:
quote:
v6sa: Mina soovitan ka Üllarit.

Oskab ja tahab, kuigi päris võimatut ei suuda temagi. Õigupoolest tuleb tõdeda, et mõnelgi puhul on tema pakutud lahendus autoomanikule lihtsalt vastuvõetamatult kõrge maksumusega ja odavam on higistada.

Kohviautomaadi ja tasuta kiire WiFiga kliendiruumi tal paraku pole.

Üsna hästi võtab asja kokku. Kõik selle olengi nüüdseks ise ka tuvastanud, AD 2019.

Siis mille tuvastanud?
01.06.2019 at 19:54
Märt
konditsioneeri remont vanemale autole
Käidud!

Wifit pakuti, seekord ei vajanud :) Kohvi ka pakuti, ka seda polnud aega proovida.

Peamine, miks Ylli juurde minna, on ikka külma puhuv auto ja seda sai sealt ka sel korral!

Julgen soovitada ja tegijat kiita!
Märt - katuseta ja külma liikuriga taas.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
04.06.2019 at 23:32
mrtn
konditsioneeri remont vanemale autole
Absoluutselt. Mul ka kohe plaanis.
04.06.2019 at 23:33
erik
konditsioneeri remont vanemale autole
quote:
Yll:
quote:
erik:
quote:
v6sa: Mina soovitan ka Üllarit.

Oskab ja tahab, kuigi päris võimatut ei suuda temagi. Õigupoolest tuleb tõdeda, et mõnelgi puhul on tema pakutud lahendus autoomanikule lihtsalt vastuvõetamatult kõrge maksumusega ja odavam on higistada.

Kohviautomaadi ja tasuta kiire WiFiga kliendiruumi tal paraku pole.

Üsna hästi võtab asja kokku. Kõik selle olengi nüüdseks ise ka tuvastanud, AD 2019.

Siis mille tuvastanud?


Et oskab ja tahab, kontaktid on õiged :)
04.06.2019 at 00:51 1 edit. Last edited 04.06.2019 at 00:52 by erik
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : konditsioneeri remont vanemale autole  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.